|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 20:07:44   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

joj, punce kako vam privoscim.
pa malo sem vam fauš! ko sem sama gnezdila, sem se komaj obracala. tak trebuh sem imela. ve, pa tako faj, pa polne energije in pricakovanja.

ocitno je sindrom gnezdenja res ni povezan z nosecniskimi  hormoni. ampak s hormoni sreceuser posted image (ceprav jaz na koncu nisem bila bohvekaj srecna)user posted image


SREČNO! SUPER STE!user posted image




Hvala miskauser posted image . Kar pa se energije tiče, pa mislim, da nismo ravno na dosti boljšem. Čakat dan za dnem na dete, ki te čaka več kot 1000 km daleč ni neka energetska bomba. Ko bi najraje prespal, do ponovnega srečanja. Ko niti pomisliti ne upaš, če je ok, če je zdrav, če, če, če ...

1ali, ko bo vse poštempljano, bo pa še kakšna fotka padlauser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 20:15:01   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava


Glede sten. Tukaj pa se pokaže posvajanje v Makedoniji strašno času naklonjena situacija. Čakaš namreč tako dolgoooo, da se ti za Sikstinsko kapelo zdi, da je bila hitro končanauser posted image user posted image user posted image . In doma ti počasi že sten zmanjkuje user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa da crkneš!

Nehite no! Jaz tule službene zadeve pišem - še malo pa se mi bo kaj zatipkalo, pa se bo kakšna neprimerna beseda v poročilu znašla, pol pa nobenmu ne bo jasno, kaj je z mano.

Mlinčič v petek mama dejt. Soba je pa slovenska, po neslovenskem imenu Carmen. Saj ni cela, samo postelja pa omara. Mormo malo gušta še pustit za čez pet let, ko bomo šli v šolo. user posted image

Matejčika hvala. Mi je všeč tvoj podpis. Sploh kar se rosno mladega moža tiče. user posted image user posted image Cifre so od države do države različne, ponekod so kar visoke. Ruski odvetnik košta 15.000 EUR, pol morš pa še ostalo dodat, pa kar nanase. Ma se pomatraš, pa gre. Trenutno so moje misli pogosto pri regresu, katerega poraba je že določena oz. ga ni več, kljub temu, da ga še sploh nisem dobila.

Miška gnezdimo pa res ko ene kure. In res je fajn.

Ali hvala. Naš me je že kregu, da se moram zdaj pa res malo zrihtat, jaz pa čisto nesrečna. No ja, saj mam ene črne kavbojke, zgoraj zraven nekaj nakombiniram, pa menda bo. Bo pa dec boljše zgledal. Pa naj njega gledajo, mene pa poslušajo.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 20:16:38   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava
1ali, ko bo vse poštempljano, bo pa še kakšna fotka padlauser posted image


Ja, to se pa jaz tud priporočam. Za videt fotko.

Saj wajtkofi je čisto simpatično, a ne? user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 20:20:03   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE


Saj wajtkofi je čisto simpatično, a ne? user posted image


definitivno bolj svetovljansko kot bejlukofeuser posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 20:24:57   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: 1ali

V naši bližini je sedela oseba, midva sva po njenih oblačilih sodila, da je vratarica, za katero sva kasneje ugotovila, da je tožilka. Torej le pogumno, obleci tisto, kar si želiš.



user posted image user posted image user posted image
Daisy mislim, da se ne rabiš nič bat.

(odgovor članu 1ali)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 20:43:44   
Eva**
Tako kot pravi ali, tudi midva se s cunjami nisva ukvarjala, bolj je važno tisto v srcu.
Verjetno je gnezdenje in vse ostalo kar spada k oz. po porodu v glavi. Sama vam lahko to potrdim z lastnimi izkušnjami, krvavitrev dva dni po prihodu domov ( pri obeh) , dojke napete in pripravljene na dojenje, bradavice pa kot velike češnje. Takšnih nisem imela nikoli prej in nikoli pozneje, kot samo takrat ko sva posvojila tako da je veliko v glavi.

