|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
3.4.2010 20:18:57   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka


In zato se mi zdi , da to ko  bo otrok z očetom 10 ur sam  res ne morete nazivat mučenjem


Ni mučenje-ampak če prav razumem, otrok ni tak, da bi užival v vožnji user posted image


Ni samo to.... 10 ur otrok ne bo z ocetom, ce oce mora voziti. Fizicno bo z ocetom, dejansko bo pa otrok sam.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
3.4.2010 20:39:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka


In zato se mi zdi , da to ko  bo otrok z očetom 10 ur sam  res ne morete nazivat mučenjem


Ni mučenje-ampak če prav razumem, otrok ni tak, da bi užival v vožnji user posted image


Ni samo to.... 10 ur otrok ne bo z ocetom, ce oce mora voziti. Fizicno bo z ocetom, dejansko bo pa otrok sam.


Pet ur je poti po cesti; če dodaš še ca. 30% za mirno vožnjo z otrokom, je to šest ur in pol. Ostalo je trajekt, in še nekaj vožnje po cesti, če prav razumem itinerar. Ni strašno, ampak obstajajo prijetnejši načini za pot.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 8:42:31   
vesna_b
še moje mnenje - do sedaj sem samo brala, ampak moram še nekaj povedat
jaz ne da ga ne bi pustila, tud moj bi mel toliko pameti, da sam ne bi šel. sploh če bi bila rizično noseča... mislim, če v tem primeru ne morejo njegovi starši naredit izjeme, pa prit pogledat tako sina, vnuka, kot "tamlado" in še nerojenega vnuka...user posted image  ne vem, že niso razumevajoči starši. moje mnenje...

bog ne daj, ampak kaj pa če se kaj zakomplicira???  je le rizična nosečnost...

če pa že morata jit - bi predlagala vlak/ladjo/letalo - potem pa kak rent a car naprej. dost vsakdanja zadeva, pa še najbolj okomot...

predlog pač

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 6.4.2010 8:43:49 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 10:30:06   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

vidiš, si se že odločila. torej odmisli kaj bi bilo, če bi bilo, ker se to ne bo zgodilo.



Pri nas ni tako, da se jaz odločim in potem tako je.
Sem nekako istega mišljenja kot pety in blaža, ki pravi, da je z novorojenčkom lažje. Kot dojenček je pot prespal, kot enoletnik sem pa jaz bila zraven, da pošlihtam neke stvari odzadaj, drugač bi se vozili 3 dni.


Ne, pri vas je tako, da se ti odločiš, potem pa toliko časa najedaš, da je iz ljubega miru tako kot ti rečeš, domišljaš pa si, da imate demokracijo.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 10:37:02   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: moni.

Ko sem bila v drugo noseča, je mož šel sam s starejšim (2 leti) na morje v Zadar - takrat 7ur vožnje. Bila sem polna raznih predsodkov, strahu... Ko se je to odločil sem sprva težko sprejela. Potem pa sem se sprijaznila in mu pomagala se organizirat. Ko sta se vrnila sin več ni imel plenice. Jaz pa sem mislila, da ga še nahranit ne bo znal.

Pa kaj če se bo otrok malo zmatral? Madona saj ga ne bo nihče tepel. Še vse kaj hujšega ga čaka v življenju.

Bolje bo, da moža podpreš in mu po najboljših močeh pomagaš. Šele takrat ko nas mamic ni zraven se pokaže kaj so naši moški sposobni.


To je beseda.

(odgovor članu moni.)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 10:39:26   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31


in drugih mnenj nočeš slišati, a ne?




Sploh ni res, zato pa sem vprašala. Ampak ste si tako deljenega mišljenja, kot ponavadi. Jaz pač spadam v skupino, ki je proti (hecno se sliši, ja), ker se mi zdi otrok še mali.




Ko bo star tri, štiri leta, se ti bo v primeru, da bo še edinček zdel tudi mali, verjemi mi. Presekaj popkovino in ju pusti na pot. Grem stavit, da bosta nazaj prišla zmozgana, vendar srečna.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 10:42:31   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Ampak jaz nisem nikjer prebrala, da bi avtorica teme zapisala, da otrok težko prenaša vožnjo in da bruha med vožnjo. Ali sme sfalila?


Res nisem napisala, da bruha med vožnjo(v bistvu do zdaj ni). Da pa je že mega tečen, ko še do Seiersberga ne pridemo (pa smo iz Mb), to pa drži.


