|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Posvojene mame ;)
31.8.2012 22:29:06   
hermy1
Presrečna za vse nove družinice...posebno pa še za Belo Kavo!!! Iskrene čestitke vsem in uživajte tako, kot mi z našo sončico. Vsak dan je zaradi nje poseben!!!

_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4176
   RE: Posvojene mame ;)
5.9.2012 9:48:16   
limonca*
Kaj pa naj bi ta sporazum spremenil? V čem bo zmanjšal stroške? Mogoče to kdo ve?


(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4177
   RE: Posvojene mame ;)
5.9.2012 11:56:33   
Anonimen
RAvno gledam dokumente, ki so potrebni za Rusijo in eden izmed njih je poklic, delovno mesto in podjetje, kjer si zaposlen, hkrati pa tudi plača v €. Kaj če je zaposlen samo eden?

(odgovor članu limonca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4178
   RE: Posvojene mame ;)
10.9.2012 7:47:47   
limonca*
Za vse, ki vas zanima sporazum z Rusijo - ga. Ana Vodičar iz ministrstva mi je odgovorila na email in sicer takole:

"Sporazum naj bi odpravil zlasti stroške "posrednikov".
Ali povedano drugače-ostali bi stroški prevodov, poti in namestitev.
Po moji grobi oceni bi tako potrebni znesek padel iz 20.000 eur na 5.000 do 7.000 eur.

Še vedno kar nekaj, a vseeno bolje.
Problem pa je, da vam težko napovem, kdaj se bo sporazum začel uporabljati. Najprej mora priti do podpisa in potem do ratifikacije s strani obeh držav.
Hitro se bo zavrtelo kakšno leto ali celo dve. Predvidevamo, da bo čas posvojitve podoben, pomembna dodana vrednost je, da ni potrebno odločbe o posvojitvi dati v priznanje ampak velja avtomatično.

Žal se z Makedonijo zadeve ne odvijajo, kot bi si želeli, a tu je Ruska federacija bolj previdna.Namreč želijo, da ima vsaka država (torej Slovenija kar se nas tiče) v Rusiji en organ, preko katerega gredo vsi postopki, kar naj bi dodatno preprečevalo zlorabe.
"

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 4179
   RE: Posvojene mame ;)
10.9.2012 15:51:41   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: limonca*

Za vse, ki vas zanima sporazum z Rusijo - ga. Ana Vodičar iz ministrstva mi je odgovorila na email in sicer takole:

"Sporazum naj bi odpravil zlasti stroške "posrednikov".
Ali povedano drugače-ostali bi stroški prevodov, poti in namestitev.
Po moji grobi oceni bi tako potrebni znesek padel iz 20.000 eur na 5.000 do 7.000 eur.

Še vedno kar nekaj, a vseeno bolje.
Problem pa je, da vam težko napovem, kdaj se bo sporazum začel uporabljati. Najprej mora priti do podpisa in potem do ratifikacije s strani obeh držav.
Hitro se bo zavrtelo kakšno leto ali celo dve. Predvidevamo, da bo čas posvojitve podoben, pomembna dodana vrednost je, da ni potrebno odločbe o posvojitvi dati v priznanje ampak velja avtomatično.

Žal se z Makedonijo zadeve ne odvijajo, kot bi si želeli, a tu je Ruska federacija bolj previdna.Namreč želijo, da ima vsaka država (torej Slovenija kar se nas tiče) v Rusiji en organ, preko katerega gredo vsi postopki, kar naj bi dodatno preprečevalo zlorabe.
"


ha ha ha ha in potem se vsi, ki imamo vsaj malo izkušenj od srca nasmejimouser posted image ... prosim lepo, ne nasedajte, pogoje vselej določi država, ki otroka da in ne tista, ki ga sprejme ... ali pa otroka preprosto ne da
cena je določena in plačajo jo tudi tisti posvojitelji iz držav, ki že imajo sporazum z RU
gospa Vodičar pa naj ne zavaja ljudi

(odgovor članu limonca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4180
   RE: Posvojene mame ;)
10.9.2012 16:37:07   
Anonimen
Limonca, naj nekdo informira gospo AV, da ima Italija z Rusijo podpisan sporazum od 27. novembra 2009.
Stroški Italjanov so odvisni od regije iz katere posvajajo, od agencije, ki jo uporabijo, na koncu pa so skupni stroški do 30.000 eur (podatki iz let 2009, 2010, 2011). Gospa AV pa naj se začne naučit uporabljat internet. Podatki so na voljo vsem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4181
   RE: Posvojene mame ;)
11.9.2012 10:08:44   
limonca*

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Limonca, naj nekdo informira gospo AV, da ima Italija z Rusijo podpisan sporazum od 27. novembra 2009.
Stroški Italjanov so odvisni od regije iz katere posvajajo, od agencije, ki jo uporabijo, na koncu pa so skupni stroški do 30.000 eur (podatki iz let 2009, 2010, 2011). Gospa AV pa naj se začne naučit uporabljat internet. Podatki so na voljo vsem.


