|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 14:31:17   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: mala2001

Jst pa mam cajta dans....user posted image

A ste ve tud non stop lačne? Js sem že ene 2 dni tak lačna, non stop in se sploh ne morem najst, mi čez pol ure spet kruli.....Moram kar pazit da me ne odnese, sploh zvečer...



neeee user posted image user posted image user posted image user posted image in ravno zaradi tega me moz krega... sem mu vceraj rekla, da se bom odpovedala kosilu, ker drugace po kosilu 3h komaj diham in se komaj premikam, ker imam tako poln zelodec.
Potem pa celo popoldne cakam, kdaj lahko pojem banano. in ob 19h koncno pojem banano ter 2 nektarini, potem pa ni vec prostora za vecerjo user posted image ...
tole z zelodcem je edina stvar, ki me matra sedaj v nosecnosti...

hvala za mnenja glede mleka. Bom sla po kaksen zavitek v trgovino (za rezervo).


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu mala2001)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 14:35:28   
malecka_mateja
dam!

hvala vsem za lepe želje, sem že veliko bolj eantibiotik je hitro prijel, ponoči me sicer če ležim dihanje muči zato spim v pol sedečem položaju.

sem pa danes imela pregled v P zaradi CR in sem dobila datum 24.8 tako da bom postala avgistovka mapak je pa vesela novica da bo moj mož dobil sina prav na njegov roj.danuser posted image user posted image user posted image user posted image tako da punce moje imam samo še 18 dniuser posted image user posted image user posted image user posted image sploh ne morem verjet, kako bo to minlo, kr me je malo panika zagrabla.

Sem pa se vseeno pridružla kavi danes v mb našim septemberkam ker me je zdravnik poslal na nujno kavo zarad pritiska pa še rekle je naj bom čimveč na zraku ker imat nimam vročine da se mi špljuča povečajo oz njihova kapaciteta. v glvanem čvekale smo in je bilo prav fajnuser posted image user posted image user posted image user posted image

zdaj pa grem malo počivat oziroma kr vsi trijeuser posted image user posted image user posted image sem pa danes poroniško nastopilauser posted image user posted image user posted image moj pa dopust en teden potem pa gre za malo več kot en teden delat in spet pol očetovski kak bo fajnuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 14:46:36   
Klemcy
Previjalna torba - ta me bega ža par mesecev!!! Jaz sem jo v dm-u tut gledala in mi je bla, glede na vse tiste priročne predalčke ful všeč. Sem omenla mojmu, pa njegovi sestri, ki bo tut počasi rodila, pa tašči, pa moji mami, pa še parim kolegicam in pravijo: BREZVEZE!!! Da je to navadna torba z dolgim ročajem, le da ima več tistih raznih predalčkov, da takih torb imam pa itak cel kup, še iz študentskih let. Pa da se nahrbtnik tut da uporabit oz. bilo kaka druga torba. Sej na zunaj je res čist podobna navadni, sam not je drugačna. Baje da sploh ni nujna in naj ne kupujem tega vnaprej. user posted image  No in ker mi tista barva torbe v dm-u ni bla všeč, ker je ostala sam še v bež barvi, potem nisem kupila in zdaj dvomim, da sploh bom katero, glede na nasvete user posted image .
No tiste, ki ste jo že lahko uporabljale pri prvih user posted image , je res to brezvezen nakup???

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 14:50:32   
Natalija28
Tako. Srečanje Mariborčank danes ABSOLUTNO uspelo. Načvekale smo se, da je groza. Mi je ful pasalo. Tudi kaj novega sem izvedela in je bilo SUPER, SUPER, ... Pa hvala za darila in pijačko ter tortico. Sem mela čisto razvajanje danes.user posted image

malecka_mateja: s taščo sva že uspeli s5 prit v konflikt okrog gradnje, kdaj in kako. Ker je neke gumbala, da bi trebalo zavese menjat v najini sobi, pa sem ji gladko odgovorila, da nama pa res več to ne bo treba. Pol pa se je debata začela,... user posted image  Zaj mam še več zagona in volje, da ji dokažem kako zeeeeeeeeeeeelo se moti. Da mi je pritisk tak dvignila,... Ko je skoz taki pesimist, da je hudo in mi s tem živčke kraužla. Ji bom že pokazala, da se vse da če hočeš. (upam) user posted image  Tak, da se kar začne akcija čimprej. Moram še samo mojega prepričat, da se že letos začne prva akcija in da se nama pol do spomladi to lepo suši in pol nadaljujeva.user posted image

