|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 168 [169] 170   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 20:36:24   
didi5


Marija, zarečenega kruha sem se pa v parih sekundah najedla do sitega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ampak samo zaradi amelie - ker je pozitivka user posted image

_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu didi5)
Neposredna povezava do sporočila: 4201
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 20:37:21   
Anonimen
No ,da še izdam nekaj ,kar nisem danes pričakovala ,ta oseba je meni sporočilo poslala,da sem največja hinavka tu gori in ,da komaj čakate ,da se me znebite,da se zaradi tega ne javljate in ne komenterate tudi ,moji posti vam gredu na živce.če je tako ,pol res adijo in se izpišem.

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 4202
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 20:40:51   
Anonimen
In kako user posted image potem od 18.2., ko je človek registriran(ali od kdaj, tega pa nisem pogledala) človek ve kaj se je na tej temi dogajalo oktobra (ko sem imela spet enega izmed mojih glupih izpadih in prisežem na B, da jih ne bom imela več!user posted image )...

Tale RR mi je mimo ravno zaradi tega, ker ga lahko bere vsak ku*ac, ker roko na srce, marsikdaj tu izlijemo svojo srečo, žalost, žolč, kako in kdaj sexamo, kako sexamo, da ne bi naštevala še česa... Pa se zavedamo tega in si vseeno pišemo, to sem jaz enkrat pozimi razmišljala, ko sem imela občutek, da me tu gpr nekdo čekira in se mi zdi, da me še vedno, pa me boli k..., ker itak povem tisto kar mislim, ampak, da me bo pa vsak bedak tu gor bral user posted image user posted image

****rija, spet se prepuščam čustvom, grem na čik, mi je še pomivalec danes crknil in sem slabe volje ko pes.

Didi: Na FB je omejeno št. besed, a ni, al je to sam tko, na zidu, v skupinah pa ne? Ne se sekirat, jaz te zmeraj z veseljem preberem!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4203
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 20:42:31   
tintin
eh morm naštudirat kako zapret forum za določene uporabnike. se pa strinjam da gremo "na svoje"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4204
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 20:42:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: levinjica

No ,da še izdam nekaj ,kar nisem danes pričakovala ,ta oseba je meni sporočilo poslala,da sem največja hinavka tu gori in ,da komaj čakate ,da se me znebite,da se zaradi tega ne javljate in ne komenterate tudi ,moji posti vam gredu na živce.če je tako ,pol res adijo in se izpišem.



WTF??????????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4205
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 20:43:40   
didi5
IZVIRNO SPOROČILO: levinjica

No ,da še izdam nekaj ,kar nisem danes pričakovala ,ta oseba je meni sporočilo poslala,da sem največja hinavka tu gori in ,da komaj čakate ,da se me znebite,da se zaradi tega ne javljate in ne komenterate tudi ,moji posti vam gredu na živce.če je tako ,pol res adijo in se izpišem.


IZVIRNO SPOROČILO: levinjica

No ,da še izdam nekaj ,kar nisem danes pričakovala ,ta oseba je meni sporočilo poslala,da sem največja hinavka tu gori in ,da komaj čakate ,da se me znebite,da se zaradi tega ne javljate in ne komenterate tudi ,moji posti vam gredu na živce.če je tako ,pol res adijo in se izpišem.


Levinjica, a si znoooooooooooooooooooooreeeeeeeeeeeeelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. We love you user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image . Daj si preberi par postov nazaj - tale baba petra36 bi rada samo še večje sranje naredila!!!!!!! Ti kr tukaj gor ostani, brez skrbi - boš povabljena v zasebni forum.

PETRA36 - ČE TAKOJ NE NEHAŠ Z SVINJARIJO KI JO TRENUTNO USTVARJAŠ BOŠ BLOKIRANA TUDI TUKAJ!!!! IN NE SE **** Z MANO user posted image user posted image .


_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4206
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 20:44:39   
Anonimen
Po resnicipovem, da sem sama bolj za FB, ker bomo res imele nadzor kdo bo zaprosil za vstop v skupino, ker si lahko vsaka zbere en **** mail, pa en **** nick in tudi **** pravo ime in priimek, pa se vpiše...

Zdaj pa res grem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4207
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 20:46:04   
tintin
no pol pa pejmo na fb
bo didi pač svoj post v 10 kratkih razbila:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4208
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 20:47:14   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: didi5



Marija, zarečenega kruha sem se pa v parih sekundah najedla do sitega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ampak samo zaradi amelie - ker je pozitivka user posted image


danes sva torej kar dosti pojedle - ti na moj, jaz pa tvoj račun user posted image  
oh, aprilčica, saj sem jaz tud že obljubljala v nosečnosti, da ne pridem več sem, ko so me lj srake razp***** - (btw, na novem forumu mi ne bo treba več zvezdic risat, ne? user posted image ) - saj nismo roboti, včasih nas pač čustva prevzamejo. Mene so glih malo prej, bi lahko moj kaj več na to temo povedal user posted image  user posted image

(odgovor članu didi5)
Neposredna povezava do sporočila: 4209
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 20:47:18   
didi5

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10



Didi: Na FB je omejeno št. besed, a ni, al je to sam tko, na zidu, v skupinah pa ne? Ne se sekirat, jaz te zmeraj z veseljem preberem!


A ti si mislila na FB - no jaz sem sicer mislila na RR - se tudi da tema baje zaklenit. Samo ne vem kak user posted image


_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4210
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 20:48:30   
amelie
ok, fb it is! kul!