Predvidevam, da tudi posredovanje agencije nekaj stane? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4182
   RE: Posvojene mame ;)
11.9.2012 10:09:04   
limonca*
Kje pa je Saša, ki je posvajala iz BIH, če se ne motim?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4183
   RE: Posvojene mame ;)
11.9.2012 13:18:52   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: limonca*


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Limonca, naj nekdo informira gospo AV, da ima Italija z Rusijo podpisan sporazum od 27. novembra 2009.
Stroški Italjanov so odvisni od regije iz katere posvajajo, od agencije, ki jo uporabijo, na koncu pa so skupni stroški do 30.000 eur (podatki iz let 2009, 2010, 2011). Gospa AV pa naj se začne naučit uporabljat internet. Podatki so na voljo vsem.


Predvidevam, da tudi posredovanje agencije nekaj stane? user posted image


kaj pa so stroški agencije in kaj je delo agencije - isto, kar dela posrednik, kakor to imenuje AV in da v narekovaje??!! ... banalno, ob dejstvu da odvetnika uradno pooblastiš pri notarju

(odgovor članu limonca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4184
   RE: Posvojene mame ;)
11.9.2012 13:29:44   
limonca*
No, ampak pri nam agencij ni.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4185
   RE: Posvojene mame ;)
11.9.2012 13:32:40   
Anonimen
zato pa rabiš odvetnika, ne moreš sam na sodišče ... rabil ga boš tudi po sporazumu (po besedah konzula Goleta) in odvetnik bo vedno računal kolikor bo hotel in ne kolikor bo rekla AV

(odgovor članu limonca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4186
   RE: Posvojene mame ;)
11.9.2012 13:46:28   
limonca*
v čem je pa potem fora sporazuma? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4187
   RE: Posvojene mame ;)
11.9.2012 14:38:10   
Anonimen
1)politika ... mednarodno sodelovanje, države se vrednoti, koliko sporazumov imajo podpisanih itd.
2) ko prideš nazaj bo sodba avtomatsko priznana (sedaj traja to na sodišču 5 dni); otrok bo takoj zavarovan (sedaj ga lahko za čas urejanja dokumentov zavaruješ prek coriss kot tujega državljana, morda bodo v štartu celo vlogo poslali z ministrstva v RU in prišparaš za DHL (okoli 160 eur;)user posted image

bojim pa se, da bodo naredili pa tako, da se bodo posvojitve ustavile ... ne bi bilo prvič, a ne

(odgovor članu limonca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4188
   RE: Posvojene mame ;)
21.9.2012 10:41:43   
tečla
Po dolgem času pokukam sem, pa toliko lepih postov.

Dasye krasen post...sem svsa solzna.

bela.kava ob tvoji novici (no ni več novica) pa so se mi očke zasvetile, veliko krat sem pomisli nate, vaju pravzaprav, vajino borbo...no končno ste trije. Čestitke!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4189
   RE: Posvojene mame ;)
7.10.2012 17:48:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: limonca*

Kje pa je Saša, ki je posvajala iz BIH, če se ne motim?


Kolikor je meni znano, sta z možem postala starša malega navihančka nekje v prvi polovici tega leta. Mogoče se sama kaj oglasi. Nista pa posvojila fantka iz BIH ampak iz Slovenije. Glede na to koliko sta ta dva dala skozi, jima iz vsega srca privoščim.

(odgovor članu limonca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4190
   RE: Posvojene mame ;)
8.10.2012 7:42:52   
limonca*

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: limonca*

Kje pa je Saša, ki je posvajala iz BIH, če se ne motim?


Kolikor je meni znano, sta z možem postala starša malega navihančka nekje v prvi polovici tega leta. Mogoče se sama kaj oglasi. Nista pa posvojila fantka iz BIH ampak iz Slovenije. Glede na to koliko sta ta dva dala skozi, jima iz vsega srca privoščim.



ooo, super, iskrene čestitke!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da se res kaj javi in napiše še sama. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4191
   RE: Posvojene mame ;)
19.10.2012 22:52:31   
buhtlčk
Po dolgem čsu odprem in same dobre novice user posted image Četitke vsem! Pa spet mal cmerim, najprej Dejzi spet zgodbice piše user posted image , pol pa še cel kup lepih novic. Bela.kava user posted image .

