|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo maja 2010
12.4.2010 13:45:08   
twetka
Evo majčice, zdej sem pa uradno vaša. Upajmo da nam mesec maj prinese kaj več. Pustimo se presenetit. 

(odgovor članu spaghetek)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo maja 2010
13.4.2010 17:53:19   
evatisa
pozdravljene
spaghetek te razumem kako je to, k se leto obrne pa imaš še vedno prazno naročje. Ampak dajmo pozitivno mislit in upat na to da je mecec maj naš mesec. jaz sem danes začela z klomifenom in upam na najlepše. no danes je zunaj pravo aprilsko vreme ravno zauser posted image

veliko uspeha

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo maja 2010
14.4.2010 11:24:42   
spaghetek
evatisa: jst sem ze zdavnaj obupala. Sicer mam laparo in HSG junija, sam po moje ne bo nic drugace.

(odgovor članu evatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo maja 2010
14.4.2010 12:20:25   
Pikasta
user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:


2.5. latka (x.krog)
3.5. mladika (7. krog)

5.5. twetka (4. krog)
5.5. jacki (2.krog) 
5.5. mojamura (7.krog)
x.5. miklarom (x.krog)
7.5. etna (8.krog)
8.5. Pikasta (5.krog)

9.5. spaghetek (21.krog)

12.5. evatisa (13.krog)


SKUPAJ NAS JE: 10


NOSEČK: ____

 
user posted image user posted image  user posted image

NAVIJAČICE:
witch
BOSTINA, Bejli
Anonimna Z., Aleunam
Kika99, thevenus
miklarom, twetka
pinkalonca, pilotina
sarar, natasa.jurman
lidik, *Star*


< Sporočilo je popravil Pikasta -- 14.4.2010 12:23:08 >

(odgovor članu spaghetek)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo maja 2010
14.4.2010 12:25:17   
Pikasta
Živjo, malo sem se vmešala in osvežila seznamček
kako ste kaj v teh turobnih (kar se vremena tiče) dneh?
Jaz priznam, da so mi dnevi dolgi in noči še daljše, saj je moj mož spet na službeni poti... in verjetno tudi ta mesec lahko kar pozabimo na romantične igrice v dvoje v takšni meri, da bi se kaj prijelo user posted image
Upam da ste ostale večje srečnice in malo manj osamljene!
Mislim n avas, držim pesti.
Papa

(odgovor članu Pikasta)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo maja 2010
14.4.2010 12:29:25   
twetka
Spaghetek, bodi optimistična, sem včeri govorla z eno ko je mela laparo in po laparo zanosila, večina menda zanosi po laparo, tako da pusti se presenetit, sej tut js sem obupala že ampak z vsakim dnem imam voljo, pride trenutek ko se zavem da pa z mano ni vse ok ampak potem pa spet nekak razmišljam pa sebe motiviram da pa bo enkrat samo neki morem zato naredit, se pravi shujšat v mojem primeru. Težka je ta trnova pot, ampak verjamem da na koncu je velik žarek sonca ki sije na rožnati travnik, do katerega vodi ta pot in tam je naš cilj, samo do njega moremo prit. Žal nas je veliko, ki nas življenje tako preizkuša in si nas je tako grdo privoščilo, ampak dejmu mu kontra, ne smemo se pustit, da nas uniči. Mene včasih ful zagrabi panika pa razmišljam, kaj pa če nikoli ne bom imela možnosti bit mama, grozen občutek, ne morem ga opisat, ampak nekje je upanje dokler da ti ne rečejo da je čisto konec vsega pa še takrat so možnosti, ker naše telo iz zneva v dan funkcionira drugače in nikoli ne veš kaj lahko pričakuješ. Tako, da punce, dejmo malo optimizma, pa ne glede na to kaj nas še čaka, ne razmišljajmo naprej, živimo za danes in uživajmo še samoto s partnerjem ker nikoli ne vemo kdaj nas preseneti mali vreščač. user posted image user posted image user posted image Želim si da bi ta mesec bil naš, ne glede na vse in bi vse barvale ROZA.