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4211
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 20:48:33   
didi5

IZVIRNO SPOROČILO: tintin

no pol pa pejmo na fb
bo didi pač svoj post v 10 kratkih razbila:)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4212
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 20:48:51   
tintin
evo na fb sem ustanovila grupo aprilčice2010, dodala sem tebe aprilčica10 in amelie, pa še nejonejc bom in agho, ostalih nimam?

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4213
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 20:49:03   
tintin
aha pa še legendo mam

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4214
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 20:50:22   
didi5
fb coool - kdo bo zdaj to uštimal? Jaz priznam, za vse ne vem katere nicke povezat s katrimi imeni user posted image user posted image

_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu didi5)
Neposredna povezava do sporočila: 4215
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 20:56:50   
Anonimen
Ne, nisem znorela. Prideš iz bolnice,Ko je je že itak vse narobe pol pa to bereš.Pa še velki slabših besede je bilo omenjenih.Na mamini strani je bilo podobno,sam je bil moški ko je to pisal ,pod vzdevkom petra.Sam koliko je tukaj pisala ,je sam meni slabo hotela.

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 4216
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 20:59:53   
didi5
tintin - sem ti poslala na zs :):)

Tiste ki bodo prišle kaj kasneje pogledat, pa naj ti pošljejo zs za povabilo :):):)

_____________________________

Ustvarjamo našo malo družinico


(odgovor članu didi5)
Neposredna povezava do sporočila: 4217
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 21:07:28   
nejanejc
o palacinke.......... mmmmmmmmmmmmmm

see u na fb :)

(odgovor članu didi5)
Neposredna povezava do sporočila: 4218
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 21:24:38   
Anonimen
No mene pa ni dodanouser posted image .Sedaj pa res lahko noč.

(odgovor članu didi5)
  Neposredna povezava do sporočila: 4219
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 21:48:49   
legenda_m
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

 
Zdej grem pa na palačinke. 




kaj da se ne dogaja. palačinke vedno dogajajouser posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4220
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 22:12:02   
legenda_m
no sm zdj use prebrala mi je jasn,sam mormo se zavedat da je forum javna zadeva in da vsak piše kar če... sam tok... nou ofens grem zdj na fb
didi plis plis še kj napiš

levinjica ti tudi

aprilčica ti tudi!!!, ker če ne ne vem kaj naj zjutraj (pol ko gre jaka na odmor- ne vzgojni) berem ob kavi? ja no sj bom jst tud kj napisala, sam se mi tud palačinke ne dogajajo...no zadnjič so se... z jabolkom


res je polna luna


(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4221
   RE: Aprilčki 2010
18.2.2011 22:35:39   
barby88
kaj se pa tuki dogaja no.....bejbe ne se kreta po nepotrebnem.......se ne splača....vsaka ma svojo uzgojo...men če kdo kaj reče si mislim svoje me pa tud mene razkuri.....sam ko je.. vse skup mamica že ve :)

Legenda....paja sej vem da ne smem met slabga sneva no sam človek pozabi user posted image
aprilčica  ne se sekirt mlade mame smo vedno bol na udaru, amapk mene ne briga več nč.....je bolš u kakih primerih bit tiho in skoz eno uhce not skoz drugo vnuser posted image
glede plenic jaz mama preko dneva in noči hoferjeve.....babylove, lumpi in pamper ji ne odgovarjajo ker dobi izpuščaje.....
nejanejc...tnx user posted image
nataša user posted image user posted image za zobke:)

drgač pa hvala za povabilo u skupino na fb:) oblubim da bom bol pogosto gor kot tu....:) hehe
mejtre se rade:) nočka


_____________________________

8.4.2010 je na svet prijokala najina mala princeska z imenom Ayla:)

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4222
   RE: Aprilčki 2010
19.2.2011 14:57:39   
Anonimen
Čakam ,da me urednik izbriše iz foruma.Sam tole bi še dodala.Kako lahko ženska piše ,da ima dva otroka,če jih nima.Pa prosim  petra,da me pustiš primeru ,ker ti nisem nič naredila.Zame si ženska,ki lažeš in na forimih peljaš na kregarijo.Pa velika sramota od tebe ,da lažeš o svojih otrocih.No tista ,ko je ustvarila novo skupino,pa jo naj izbriše iz skupine,ker vse infromacije gredo naprej  in bodite zasebne.Mene žal ni več na fb,ona je pa še. Kkao lahko oseba ve vse v zaprti skupini ,če ni v nje?Lp.

(odgovor članu legenda_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 4223
   RE: Aprilčki 2010
19.2.2011 19:06:41   
tropical
Ma ne levinjica da si mislila resno da se izbrišeš  !!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4224
   RE: Aprilčki 2010
19.2.2011 19:26:36   
smotka.dt
Pozdravljene!

večkrat vas berem, čeprav sem sinka rodila v juniju. berem vas, da vidim kaj me čaka user posted image in kako rešujete določene težave. Javila sem se z tem namenom, ko omenjate skupino na FB. Tudi ena izmed naših junijk je ustvarila zaprto skupino na FB. Men se je zdelo kul, ker je bolj "zasebno", a danes ta skupina na FB šteje 80 članov, na forumu RR nas je sodelovalo cca. 35, redno še manj. Hočem povedat, da je res bolje da si zasebno pošljete prošnjo in potem vas potrdi tisi, ki je skupino ustvaril. Da ne boste ugotovile, da so nekateri gor samo zato, da berejo, pišejo pa tako nikol nič. Skratka firbci. user posted image
LP

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 4225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  166 167 168 [169] 170   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 168 [169] 170   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?