|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 12:03:21   
uškinamama
DaisyE in ostale "posvojene " mamice, podarjam vam tole Pavčkovo pesem, ki tako lepo povzema bistvo materinstva. Sama večkrat rečem, da za biti mama ni potrebna maternica - le srce. In vi ga imate. Vse dobor vam in vašim otrokom.

Vsi otroci so naši otroci,
je rekel prijazni glas,
vse frklje in smrklje in froci,
vsi svetlih in temnih in kodrastih las,

vsi naši! Tudi tisti drugačni,
drugačne usode in vere in ras,
vsi veli, vsi črni, vsi bolni in lačni,
saj vsak je kot kdo izmed nas.

Vsi na tem svetu živimo,
svet nam je skupna velika vas,
kjer na srečo iščemo rimo in poslušamo božji glas,
ki živeti in rasti veleva in biti odprtih rok
za hudo, ki prizadeva vsak čas na miljone otrok.

Vsi otroci sveta so z nami
kot naša usoda in naša vest.
In z njimi gremo - z ramo ob rami-
v prihodnost ali v temo ali do zvezd.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 12:24:30   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava


IZVIRNO SPOROČILO: marta82

IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava


IZVIRNO SPOROČILO: 1ali

Ampak bela kava, to je samo delčekuser posted image , kajne?





za začetek čisto dovoljuser posted image


Daj še tisti moj najljubši del gor no...tisto živalco pri vratih.user posted image


No, no sej mi ni treba rok zvijat user posted image user posted image user posted image naša user posted image je visoka okoli meter in poluser posted image

user posted image

No sem vam rekla....user posted image user posted image  A ni kjut? 

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 17:37:20   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: marta82
user posted image

No sem vam rekla....user posted image user posted image  A ni kjut? 


Tolk je kjut, da bom kar jokat začela.user posted image

Ne vem, kaj se mi je zgodilo in zakaj se mi je to zgodilo (čuden je človeški um), ampak od jednom me je čisto presekalo. V želodcu me tišči, pa čisto sem znervirana in žalostna. Tale glupa Američanka, ki očitno misli, da so otroci nekaj, kar naročiš in potem vrneš, če ne ustreza tvojim standardom... Rusi so ziher čisto zrevoltirani. Saj vem, kako čustveno te stvari jemljejo. Mi mamo pa sodišče glih zdaj. Kaj pa če nam rečejo, da našga fantka ne dajo? Do zdaj mi kaj takega še na misel ni padlo, zdaj pa samo o tem razmišljam. Pa se spet malo smilim sama sebi, gledam kot ris in vse mi gre na živce. Pa spet ponavljam tisto, da ni fer, pa da ni fer, pa sem jezna, ker mi to čisto nič ne pomaga. Valjda ni fer, ampak tako je in tule nimam kaj naredit. In ta nemoč je tako grozna, sploh, ker je tako pomembna stvar na kocki. Jaz si kar ne znam predstavljat, kaj bi naredila, če se stvari zalomijo. Koliko vsega pa lahko človek prenese?

Saj vem, da tole jadenje nič ne pomaga, pa saj vem, da ne smem črno gledat in da je treba dat stvarem čas in možnost, da se odvijejo tako kot je treba, ampak včasih pa človeka čisto preplavi. Pol pa mora it ven. Jaz moram dat tako sranje ven. Menda bo bolje. Sicer pa itak nimam kaj naredit. Eh. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 17:40:24   
Matejčika
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE


Matejčika hvala. Mi je všeč tvoj podpis. Sploh kar se rosno mladega moža tiče. user posted image user posted image Cifre so od države do države različne, ponekod so kar visoke. Ruski odvetnik košta 15.000 EUR, pol morš pa še ostalo dodat, pa kar nanase. Ma se pomatraš, pa gre. Trenutno so moje misli pogosto pri regresu, katerega poraba je že določena oz. ga ni več, kljub temu, da ga še sploh nisem dobila.

Miška gnezdimo pa res ko ene kure. In res je fajn.

Ali hvala. Naš me je že kregu, da se moram zdaj pa res malo zrihtat, jaz pa čisto nesrečna. No ja, saj mam ene črne kavbojke, zgoraj zraven nekaj nakombiniram, pa menda bo. Bo pa dec boljše zgledal. Pa naj njega gledajo, mene pa poslušajo.