Aja, pa iz čveka sem šla direkt v DM-a izpolnit prijavnico za nosečnice.user posted image

< Sporočilo je popravil Natalija28 -- 6.8.2010 14:52:59 >


_____________________________

Junija pričakujemo sestrico najinega Matija.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 14:54:34   
Klemcy
Ja melecka_mateja fajn je blo. Bi lahko cel dan tak čvekale, pa ne bi blo dovolj. Naslednjič pa verjetno že z vozički user posted image

Aja, katera je že zadnjič napisala, da ji je začela odtekat voda???
Ja pa se še kr nič ne dogaja?? Ni to čudno?

(odgovor članu Klemcy)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 15:13:12   
malecka_mateja
natalija glej ti kr taščo presliši naj reče kar hoče v glavnem da se tvoj strinja in že letos kaj nardita, uapm da bo tvoj zato, držim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image pa dihaj da neboš rodila od sileuser posted image user posted image user posted image malo heca

ja klemcy res bi lahko verjetno cel dan čvekaleuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Klemcy)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 15:13:54   
nadka30
juhu-hu jaz sem ap zdajle dobila maeil, ki me je zelo in to res zelo razveselil.Punce našla sem G, kamor bom lahko šla na odvzem brisa za streptokok B. Yeeeeeeeee  grem pa v Velenje, rezultate dobvim še tisti dan, stane pa 15 e.
Tako da se punce takoj v ponedeljek naročimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sedaj sem pa zadovoljna, pa še pizze sem se tako najedla da bom kar poknilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klemcy)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 15:16:51   
bambinca
Klemcy ne ne, nič čudno-zakaj??? če odteče nekaj kapljic, veš, da verjetno prav dolgo ne bo več ( prejšnjič je zdržalo par dni do razpoka), če pa odteče ornk, mora bit pa v enem dnevu max fertikuser posted image važno, da je na pregledu bilo videti dovolj plodovnice- posvarjena sem bila samo zaradi večje možnosti infekcij

ja Sončica, luštno je bilo in na koncu sem še dobila končno lupinico in košarouser posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil bambinca -- 6.8.2010 15:19:05 >


_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu Klemcy)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 15:40:05   
Natalija28
Saj sem vedela, da sem neke pozabla vprašat na srečanju: keri/kera pediater/pediatrinja iz mb ali okolice je vredu? Se mi/nama sanja ne h komu naj pol user posted image  vozim.user posted image

Hvala Mateja. Bom probala ja. Bo pa veliko olajšanje, če se bo še moj strinjal z mojim predlogom.user posted image

_____________________________

Junija pričakujemo sestrico najinega Matija.

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 15:40:49   
bambinca
Archie, če je varuška v katalogu, velja še ta mesec akcija - sem vprašala, ker sem bila ravno v šopingu za darilo za moji prvi sreči, ker bosta dobila sestrico user posted image

aja, pa Benika, sej forum je zato da se pogovarjamo in izmenjujemo mnenja...ti kar povej, kaj si misliš ( leti na debato v Svetilnikuuser posted image )


< Sporočilo je popravil bambinca -- 6.8.2010 15:44:13 >


_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 15:58:23   
tannya
Hojla,

na hitro se javljam. Danes sem imela pregled pri G. Zaradi cukra mi je spet naredila UZ in z našo bebo je vse ok...le ful velika je, ima že 3 kg...jaz pa še 5 tednov do PDP-ja.user posted image . Sem pa spet čakala ful in ugotovila, da so te sestre čisto neorganizirane. Sem zatežila, ko sem videla, da so pred mano hodile notri ženske, ki so prišle precej za mano...pa je bilo očitno tumač, ker sem slišala, da imajo gužvo, da MORAM malo POTRPET in da saj zato pa smo v porodniški, da imamo čas za preglede. Vam povem, da mi je čisto pristisk dvignilo in sem potem zdravnici rekla, da to se pa zdi čisto neprofesionalno in da kaj takega ne morejo govoriti. Skratka fuj in fej tole, prav res.