< Sporočilo je popravil twetka -- 14.4.2010 12:31:33 >

(odgovor članu Pikasta)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo maja 2010
14.4.2010 14:01:37   
_sanja_*
Tako, tudi jaz bi se vpisala na vašo listouser posted image

Trenutno še jemljem KT, to je zadnja škatlica, M pričakujem 30.4., potem pa grema na lov po novi plusek. Ne verjamem v 3 mesečne pavze in podobne stvari, saj nam je prvič uspelo takoj po prenehanju KT, zato tudi sedaj upamo na čimprejšnji plusekuser posted image

Doma imam fantka Nal-a, decemberčka 2008, ki si želi družbe. Upam, da jo dobimo čimprej.user posted image

Torej... user posted image  ne pričakujem 28.5., bo pa to naš prvi krog. user posted image

Srečno vsem nam!user posted image

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo maja 2010
14.4.2010 14:55:23   
agataema
Tudi jaz se pridružujem majčicam. M ne pričakujem 12.5. To bo zdaj 3. krog in upam, da zadnjiuser posted image .

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo maja 2010
14.4.2010 17:46:39   
mladika
Ojla majčice!!Evo maldike!!se opravičujem,ker me ni blo tolk časa,sem mela tehnične težave z netom,pa smo danes uredili...me je kira pogrešalauser posted image user posted image ??no vglavnem.mi mamo za vikend planirano O tak da bomo mogli VELIK user posted image user posted image user posted image user posted image ,da bomo lahka maja barvali!!

(odgovor članu agataema)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo maja 2010
14.4.2010 17:52:06   
mladika


user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:


2.5. latka (x.krog) user posted image
3.5. mladika (7. krog)
user posted image
5.5. twetka (4. krog) user posted image
5.5. jacki (2.krog)  user posted image
5.5. mojamura (7.krog) user posted image
x.5. miklarom (x.krog) user posted image
7.5. etna (8.krog)user posted image
8.5. Pikasta (5.krog)user posted image

9.5. spaghetek (21.krog)user posted image

12.5. evatisa (13.krog)user posted image
12.5. agataema (3.krog)user posted image
28.5. _sanja_* (1.krog)user posted image

SKUPAJ NAS JE: 12


NOSEČK: ____

 
user posted image user posted image  user posted image

NAVIJAČICE:
witch
BOSTINA, Bejli
Anonimna Z., Aleunam
Kika99, thevenus
miklarom, twetka
pinkalonca, pilotina
sarar, natasa.jurman
lidik, *Star*


(odgovor članu Pikasta)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo maja 2010
14.4.2010 18:33:18   
Nitkica11
Pozdravljene,

mene lahko dodate med navijacice in mocno upam da se vam uresnicijo sanjeuser posted image .

Sama pa bom mogla se kasne 2 tecke dati skoz zaradi splava user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo maja 2010
14.4.2010 18:34:44   
Spirit75
ojla punce, tudi jaz sem se priplazila danes na mesec maj,

pa upajmo da bo maj res najlepši mesec  kot pravijo, da je.

Torej user posted image  ne pričakujem 14.05., pa upam da res ne pride, ker sedaj jo imam pa res že vrh glave user posted image user posted image user posted image .
Bom pa v tem tednu torej v tretjem krogu klomifena

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo maja 2010
14.4.2010 18:41:24   
mag3

user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:


2.5. latka (x.krog) user posted image
3.5. mladika (7. krog)
user posted image
5.5. twetka (4. krog) user posted image
5.5. jacki (2.krog)  user posted image
5.5. mojamura (7.krog) user posted image
x.5. miklarom (x.krog) user posted image
7.5. etna (8.krog)user posted image
8.5. Pikasta (5.krog)user posted image

9.5. spaghetek (21.krog)user posted image

12.5. evatisa (13.krog)user posted image
12.5. agataema (3.krog)user posted image
28.5. _sanja_* (1.krog)user posted image

SKUPAJ NAS JE: 12


NOSEČK: ____

 
user posted image user posted image  user posted image

NAVIJAČICE:
witch
BOSTINA, Bejli
Anonimna Z., Aleunam
Kika99, thevenus
miklarom, twetka
pinkalonca, pilotina
sarar, natasa.jurman
lidik, *Star*
Nitkica11, Mag3

