|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 18:56:52   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: bambinca

jest sem dodala mojo ( s katero se še nisem poročilauser posted image ) v album in jo lohk pogledate


super obleka super barva pa še full ti paše.Sedaj pa vidim da nimam samo jaz takih želij.Ko me kdo vpraša kakšno poročno obleko bi imela jaz vedno rečem da si želi rdečo ali vsaj malo bele(korzet-oz. zgornji del) in veliko rdeče, zraven pa bel šopek, ki ima na sredini štirii žametne rdeče vrtnice, ki simbolizirajo mene, mojega in najina dva otrokauser posted image user posted image user posted image .Takšne barvne obleke so mi všeč.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 18:58:04   
bambinca
tejči ja, to mi je ena ful noro dobra šivilja delala ( je na sliki)...ona je tud že za kako estradnico delala in ženska dela ohoho super!

_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:00:26   
malecka_mateja
tejči zelo lepa oblka svetovna barva user posted image user posted image user posted image
bambinca tudi tvoja je lepa in pasala ti jeuser posted image user posted image user posted image

mojo imate v albumu oz kr nekaj slik je. tako da če hočete lahko pogledate.




_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:06:25   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

tejči zelo lepa oblka svetovna barva user posted image user posted image user posted image
bambinca tudi tvoja je lepa in pasala ti jeuser posted image user posted image user posted image

mojo imate v albumu oz kr nekaj slik je. tako da če hočete lahko pogledate.





jaz te pa ne najdem med albumiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:09:15   
bambinca
mateja zelo lepa kombinacija!!!

_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:13:20   
Izabelina
jaz te pa ne najdem med albumi


klikni na njen nick in tam izberi zavihek albumi... in je...

evo, tvoja kombinacija mi je všeč, ne deluje sladoledasto ;)

zdej ste me pa kr nakurle s temi porokami... mogoče bi kr uprašala svojga, če bova midva tut u tej smeri kej razmišljala user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:15:57   
malecka_mateja
http://album.ringaraja.net/index.php?page=album&ID=3346

nadka poskusi če boš tako našla je direkten link, album poroke je na drugi strani pa kr pod mojim nickom prideš najhitreje

bambinca hvala, meni je tudi bila všečuser posted image


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:17:03   
tejči28
izabelina hvala za pomoč,jaz namreč tudi nisem našla slik,ker sem šla direktno na album in mi ene strani ni šlo odpret.

je pa super,da smo te navdušle nad poroko. user posted image user posted image user posted image

malecka_mateja  lepa obleka,lepa kombinacija.user posted image user posted image same lepe neveste  user posted image user posted image


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:18:02   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: tejči28

http://album.ringaraja.net/index.php?page=album&ID=15757&hash=3b66cce697b9efa660d351d7aa1f0133

upam,da bo delalo,to je moja poročna obleka.



uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bozanska - nora sem na barveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bambinca - a bogastva torej ni pravis, jah no pol mi pa dej en kredit k jz mam tud enga pa da mu ne bo vec dolgcasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a ja - lepa obleka..fuluser posted image

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:18:10   
mala
user posted image Bravo kakšne klepetulje, smo že v drugem deluuser posted image

Punce, zelo lepe poročne oblekeuser posted image , jest sem se poročila v tradicionalni barvi-bela je bila s korzetom in dolgo vlečko-ufff zdej bo že sedem letuser posted image , čas kar drviuser posted image

Kar se tiče nosečnosti-trebušček se veča, zdej počasi čakam na brcike sem 16tuser posted image in ker je to moja peta nosečnost jih pričakujem v teh dneh in jih že komaj čakamuser posted image do takrat bo pa AS drsel po trebuščkuuser posted image

Katrinka dej še ti svojo poročno slikco prpopi k si bila ful luštna v oblekciuser posted image



_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:18:13   
Lenca78
A ste kle vse blondinke? Drgač ste ble pa vse lepe neveste, midva se pa kr ne misliva nič poročit bova koruznika user posted image

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:18:25   
malecka_mateja
izabelina hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image hvalabogu nisem sladoledna bilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image malo heca


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:20:18   
bambinca
IZVIRNO SPOROČILO: Lenca78

