|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010
7.4.2010 10:05:05   
mag3

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Decembrke 2010
7.4.2010 10:25:01   
DIANE
Pridna si....user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: mag3

Jaz sem zdaj že 2x popravila seznam, ker imam pač čas, sem namreč doma. Upam, da to ne moti punce, ki ga je nastavila. Mislim, da ni noben tabu, če ga dopolni katerakoli.

Če je drugače javi in ni panike. user posted image


(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Decembrke 2010
7.4.2010 12:24:06   
miskula
Tako je mag3 lulajte punce, da bo čim več decemberčkov user posted image user posted image user posted image

Mjavmjav ti se lahko ukvarjaš s športom samo poslušaj svoje telo, ne se preveč utrudit.

Punce ali mate že kakšne nove znakceuser posted image

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu DIANE)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Decembrke 2010
7.4.2010 12:33:31   
Anonimen
Meni se začenjajo slabosti; sem nekje za začetku 7. tedna. Upam, da se ne bodo stopnjevale. Kdaj pa naj bi bile slabosti najhujše?
Punce, kako pa je z NS, a je čakalna doba? Kdaj se je potrebno naročiti?
Pozdrav, anonimna user posted image

(odgovor članu miskula)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Decembrke 2010
7.4.2010 12:33:44   
mag3
Jaz nobenih znakcov. Včasih bi kr rada kakšnega, da bi počutla, da sem srečka user posted image .
Ne vem edino a me kirž boli zarad user posted image  al česa drugega??

(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Decembrke 2010
7.4.2010 12:35:08   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Meni se začenjajo slabosti; sem nekje za začetku 7. tedna. Upam, da se ne bodo stopnjevale. Kdaj pa naj bi bile slabosti najhujše?
Punce, kako pa je z NS, a je čakalna doba? Kdaj se je potrebno naročiti?
Pozdrav, anonimna user posted image



Kar se NS tiče pa ne vem ti kaj povedat. Pozanimaj se tam, kjer jo boš šla delat. A boste šle vse na NS?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Decembrke 2010
7.4.2010 13:13:28   
mag3
Jaz sem se ravnokar naročila na prvi pregled. Sem v 6. tednu. Naročili so me 19.04.2010. user posted image  Komaj čakam. user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Decembrke 2010
7.4.2010 13:18:25   
mag3

NICK, STAROST, NOSEČNOST,ŠT.OTROK ,SPOL ,NASLEDNJI PREGLED(NP), SRČEKuser posted image , PREBIVALIŠČE
 


1.12.2010
user posted image tedy,
26, 2.user posted image 1user posted image , Lj
user posted image **NiNa**, 29, 2.user posted image , 1user posted image
, P 15.4.2010,
gorenjska


2.12.2010
user posted image Baby Kitty, 21, 1.user posted image , 1.user posted image , Kranj
user posted image miskula, 33, 1.user posted image , 0user posted image , P 6.5.2010
user posted image Anonimna, 2user posted image , 2user posted image , P 7.5.2010, Novo mesto



3.12.2010

4.12.2010

5.12.2010

6.12.2010

user posted image mag3, 33let, 2user posted image , 1user posted image ,
P 19.4.2010, Bela krajina
user posted image
Anonimna, 2user posted image 1user posted image ,
user posted image Mjavmjav, 1user posted image , 1user posted image ,
Vrhnika



7.12.2010

8.12.2010

9.12.2010

10.12.2010

11.12.2010
user posted image  Diane,


12.12.2010

13.12.2010

14.12.2010

15.12.2010

16.12.2010

17.12.2010

18.12.2010

19.12.2010

20.12.2010

21.12.2010

22.12.2010

23.12.2010

24.12.2010

25.12.2010

26.12.2010

27.12.2010

28.12.2010

29.12.2010

30.12.2010

31.12.2010




(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Decembrke 2010
7.4.2010 15:21:23   
miskula
Blagor tebi ker bos vidla tako hitro user posted image , jaz pa šele v 10 tednu (maja).
Ja jaz bi šla na NS. A se je treba to prejt naročit, al šele po prvem UZ? Jaz sploh ne vem če NS dela moja G.
Ah, mi bo že ona povedala na pregledu. Jaz bom kar počakala še.

Kam boste pa ve šle na NS?

Jaz si bom mogla pa že modrc nov kupit, vse vn sili že. user posted image Moj pravi boš vsaj enkrat mela velike user posted image Pa vsake tolk mi rata slabo oz. mam vse v grlu, sam bruham pa še ne user posted image

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Decembrke 2010
7.4.2010 17:29:19   
witch
IZVIRNO SPOROČILO: mag3

Jaz sem zdaj že 2x popravila seznam, ker imam pač čas, sem namreč doma. Upam, da to ne moti punce, ki ga je nastavila. Mislim, da ni noben tabu, če ga dopolni katerakoli.

