|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ati
1.6.2010 9:56:28   
koala
Shorty user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ati
23.6.2010 18:19:31   
Shorty_
solzice tečejo, Niki te neizmerno pogreša, vsak dan vpraša če je dedi še vedno zvezdica user posted image .....
.....ati moj, tako zelo te pogrešam...
... rada te imam in prosim pazi na nas vse, vse ki nam dnevi brez tebe ne minejo brez solz in bolečine....user posted image

naj bo morje mirno....


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ati
30.7.2010 0:16:51   
rokovalubica
Mineva dobro leto odkar je moj oče zapustil ta svet. Vem, da boli. Želim ti in vsem, ki smo to bolečino izkusili, da ostanemo močni. Lepi spomini ostanejo, pa naj jih bo še tako malo. Veliko poguma in moči, ter iskreno sožalje ob izgubi!


(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ati
13.8.2010 7:30:48   
Shorty_
Ati moj, mirno morje ti želim!!! pazi na nas, pogrešamo te!!!

(odgovor članu rokovalubica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ati
14.10.2010 20:42:33   
Shorty_
včeraj je minilo pol leta od kar si odšel..... solze tečejo brez konca in kraja.... Niki te še vedno vsak dan omenja, sprašuje če jo čuvaš....
probavam ostati močna, zaradi mami, zaradi Nike... pa vendar včasih ne gre..... počasi dojemam da te ni.... noro te pogrešam...

Naj te morje čuva, ti pa čuvaj nas, prosim!!!!

Rada te imam!!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ati
12.12.2010 22:19:21   
Shorty_
Dragi ati,
danes mineva prvi rojstni dan tvoje princeske ko te ni. Mala NIki praznuje 4. rojstni dan brez tebe.....user posted image

meni se trga srce... ob spominu kako si bil vesel novice, da boš dedek, kako si jo prvič pestval.....

ati, naj bo morje mirno, prosim pazi na nas,

radi te imamo in pogrešamo teuser posted image user posted image jutri bo že 8 mesecev kar te ni.....

tvoja mala

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ati
16.12.2010 19:55:54   
pelin
user posted image user posted image sožalje, čeprav malo pozno....verjamem da boli...dala skozi pred petimi leti....čas...čas...in še enkrat čas....mogoče ne verjameš, da bo kdaj bolje....mogoče se ti zdi, da ta bolečina nikoli ne mine....bo...s časoma bo lažje...znosneje....sama se še danes ozrem za človekom na cesti, ki mu je podoben na pogled, po glasu, smehu...očitno še nisem čisto ponotranjila izgube...je pa veliko bolje, kot prvo leto...Meni je veliko pomenilo, da sem še vseeno lahko nekako hodila k njemu..na grob...po uspešno opravljenem težkem izpitu na faksu, po opravljeni diplomi, prvi dan moje ta zaresne službe...Nekako se mi je zdelo, da sem takrat z njim....
Ti lahko imaš verjetno občutek, da je v vsaki kapljici morja, da si vedno z njim, ko sedeš na obalo...Žalostno, pa kljub vsemu lepo...drži se...user posted image  

< Sporočilo je popravil pelin -- 16.12.2010 20:02:08 >

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ati
19.12.2010 18:41:59   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

sožalje, čeprav malo pozno....verjamem da boli...dala skozi pred petimi leti....čas...čas...in še enkrat čas....mogoče ne verjameš, da bo kdaj bolje....mogoče se ti zdi, da ta bolečina nikoli ne mine....bo...s časoma bo lažje...znosneje....sama se še danes ozrem za človekom na cesti, ki mu je podoben na pogled, po glasu, smehu...očitno še nisem čisto ponotranjila izgube...je pa veliko bolje, kot prvo leto...Meni je veliko pomenilo, da sem še vseeno lahko nekako hodila k njemu..na grob...po uspešno opravljenem težkem izpitu na faksu, po opravljeni diplomi, prvi dan moje ta zaresne službe...Nekako se mi je zdelo, da sem takrat z njim....
Ti lahko imaš verjetno občutek, da je v vsaki kapljici morja, da si vedno z njim, ko sedeš na obalo...Žalostno, pa kljub vsemu lepo...drži se...  
pod to se samo podpišem