Katrinka: kje si, kako je bilo na pregledu?

Almera: welcome backuser posted image

Uživajte, Tanja

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 17:15:01   
limonita
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

juhu-hu jaz sem ap zdajle dobila maeil, ki me je zelo in to res zelo razveselil.Punce našla sem G, kamor bom lahko šla na odvzem brisa za streptokok B. Yeeeeeeeee  grem pa v Velenje, rezultate dobvim še tisti dan, stane pa 15 e.
Tako da se punce takoj v ponedeljek naročimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sedaj sem pa zadovoljna, pa še pizze sem se tako najedla da bom kar poknilauser posted image user posted image user posted image



Nadka, kam boš pa to šla? Lahko prosim še meni posreduješ podatke.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 17:24:16   
nadka30
Šla bom pa k Sonji Hozjan Levak ampak je trenutno še na dopustu in mi je rekla da naj pokličem po 13 uri v ponedeljek ter da se bom zmenila, kdaj lahko pridem.user posted image user posted image

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 17:25:11   
nadka30
limoniti kaj si ti iz celjskega konca?

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 17:32:44   
limonita
Oh, če bi prej vedela, da tudi Levakova dela ta bris, bi pa tudi jaz šla k njej. Mi je bla na 3D ful fajna. Sem pa iz Savinjskega konca, mam ene pol urce do Celja. 

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 17:35:50   
nadka30
kje si pa ti bila na brisu  in v katerem tednu, da me slučajno en bo prehitro/prepozno naročila.
A pol imaš nekaj takega do celja kot jaz samo da sem jaz iz druge smeri.
Kje boš pa rodila?user posted image

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 17:40:41   
limonita
V bistvu še nisem bila... grem v torek h Gašperlinovi - pa ne bi zdej prestavljala ko že imam datum. Rodit bom šla pa v Celje ja, upam samo da ne bom naletela na Pirca. Pa ti? 

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 17:43:40   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: limonita

V bistvu še nisem bila... grem v torek h Gašperlinovi - pa ne bi zdej prestavljala ko že imam datum. Rodit bom šla pa v Celje ja, upam samo da ne bom naletela na Pirca. Pa ti? 

ha-ha mogoče se pa vidma, jaz sem že prvič bila v celju ampak veš kaj je hec takrat sem imela CR in veš kdo mi ga je delal-PIRC.user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa je Gašperlinova tvoja G?

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 18:38:20   
Klemcy
IZVIRNO SPOROČILO: Natalija28

Saj sem vedela, da sem neke pozabla vprašat na srečanju: keri/kera pediater/pediatrinja iz mb ali okolice je vredu? Se mi/nama sanja ne h komu naj pol user posted image  vozim.user posted image



Jaz bom hodla tukaj čist pri meni, ma Borštnikovi, 100m stran user posted image  Sva se glih z Matejo o tem v avtu pogovarjali, da sta oba zdravnika ful vredu. Ampak Natalija, jaz sem se že aprila šla naročit, pa me lahko not vpišejo komaj decembra. Lahko pa normalno že prej pridem, ampak je en pregled 45€, tak da bo kaka 2 mesca pač treba plačatuser posted image , ampak se bo splačalo čakat, mi to vsi pravijo.

(odgovor članu Natalija28)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 19:07:41   
katrinka
samo na hitrco...bom si vzela cas ob priliki da vse pokomentiram

doma delamo na polno, v sredo dali not nova vhodna vrata - cel dan stemanja - prah vsepovsod
obup, za dojencka vecina pripravljena, suzana ma nov svoj koticek...itd

