|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: carski rez tudi drugič?
4.5.2010 16:55:42   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zanima me kako zgleda v spiralnem blokuuser posted image


Meni so rekli, da ne čutiš nič. To ni čisto res, ostre bolečnine res ne (kot je vrez s skalpelom itd), čutiš pa topo bolečino kot je pritisk, premikanje. Ni to grozna bolečina, ampak veš da se nekaj dogaja. Jaz sem imela prvič CR v Sploš. anestez., zdaj januarja pa v spinalnem bloku in sem rekla, da mi je bilo drugič tako fajn, da grem brez problema še enkrat rodit. Fajn je, ker si zavestno prisoten pri porodu, doživiš 1. jok, ga lahko na hitro poljubčkaš, pa hitreje prideš k sebi po operaciji.


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: carski rez tudi drugič?
4.5.2010 23:11:02   
Jessy
Jaz sem imela prvič spinalni blok in nisem popolnoma nič čutila. user posted image  Izkušnja je enkratna!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: carski rez tudi drugič?
6.5.2010 10:58:27   
emaa
Prvič pri spinalnem bloku nisem čutila nič (mogoče, ker sem pred tem imela svoje popadke in se odprla brez problema, CR je bil zaradi lege prvega dvojčka, pri drugem sem pa čutila kako mi premikajo kožo, ne ravno prijetno, ampak nič takega. Jaz vsekakor priporočam spinalni blok. 

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: carski rez tudi drugič?
6.5.2010 21:18:52   
krtek 1
Jaz sem izkusila obe verziji anastezije in če bi mogla še enkrat na CR bi se težko odločila katero bi izbrala.Vsaka ima svoje prednosti in slabosti.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: carski rez tudi drugič?
10.5.2010 17:07:29   
DragonLady
Eno vprašanje...sem iz okolice Maribora in imam na izbiro porodnišnico Ptuj ali Maribor. Kakšne imate izkušnje glede carskega reza v drugi nosečnosti? Zaradi nenormalno težkih komplikacij v prvi nosečnosti in pri prvem porodu sem bolj naklonjena carskemu rezu. Res nudijo izbiro tudi na Ptuju oz. v Mariboru?

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: carski rez tudi drugič?
10.5.2015 21:52:51   
b3jbika
zdravo!
sicer je tema ze zelo stara ampak vseeno upam na odg....
lani aprila sem imela CR zaradi medenicne vstave, letos pa imam rok julija in je G rekel da bomo probali vaginalno. Mene je zelo strah da bi se maternica strgala in bi rada ponovno imela CR, saj bo med porodoma le 15m razlike. Torej zanima me v katerih porodnisnicah se lahko izbira? Po govoru mojega G Kranjska porodnisnica ni med njimi.

hvala za odg

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?