Ne vem no. Si mogoče pomislila, da otrok ne bo megatečen, ko tebe ne bo v avtu. Pa te ne žalim. Pri nas je podobno. Če je mami v avtu je durh nekaj, dokler ne ponorim, če smo pa sami je pa mir.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 10:49:21   
pety78
Ne, pri vas je tako, da se ti odločiš, potem pa toliko časa najedaš, da je iz ljubega miru tako kot ti rečeš, domišljaš pa si, da imate demokracijo.


Kalbo, če že komentiraš, bodi vsaj toliko fer in vse preberi! In ne domišljaj si, da pa TI veš, kdo se pri njima kaj odloča!


_____________________________



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 10:51:13   
pety78
Evo, da ti še citiram, Kalbo, preden boš zopet pameten...
NJEGOVA je obveljala, če se že večini gre tukaj predvsem  o tem, kdo nosi hlače...


IZVIRNO SPOROČILO: posh

Hvala vsem za mnenja. Ene imate argumente identične mojim, dokler druge zvenite kot moj mož.
Po včerajšnjem "debatiranju", se je stvar končala takole: zaenkrat velja, da gresta, ker je to pač njegova velika želja in se smatra dovolj sposobnim za to. Bus, vlak, avion odpade-ker te zadeve ne peljejo, letijo do tja- edino pride v poštev ladja (otok). Šli naj bi čez poletje.





< Sporočilo je popravil pety78 -- 6.4.2010 10:52:04 >


_____________________________



(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 10:52:22   
kalbo
Sej še ni konecuser posted image . Do poletja je še dolga. Plus vsega pa to ni bil edini moj komentar in ja, sem ga prebral in imel namen napisat nekaj nanj, pa si me prehitela.  In kaj si ti, njen odvetnik?

< Sporočilo je popravil kalbo -- 6.4.2010 10:54:55 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 10:57:56   
kalbo
Za avtorico teme pa tole. Zaupaj svojem možu in njegovi presoji. Otroka ne bo konec, moža pa tud ne. Taka pot oziroma daljši čas z očetom je lahko pa tudi dober uvod v prihod novega člana. Kolikor sem videl sploh ne bosta 10 ur v avtu, ker je še nekaj trajekta, kar je lahko zelo lepa popestritev za dveletnika, kar je še dodaten plus za.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 11:43:19   
liliana
Ne razumem no.....user posted image se mi zdi, da so ene tri ali štiri napisala, da so enkrat (verjetno silom prilike) potovale z dveletnim otrokom na daljšo pot same......mimogrede, jaz sem tudi, silom prilike, pa ni bilo 10 ur.....in nisem imela nobene želje ponoviti take avanture......

Večina vas pa tu potem avtorici, ki ima pač o taki poti pomislike, tu pametuje oz. piha na dušo, da ne zaupa možu ipd., da mu ne da dovoljenja in dajete vtis, kot da bi se vsi vsaj enkrat na mesec podajali z enim dveletnim otrokom na 10 urne vožnje.......user posted image

Nisem imela pojma, da je na RR toliko avanturistov.......user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 12:31:09   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sej še ni konecuser posted image . Do poletja je še dolga. Plus vsega pa to ni bil edini moj komentar in ja, sem ga prebral in imel namen napisat nekaj nanj, pa si me prehitela.  In kaj si ti, njen odvetnik?


In kaj si ti, njen mož?

user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ne, pri vas je tako, da se ti odločiš, potem pa toliko časa najedaš, da je iz ljubega miru tako kot ti rečeš, domišljaš pa si, da imate demokracijo.




_____________________________



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 14:21:18   
Raho
Seveda, da bi dovolila, da otrok gre z njim. Saj pa je njegov, ne?
Ampak - da ne bi pa dovolila, da me sredi poti pokliče in mi reče, da ne obvladuje situacijeuser posted image

< Sporočilo je popravil Raho -- 6.4.2010 14:22:31 >

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 14:23:39   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Seveda, da bi dovolila, da otrok gre z njim. Saj pa je njegov, ne?
Ampak - da ne bi pa dovolila, da me sredi poti pokliče in mi reče, da ne obvladuje situacijeuser posted image


No zato pa ti dovolim, da pokličeš mene user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 15:13:24   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Nisem imela pojma, da je na RR toliko avanturistov.......user posted image



pa nimaš  ti pojma.....user posted image


v resnici pa niti do maribora niso sposobne z enim samim prigurat....in bodo raje celo leto doma, kot pa bi šle same kamuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 15:24:00   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Nisem imela pojma, da je na RR toliko avanturistov.......user posted image



pa nimaš  ti pojma.....user posted image


v resnici pa niti do maribora niso sposobne z enim samim prigurat....in bodo raje celo leto doma, kot pa bi šle same kamuser posted image


no umiri se s tem žaljenjem... mislim, da je vsaka sam svoje mnenje povedala, pač vse ne razmišljajo tako kot ti, če ti je prav ali ne.

pa lep dan, si mi sicer prav simpatična user posted image

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 15:34:46   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ne, pri vas je tako, da se ti odločiš, potem pa toliko časa najedaš, da je iz ljubega miru tako kot ti rečeš, domišljaš pa si, da imate demokracijo.