Daisy, hvala! Si pa privoščijo odvetniki visoke cene. Moža je skoraj kap zadela, ko sem mu povedla cifro.

Pa kr gnezdite, to obdobje je najbolj luštno. Meni je edino malo žal, da nisem več gnezdila, ko bi lahko, čeprav bi blo potem še bolj hudo... Pa gremo k veselim temam!


_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 17:42:08   
DaisyE
Aja uškinamama, hvala za Pavčka.
Lepa pesmica. user posted image


Zdaj bom pa še jezna postala tolk sama sebi najedam v tem trenutku.
Takole se bom user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 17:49:32   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: Matejčika

Si pa privoščijo odvetniki visoke cene. Moža je skoraj kap zadela, ko sem mu povedla cifro.


Mah, saj če se odločiš it v posvojitev, itak veš cifre in si sprijaznjen z njimi. Drugače se pa ne greš tega. Ko skalkuliraš, je pa denar popolnoma postranska zadeva. Ne misliš nanjga. Maš z drugimi stvarmi preveč dela. Na primer sam s sabo. user posted image


_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 18:02:22   
mlinčka
Dejzi, žal mam zdajle čisto malo časa, ampak spet ti bom rekla samo Ne seri! Pa ne za slabo uzet, nikakor se ne morem v tvojo kožo postavit in tvoji občutki so absolutno razumljivi, ampak nikakor pa ne verjemem, da je kaj realne osnove v tvojih strahovih. Tam gre za to ali sta VIDVA primerna posvojitelja in primeri med sabo nimajo veze! Kot bi na sodišču odločili, da zato ker je sosedova Pepca sunla štruco kruha, ti ne smeš več stopit v trgovino user posted image . Verjetno mal glupa primerjava, ampak princip je pa verjetno isti.

Te pa resnično razumem in rada bi rekla kej bolj pametnega, da te potolažim. Zdej pa res moram gret, če rabiš, me pa pokliči!user posted image

Bela.kava....UUUAUUUU user posted image !!!



_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 18:08:01   
DaisyE
Saj mlinčka, racionalno vem, da maš vse prav, samo usede se ne. Zdaj rabim unga smajlija, da me s stolom pretepe. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
14.4.2010 18:29:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 19:02:16   
Eva**
Nič se bat vse bi ok, boš pa potem doživljala takele" OOOOOOOOOOOOO kakšna Brbika"!!! kaj ona je vaša? jaz seveda nič kaj veselo ker sem videla kako babura buli in da me je že vsaj 100 krat videla v vrtcu odgovorim " JA" ona pa meni "RES JAZ SEM PA MISLILA DA JE KITAJKA ! Prosim, res da ima krasne mongolske poteze vendar NI KITAJKA . Mater me je naspidirala k**a. Tako je bila radovedna osa , in takšnih ne maram, 100 krat me je videla in potem jo je v nekem glupem trenutku popadla takšna radovednost.
Seveda posvojitve ne sktivam, kar je jasno, povem ,komur sama želim.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 19:21:17   
bela.kava
Dejzika nič druga nam ne preostane kot da verjamemo, da se bo dobro končalo. Jaz živim od tega upanja, ker mi kaj druga niti ne preostane, vdana v to, da živim z negotovostjo. Zdaj si že čisto blizu konca oziroma začetkauser posted image in vse je in bo dobro user posted image

uškinmama, hvala za pesmicouser posted image

Eva** kaj res, saj ne morem verjeti, jaz se sicer pripravljam na nekaj podobnega in se na trenutke počutim, kot koka ki brani piščeta (čeprav je koka za enkrat še sama, no s petelinom, kar še zdaleč ni zanemarljivouser posted image user posted image user posted image )

Marta82, kolko sem ti dolžna reklamiranjeuser posted image

mlinčka, hvala user posted image

Metulj333, hvala za pesti

(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 19:29:37   
DaisyE
No, saj mate prav. Sem že malo bolje. Kako pa čem bit drugače, če me tolk objemčkate. user posted image

Eva, povej še enkrat, da je tvoja, pol jo pa pokliči na stran, pa jo prosi, da ne bi preveč na glas o njenih potezah govorila, ker tvoj mož še ni opazil, da mu ni preveč podobna. Pa da vidimo potem ta dodatni zagon za razlaganje stvari. user posted image user posted image user posted image

Čigava pa če bit, če ne tvoja? Ma, vse požrem in prenesem, samo da bo vse okej. Itak, da bo vse okej. Vse bo okej. (Temu se pa reče samoprepričevanje).