Hvala

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ati
13.4.2011 20:59:22   
Shorty_
Dragi ati,

eno leto je kar si odšel med angele, pa še vedno tako zelo boli..... vsaka misel, vsak spomin,....
mala Nika te pogreša, vsakič ko vidi sliko, ali pa se kar tako spomni, me vpraša če jo čuvaš?, meni pa se trga srce....
Ati daj mi moč za naprej, čuvaj mami da se pobere, tako težko je brez tebe, tako prazno....

Komaj čakam, da pridem do morja, da sem bližje tebi.... do takrat pa mirno morje ati moj,....


Rada te imam, pogrešam te
tvoja mala user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ati
14.4.2011 8:36:51   
KATI321
Oh Shorty, kako dobro te razumem.
Včeraj sem slučajno  gledala posnetke izpred 20 let, na katerih so posnetki mame, očima, tasta in tašče, katerih že dolgo več ni, so pa še vedno v mojem srcu. Boli, čeprav je od smrti mojega dedka in babice že 29 oz. 25 let. Včeraj je pa bilo user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ati
14.4.2011 9:02:10   
newlife
user posted image ......hudo....iskreno sožalje, čeprav te ne poznam .


"NI SMRT KAR NAS LOČUJE, IN ŽIVLJENJE NE, KAR DRUŽI NAS
SO VEZI MOČNEJŠE, NEPOMEMBNE ZANJE SO RAZDALJE, KRAJ IN ČAS!"


upam, da v boš v svojem srcu vedno čutila prisotnost svojega dragega očeta in da bo tako živel po tebi skozi tebe.
user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ati
14.4.2011 12:32:14   
mama76
Iskreno sožalje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ati
14.4.2011 12:38:13   
*miska.mcc*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drzi se, mala!
ati vas gleda in si zeli, da bi bili veseli in srecni. noče, da jokate za njim. saj se ima prekrasno!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ati
11.11.2011 8:50:41   
Shorty_
Ati, pogrešam te.... naj bo mirno morje....

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ati
12.1.2012 20:26:09   
Shorty_
Spet se bližajo te prekleti datumi, ko se je pred dvemi leti vse začelo zapletati, spomini so še kako živi in solze spet tečejo....

mirno morje ati moj....

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ati
18.1.2012 12:24:08   
dreamhorse
Shorty... moje sožalje, čeprav pozno
Od smrti mojega atije je minilo 15 let... Pa še danes ob spominu nanj, prekleto boli...

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ati
19.1.2012 10:35:12   
alda
Shorty user posted image user posted image

vem kako ti je hudo...pred dobrima 2letoma izgubila mamo,in se še niti nisem dobro sprijaznila z izgubo, sem po kratki a hudi bolezni izgubila še zlatega tata. 2mesca je od tega, a žalost in bolečina kar nočeta popustiti!!
z mislimi sem s tabo!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ati
13.4.2012 21:46:36   
Shorty_
2 leti te že pogrešam....mirno morje.........user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ati
16.4.2012 12:02:36   
mojamura
user posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ati
3.5.2012 22:29:17   
valči
user posted image user posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ati
5.4.2013 20:30:55   
Shorty_
Spet ta smotan april, počasi bo minilo 3 leta kar te ni med nami...
Tvoja mala žaba te tako zelo pogreša, še vedno se vsak dan zvečer spomni nate, ti zaželi lahko noč na zvezdico....
Tako prazno je brez tebe, zadnjič sem slišala tvoj glas na kaseti, mislila sem da mi bo razneslo srce, tsko živo te je bilo slišati, pa vendar je tako bolelo....

tati moj, pogrešam te neskončno

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 71
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?