|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 8:04:07   
Rakica_80
Jutrouser posted image
ja očitno res malo prehitevam, ampak resnično sem imela včeraj pomešan tak prozoren rjav izcedek, od takrat ne duha ne sluhauser posted image sedaj je vse belo za enkrat, nevem, mogoče pa me spet mojauser posted image z..user posted image avauser posted image
SS, jaz bi mogla sedaj imeti Gonal, tako sva se z mojo G zmenile in tudi na napotnici je tako pisalao, sestre pa so se kr odločile, da bom jemala Puregonuser posted image user posted image tega seveda nisem sprejela, pol pa mi je dr.D napisal na list, da bom jemala Menopuruser posted image
Jaz sem ful slabo reagirala na Puregon, mogoče tudi zato, ker sem bila kratek postopekuser posted image
Vam javim kasneje kako in kajuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1576
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 8:08:08   
Rakica_80
IVYY, jaz bi rabila tudi 6 kom, če je možnouser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1577
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 8:08:24   
IVYY

Sem vam pozabla začelet dobro jutro !!!   




user posted image  

Suzi... hvala, ker misliš name... Jaz tudi močno mislim nate in držim pesti, da bo 7.7
na UZ vse ok in bo hitro dan punkcije...

_____________________________

Upanje je kot nočno nebo; nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili kake zvezde

(odgovor članu IVYY)
Neposredna povezava do sporočila: 1578
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 8:10:05   
IVYY
IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

IVYY, jaz bi rabila tudi 6 kom, če je možnouser posted image


ma te bom tepla, veš da ti jih bom dala. Nisem vedela, da jih rabiš!!!
Torej za tebe prihranim 6, ostale pa upanju81, če jih rabi.
Če ne pa so vse tvojeuser posted image

Kako si mi zlata moja? Močno mislim nate veš.... sem te tudi sanjala to noč...
RTM in en velik objem!

_____________________________

Upanje je kot nočno nebo; nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili kake zvezde

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1579
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 8:16:50   
Rakica_80
Opps, kaj pa si sanjala?user posted image
Ja, v LJ malo primankuje očitno zdravila, ma ne samo tega, tudi drugauser posted image , mi je že Cukica nekaj poslala, pa bomo videli, če mi ne priteče do sobote, mi lahko daš ene par komadov, drugače pa ti pošlji naprej, jaz dobim itak če bo vse OK v ponedeljek...pa bomo že naprej nekaj skombiniraliuser posted image
Me veseli, da si začela piti magnezij, res ti bo boljše boš videla. RTIuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu IVYY)
Neposredna povezava do sporočila: 1580
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 8:18:11   
Rakica_80
...pa pobožaj pikico še zameuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1581
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 8:42:22   
loremi
IZVIRNO SPOROČILO: IVYY
Loremi, hvala za nasvet glede magnezija. Sem ga že začela piti. A veš koliko jih lahko na dan spijem? So tri preveč?

Preberi v navodilih, kolikšna je lahko dnevna doza. Jaz mislim da sem pila eno ali dve na dan.
Bocopan boš pa dobila le na recept, ne da se ga kupit. Zanj lahko prosiš tudi odebnega zdravnika.

BEBIII lubica a ti hočeš zdej men povedat da so teli izcedki pa mogoče nekaj dobrega napovedali? Držim pesti! user posted image user posted image

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1582
   [Brisano sporočilo]
30.6.2010 8:55:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu loremi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1583
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 9:15:25   
upanje81
IVYY imaš zs

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1584
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 9:24:19   
Rakica_80
IZVIRNO SPOROČILO: loremi


BEBIII lubica a ti hočeš zdej men povedat da so teli izcedki pa mogoče nekaj dobrega napovedali? Držim pesti! user posted image user posted image


Ja nimam pojma, lahko pa da se pripravlja na user posted image  res nebi vedela, včeraj sem že mislila da je boja konec, bomo počakali do petka, če se prej ne vsuje, takrat bom delala test,pa bom vedela takoj na čem semuser posted image
Po občutku bi rekla da se bo vsula prej kot nosečnost, saj me prsi nič ne bolijo, trebuh ni napet, samo po jajčnikih me špika zaradi utrogestana.