Hvala vsem, ki za vse nas držite pesti. Vsaka prav pride.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 19:36:28   
m_o_i
Ne vem, kaj se mi je zgodilo in zakaj se mi je to zgodilo (čuden je človeški um), ampak od jednom me je čisto presekalo. V želodcu me tišči, pa čisto sem znervirana in žalostna. Tale glupa Američanka, ki očitno misli, da so otroci nekaj, kar naročiš in potem vrneš, če ne ustreza tvojim standardom... Rusi so ziher čisto zrevoltirani. Saj vem, kako čustveno te stvari jemljejo. Mi mamo pa sodišče glih zdaj. Kaj pa če nam rečejo, da našga fantka ne dajo? Do zdaj mi kaj takega še na misel ni padlo, zdaj pa samo o tem razmišljam. Pa se spet malo smilim sama sebi, gledam kot ris in vse mi gre na živce. Pa spet ponavljam tisto, da ni fer, pa da ni fer, pa sem jezna, ker mi to čisto nič ne pomaga. Valjda ni fer, ampak tako je in tule nimam kaj naredit. In ta nemoč je tako grozna, sploh, ker je tako pomembna stvar na kocki. Jaz si kar ne znam predstavljat, kaj bi naredila, če se stvari zalomijo. Koliko vsega pa lahko človek prenese?

Saj vem, da tole jadenje nič ne pomaga, pa saj vem, da ne smem črno gledat in da je treba dat stvarem čas in možnost, da se odvijejo tako kot je treba, ampak včasih pa človeka čisto preplavi. Pol pa mora it ven. Jaz moram dat tako sranje ven. Menda bo bolje. Sicer pa itak nimam kaj naredit. Eh.


ja, v pricakovanju siuser posted image  iz ene skrajnosti v drugo...smeh-jok, veselje-zalost...
izteklo se bo pa tocno tak, kot se mora-torej bo vse SUPER user posted image

wiii, jaz ze tudi komaj cakam, da preberem, kdaj bo cela druzina na kupu user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 19:48:10   
Eva**
Dejzika to bi blo pa preveč user posted image , bom pustila kot je, naj si misli kar si hoče, moji so in pika. Kaj bo le še dejala če so odločimo za tretjo posvojitev iz Afrikeuser posted image .

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 19:52:32   
1ali
DaisyE
, tvoji občutki so mi še kako znani. In do sedaj se je še vedno dobro končalo.user posted image


(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 20:17:00   
bumerang
Pesti držim tudi jaz.
Že velikokrat sem vas prebrala in to znova in znova, včasih tudi s solznimi očmi, ker toliko srca kot veje iz teh postov težko doživiš v življenju.
Srečno vsem skupaj in vsaki posebej!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu 1ali)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 20:50:17   
DaisyE
Na, zdaj ste me pa res kar malo v jok spravile... Sem poskušala printat slike za fotoalbum, pa printer štrajka in je samo dve skozi spustil, pa si mislim, na, zdaj pa še tole. Pol pa sediš in malo razmišljaš o tem, kaj se pravzaprav dogaja s tabo, pa ugotoviš, da je včasih preprosto preveč vsega. Toliko čustev od jednom. Mam princip v lajfu, da se da še iz takega dreka ven potegnit, najdit eno svetlo točko, pa če je še tako banalna in it naprej. Ampak tole, tole je pa tumač. Če bi mi danes nekdo rekel, da je vsega konec, bi bilo zelo težko. In po moje je to tisto, kar človeka tako zatolče. Ker veš, da so vsi tvoji upi v rokah ljudi, ki jih sploh ne poznaš in oni ne poznajo tebe. In v enem samem, samcatem trenutku te lahko vržejo na tla.

Pa saj ne bo do tega prišlo. Pogumno naprej. Vse bo dobro, vse bo okej. Saj znam.

Sploh pa je treba nehat mislit na to. V ponedeljek vidimo našga malčka, pa lahko spet ukrademo par sladkih trenutkov življenju. Če že nič drugega, je menda vsaj to dost ziher stvar.