Od kod si se pa ti pametnjakovič zdaj vzel????
Glih ti veš če jaz najedam ali ne.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 15:35:42   
gita10
 Mi smo včeraj potovali 10 ur - grozne gužve. V enem avtu 8 letnik, v drugem avtu 3 letnica- enostavno nismo vedeli za njih. Smo poskušali, da bi bila skupaj ko smo šli tja-je bilo samo pol ure za zdržat, ker sta se samo kregala ves čas- ko pa sta bila sama pa nismo vedeli za njih - brat, ki je vozil tri letnico je edino zastokal da ima Romane Kranjčan poln kufer- drugače je pa mala zaspala ob 12 ko smo krenili - zbudila se je ob 5 popoldne- smo se ustavila, da je šla lulat in potem si je od 5- 8 pela. Ob osmih smo spet stali, da je šla lulat in nekaj pojest potem jim je pa ob pol devetih spet zaspala do doma- in takšen je moj sin celo življenje še on, ki je star 8 let mi je ene 4 ure spal.V avtu je ves čas hrana in pijača - nihče ni utrujen razen voznikov.

Je pa prišla sestrična sama z otrokom v Bosno iz Švice sicer za 4 dni ampak glede na to, da jaz do njih potujem 7 ur, pa da dodaš še naših 10 pa z otrokom tudi ni nič narobe in to ponavljata celo vsak drugi mesec- tako, da tale razprava mi je res smešna.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 15:36:06   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Ne vem no. Si mogoče pomislila, da otrok ne bo megatečen, ko tebe ne bo v avtu. Pa te ne žalim. Pri nas je podobno. Če je mami v avtu je durh nekaj, dokler ne ponorim, če smo pa sami je pa mir.


Tvoj peh če so tvoji otroci megatečni ko je tvoja žena z vami.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 15:37:10   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Kolikor sem videl sploh ne bosta 10 ur v avtu, ker je še nekaj trajekta, kar je lahko zelo lepa popestritev za dveletnika, kar je še dodaten plus za.


Vožnje je 10h, trajekta je 15min.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 15:41:10   
posh
Stvar pa se je vendarle drugače razpletla.
Ko sta babi in dedi slišala za to, sta bila ABSOLUTNO PROTI!! Torej sta bila popolnoma MOJEGA mnenja! Pa ne zaradi tega, ker bi njun sin bil nesposoben ali kaj, poznata pot. V poštev pride ladja in s tem lahko mirno spim.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 15:41:53   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: misar

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Nisem imela pojma, da je na RR toliko avanturistov.......user posted image



pa nimaš  ti pojma.....user posted image


v resnici pa niti do maribora niso sposobne z enim samim prigurat....in bodo raje celo leto doma, kot pa bi šle same kamuser posted image


no umiri se s tem žaljenjem... mislim, da je vsaka sam svoje mnenje povedala, pač vse ne razmišljajo tako kot ti, če ti je prav ali ne.

pa lep dan, si mi sicer prav simpatična user posted image


hvalauser posted image

ne žalim....sem samo sarkastičnauser posted image


in v vsakem sarkazmu je vsaj 65 % resnice  user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 15:45:51   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

brat, ki je vozil tri letnico je edino zastokal da ima Romane Kranjčan poln kufer- drugače je pa ob 12 mala zaspala ko smo krenili - zbudila se je ob 5 popoldne- smo se ustavila, da je šla lulat in potem si je od 5- 8 pela. Ob osmih smo spet stali, da je šla lulat in nekaj pojest potem jim je pa ob pol devetih spet zaspala do doma-



Sori, moj je bolj divje sorte. Ti je padlo na pamet, da niso vsi otroci kot tvoja mala?

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Ne morm spat zaradi tega!
6.4.2010 16:05:36   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Mi smo včeraj potovali 10 ur - grozne gužve. V enem avtu 8 letnik, v drugem avtu 3 letnica- enostavno nismo vedeli za njih. Smo poskušali, da bi bila skupaj ko smo šli tja-je bilo samo pol ure za zdržat, ker sta se samo kregala ves čas- ko pa sta bila sama pa nismo vedeli za njih - .


tale razprava mi je res smešna.



Ma nemoj!

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?