|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 8:09:41   
lidik
dej nehaj, da ti raje ne povem, da me je bilo včeraj že po celi hiši polno. Sploh mi niso uspeli slediti v kateri pisarni sem. user posted image Pa sej ne, da sem imela kaj dela - samo sršene sem imela v riti, pa nisem mogla biti pri miru. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 8:47:25   
majčii
jst zmrzujem v pisarni, čakam da grem domovuser posted image , sem brala malo temo nedonošenčki 2009 in sem skor jokala k je ena pisala kak ji je sinček umrl,... sej ma slike med frišnimi albumi,...res žalostno user posted image
tko da sedaj sem pa mal tle pri vas,....
včeri sem mela rjavo krvav izcedek in ko sva user posted image je kr lepo tekla kri (kt da bi melauser posted image ). Šla pod tuš in od takrat ni nč več,... dns se ni še nič pokazalo,... upam da ni bila to napoveduser posted image . je bil včeraj 8 dan po ovulaciji,... čakamooooooo nedeljoooooooooooo :) :) :) :)



(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 10:09:31   
lidik
majčii si ti tudi brala? jaz sem tudi do zdajle brala. In pa uboga Rubin, ki je tudi ostala brez Zoje. Jaz upam, da je Zoji in Gašperčku lepo med angelčki in da pazita na svoje zlate mamice in sestrice. 

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 11:05:08   
majčii
ja sem brala in sem še vedno v šoku,... kok je svet nepošten, da jemlje take male bisere user posted image user posted image

sem tok žalostna da obstajajo take žalostne zgodbe življenja...



(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 11:10:08   
majčii
koliko trpljenja pretrpijo starši,... jst sem tud svojim staršem kr dost težav povzročila,.... pri enem letu bi hmal umrla zarad tega k so me cepili na prehlad (čeprav je bila moja mama proti) in med 16 in 20 letom sem imela eno od oblik depresije ki jo ima kr veliko deklet in lahko rečem samo hvala mojim staršem da so vztrajali ob meni in mi pomagali se izvleč iz nje. HVALA MAMA in OČI, oprositi za vse solze, ki so tekle zarad mene.

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 11:13:54   
witch
Tudi jaz sem prebrala zgodbico in pogledala slike user posted image user posted image samo solze so mi pritekle user posted image user posted image Res ta svet ni pošten... enemu, ki si sploh en želi otrok jih dobili več kot preveč, drugi si ga močno želijo pa ga ne dobijo, tretji jih pa dobijo in takoj izgubijo user posted image res ni pošteno....
majčii si imela tudi ti pestro... samo da si se pobrala in si zdaj ok user posted image user posted image user posted image user posted image za nedeljo pa itak držim pesti user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 11:17:39   
majčii
ja pestro mladost :/
veliko trpljenja, prepiranja in težav,.... sem se iz tega izvlekla boljši človek...
kar te ne ubije te okrepi :)
Zato punce moje drage imejmo se rade in uživajmo vsak dan posebej in ko nas bodo bebice osrečle in nas izbrale za mame  bomo najboljše mame :)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 11:24:27   
zvezdan
tudi jaz sem gledala slikice...ubogi mali gašperček. To mora biti šele hudo, da malo detece držiš v rokah in ti kasneje umre. jaz še vedno žalujem za svojo pikico pa je niti videla nisem. Kako je življenje krutouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 11:29:35   
twetka
joj groza, tut js sem gledala, do polovice sem prišla pa vse skupaj ugasnila, ker nisem mogla več gledat in tudi ne bom. Še nosečka nisem pa sem že nervozna, brezveze. Krut je svet res. In vedno je tako, tisti ki si želimo nam ni dano ali pa nam je odvzeto, tisti ki pa nočejo met pa dobijo. 

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 13:18:05   
spaghetek
Jst sem tut pogledala album in sem se kr jokala zraven. Kok je svet krut :( Boga Gasperjeva matin in cela njena druzina, da je morala it skoz to.

