|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   večerni čvek
12.7.2005 22:05:33   
corfu
Ženske pejte mal svoje možičke stisnt, jaz sem ravno na poti v spalnico, mogoče pa kaj namigava:sloncek:.

Lahko noč vsem skupaj

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   večerni čvek
12.7.2005 22:06:44   
Anonimen
Jah men je pa lih v tem car psa, da ga mas notr, da ga meckas, crklas itd. Psa za zunej jst ne rabim:zmeden:

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   večerni čvek
12.7.2005 22:06:45   
lenika
Ja, mene je tudi strah velikih psov, naše čivavice se pa res ne bojim. Ima komaj 2 kg, pa je odrasla.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   večerni čvek
12.7.2005 22:08:15   
lenika
Ja ribica, se strinjam. je pa res da je naša psička full ljubosumna, če pride na obisk kakšen otrok, tako, da bo treba, ko bo otrok pri hiši vseeno pazit.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   večerni čvek
12.7.2005 22:08:53   
smrka
moja tasca ma ptica v kletki, pa me kar moti ko gremo tam na kosilo ko zacne frfotat in mu perje leti na vse konce fuj fej...

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   večerni čvek
12.7.2005 22:10:03   
malecka
ja corfu se ti pridružujem tud jaz grem v mesto spahiče:muca: sam jaz grem v posteljo sama moj je v nočni ............a me bo zeblo :zmeden2:


:zaspan::zaspan::zaspan:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   večerni čvek
12.7.2005 22:10:12   
gamini

smrka, čeprav je naš :kuza: full prijazen, se še ni zgodilo, da bi ga pustila samega z mojo najmlajšo :miska:. :kuza: je vseeno :kuza: Čeprav v glavnem ona njemu nagaja, pa ji še nikoli ni nič naredil. Če pa se ji kdo od tujih približa, pa se takoj postavi pred njo in jo brani.

Ko sem bila :nosecka:, je nekako to kar čutil in me je vsakič po trebuščku polizal.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   večerni čvek
12.7.2005 22:11:29   
smrka
kar cuvaj tamalo ja.. sicer pa ceprov je pes nevem kako prijazen na pogled... lahko v momentu spremeni vedenje.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   večerni čvek
12.7.2005 22:12:02   
gamini

Nočko,

corfu in malecka, pa lepe sanje.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   večerni čvek
12.7.2005 22:13:33   
lenika
A res Gamini. Ena prijateljica, katere pes je full ljubosumen na otroke mi jetudi rekla, da se je bala kako bo. Ko je bila noseč, se je tudi skos stiskal k njenem trebuhu in sedaj sta pes in punčka največja prijatelja, vedno se ji postavi v bran. Upam, da se bo naša tudi spremenila, oziroma, da bo ob prihodu otroka začutila, da ta pa pripada nam.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   večerni čvek
12.7.2005 22:14:09   
Gina
Čer!:rozica:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   večerni čvek
12.7.2005 22:14:10   
gamini

Naš :kuza: je maltežan, sosedje pravijo, kadar laja, če smo mu baterije zamenjali, ker je tak kot igračka.

Se pa strinjam s tabo, da :duda: in :kuza: ne smeš samih pustit.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   večerni čvek
12.7.2005 22:15:01   
smrka
cerrrrr, zamujas na klepet

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   večerni čvek
12.7.2005 22:15:38   
Anonimen
Hm, moja soseda je kupila labradorko, ko je mela mala 4 leta. Nikoli ji ni nic naredila, full jo cuva ipd. Labradorci so cukri :) Nc se ga bat :)

Pelem to mrcino ven, ker spet ni kakala. Jao.

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   večerni čvek
12.7.2005 22:16:01   
Gina
Mi imamo tudi :kuza: +:duda:. Pa je boga naša:kuza:, ker jo naš mali ves čas boža in boža in boža, kar malo preveč navdušeno. Smrdi pa stanovanje nič. Ne smrdijo vsi psi enako. res ne. Mene bi ubil kakšen grozen vonj.:zmeden2:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   večerni čvek
12.7.2005 22:16:46   
gamini

Ja, lenika, ko smo našo :duda: prinesli iz porodnišnice, smo jo najprej dali :kuza:, da jo je povohal. Zdaj je stara 20 mesecev in on ponavadi pride ji poliže nogice, ko jo preoblačim, potem pa gre stran. Bolj ona njemu nagaja kot on njej.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   večerni čvek
12.7.2005 22:16:49   
smrka
ribica mogoce je pa tvoja mrcina zaprta pa nemore kakat, dej mu mal donata.. ga bo kuj pregnal.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   večerni čvek
12.7.2005 22:16:55   
lenika
Ma ja, saj verjamem, da so tudi večji psi full prijazni do otrok, samo jaz sem bolj navajena na majhne.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   večerni čvek
12.7.2005 22:17:13   
Gina
Smrka, povej, kako bo pa ime tvojemu :duda:? Zdaj pa nimaš več prav veliko časa za zmišljevat se...:)-

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   večerni čvek
12.7.2005 22:17:32   
lenika
Gina, kakšne pasme pa je vaš?

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   večerni čvek
12.7.2005 22:18:15   
smrka
Adriana bo... tako se je "ati" odlocu!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   večerni čvek
12.7.2005 22:18:54   
gamini

Čer, Gina

ja tud pri meni se zdi, da ne smrdi, ker je naš :kuza: že, ko smo ga dobili bil navajen na čistočo. Se je res zelo redko zgodilo, da mu je ušlo (na kako novo preprogo:)- ).

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   večerni čvek
12.7.2005 22:18:55   
lenika
Ja Gamini, saj verjame, to bo še zanimivo.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   večerni čvek
12.7.2005 22:20:23   
Gina
Pojma nimam kakšne pasme. mešanka je. Nekaj med terierjem in kaj vem čem:)-:)- Majhna, tiha, prijazna, potrpežljiva, črna, skravžlana:)-...skratka ravno za v našo družbo. Iz zavetišča smo jo vzeli, ker bi jo sicer uspavali. Pa je tako lepo gledala, sta jo hodila moj in ta velik par mesecev gledat....potem sta jo pa kar pripaljala, pa ji mašno zavezala okrog vratu, pa mi rekla, mami zdaj pa odpri oči!:)-:)-

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   večerni čvek
12.7.2005 22:20:43   
lenika
Naša kužika pa je tako redoljubna, da celo njo moti, če kaj ne štima. Enkrat ji je ušlo in meje prišla praskat in mi nato odšla pokazat kaj je naredila.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?