|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo maja 2010
23.4.2010 15:45:30   
xoxox
Punce dodajte me med navijačice. Navijam za vas, da vas bo ta mesec čimveč srečk user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo maja 2010
23.4.2010 16:39:41   
briljantina
Punce, za hec sem šla gledat letni horoskop in moj srečni mesec to leto je maj. user posted image Tako da upam, da na tem področju. user posted image


Aprilke, ki ste se nam pridružile v maju, sproščeno user posted image , da se bo hitreje prijelo. user posted image

Lep vikend vsem skupaj!



(odgovor članu xoxox)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo maja 2010
23.4.2010 17:01:56   
mladika


 
user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

1.5. nati29 (4.krog)user posted image
1.5. roža03 (10.krog)user posted image
2.5. latka (x.krog) user posted image
3.5. mladika (7. krog)
user posted image
5.5. twetka (4. krog) user posted image
5.5. jacki (2.krog)  user posted image
5.5. mojamura (7.krog) user posted image
x.5. miklarom (x.krog) user posted image
7.5. briljantina (3.krog)user posted image
7.5. etna (8.krog)user posted image
8.5. Pikasta (5.krog)user posted image

9.5. spaghetek (21.krog)user posted image

12.5. evatisa (13.krog)user posted image
12.5. agataema (3.krog)user posted image
12.5. *viva* (3.krog)user posted image
14.5. spirit75 (3.krog klomifena)user posted image
15.5. Shilou (3.krog)user posted image  
25.5 Monstera (2.krog klomifena)user posted image
28.5. _sanja_* (1.krog)user posted image

SKUPAJ NAS JE: 19



NOSEČK: ____

 
user posted image user posted image  user posted image

NAVIJAČICE:
witch
BOSTINA, Bejli
Anonimna Z., Aleunam
Kika99, thevenus
 pinkalonca, pilotina
sarar, natasa.jurman
lidik, *Star*
Nitkica11, Mag3, BEBIII
xoxox,zaljubljena23






(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo maja 2010
23.4.2010 17:03:29   
mladika
Punce še malo pa se bo maj začel...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da bo čimveč nas rozastih oz. da bi ble kar use!!!!!!!!!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo maja 2010
23.4.2010 17:05:22   
twetka
ja js tut upam, da nas bo čimveč roza, bomo videli kaj nam bo maj prinesel. 

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo maja 2010
23.4.2010 19:09:31   
agataema
Jaz tudi upam, da bo čim več user posted image . Jaz sem v pričakovanju moža in O. Brez enega je tudi drugo brezpredmetnouser posted image

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo maja 2010
24.4.2010 10:09:43   
jacki
Hej, hej!
Sem zjutraj razmišljala, kok sem zadnje čase na tekočem z datumi, kar nikoli nisem bla user posted image user posted image user posted image ...in ugotovila, da sem MAJ PRIBLIŽUJEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Držim pesti, da se vse obarvamo na roza...ko pirhi user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu agataema)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo maja 2010
24.4.2010 11:35:52   
twetka
haha ja res se približuje, z vsakim dihom smo bližje maju, mene prav zanima kaj bo moje telo ta mesec naredilo, ko nisem več na klomifenu. Me res zanima če bo menstra prišla sama od sebem sam ne upam preveč zaradi mojega PCOS-a. Sprašujem se če se je le kaj dogajalo z mojimi jajčniki. 1000 vprašanj!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image 5.5 nam bo vse jasno oz najkasnej 10.5 če je nebo ko bom testirala, ampak nekak ne pričajujem pluska, si pa ves čas govorim, da ta mesec bo ne glede na moje težave. Zgodil se bo čudež!!!!! Ijaaa, ko bi se le, prelepe sanje so to. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jacki)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo maja 2010
24.4.2010 11:55:23   
Shilou
Živjo punce. Še malo in bo maj tukaj. Globoko iz srca upam, da nam bo tale prečudoviti mesec naklonjen in da bomo čimveč user posted image nalulale. Naj povem, da je mesec maj moj mesec. Verjetno bi user posted image zame bilo največje darilo za r.d.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo maja 2010
24.4.2010 15:19:05   
mladika
Kaj ti si tut maja rojena??ja punce maj se že nezadržno približuje...jst sm pa dans ponoči spet sanjala da smo user posted image  zagledal,sam ne vem za kaj user posted image  to sm sanjam,zakaj se že enkat ne uresnič,mislim...user posted image