Če je drugače javi in ni panike. user posted image


mag3 jaz sem samo v začetku vpisala stvari v seznam, ker sem imela seveda preveč časa in ker si tak močno želim priti med vas user posted image ti kar lepo urejaj seznam, jaz nisem jezna user posted image
Punce upam, da se bomo brale na tej temi. Se bom podpisala med zadnje dni decembra, če nama bo uspelo user posted image
Čuvajte svoje pikice user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Decembrke 2010
7.4.2010 17:32:19   
mag3
Witch držim pesti za vaju in čimprej se nam pridruži. user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Decembrke 2010
7.4.2010 17:35:20   
**NiNa**
No, da se vam še jaz malo javim po krajšem premoru. Nimam ravno dobrih novic, ampak upanje še ostaja. Prejšni teden sem začela krvaveti, G me je takoj sprejela in pogledala. Seveda ker je bilo vse skupaj še prekmalu, plodu še ni videla. predpisala mi je debroston in strogo mirovanje. Krvavitev je prenehala k sreči takoj naslednji dan. Če na pregledu ne bo plodu, torej naslednji teden, bom morala na čiščenje user posted image . Upam, da ne bo potrebno.
Očitno sem jaz tista srečnica, ki vse poberem in ja, meni je grozno slabo ves dan, ampak res dobesedno ves dan. Bruham ne, slabost pa za user posted image . Edini znak, ki ga še ima je pogostejše obiskovanje WC.
Midva sva pa za enkrat povedala samo mojim staršem in vem, da nebosta povedala naprej.
Vidim, da se seznamček kar pridno polni user posted image . Držim pesti, da pridemo vse lepo do decembra in dobimo svoje user posted image .

pa pa

(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Decembrke 2010
7.4.2010 17:50:00   
mag3
**NiNa** držim pesti zate in seveda za vse nas tudi.


(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Decembrke 2010
7.4.2010 21:10:42   
Mjavmjav
Hehe... jaz se strinjam z Miskulo - lulajte punce, lulajte! Da se nas čimveč nabere! user posted image user posted image user posted image

Torej, lahko poročam, da sem danes šla na mojo rekreacijo... in sem se počutila izvrstno! Prav pasalo se je premigati po praznikih... je bilo pa malo slabše po miganju... ker me je napadla slabost... tako da se z večerjo ni dobro končalo... prvič!
Sem pa tudi jaz nekje v 7. tednu, in šele zdaj se me loteva slabost... najprej zjutraj, ko samo vstanem in mi pride želodec do grla... potem pa včasih še zvečer.. še kr bedno... pa križ tudi čutim ja... čeprav me je tudi prej že kdaj bolel.. stare mame, kaj čmo user posted image

Zjutraj sem pa še en test naredila... in so črtice še tam... user posted image Moram pa počakati do naslednjega tedna, da se šele naročim na prvi pregled. Kdo bo to zdržal?!! NS pa kolikor sem jaz do zdaj prebrala, je zelo fajn... takrat običajno srečke razglasijo vesoljni javnosti da so user posted image

with - čakamo vaju! user posted image
nina - držimo pesti! Jaz bi skoraj rekla, da če imaš še vse te simptome, da je vse ok? No, itak ne vem, ampak ugibam...

In povsem prepričana sem, da se s pozitivnimi mislimi da malo pomagati! user posted image

juhu, srečke user posted image , kok fajn je videti, da nas je več user posted image user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Decembrke 2010
8.4.2010 7:26:04   
BabyKitty
Kje ste zdej punce... skoraj smo že na srugi strani pristale, ker skor nč ne klepetamo user posted image sem videla na podforumu upajmo skupaj, da se nam bo še nekaj deklet pridružilo (upam) user posted image

Jaz imam pa jutri že pregleeed user posted image oz. samo v laboratorij moram iti, na preiskave, da bo imela v ponedeljek vse podatke teta G na mizi user posted image čeprav ne verjamem, da bo v ponedeljek že UZ delala, saj ima UZ-je vsak četrtek... bomo videli kaj se bo spomnila user posted image ampak že tako komaj čakam user posted image user posted image user posted image

**NiNa** upam, da se vse vredu izzide in bo preostanek nosečnosti potekal BP.

Mjavmjav pomoje je potrebno samoposlušati svoje telo, pa bo že vse OK...

Jaz bom na NS šla, če že ne zaradi drugega, bi si celo življenje očitala če bi blo z mojo pikico kaj slučajno narobe. Tistih 80 EUR je pa zanemarljivih če zato veš, da je s tvojo pikico vse ok in te dodatno ne skrbi celo nosečnost...

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Decembrke 2010
8.4.2010 8:06:32   
Anonimen
Živjo punce!

Kako ste? Joj meni je že presneto user posted image  slabo...
Tud bruhala sm že user posted image  Oh. V službi še nočem povedat...
Sam glede na to kakšno je moje počutje... Bojo po moje vsi skužil prej predn povem.

Danes grem na pregled...
Sm se hotla naročit, pa je reku da naj kr takoj pridem.. user posted image
Mi sploh ni ušeč da me je tok hitr naroču.. Rajš bi še počakala
ene 14 dni. No pa dobr. Bomo vsaj vidl če gre vse po redu
tko k mora jit.

(odgovor članu BabyKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Decembrke 2010
8.4.2010 8:40:17   
miskula
Hojla!