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo maja 2010
14.4.2010 21:10:02   
mladika



user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:


2.5. latka (x.krog) user posted image
3.5. mladika (7. krog)
user posted image
5.5. twetka (4. krog) user posted image
5.5. jacki (2.krog)  user posted image
5.5. mojamura (7.krog) user posted image
x.5. miklarom (x.krog) user posted image
7.5. etna (8.krog)user posted image
8.5. Pikasta (5.krog)user posted image

9.5. spaghetek (21.krog)user posted image

12.5. evatisa (13.krog)user posted image
12.5. agataema (3.krog)user posted image
14.5. spirit75 (3.krog klomifena)user posted image
28.5. _sanja_* (1.krog)user posted image

SKUPAJ NAS JE: 13


NOSEČK: ____

 
user posted image user posted image  user posted image

NAVIJAČICE:
witch
BOSTINA, Bejli
Anonimna Z., Aleunam
Kika99, thevenus
miklarom, twetka
pinkalonca, pilotina
sarar, natasa.jurman
lidik, *Star*
Nitkica11, Mag3


(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo maja 2010
15.4.2010 11:17:42   
evatisa
pozdravljene na sončen dan

spaghetek tudi jaz sem že imela laparo decembra,pa mi je g rekla da je največje upanje da uspe v roku treh mescev po lapa., tako da je ta mesec tretji in upam, da nama končno uspe. veš tud jz že hočem včasih kr obupat od razočaranja ampak me se ne damo punce a ne?pravjo kar te ne uniči te utrdi in me bomo še bolj ponosne mamice kot ostale. no preživite čim lepši dan oz.pop.
pozdravček

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo maja 2010
15.4.2010 12:03:25   
twetka
Evatisa prav maš, pa naši otročki bojo pravi mali razvajenčki, ker so tako težko pričakovani. user posted image

(odgovor članu evatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo maja 2010
15.4.2010 17:45:23   
Nitkica11
Ja pravjo kar nas ne ubije nas ojača tako da se ne smemo obupat, enkrat bomo tudi me drzale v roki nase zakladkeuser posted image . Upam da april cimprej poslovi in maja zagledate cimvec user posted image .

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo maja 2010
15.4.2010 18:09:08   
_sanja_*





user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:


2.5. latka (x.krog) user posted image
3.5. mladika (7. krog)
user posted image
5.5. twetka (4. krog) user posted image
5.5. jacki (2.krog)  user posted image
5.5. mojamura (7.krog) user posted image
x.5. miklarom (x.krog) user posted image
7.5. etna (8.krog)user posted image
8.5. Pikasta (5.krog)user posted image

9.5. spaghetek (21.krog)user posted image

12.5. evatisa (13.krog)user posted image
12.5. agataema (3.krog)user posted image
14.5. spirit75 (3.krog klomifena)user posted image


SKUPAJ NAS JE: 12


NOSEČK: ____

 
user posted image user posted image  user posted image

NAVIJAČICE:
witch
BOSTINA, Bejli
Anonimna Z., Aleunam
Kika99, thevenus
miklarom, twetka
pinkalonca, pilotina
sarar, natasa.jurman
lidik, *Star*
Nitkica11, Mag3



(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo maja 2010
15.4.2010 19:26:32   
witch
Punce jaz za zdaj še navijam za vas (upam, da bom ostala samo navijačica in se bom iz aprila selila v december) Pikepoke za vas, da bo maj čim bolj uspešen user posted image user posted image dajmo punce user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo maja 2010
15.4.2010 22:55:39   
mateja134
pozdravljene!

jaz pa se vam tokrat pridružujem kot navijačicauser posted image user posted image user posted image in upam da boste zagledale pluseke v maju - mesecu ljubezni user posted image , jaz ga ne bom ker moj je do 27 ali 28 aprila v nemčiji in tako zamudima O, vsaj mislim da jo ker naslednjeuser posted image ne pričakujem 4.5 in bi bilo res zelo malo verjetno da bi par dni pred tečko zanoslauser posted image (edino če bo O poznauser posted image )