V sporazume pa, ob branju vsega tega in še kaj zraven, jaz tudi močno dvomim, žal. Mi je kar hudo, ker tole z Rusijo tako dobro teče.

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 4192
   RE: Posvojene mame ;)
28.11.2012 7:08:05   
limonca*
Banga, Pinky, Ti-ana in ostale.. kako ste??

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 4193
   RE: Posvojene mame ;)
13.12.2012 22:54:27   
banga
evo, po dolgem času, kratko poročilo, mi smo super. naša princeska raste, konec meseca bo dopolnila 22 mesecev, je hiperaktivno dete, ki ne more biti dve minuti na miru, sem ji kupila DVD telebajskov pa jih kot omenjeno lahko gleda samo max 2 minuti, potem pa že mora kaj drugega raziskovati...Je pa naša princeska zelo dobrovoljen otrok, zelo socializirana, z veseljem gre k babici in dedku, ki sta zaljubljena v njo tako da se tga ne da opisati, enako velja za očka in seveda tudi za mamicouser posted image ki mora biti kljub temu ob vsem tem razvajanju, ki ga je deležma glas razuma, ki kdaj kaj tudi prepove. Danes je v trgovini zopet očarala vse v vrsti za blagajno, in vsi v en glas so ponavljali kako je podobna mamici, hi hi user posted image user posted image

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4194
   RE: Posvojene mame ;)
14.12.2012 12:33:35   
bela.kava
O banga, super za poročilce, a ni neverjetno kakšno energijo imajo ti mali pikci in kako zacvetijo v družini:)
Pa še moje poročilo, naša princeska je dopolnila dve leti in je prava mala nasmejana gospodična, ki me z vsakim svojim objemom in poljubčkom spomni, kako je življenje čudovito in čudežno user posted image . Se moram včasih vščipnit, da preverim ali morda samo sanjamuser posted image

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 4195
   RE: Posvojene mame ;)
14.12.2012 20:55:28   
DaisyE
No viš punce! Same dobre novice! Takole je prav!user posted image user posted image user posted image

Pa vse čestitke malim princesam.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 4196
   RE: Posvojene mame ;)
17.12.2012 8:58:10   
ajmd

Lepe novice, ki jih je čudovito brat.
Sama sem mamica treh (na srečo dobljenih brez takšnih ovir, kot so vam stale na poti), pri čemer ugotavljam, da biološki ali posvojeni, vsi so enaki - tu so zato, da mi njim in oni nam prikličejo nasmeh na lica in srečo v srce.
Čestitke vsem otročičkom, vsem mamicam in atijem, ki svoje zgodbe delite na tej temi - zaslužili ste si en drugega in zaslužite si, da ste veseli, srečni in da se razvajate ter občasno tudi skregate, saj ste DRUŽINA.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 4197
   RE: Posvojene mame ;)
17.12.2012 9:57:12   
limonca*
banga, bela kava.. super.. user posted image user posted image

(odgovor članu ajmd)
Neposredna povezava do sporočila: 4198
   RE: Posvojene mame ;)
17.12.2012 10:46:11   
hedviga
še jaz, še jaz... ker ne vem, če se bo Tina sama javila:
Torej včeraj sem srečala našo Tino1 z družinico! Lahko vam povem, da je Tinin sinko praaaavi modrooki, blontni lepotec in da naša Tina prav žari!
Evo tako, moj dan je bil včeraj takoj lepši! user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 4199
   RE: Posvojene mame ;)
2.1.2013 16:58:25   
*lejka*
Pozdravljene vsee mame in tiste ki si želimo in trudimo to postati!

Najprej naj vam zaželim vseee lepo v novem letu 2013, in veliko nepozabnih trenutkov z vašimi družinami!!

Tudi midva se v letu 2013 podajava na takšno pot, in ko vas berem dobim kar malo več poguma.
Vse ste super in upam da tudi nama uspe. Zanima me če bi mi bila katera pripravljena malce svetovati in usmiriti.
Posvojiti nameravava namreč iz Rusije, tukaj pa vas je kar nekaj takšnih, ki vam je to uspelo.

Lepo vas pozdravljam in res ste super!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 4200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?