(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 20:47:11   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE
Soba je pa slovenska, po neslovenskem imenu Carmen. Saj ni cela, samo postelja pa omara. Mormo malo gušta še pustit za čez pet let, ko bomo šli v šolo. user posted image


Sem šla takoj prečekirat...iiiiiiiiiiiiiiii user posted image

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 20:54:08   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava

definitivno bolj svetovljansko kot bejlukofeuser posted image


Čeprav se pa tole bolj na herc usede. user posted image user posted image user posted image

Mlinčka sem se preterala u cukru a ne? user posted image user posted image Tamali bo sladkorno dobu, če ga bo mat tolk srala.

Ja saj, vsi pravite, da se s cunjami ne ukvarjate, ampak ne vem, če veste, da sem jaz res ekstremni primer. Casual style je tak trikrat pretirano predober izraz za moj stil oblačenja. Meni je vseeno, kako sem oblečena in res nimam filinga. Pa to ne pretiravam! Sodišče je pa le sodišče. Na koncu bom pa edina v kavbojkah tam. In najhujš je, da mi navadno sploh ne potegne, da je kaj narobe. Pol pa rečejo, da sem ignorant. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 21:00:25   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE


IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava

Jaz imam za nas tudi takšen scenarij v mislih, zdaj mi je že malo žal, da nisva najine slikarjie kar v dnevni sobi naredilauser posted image


Še je čas. user posted image Frajerja, a sta kar sama risala? Jaz mam na steni eno piko, ki se je ni dalo z barvo prekrit, pa sem razmišljala, da bi enga sončka gor narisala... No mislim, da bo ostalo pri razmišljanju...

Potrjujem, da je ta soba ravno ravno zaradi poslikanih sten najlepša, kar sem jih kdaj videla.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 21:01:55   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Ja saj, vsi pravite, da se s cunjami ne ukvarjate, ampak ne vem, če veste, da sem jaz res ekstremni primer...


....o, vem, seveda vem user posted image

Če nabaciš une črne kavbojke pa kako čedno majčko al pa puloverček gor, nimaš kaj falit. Punce vejo, kaj govorijo in jaz bi jim zaupala user posted image . Zdej te pač vse po malem skrbi, ampak okol tega pa res ne izgubljaj spanca! Ti ni čisto nič podobno user posted image .

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 21:02:40   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: Eva**
Verjetno je gnezdenje in vse ostalo kar spada k oz. po porodu v glavi. Sama vam lahko to potrdim z lastnimi izkušnjami, krvavitrev dva dni po prihodu domov ( pri obeh) , dojke napete in pripravljene na dojenje, bradavice pa kot velike češnje. Takšnih nisem imela nikoli prej in nikoli pozneje, kot samo takrat ko sva posvojila tako da je veliko v glavi.



user posted image
Kaj res? Neverjetno. Kaj vse nas še čaka user posted image

(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 21:07:13   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: marta82


IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE


IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava

Jaz imam za nas tudi takšen scenarij v mislih, zdaj mi je že malo žal, da nisva najine slikarjie kar v dnevni sobi naredilauser posted image


Še je čas. user posted image Frajerja, a sta kar sama risala? Jaz mam na steni eno piko, ki se je ni dalo z barvo prekrit, pa sem razmišljala, da bi enga sončka gor narisala... No mislim, da bo ostalo pri razmišljanju...

Potrjujem, da je ta soba ravno ravno zaradi poslikanih sten najlepša, kar sem jih kdaj videla.user posted image


user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 21:09:46   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: marta82
Potrjujem, da je ta soba ravno ravno zaradi poslikanih sten najlepša, kar sem jih kdaj videla.user posted image


Tale naša bejlukufe se zna kar malo v nič dajat. Pesmice, poslikave,... Še sreča, da druge poveste, da je u resnici prava mojstrica. user posted image user posted image

Ja mlinčkova, ti pa res veš. Pol se bom pa pomirila in nehala težit.

