|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: deklica Virna
18.4.2010 22:46:42   
Anonimen
Virna... bi se navadila nanjo, kot sem se navadila na Varjo, ki mi je bilo na začetku čudno ime, zdaj pa prav simpatično!

(odgovor članu tix)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: deklica Virna
18.4.2010 23:00:52   
Tanja55
Men je pa vsec Virna, pa tud Mirna,Varja ... so mi fajn vsa tri, kaj cemuser posted image .

Poznam pa eno Sinjo, lustno 8 mesecno puncko, ki ima krasne ocke in res spominjajo na sinjo barvo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: deklica Virna
6.5.2010 3:06:07   
zMAJcekINluka
Pozdravljena, dekleta! Ime Virna je sicer res za naše kraje dokaj nenavadno ime in predvsem tuje, sama sem namreč to ime od staršev dobila vsedemdesetih letih, ko je bila na vrhuncu slave lepa, nadarjena in oboževana italianska igralka Virna Lisi! Tudi sama sem do pred nekaj leti še raziskovala, od kod izvira samo ime, ki naj bi bilo po razlagah v tujih knjigah z imeni okrajšava oz. varianta imena Virginia. Tako sem pred nekaj leti izvedela, da je ime južnoameriškega porekla, kjer je za nameček kar nekaj (deset sem jih zasledila sama) zelo uspešnih žensk iz različnih poklicnih področij (pisateljica, slikarka, profesorice, turistična operaterka, prevajalka, manekenka in še nekaj drugih poklicev, ki pa se zelo ujemajo z naravo mojega dela (honorarna prevajalka ter poučujem tuje jezike) in poklica (turistični tehnik) in hobiji Risanje, pisanje pesmi) v mojem prostem času - pa pravijo, da imena nimajo veze s človekovo naravnanostjo!?!). Če vas morda še kaj zanima v zvezi s tem imenom, me lahko kontaktirate tudi na e-mail: sinequanone333@yahoo.com. Lep pozdrav vsem! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: deklica Virna
8.5.2010 20:53:28   
fusia
Zelo všeč user posted image . A je to po Virni Lisi?

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: deklica Virna
10.5.2010 22:10:11   
zMAJcekINluka
Draga Cat, kje pa živi ta Virna, ki jo ti poznaš in praviš zanjo, da je nihče ne kliče po tem imenu ter, da je celo zelo nesrečna zaradi njega!? A jo tako dobro poznaš ali pa si celo v sorodu z njo, ker poveš, da je starši baje ne kličejo po imenu!? Samo radovedna sem! Vnaprej hvala za odgovor! Lep pozdrav!

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: deklica Virna
10.5.2010 22:19:51   
zMAJcekINluka
Da, sama sem dobila ime po Virni LIsi, eno najlepših in najuspešnejših igralk v tistih najlepših in najbolj cvetočih časih. Nostalgični časi... user posted image

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: deklica Virna
12.5.2010 0:00:19   
TaMaSa
Meni je vsec.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu bomboncek1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: deklica Virna
29.5.2010 0:11:11   
BarbaraGS
Moja sestricna je Virna. Lepo ime. Je pa Virna skrajsano za Virginia. Edino kar me moti, je da moras vedno razlagat da si Virna in ne Verna :)

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?