Nitkica11 meni je zelo žal za tvoj splavuser posted image user posted image user posted image user posted image , vem kako je ker sem 2.8.2009 tudi v 15 tednu zgubila svojo bebo.user posted image user posted image user posted image user posted image

Nasvet : ne vem koliko časa so ti rekli da ne smeš zanositi vendar ti pojdi takoj v akcijo ne jih poslušat, meni so rekli 3 cikluse pause, pa mi je žal ker sem se tega držala in sedaj še zdaj ničuser posted image user posted image pa so mi vsi svetovali da takoj ko bom sama čutila da sem pripravljena naj grem v akcijo. no pri tebi tudi ne vem kaj je bil vzrok, jaz sem dobila bakterijo in mi se je čez noč zelo razširila ( dobila vročino ter začela bruhat) in tako je prišlo do razpoka. ( prej počutje: kot da nisem noseča nobenih slabosti nobenega špikanja nič samo se mi je videl malo bušček ) po prvi user posted image po splavu sem imela pregled za pregrado, ki pa je nimam - vsaj neke dobregauser posted image pa sem še vseeno čakala in čakala pa mi je zdaj full žal.user posted image to je bila moja prva nosečnost (žalostna) in zelo zaželjena, zaj čakamo da bo druga samo ne vem kdajuser posted image user posted image user posted image upam da kmalu user posted image

punce lepo pozdravljene in veselo user posted image user posted image jaz pa bom navijala user posted image user posted image user posted image da se vam pokažejo pluseki aliuser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo maja 2010
16.4.2010 9:52:07   
Monstera
mateja134 to pa je res žalostno user posted image Želim ti, da čimprej zopet zagledaš +.

(odgovor članu mateja134)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo maja 2010
16.4.2010 17:08:48   
mladika
Kaj je zdaj majčice??-navmo nič čvekaleuser posted image ste že use zuni,ko so se taki lepi dnevi začel??sej je prav,tko usaj ne mislimo skos na user posted image ,pa se mal zamotimo...mateja134,upam da čimprej zagledaš +++++++++++++!!!!!in prav tako usem ostalim želimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo maja 2010
16.4.2010 17:14:52   
twetka
Mladika, js sem malo odklopla ker mislim da do avgusta verjetno nebom vidla user posted image še. Bomo videli, v avgustu grem v prvi postopek IUI, mogoče še prej tako da upam da takrat zagledam plusek. 

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo maja 2010
16.4.2010 18:37:26   
Nitkica11
Pozdravljene!

Danes je tako lepo vreme da je kar tezko biti noter. Upam da bo kmalu tudi kaj toplejse.

mateja134 - jaz sem sele 3 tedne od splava in po pravici povedano mi niti niso nic svetovali koliko casa moram pocakat kar sem iz foruma zasledila. Namen sem imela pocakati 2 tecke. Potem pa v boje ker sva se ze pri tem kar nekaj casa trudila in zelja po user posted image je se zmeraj mocna.
Kaj je bilo tocno narobe ne vem samo vem da pri rednem pregledu nasi pikici ni bil vec srcek pa ravno MF je bila na vrstiuser posted image , pregled po splavu imam sele cez 4 tedne in bom vidla kaj bo povedala ginekologinja ki bo vrjetno tudi dobila izvide. Upam da kaj ugotovijo saj mi zdravnik v bolnici dal vedeti da zelo malokrat ugotovijo kaj je bil vzrok. Baje se s popkovino ni zadusil ker ko se je rodil popkovina ni bila okoli vratu.

Drugace pa majcike user posted image za vas da vam v maju rata upam da se med junij/julij vklucim tudi jazuser posted image .

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo maja 2010
16.4.2010 22:15:21   
mladika
Sej jst sem se tut malo odklopla od vsega tega,čeprav zvečer ko grem spat ne morem da ne razmišlam o user posted image ,ampak sem se poboljšala,pač ko bo bo,jst več kot zdravo živet pa user posted image  ne morem.Proti zakonom narave se nemoreš borit.Mi je pa O testek danes zaznal O tak da bo vikend slončkasto obarvan,še dobro da napovedujejo dež za nedeljo!!user posted image

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?