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 13:24:47   
zvezdan
jaz sem kar iz službe letela na Žalemed malico  in prižgala svečko. Mojemuuser posted image sem rekla naj pazi tudi na Gašperja in vse ostale otročke.

Spaghetek sem videla, da na slikicah da imaš elektronski nosečniški test (mislim da sem pri tebi videla). pa me zanima ali se ga dobi tudi pri nas in ali je za večkratno uporabo. ne vem mogoče sprašujem neumnosti ampak res ne vemuser posted image

(odgovor članu spaghetek)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 13:28:01   
spaghetek
zvezdan: To je digitalni ClearBlue. Samo za enkratno uporabo, sam ni nobenega dvoma o tem, ce si al nisi. Vem, da so punce debatire na eni od tem, da se da tut v Sloveniji dobit, sam so baje kr dragi. Pr nas je dvojno pakiranje okrog £11.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 13:34:40   
zvezdan
ja vem pri nas so kar dragi. Mislim da je okrog 15eur ali več. sam je pa fino ker ti pove kako dolgo si že noseč. A to pomeni, da ga lahko delaš tudi že pred izostankom menstruacije ali ne? Logično bi bilo da delujejo enako kot ostali testki se pravi po izostanku.

lepo user posted image ti želim!

(odgovor članu spaghetek)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 13:39:29   
spaghetek
Sicer na njih pise, da lahko testiraj do 5 dni pred izostankom menstruacije, samo ce pogledas drobni tisk, pa pise da 5. dan pred izostankom je tocno pokazalo samo 40% zenskam. To je mal zavajanje kupcev. Jst sem delala po izostanku.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 13:46:23   
zvezdan
Hvala spaghetek za informacije. Bom šla danes mal v lekarno povprašat.

Ko sem tvojo sliko špagetkov gledala sem kar lačna ratalauser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu spaghetek)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 14:09:37   
Monstera
Nič ne bo ta mesec, prišla je user posted image danes.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 14:21:12   
**M**
Monstera user posted image  in user posted image user posted image user posted image  da bo naslednji mesec plusek

Sem pa tut jst pogledala albumček in zraven user posted image , nimam besed niti si nemorem predstavljat kaj prestaja družina. Grozno res...

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 14:22:15   
spaghetek
Monstera: user posted image user posted image Sam ne obupat. Vse boste nekoc docakale plusek. Jst sem ze cist obupala, pa se mi je zgodilo.

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 14:25:54   
Monstera
Hvala punce, ja takole ko priteče bi najraje obupala, ampak saj skozi teh par dni se poberemo pa je še zmeri akcija v novem mesecu, tako da ne bomo obupali :D

(odgovor članu spaghetek)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 19:17:29   
witch

user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:
 
29.4. Anonimna (x.krog)user posted image
x.5. majčii (x. krog)user posted image
1.5. nati29 (4.krog)user posted image
1.5. roža03 (10.krog)user posted image
2.5. latka (x.krog)user posted image
3.5. mladika (7. krog)
user posted image
3.5. JB (x.krog)user posted image  
5.5. twetka (4. krog) user posted image
5.5. jacki (2.krog)  user posted image
5.5. mojamura (7.krog) user posted image
x.5. miklarom (x.krog) user posted image
6.5. picikl (x. krog)user posted image
7.5. briljantina (3.krog)user posted image
7.5. etna (8.krog)user posted image
8.5. Pikasta (5.krog)user posted image

9.5. petral (4. krog)
user posted image
9.5. spaghetek (21.krog)
user posted image
9.5. evatisa (13.krog)user posted image
11.5. anonimna  (x.krog
)user posted image
12.5. agataema (3.krog)user posted image
12.5. *viva* (3.krog)user posted image
13.5. Anonimna bmuser posted image
13.5. pujs666 (7. krog)user posted image
14.5. spirit75 (3.krog klomifena)user posted image
15.5. Shilou (3.krog)user posted image  
16.5. kopriva79 (5.krog)user posted image
21.5. PipiLangstrumpf(4.krog)user posted image
24.5. **M** (2. krog)user posted image