Nina enga user posted image za srečo. Ti kar pozitivno naprej.

moje slabosti se tudi stopnjujejo, no bruham ne samo dviguje se mi. Najhujš je zvečer ko se vležem.user posted image

Jaz bom tudi 100% šla na NS, ker hočem videti če je z mojo pikico vse ok.

Pridno grejte svoje pikice. user posted image

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Decembrke 2010
8.4.2010 10:39:35   
natasa.jurman
Živijo punce.

Vidim da se vsem dogaja...
No ja jaz sem si pa v petek zlomila palec na nogi user posted image In me boli za znoret, pa nočem nič prozi bolečima jemat zaradi user posted image .
Poleg tega ima ful prebavne motnje ( driska ) No ja skratka vse mi gre narobe..user posted image

(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Decembrke 2010
8.4.2010 10:52:41   
Anonimen
Jaz pa imam pomisleke glede NS, ker so rezultati pogosto napačni. Se je že zgodilo, da je pokazalo veliko tveganje in je bil otrok zdrav ter obratno. Bom pa najbrž kljub temu šla, v večini primerih pa le mora biti realno.
Nina, nočem ti zbujati kakšnih lažnih upov, a tudi meni se zdi, da če imaš vse te znake, se v tvojem telesu še nekaj dogaja; nosečnosti hormon je očitno zelo prisoten, bolj zaskrbljujoče je, če vsi znaki izginejo. Držim pesti zate.
Anonimna user posted image

(odgovor članu natasa.jurman)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Decembrke 2010
8.4.2010 11:00:35   
Anonimen
Glede rezultatov NS, povedo ti samo verjetnost okvare. Tudi če je rezultat slab (recimo 1:50),, to pomeni, da bo pri takem rezultatu 1 otrok z okvaro in 49 zdravih. In obratno (recimo 1:5000)- pomeni, da bo 4999 zdravih in en zbolel. Tu torej ne gre za napačne rezultate, ampak za verjetnost. Kot če igraš LOTO, verjetnost zadetka sedmice je recimo 1:10000000, a to še vedno pomeni, da je možnost, da zadeneš. O napačnem rezultatu lahko govoriš pri amniocentezi, če pregledajo kromosome in ti rečejo, da je OK, potem pa ni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Decembrke 2010
8.4.2010 12:44:00   
mag3
Ojla.

Ste se pa razpisale. user posted image  Lepo, lepo. Kar tako pridno naprej. Pri meni nič novega. Nobenih slabosti, ... Komaj čakam 19.4., ko grem na prvi pregled, da vidim kako in kaj moja pikica. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Decembrke 2010
8.4.2010 12:58:54   
natasa.jurman
Ja lepo Mag3, da imaš tako kmalu pregled, jaz bom morala čakati do 4.05 user posted image , da bom vidla svojo pikico.

A obiskuješ ginekologa v NM?

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Decembrke 2010
8.4.2010 14:54:19   
mag3
IZVIRNO SPOROČILO: natasa.jurman

Ja lepo Mag3, da imaš tako kmalu pregled, jaz bom morala čakati do 4.05 user posted image , da bom vidla svojo pikico.

A obiskuješ ginekologa v NM? 


Da, v Novem mestu. Ti tudi?
Zakaj te še ni na seznamu? user posted image   
Dej se vpiši al pa napiši podatke in bom jaz uredila. user posted image

< Sporočilo je popravil mag3 -- 8.4.2010 14:58:19 >

(odgovor članu natasa.jurman)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Decembrke 2010
8.4.2010 14:58:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Glede rezultatov NS, povedo ti samo verjetnost okvare. Tudi če je rezultat slab (recimo 1:50),, to pomeni, da bo pri takem rezultatu 1 otrok z okvaro in 49 zdravih. In obratno (recimo 1:5000)- pomeni, da bo 4999 zdravih in en zbolel. Tu torej ne gre za napačne rezultate, ampak za verjetnost. Kot če igraš LOTO, verjetnost zadetka sedmice je recimo 1:10000000, a to še vedno pomeni, da je možnost, da zadeneš. O napačnem rezultatu lahko govoriš pri amniocentezi, če pregledajo kromosome in ti rečejo, da je OK, potem pa ni.

Ja, imaš prav, sem se napačno izrazila. Hotela sem napisati, da se je težko zanesti na rezultate in da se je težko odločiti, kakšno tveganje še sprejeti. Tu ne gre samo za DS, ne? Tudi druge okvare določajo? Jaz glede Dawnovega nisem prepričana, da ne bi obdržala otroka, bi pa želela prej vedeti, da se na to pripravim. Takšno je pač življenje, vsega še vedno ne moremo nadzirati.
Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Decembrke 2010
8.4.2010 15:02:48   
BabyKitty
Ok dosti o slabih stvareh user posted image z našimi pikci bo vse najboljš user posted image na NS se bomo pa samo prepričali o tem user posted image

Punce, kaj veste kdaj se je potrebno začet mazati z raznimi kremami proti strijamuser posted image je za to še čas, ali jo je fajn kar počasi nabavit?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?