A ste kle vse blondinke? Drgač ste ble pa vse lepe neveste, midva se pa kr ne misliva nič poročit bova koruznika user posted image


jest sem po ta novem temmnauser posted image


_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu Lenca78)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:22:00   
tejči28
IZVIRNO SPOROČILO: Lenca78

A ste kle vse blondinke? Drgač ste ble pa vse lepe neveste, midva se pa kr ne misliva nič poročit bova koruznika user posted image


zgleda da res user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image saj veš da blond nas naredi mlajše (hec) mi smo vsi bolj blond,še moj dominik je čisto beli.user posted image


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Lenca78)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:22:56   
nadka30
suuuuuuuuuuuuuppppppppppeeeeeeeeeeerrr slikce, same lepe neveste sedaj imam pa še bolj apetit po poroki, no mogoče pa nam rata drugo leto vse ob enem narediti.
Res ste bile prekrasne neveste pa res same blondinke očitno je ta barva zakon, no saj sem jaz tudi bila prej blond, sedaj sem malo temnejša ampak do poroke bom že svetlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:30:10   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: mala

user posted image Bravo kakšne klepetulje, smo že v drugem deluuser posted image

Punce, zelo lepe poročne oblekeuser posted image , jest sem se poročila v tradicionalni barvi-bela je bila s korzetom in dolgo vlečko-ufff zdej bo že sedem letuser posted image , čas kar drviuser posted image

Kar se tiče nosečnosti-trebušček se veča, zdej počasi čakam na brcike sem 16tuser posted image in ker je to moja peta nosečnost jih pričakujem v teh dneh in jih že komaj čakamuser posted image do takrat bo pa AS drsel po trebuščkuuser posted image

Katrinka dej še ti svojo poročno slikco prpopi k si bila ful luštna v oblekciuser posted image




ti a ves da se spomnim se tvojih porocnih slik - sva jih midva gledala k si bla se na dolenjskem doma...ful si bla lepauser posted image

ma sej bi dala slikco samo k ste mele res ta prave porocne...moja pa ni lih v tem stilu, pa mi je malo nerodn...ceprav mi je bila noro lepauser posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Lenca78

A ste kle vse blondinke? Drgač ste ble pa vse lepe neveste, midva se pa kr ne misliva nič poročit bova koruznika 


naravno sem kostanjeva - fuj fuj, na poroki sem bila medeno blond.......grrrrrrrrr, zdej sm rdecelaska, no bi rabila malo obnove se je ze spralouser posted image





(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:34:20   
Anonimen
Wow same lepe obleke ste mele!!! Še mene prime, da bi se poročila :)

(odgovor članu katrinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:46:37   
bambinca
katrinka kaj ga pa serješ! Pokaži! Kakšne sva šele zdaj...trenirke pa touser posted image

_____________________________

moje poslanstvo so moji otroci

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:51:21   
katrinka
user posted image


no, tole sem pa jazuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:52:07   
tinkatonka
No pa še jaz v klasično beli poročni obleki. Še z blond lasmi, zdaj sem pa rdeča.

user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu bambinca)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:53:00   
tinkatonka
bambinca...huda rdeča barva obleke!!! Lepo, lepo!

malecka_mateja....luštna sta in res lepa obleka user posted image
 
katrinka....luštna si! Taka nagajiva user posted image

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 13.4.2010 19:56:09 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:56:15   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

No pa še jaz v klasično beli poročni obleki. Še z blond lasmi, zdaj sem pa rdeča.

user posted image


lepa siuser posted image kar se pa tice barve las - jaz popolnoma enako...heheuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka
katrinka....luštna si! Taka nagajiva


uuuu ja, to sem jazuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:57:39   
nadka30
bravo septemberke ena je lepša od drugeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 19:59:59   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

bravo septemberke ena je lepša od drugeuser posted image user posted image user posted image user posted image


taki bodo tudi nasi otrocki a neuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Septembrke 2010 - 2.del
13.4.2010 20:24:27   
tejči28
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

bravo septemberke ena je lepša od drugeuser posted image user posted image user posted image user posted image




se strinjam,same lušne punce in lepe obleke. prave smo se na kupu našle.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?