Takole, zdaj pa res tole samopomilovanje na stran!

Eva, če pa afriškega malčka posvojite, potem bo pa sploh treba za tole gospo nekaj dobrega pogruntat. Lahko bi rekla, da ste bli na sindikalcu spodaj. In spet, če prosim, prosim, prosim, ne bi okoli govorila, ker ljudje še niso opazili, da nista oba biološka starša. user posted image Saj mogoče se hoče pa samo pogovarjat. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 21:06:36   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Ampak tole, tole je pa tumač. Če bi mi danes nekdo rekel, da je vsega konec, bi bilo zelo težko. In po moje je to tisto, kar človeka tako zatolče. Ker veš, da so vsi tvoji upi v rokah ljudi, ki jih sploh ne poznaš in oni ne poznajo tebe. In v enem samem, samcatem trenutku te lahko vržejo na tla.




Dejzika po moje je to točno to, zaradi česa je takoooo zeloooo stresno. Papirji se morajo prestavit iz ene točke na drugi, teh točk je malo morje. Na vsaki od teh presojajo, odločajo in bogdaj poštempljajo. Vsaka osvojena točka je en korak bližje, pa nihče ne more dati roke v ogenj, da bo tudi naslednja šla skozi. In dokler ne bodo vse poštempljane bomo trepetali. Pa da ne bom tako zamorjeno pisala, ti imaš datum zadnje točkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 21:19:46   
1ali
Res ni potrebno stokat in jokatuser posted image . Jaz se že veselim za vašo družinico, ker zdaj ste pa tako zelo blizu. Še malo in boste vsi doma. Po praznikih bo pri vas že spet akcija, ampak zadnjikrat iti v Moskvo je bistveno lažje.

Naš sine se je dan po sodišču vsakemu, ki nas je srečal v domu, hvalil, da ima papa in mamo. Še danes mi ni jasno, kako je vedel, da sva dan prej res uradno postala njegova starša. Midva pa sva ob njem hodila kot dva pava.

Eva, vaša deklica je tako lepa, da mi je jasno, zakaj te ženska sprašuje. Rada bi se pogovarjala s tabo!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 21:25:58   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: bela.kava


Pa da ne bom tako zamorjeno pisala, ti imaš datum zadnje točkeuser posted image user posted image user posted image



In pol se še upam neki usajat! user posted image user posted image user posted image

Ne, ne, saj nič zamorjeno ne pišeš. Te poznam samo od tule, pa mi je že jasno, da si punca ena a. user posted image

Če je kdo kaj moril danes tule po forumu, sem samo jaz. Ali ipak, se tolažim, da tako nanese.

Pa da ne bom samo jamrala, mam eno komično za posvojiteljski almanah na zalogi. Včeraj sem naročala posteljo in omaro za tamalega (pa je ne bi, če je ne bi bilo treba-vraževerje, pa to-ampak so tako dolgi roki, da mislim, da bo itak kasneje prišla) in vidim, da imajo različni artikli različne dobavne roke. Potem sem pa skušala poizvedet, kako je z dostavo - ali se držijo ta dolgega roka, ali ti v več pošiljkah zadevo na dom pripeljejo. Boga prodajalka pa je očitno mislila, da ne bom naročila, če bo predolgo trajalo in se mi je silno trudila razložiti, kdaj imajo kaj naročeno. Med vso to silno debato pa me od jednom vpraša: "Kdaj imate rok?" Pa da vi vidite film, ki se mi je odvrtel v glavi... Rok? Kakšen rok? Od kdaj naprej imajo pa stranke rok? Sem že hotela vljudno pripomnit, da so verjetno oni tisti, ki imajo rok in ne jaz, nakar mi potegne, da se ne pogovarjava več o roku dobave. Pol sem se pa kar režat začela. In seveda sem ji razložila situacijo. Sem tolk hepi, če lahko komu kaj povem. Pa čeprav dotičnega stvar sploh ne zanima.

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu bela.kava)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 21:31:37   
DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: 1ali

Res ni potrebno stokat in jokatuser posted image . Jaz se že veselim za vašo družinico, ker zdaj ste pa tako zelo blizu. Še malo in boste vsi doma. Po praznikih bo pri vas že spet akcija, ampak zadnjikrat iti v Moskvo je bistveno lažje.


