|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj v večji avtosedež?
1.4.2010 11:12:15   
koala
Pretresljiv video, še bolj pretresljivo pa se mi zdi in prav jezna postanem ko vidim da otroci sploh niso pripeti!!! Pa ne mi rečt da se to ne dogaja (nepripenjanje namreč) ker vidim veeliko preveč otrok ki so nepripeti pred vrtcem.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj v večji avtosedež?
1.4.2010 13:39:57   
zaspancek1
V Ameriki pa je je razsirjena uporaba avtosedezev (ne samo lupinic!), obrnjenih v nasprotni smeri voznje vsaj do dveh let.

http://www.youtube.com/watch?v=Q8gU9zzCGA8

Pri nas (in pravzaprav v celi Evropi) pa taksnih sedezev prakticno ni mogoce kupiti.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj v večji avtosedež?
1.4.2010 14:07:02   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

V Ameriki pa je je razsirjena uporaba avtosedezev (ne samo lupinic!), obrnjenih v nasprotni smeri voznje vsaj do dveh let.

http://www.youtube.com/watch?v=Q8gU9zzCGA8

Pri nas (in pravzaprav v celi Evropi) pa taksnih sedezev prakticno ni mogoce kupiti.


res škoda, ker  sem ravno prej po ogledu videa razmišljala zakaj se ne dobi takšne avtosedež. Torej, obrnjen v nasprotno smer tudi za večje otroke.


(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj v večji avtosedež?
1.4.2010 21:30:34   
L1ana
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

... Bi še pa dopisala to. Če smo šli na daljšo pot, se je avto predhodno zagrel in sem ga dala not v jopci, za kratko pot je bil v bundi. Ne vem kako lahko napišete, da v jakni ne gre pas zategnit, saj so pa ti ja nastavljivi...




No, saj ne gre toliko za to, da se ne da pri debelih bundah več zategniti pasov (to je morda pomembno pri tistih, ki lovijo zadnje centimetre pasov user posted image ), ampak bolj za neudobje, ker je otroku vroče, je utesnjen (že meni ni prijetno voziti avta v puhovki).

Sem pa našla članek V avto brez zimskih oblačil, ki lepše povzame to, kar sem hotela povedati jaz.

Bi pa dodala še to, da bi bilo v veliko primerih dobro vodilo staršem: najprej varnost, potem ugodje! Starši večkrat podležemo negodovanju naših dojenčkov (ki ne marajo več sedeti v lupinici, se nositi ali voziti v vozičku leže itd.) in zavoljo ljubega miru izberemo varianto, ki je malim user posted image bolj udobna/ugodna, s tem pa jim (nehote, seveda) škodujemo.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj v večji avtosedež?
2.4.2010 15:59:40   
Taddy78
Jah meni se do mesta avto niti ne segreje, tako da ni šans, da bi mu tisto kratko vožnjo lahko bilo vroče (tudi sedaj)...

(odgovor članu L1ana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdaj v večji avtosedež?
2.4.2010 17:39:42   
eternety
Mogoče če omenim samo še to, da sem isto vprašanje zastavila patronažni sestri, ki je dejala, da naj jo kar damo v avtosedež, ker lupinica ni dobra za hrbtenico. 

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
2.4.2010 19:42:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eternety)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdaj v večji avtosedež?
7.10.2014 19:29:22   
Maxi mama
Moje mnenje je da vsekakor ne pretiravajte z večji avtosedeži v kolikor otrok še ni dosegel 18 kilogramov in starosti saj 2 in pol leti na bo še v avtosedežu od 0-18 kilogramov saj se ti avtosedeži poležejo da otroček lahko mirno zaspi v njem in ne da ga premetava levo in desno, našla sem tudi super pripomoček za v avtosedež ki preprečuje gibanje oziroma udarjanje glavice v stranice avtosedeža imenuje se EASY TRAVEL sedaj naš malček zaspi kot bubica.
Krasna stvar priporočam vsem cena pa je ugodna . Evo vam link da lahko vidite o čem govorim.
http://lorelli.si/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=190&Itemid=25
Pri njih pa sem tudi kupila avtosedež 0-18 Gt sport je super in vam ga priporočam

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?