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo maja 2010
24.4.2010 15:31:22   
witch
Punce držim pesti, da boste vse rozike user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo maja 2010
24.4.2010 18:28:33   
KOLIBRI
Tudi jaz držim pesti, da boste same rozike!!! user posted image

Jaz se vam v maju ne bom pridružila, se raje selim k decembrkam user posted image , vas pa prosim, če me lahko dodate k navijačicam! Gremo, punce! user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.4.2010 8:59:27   
nati29
Tud jaz imam maja rojstni dan, pa bi bilo to res najlepše darilo. Meni se je pa ravno sanjalo, da sploh ne vem, kaj bom naredila, če ta mesec ne bo uspelo. Upam, da se te sanje ne uresničijo.
Lep dan vsem.

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.4.2010 13:47:30   
mladika
oooo lepo,še ena majčicauser posted image user posted image user posted image ktiri dan ga pa maš nati29 če smem prašat??jst mam 22.

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.4.2010 13:49:54   
mladika
 
user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

1.5. nati29 (4.krog)user posted image
1.5. roža03 (10.krog)user posted image
2.5. latka (x.krog) user posted image
3.5. mladika (7. krog)
user posted image
5.5. twetka (4. krog) user posted image
5.5. jacki (2.krog)  user posted image
5.5. mojamura (7.krog) user posted image
x.5. miklarom (x.krog) user posted image
7.5. briljantina (3.krog)user posted image
7.5. etna (8.krog)user posted image
8.5. Pikasta (5.krog)user posted image

9.5. spaghetek (21.krog)user posted image

12.5. evatisa (13.krog)user posted image
12.5. agataema (3.krog)user posted image
12.5. *viva* (3.krog)user posted image
14.5. spirit75 (3.krog klomifena)user posted image
15.5. Shilou (3.krog)user posted image  
25.5 Monstera (2.krog klomifena)user posted image
28.5. _sanja_* (1.krog)user posted image

SKUPAJ NAS JE: 19



NOSEČK: ____

 
user posted image user posted image  user posted image

NAVIJAČICE:
witch
BOSTINA, Bejli
Anonimna Z., Aleunam
Kika99, thevenus
 pinkalonca, pilotina
sarar, natasa.jurman
lidik, *Star*
Nitkica11, Mag3, BEBIII
xoxox,zaljubljena23,
KOLIBRI






(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.4.2010 13:51:50   
mladika
Pupe še malo,pa smo me na vrsti za lulanje!!!user posted image user posted image user posted image zdj tak,glede na to da nas je tolk mal,mormo use nalulat user posted image  da podremo rekord v user posted image user posted image nati29 in roža03 vedve sta prvi...

< Sporočilo je popravil mladika -- 25.4.2010 13:52:34 >

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo maja 2010
25.4.2010 15:53:18   
ninchi9
Ja, punce, dajmo postavit rekord v maju, to je najlepši mesec, pa ga še dajmo me ovekovečit. Držim pesti za vse, mene pa tudi lahko vpišete, da user posted image user posted image pričakujem 26.5. user posted image .
Nič, uživajte v toplih sončnih žarkih in se kaj javite, pa seveda pridno user posted image user posted image user posted image .