24.5. Teychy25 (25. krog)user posted image
25.5 Monstera (2.krog klomifena)user posted image
26.5. ninchi9 (1.krog klomifena)user posted image
30.5. Arual (31. krog)user posted image

 
SKUPAJ NAS JE: 29



NOSEČK: __11__

 
user posted image user posted image  user posted image

NAVIJAČICE:

witch
BOSTINA, Bejli
Anonimna Z., Aleunam
Kika99, thevenus
 pinkalonca, pilotina
sarar, natasa.jurman
lidik, *Star*
Nitkica11, Mag3, BEBIII
xoxox,zaljubljena23,
KOLIBRI, Meba, Solero,
mladika, Arwenko, S*, nežken,
Nitikica, petral, pujs666


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 19:19:24   
witch
Monstera user posted image user posted image user posted image in pogumno naprej user posted image user posted image user posted image

Punce jaz imam eno vprašanje spet glede bt in ff. Namreč je tak graf normalen? Ker tisti, ki si mi ga ti majčii poslala čisto drugače izgelda user posted image mi je ful temperatura nihala user posted image Pa še nekaj... kako pa naj spremenim, da mi bo v grafu večja razpredelnica, oziroma, da nebo samo za 16 dni ampak za več.

user posted image

< Sporočilo je popravil witch -- 27.5.2010 19:20:23 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 20:46:16   
Tejchy25
Hei!

Na to o bazalni temperaturi ne znam odgovort, ker si je nism nikol merla.

Sicer pa...dons je 4. dan izostanka, čakam pa čakam, pa je ni. Pa že milslm, da bo, pa ni...:)

Test je bil zjutraj negativen...ampak, kaj pa veš...

Sicer sm res zaspana, ampak ne zjutrej, popoldan tko zaspana ratam, da komaj iz službe pripeljem, tko se mi spi...

No, stiskam pestke za vse!!!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 21:04:39   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: majčii

jst zmrzujem v pisarni, čakam da grem domovuser posted image , sem brala malo temo nedonošenčki 2009 in sem skor jokala k je ena pisala kak ji je sinček umrl,... sej ma slike med frišnimi albumi,...res žalostno user posted image
tko da sedaj sem pa mal tle pri vas,....
včeri sem mela rjavo krvav izcedek in ko sva user posted image je kr lepo tekla kri (kt da bi melauser posted image ). Šla pod tuš in od takrat ni nč več,... dns se ni še nič pokazalo,... upam da ni bila to napoveduser posted image . je bil včeraj 8 dan po ovulaciji,... čakamooooooo nedeljoooooooooooo :) :) :) :)




majčii sej bo, verjem da bo prej ko slej ti bo ratalo, to sm ti že zanč pravla.user posted image Pa ne pozabt mi sporočt.user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu majčii)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 22:04:45   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: witch

Monstera user posted image user posted image user posted image in pogumno naprej user posted image user posted image user posted image

Punce jaz imam eno vprašanje spet glede bt in ff. Namreč je tak graf normalen? Ker tisti, ki si mi ga ti majčii poslala čisto drugače izgelda user posted image mi je ful temperatura nihala user posted image Pa še nekaj... kako pa naj spremenim, da mi bo v grafu večja razpredelnica, oziroma, da nebo samo za 16 dni ampak za več.

user posted image


hja, tisti 7. dan ciklusa je malo sumljiv, je možno, da je napaka v merjenju, malo kasneje merjeno, krajši čas spanja, si mogoče par minut že bedela preden si zmerila. Drugače pa kaže klasične temperature pred ovulacijo, saj si komaj 14. dan ciklusa. počakaj pa boš videla. Itak pa moraš merit vsaj 3 mesece, da vidiš pravo sliko, ker se ciklusi med seboj lahko razlikujejo. Če imaš kakšno vprašanje okrog te bt in ff, pa mi lahko na privat pišeš, ker ne spremljam te teme tak čisto redno.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: II pričakujemo maja 2010
27.5.2010 22:14:28   
ninchi9
Monstera user posted image user posted image user posted image
Želim ti, da čimprej ugledaš user posted image user posted image !!!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?