pregled - vse ok, ta dohtarca ne vidi nic narobe,cirka 2100-2200g imamo,kar mi ne gre v glavo k prej smo v enem tednu naredili 60g,zdaj pa v desetih 400g...cudn res cudn,
no vsaj cez 2kg lezemo - bo takoj lazje,v tork mam pregled pa ctg pri svoji - k itak bo samo prepisala vse,cez 10 dni pa pri tej - dr.blejec,mi je ona ac delala,in cez 10 dni se bove zmenile kdaj bo spšrozila - al 21.8. al 27.8.,takrat je dezurna,takrat ziher rodim,no ce ne spontano sama prej

evo novice so
vec ob priliki

fajn se mejte nosecke

(odgovor članu Klemcy)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 19:08:09   
malecka_mateja
natalija jaz imam dr. melinkovo vošnjakova pa sem fuuuulllllllll zadovoljna mislim da še jemlje. pa sej kr nekaj je dobrih odvisno kam bi hodla, a v tvoji okolici ni nobene dobre???


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Klemcy)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 19:12:49   
malecka_mateja
punce jaz pa sem mela zdaj en ornk popadek in to z veliko bolečino ki se je širila tudi v nogo da sem kr fajn globoko dihala. upam da zdržim do 24.8 in upam da je bil oz bo samo eden, prav vstrašla sem se zdaj. prav gledam na uro zdaj.user posted image sej skoz se mi zdi me po malo zateguje ampak upam da res ne grem še danes not, ker danes sem že bla tamuser posted image user posted image user posted image user posted image sem rekla ko sem šla itz P da se vidimo 24 in nič prejuser posted image user posted image user posted image user posted image
aja zanimivo tudi pri tjaši se mi je med popadki bolečina iz križa širila v nogo in to desno tako kot zdajuser posted image še kateri isto?


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 19:16:59   
tinkatonka
katrinka.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image res sem vesela tvoje novičke!!! Le tako naprej, naj se dete spontano rodi!

sling in delavnica.....lastnica mojskratek.si mi je sporočila, da bo delavnica potekala v torek 10.8. od 15-17h ure, in sicer bo potekala na naslovu Pot na Fužine 5 (za točna navodila kje to je bom prosila gospo, ko ji bom potrdila mojo udeležbo). Potrditi je treba udeležbo, tako da če bi se katera izmed vas rada udeležila, naj mi sporoči do jutri (tanja in jinx za vaju vem, da sta zainteresirani, a bosta 100% prišli???)  pa vas lahko jaz prijavim, oz. se prijavite same na njen e-naslov. Pa še link do spletne strani - TU.

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 6.8.2010 19:20:30 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 19:34:05   
nadka30
mariborčanke oziroma tiste, ki poznate maribore, povejte mi nekaj; kolegica me je spraševala če še obstaja trgovina TURBO LIMAČ ali nekja takega v mariboru in kje naj bi bila če je še?. Jaz prvič slišim za to trgovino, veste ve kaj večuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
6.8.2010 19:40:02   
tinkatonka
naj še malo pokomnetiam druge teme....

adaptirano mleko
....jaz ga vnaprej ne bom kupovala, kljub temu da prvič nisem dojila. Bom vidla kakšno bo stanje v P in kako nama bo šlo dojenje, še vedno lahko moža v tistih dneh, ko bom jaz v P pošljem po škatlo mleka, če bom negotova. Pa HB da živim v LJ kjer obstaja dežurna lekarna in imamo do nje samo 10 min.

pediater....ja fajn si ga je izbrati že preden rodiš oz. vsaj približno vedt katerega bi imela, ke ko boste prišle iz P je fajn takoj poklicat v ZD in se naročit. Jaz bom imela isto P kot jo ima Anej.

Almera....dobrodošla nazaj.

štajerke...user posted image user posted image za uspešno srečanje, kaj pa kakšna fotka?

Kaj pa kamničanke, ste se načvekale?

klemcy in previjalna torba...lahko seveda uporabiš kak ruzak ali torbo, ki jo imaš doma, ker to ni nujna oprema. Ampak meni je bila praktična, pa še lepa povrh. Ne vem pa če bi jo še enkrat kupila, če bi imela kak dobr in predvsem lep ruzak doma. tega takrat nisem imela, zdaj se mi je pa v 4-ih letih nabral kr nekaj ruzakov, ki bi bili ravno tako uporabni.




_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?