Pa pa

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo maja 2010
26.4.2010 8:43:13   
mladika


 
user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

1.5. nati29 (4.krog)user posted image
1.5. roža03 (10.krog)user posted image
2.5. latka (x.krog) user posted image
3.5. mladika (7. krog)
user posted image
5.5. twetka (4. krog) user posted image
5.5. jacki (2.krog)  user posted image
5.5. mojamura (7.krog) user posted image
x.5. miklarom (x.krog) user posted image
7.5. briljantina (3.krog)user posted image
7.5. etna (8.krog)user posted image
8.5. Pikasta (5.krog)user posted image

9.5. spaghetek (21.krog)user posted image

12.5. evatisa (13.krog)user posted image
12.5. agataema (3.krog)user posted image
12.5. *viva* (3.krog)user posted image
14.5. spirit75 (3.krog klomifena)user posted image
15.5. Shilou (3.krog)user posted image  
25.5 Monstera (2.krog klomifena)user posted image
26.5. ninchi9 (x.krog)user posted image
28.5. _sanja_* (1.krog)user posted image

SKUPAJ NAS JE: 20



NOSEČK: ____

 
user posted image user posted image  user posted image

NAVIJAČICE:
witch
BOSTINA, Bejli
Anonimna Z., Aleunam
Kika99, thevenus
 pinkalonca, pilotina
sarar, natasa.jurman
lidik, *Star*
Nitkica11, Mag3, BEBIII
xoxox,zaljubljena23,
KOLIBRI







(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo maja 2010
26.4.2010 9:31:50   
nati29
Jaz imam rojstni dan 26. maja, glih čez en mesec. Pa bi bila zelo vesela malo bolj zgodnjega darila :-)

Ja, jaz sem že kmalu na vrsti, samo še nekaj dni.

Tako lep dan, jaz pa v službi. A ste dons bolj doma, ali tudi v službi? Mi smo bili čez vikend v Potrorožu, včeri pa v živalskem vrtu na rojstnem dnevu, pa bi še kar malo podaljšala dopust.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo maja 2010
26.4.2010 10:34:47   
witch
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Punce navijam za vas, da bo v tem mesecu ljubezni čim več rozik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil witch -- 26.4.2010 10:35:00 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo maja 2010
26.4.2010 14:39:09   
mladika
ja jst bi bla tut vesela bolj zgodnjega darila,ja!!!user posted image jst tut bom mogla zdj it delat za 2 urci,me je sodelovka klicala da ji je user posted image  in morm it jst,da gre ona lahk dam,sm besna k ris user posted image mam občutek da ji ni nič in da je to zanalašč naredla,ko ve da je moj od dans na dopustuuser posted image ampak ok bomo preživeli...jst mam pa točno še 1 tedn do dneva D!!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo maja 2010
26.4.2010 14:40:26   
mladika
twetka,ki se mi pa ti skrivaš,te ni nič na spregleduser posted image user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.4.2010 9:50:19   
twetka
Hello pupe, js sem malo odtavala, sma prebarvala mojo sobo in nisem mogla prit gor, zdej sem pa končno prenosnika priključla in da sem se tu registrirala na novo oz geslo in to. Kaj dogaja? Že kaj novega tu??? Js mam še en teden do dneva D, bomo videli no kaj se bo zgodilo,če se moji jajčniki kaj delali ta mesec. Sem pa opazila včeri rjav uzcedek na vožku, upam, da to kj pomeni,bomo videli.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.4.2010 10:14:19   
mojamura
ojla spet se javljam po dolgem času....glede maja pa: moj najstarejši sin je rojen 22. maja, letos bo star 13 let in ja, puberteta je že pri nasuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo maja 2010
28.4.2010 10:24:13   
Anonimen
pozdravljene do sedaj sem vas redno brala in upam da se lahko tudi jaz umešam med vas in da me boste sprejele.Tudi jaz čakam kaj bo user posted image bi morala dobit učeraj uziroma danes ampak še vedno no pritekla učeraj sem tudi jaz zagledala en rjav flekec in to je bilo use.Sedaj mi preostane samo da čakam upam da bo ta mesec uspel ker se prebližuje mesec maj ko bi morala dobit mojega user posted image u roke a je žal šlo novembra po slabem in sem bila na čiščenju , čeprav imam doma 3 punce je bil tudi ta zaželjen in smo se odločli da probamo šr enkrat in upam da bo sedaj šlo vse uiredu in ne bo pritekle tauser posted image . Kaj mislite kdaj bi lahko delala test ker je bil učeraj tisti rjavi flekec kaj bi lahko to bilo a ve katera. Lepom pozdravljene pa uživajte pa upam da bomo nalulale čim več ---

(odgovor članu twetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?