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 1585
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 9:25:11   
Rakica_80
Registrirana, super za srčekauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1586
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 10:41:55   
IVYY
IZVIRNO SPOROČILO: Registirana

Punce, eno vprašanje. Jaz sem imela včeraj prvi UZ in user posted image lepo tika taka. user posted image
Sem pa pozabila vprašat glede Utrogestana. Imam ga še za približno en teden. Saj nima biti kaj narobe, če ga porabim do konca, a ne?




bravo za srčka user posted image user posted image user posted image

po moje ne bo čisto nič narobe, če porabiš utrogestan do konca. Škodit ne more!
Lepo se imej!

_____________________________

Upanje je kot nočno nebo; nikoli ni tako temno, da ne bi odkrili kake zvezde

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1587
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 10:45:09   
jona klara
glede utrogestana- meni je rekel dr. tomaževič, da je priporočljivo do 7. teden, super je, če so 3 krat 2 na dan, ampak ponavadi ne dajo dosti, rekel pa mi je da to tudi ni zagotovilo za boljši uspeh, če prej zmanjka nič hudega, če pa imaš možnost kje kupiti pa super, imajo v ita, aut.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1588
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 14:19:58   
Anonimen
Sem postavila vprašanje že na temo MBjevk, ampak ga bom še tukaj, če katera kaj ve.

Danes sem dobila pošto iz MBja, da naj se drug teden zglasiva za podpis dokumentov in za prevzem receptov. Malo me skrbi, kdaj naj bi sedaj začela s KT, ker v juliju ne bom mogla, ker sem še v postopku v LJ. Mogoče katera ve koliko časa traja od takrat ko dobiš pošto, do začetka jemanja KT?

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 1589
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 14:50:17   
vrtnica.m
Pozdravljene punce,
spet se vam malo javljam in moram čestitati vsem tistim ki je uspelo. Je prav lepo prebrati lepe novice !!!!!

Sedaj pa k vprašanju. Namreč odpravljam se na morje in kot zgleda bom dobila prav v tem terminu user posted image . A se jo da kako prestaviti, ne da bi šla k mojemu ginekologu- a se da dobiti kaj v lekarni? Prestavila bi jo samo za par dni - največ 1 teden. Prosila bi vas za informacije!

Pa lep sončen dan vam želim!!!

m.

_____________________________

Za mano je že 5 postopek neuspešen :-( Kdaj v 6. postopek, pa še žal ne vem! Nimam trenutno ne volje in ne energije za to :-(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1590
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 14:55:35   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Sem postavila vprašanje že na temo MBjevk, ampak ga bom še tukaj, če katera kaj ve.

Danes sem dobila pošto iz MBja, da naj se drug teden zglasiva za podpis dokumentov in za prevzem receptov. Malo me skrbi, kdaj naj bi sedaj začela s KT, ker v juliju ne bom mogla, ker sem še v postopku v LJ. Mogoče katera ve koliko časa traja od takrat ko dobiš pošto, do začetka jemanja KT?



skuštranka, moj predlog je tak, da pokličeš v MB in prestaviš celotni postopek najmanj za tri mesece, namreč ti še punkcije nisi imela, kako boš prevzela zdravila za nov postopek, pa še tole:

1. si ravno sredi postopka, če bo postopek uspešen, sploh ne boš potrebovala MB-ja
2. če slučajno postopek ni uspešen si moraš narediti vsaj tri mesece pavze, da si telo opomore od teh hormonov,

mislim da, če boš povedala v MB, da si sredi postopka, da  ti sploh ne bodo dali zdravil

ne vem, to je moje mnenje, odločitev je pa vsekakor tvoja

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1591
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 15:07:52   
Rakica_80
SS to pa je res prehitro, jaz bi na tvojem mestu naredila tako kot pravi Mismis. Itak, da ti ne bo rabilo MB, ker ti bo sedaj uspelouser posted image V kolikem času pa si dobila pošto od posveta?