Ja eva, jaz sem tud kar malo brez besed ostala ob tem...user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 21:17:35   
DaisyE
Pa še delovne vneme mi je zmanjkalo...user posted image

Tako to je, če imaš drugje (npr tu), bolj luštne stvari za počet. Kolateralna škoda. user posted image



_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 21:21:49   
bela.kava
Ok, eno sliko dobite za predogled, ostale pa ko bo soba naseljenauser posted image
Here wo go now ... Apel podobo svojo na ogled postavi user posted image

user posted image



(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 21:28:59   
Eva**
hehe saj ni tako hudo, mogoče to pri vas nebo, obstajajo pa tudi mame ki svoje posvojene otroke dojijo, brez zdravil in hormonov se razume...

(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 21:29:00   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava

Ok, eno sliko dobite za predogled, ostale pa ko bo soba naseljenauser posted image
Here wo go now ... Apel podobo svojo na ogled postavi user posted image

user posted image




Utimater user posted image

Tole pa je! Saj si kar ne morem opomoči.

A prideš še k nam? user posted image

Svaka čast.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 21:32:45   
bela.kava
Dejzi, ma si ne smem vseh zaslug pripisat, ta glavni izvajalec je LM (beri ljubi možuser posted image ) Ideja in obstranska dela so pa moja (a je kje kak smajli, ki se tolče po prsihuser posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 21:39:26   
1ali
Ampak bela kava, to je samo delčekuser posted image , kajne?


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 21:46:49   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: 1ali

Ampak bela kava, to je samo delčekuser posted image , kajne?





za začetek čisto dovoljuser posted image

(odgovor članu 1ali)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 22:12:12   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava

Dejzi, ma si ne smem vseh zaslug pripisat, ta glavni izvajalec je LM (beri ljubi možuser posted image ) Ideja in obstranska dela so pa moja (a je kje kak smajli, ki se tolče po prsihuser posted image user posted image user posted image )


Evo ti ga, sicer se ne tolče po prsih, ampak je pa nešto slično user posted image

Si ga pa zaslužiš! Še enkrat, svaka čast. Komaj čakam, da vidim več.

Babe, bilo mi je v užitek preživeti večer z vami, se priporočam. Zdaj moram pa na svoj bjutislip (malo sem že preterala), da bom lepa zjutraj (če že oblečena nisem glih ne vem kaj). user posted image

Lahko noč.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Posvojene mame ;)
13.4.2010 22:17:51   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE


Zdaj moram pa na svoj bjutislip (malo sem že preterala), da bom lepa zjutraj (če že oblečena nisem glih ne vem kaj). user posted image

Lahko noč.


Vidiš zdaj, jaz imam pa kolko tolko ok cote, pa sem lahko bolj dolgo pokonciuser posted image
se pa že meni tudi malo user posted image
Lahko noč dejzika, še par noči, hi, hiuser posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 9:06:34   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ocitno je sindrom gnezdenja res ni povezan z nosecniskimi  hormoni. ampak s hormoni sreceuser posted image


SREČNO! SUPER STE!user posted image







Na srečo sem s pomočjo medicine lahko gnezdila dvakrat.Da pa to še zdaleč ni povezano z nosečniškimi hormoni,drži kot pribito.Sem še vedno vsa mehka,ko zlagam cotike,ki sta jih moja otroka prerasla,pa je od zadnje nosečnosti že več kot dve leti...
Drage posvojene mame.Same veste,da ste posebne,s posebnimi otročki,ki čakajo na vas.Resnično želim vsaki od vas,da pride čimprej tisti magični trenutek,ko stisneš dete k sebi in občutiš,da je samo tvoje...

Vse dobro še enkrat!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 9:13:15   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava


IZVIRNO SPOROČILO: 1ali

Ampak bela kava, to je samo delčekuser posted image , kajne?





za začetek čisto dovoljuser posted image


Daj še tisti moj najljubši del gor no...tisto živalco pri vratih.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 11:36:43   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava


IZVIRNO SPOROČILO: 1ali

Ampak bela kava, to je samo delčekuser posted image , kajne?





za začetek čisto dovoljuser posted image


Daj še tisti moj najljubši del gor no...tisto živalco pri vratih.user posted image


No, no sej mi ni treba rok zvijat user posted image user posted image user posted image naša user posted image je visoka okoli meter in poluser posted image

user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?