Maš prav! Tazadnjič bom itak po moje čisto v luftu.

Naš sine se je dan po sodišču vsakemu, ki nas je srečal v domu, hvalil, da ima papa in mamo. Še danes mi ni jasno, kako je vedel, da sva dan prej res uradno postala njegova starša. Midva pa sva ob njem hodila kot dva pava.


Tole si pa lahko predstavljam. Jaz bi bla tud važna. user posted image user posted image user posted image

Eva, vaša deklica je tako lepa, da mi je jasno, zakaj te ženska sprašuje. Rada bi se pogovarjala s tabo!

Tole je pa tud čista resnica. user posted image user posted image user posted image

Pupe hvala. Znate človeka na noge postavit. In to brez zgoraj omenjenega stola.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu 1ali)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 21:36:56   
bela.kava
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE


Ne, ne, saj nič zamorjeno ne pišeš. Te poznam samo od tule, pa mi je že jasno, da si punca ena a. user posted image

Če je kdo kaj moril danes tule po forumu, sem samo jaz. Ali ipak, se tolažim, da tako nanese.



pa nehi no, da mi špehec ne zrasteuser posted image , pride dan, ko nam je malo težje, te razumem, jaz ima takšne zadnje mesece user posted image user posted image user posted image user posted image ok brez pretiravanja, saj veš malo gor, pa malo dol, pa hitro spet gor

IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE


Pol sem se pa kar režat začela. In seveda sem ji razložila situacijo. Sem tolk hepi, če lahko komu kaj povem. Pa čeprav dotičnega stvar sploh ne zanima.

user posted image user posted image user posted image


Joj tole jaz tudi počnem. Jaz sem že ob vpisu v register pred xxx časom povedala, kako bova midva posvojila v MK (optimizem na viškuuser posted image ). In sploh mi ni jasno, kako ima kdo željo posvojitev prikrit itd. mislim ... Meni se zdi, da mi čez celo faco piše, kaj in kakouser posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 21:38:32   
Eva**
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ful dobro. Jaz sem šla kupovat voziček, in trgovka je na vsak način želela da kupim #3v1 jaz sem vstrajala da rabim samo voziček z vrečo. No bila je res user posted image . In ker sem vztrajala sem kupila takšnega kot sem želela. In potem ona mene če sem že rodila in jaz tiho, ona vztraja koliko je otrok star jaz tiho, s sestro sva se samo spogledovale in se režale kot prismode. In nato ona meni a pol še nimate otroka in jaz avtomatsko ne še. Čez mesec dni pa jaz pogumno v trgovino, jaz pred njo , ona pred mano. Samo gledala je v voziček in nič ji ni bilo jasno.
Samo to je lahko izustila da tako črnih las še ni videla.user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 21:45:15   
Eva**
IZVIRNO SPOROČILO: 1ali

Eva, vaša deklica je tako lepa, da mi je jasno, zakaj te ženska sprašuje. Rada bi se pogovarjala s tabo!



Ali imam nos za ljudi, ni to to. Berem človeške duše, saj vidim kako ljudje reagirajo ko jo zagledajo, včasih se nam zgodi,  da v kakšnem trgovskem centru ljudje hodijo za nami, namesto po svojih opravkih. Ampak tega smo se navadili. V bistvu je pri njej radovednost tista ki jo je gnala v pogovor z mano. Do sedaj sem jo vedno pozdravljala samo jaz ( je bolj muhaste sorte), ker je tudi olika če zjutraj srečaš starše in otroke, zato se naša dva oba dereta kot goske vsakemu Dober dan, Dober dan, ....
Ah pa saj ni pomembno, pomebno je da smo skupaj!

(odgovor članu 1ali)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Posvojene mame ;)
14.4.2010 21:45:54   
bela.kava

IZVIRNO SPOROČILO: Eva**

In potem ona mene če sem že rodila in jaz tiho, ona vztraja koliko je otrok star jaz tiho, s sestro sva se samo spogledovale in se režale kot prismode.



A pol ti je uspelo, da ji sploh nisi povedala ... jaz sem taka goflja, da bi sigurno povedalauser posted image


Pa še nekaj me zanima? Ko slišite, da bo nekdo dobil otroka, kaj najprej pomislite?

a) nosečnost
b) iz katere države in koliko je malček star user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Eva**)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?