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1592
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 15:19:08   
bibk
Vrtnica neki sem brala ravno o prestavitvi menstruacije na med.over.net, ampak mislim da je tam Dr.Pušenjak (se mi zdi) pisal o nekih tabletkah, ki pa se jih dobi menda le na recept. Več izkušenj pa glede tega nimam, razen s kontracepcijskimi tabletkami, ko sem jih še jemala....

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1593
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
30.6.2010 19:43:24   
Anonimen
mismis, bebiii, punce iz teme MB pravijo, da julija defenitivno ne bom začela s KT, da bom najbrž šele avgusta ali septembra. Tako, da to bi nekako šlo čez. Bom pa vseeno jutri raje poklicala v MB in vprašala kdaj naj pričakujem začetek. user posted image

(odgovor članu bibk)
  Neposredna povezava do sporočila: 1594
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 7:25:47   
športnica
skuštrana suzi, glede na to, da sva imela midva razgodor 14 dni nazaj in sva padla v skupino, ki ima punkcijo predvideno 29.9. , predvidevam da boš ti imela punkcijo nekje v sredini oktobra. kok daeš v postopku si zdej nevem. je pa fajn od transferja počakat 3 mesece, da se telo spočije. na silo in prehitro ni dobro it.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1595
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 7:43:57   
loremi
skuštrana suzi jaz žal ne znam nič rečt, še nisem razmišljala o tem, da bi menjala kliniko, tko da nimam izkušenj z MB, bom pa samo rekla da uf tole boš šla pa hitro iz enega v drugi postopek. Če slučajno v tem tu ne uspe, bi blo res z naslednjim počakat vsej tri mesece. Ampak upam, da ti sploh ne bo treba v MB! user posted image

vrtnica.m meni bo tudi user posted image  letos pokvarila dopust user posted image , sem pa že spraševala punce tu, kako je s prestavitvijo user posted image , pa mi je gigi svetovala, da se ni za hecat s tem in se igrat, ker lahko to še v naprej podre cikel, da ni to stvar samo enega meseca in da naj vzamemo tako kot pač je.

BEBIII pa jutri lula na testek! user posted image

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 1596
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 9:03:41   
Rakica_80
BEBIII, pa ne lula, ker je user posted image  pritekla, zgodaj zjutrajuser posted image  na 12 dan po ET.
Sedaj opalim amo uživancijo, saj imam posvet v MB že 02.08 in do takrat bom samo uživala, nič drugegauser posted image
IVYY, jaz ne rabim utzrogestana, je pa ostalo tudi meni, ker ga sedaj več ne rabim in če rabi kakšna naj se oglasi preko ZS, da ji pošljemuser posted image
Si pišemo, pa pauser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 1597
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 9:05:13   
Anonimen
Punce, hvala. Sem klicala v MB in prestavila vse skupaj. Tako, da moram sedaj poklicati začetek avgusta, da se dogovorimo naprej. Če bi ostala v tej skupini bi začela s KT avgusta, postopek bi bil pa septembra. Tako, da bom raje prestavila vse skupaj za kakšen mesec ali dva.. Na koncu bom pa itak odpovedala vse skupaj, ker bom že prej user posted imageuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu loremi)
  Neposredna povezava do sporočila: 1598
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 9:06:30   
Anonimen
bebiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rakica_80)
  Neposredna povezava do sporočila: 1599
   RE: maj / junij 2010 IVF/ICSI
1.7.2010 9:11:11   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Punce, hvala. Sem klicala v MB in prestavila vse skupaj. Tako, da moram sedaj poklicati začetek avgusta, da se dogovorimo naprej. Če bi ostala v tej skupini bi začela s KT avgusta, postopek bi bil pa septembra. Tako, da bom raje prestavila vse skupaj za kakšen mesec ali dva.. Na koncu bom pa itak odpovedala vse skupaj, ker bom že prej user posted imageuser posted image user posted image user posted image


No,ta scenarij je pa meni zelooo všeč, še posebej tisti o user posted image   Jaz bom kar navijala za to user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...




Najbolj všečno ime za punčko
Nosečka19

Prosim glasujte za najbolj všečno ime za punčko med temi imeni...

Klara (20%)

Nina (13%)

Tina (13%)

Katja (16%)

Lara (38%)


Število vseh glasov: 92

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!