|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  202 203 [204] 205 206   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: januarke 2011
19.1.2011 9:27:39   
darchy82
Dobro jutro.
Tud jst sem še tukaj in še vedno 2v1. Jutri zjutraj me še ctg čaka in upam da me kar v P pošljejo user posted image , čeprav bolj slabo kaže. Včeraj zvečer so me sicer spet popadki matrali, ampak je bilo hitro konec veselja, ker se je vse umirilo. Sicer ima pa naša user posted image še 2 dni časa do PDP-ja. Upam, da se kmalu odloči in nas počasti s svojim prihodom. Se bojim, da bom drugače ostala tukaj edina user posted image s svojimi samogovori user posted image .
Sicer pa tale polna luna trenutno ni kaj prida. Mogoče ima kakšen zapoznel učinek.

(odgovor članu roža03)
Neposredna povezava do sporočila: 5076
   RE: januarke 2011
19.1.2011 10:30:16   
anny_
Pozdravljene!

Čestitke vsem mamicam!
No, da se vam še jaz malo oglasim. Danes imamo rok, pa se še nič ne dogaja. Sem pa bila zjutraj na pregledu in me je kar v P poslala..plodovnice naj bi imela še čisto malo, tako, da če se samo od sebe kej ne začne, mi bojo zgleda sprožiliuser posted image
user posted image še počakam, da pride iz službe in gremoooouser posted image

Držite pesti, pa se slišimo

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5077
   RE: januarke 2011
19.1.2011 10:53:22   
Putka
O, pa deluje lunauser posted image . SMS od gaye24:

Danes ob 9.34 sem postal ponosni brat malemu Maksu, velikemu 53 cm in težkemu 3900 g. Vsi smo v redu.

Je zgleda direkt iz porodne pisala, očitno še vsa polna energije.


ČESTITKE GAYA24 IN DOBRODOŠEL MAKS!!!


Darchy, zdaj si pa ti na vrsti, ker si tudi že fajn nestrpna. user posted image

Mene je pa moj dragi "razveselil" danes, ker je napol bolan, zdaj spiuser posted image Takega ga najbrž ne bojo v porodno spustil, pa tudi jaz nisem najbolj navdušena, da tam kašlja v novorojenčkauser posted image . In niti nimam rezervnega spremljevalca, sem mami klicala naj ne zboli. A mislite da njo spustijo zraven, saj veste predavanja pa to... Pride pa njena znanka jutri z dopusta v službo, glavna babica v P, bo že kaj zrihtala..

(odgovor članu anny_)
Neposredna povezava do sporočila: 5078
   RE: januarke 2011
19.1.2011 11:01:31   
Putka
anny_, navijamo zate da boste kmalu z malo štručkouser posted image user posted image

rdečebela, kdaj si pa ti jutri naročena, a se bova na klistirju srečali?user posted image

Zna biti gužva te dni v P, upam da ne bom ko blesava jutri čakala, imajo vsi nujni seveda prednost.. Da me ne pozabijo

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 5079
   RE: januarke 2011
19.1.2011 11:41:24   
darchy82
gaya24 čestitke za Maksa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

anny vso srečo in naj hitro mine.
Putka zdi se mi da sta vidve z rdečebelo že jutri naročene za v Rim, če se ne motim. No ja, mogoče se vama pa kmalu pridružim v LJ porodnišnici user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 5080
   RE: januarke 2011
19.1.2011 11:55:07   
planikica
Dobrodošel, Maks! user posted image user posted image user posted image

Mene že od včeraj nekaj zvija. V mestu me je začel tako boleti križ, da nisem mogla hoditi in sva šla z dragim domov s taksijem namesto z busom. Danes prvič zjutraj nisem šla plavat, Nekaj se dogaja, ampak težko rečem, kako blizu smo. Poležavam doma in mi vsake toliko močno ampak res močno otrdeva trebuh. Predvidevam, da to niso pravi popadki, je pa drugače kot prej. Aja, in pojavlja se gost, prozoren izcedek, ki ga prej ni bilo.

Ojej, putka, držim pesti za čudežno ozdravitev čez noč!

< Sporočilo je popravil planikica -- 19.1.2011 11:57:11 >

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5081
   RE: januarke 2011
19.1.2011 12:54:00   
Lu
No gaya le nimave isto.... Čestitke za Maksa. user posted image

Pri meni luna ne vpliva, haha. Sem pa začela še kašljat user posted image To mi ni lih po godu.

Jutri pa ctg pa da vidimo. Mogoče mi pa reče, da naj kar grem. Bomo videli.


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu planikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5082
   RE: januarke 2011
19.1.2011 12:56:01   
Putka
Hehe, darchy in planikica, do konca tedna bi se pa res lahko vse zvrstile v P.. No, tudi ostalim seveda da rodijo čimprej, ne ful čez PDP, ampak če se user posted image še dobro počutijo..

planikica, mogoče se pri tebi kaj dogaja.. Je pa res, da lahko par dni takile popadki trajajo... Malo spremljaj, če se čas med njimi krajša kar v P, bolje 5x lažni alarm, kot pa da možeku v avtu rodišuser posted image

Zdaj se grem pa še zadnjič v banjo namakat, potem nekaj časa ne bo za tale luksuz cajta..

Lu, jaz kašljam že cel teden, sicer izkašljam nekaj, tako da gre ven, za jutri bom pa probala zakamuflirat, da me ne pošljejo domovuser posted image


< Sporočilo je popravil Putka -- 19.1.2011 12:57:30 >

(odgovor članu planikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5083
   RE: januarke 2011
19.1.2011 12:57:29   
januarcek2011
cestitke gaya za malo strucko
 
evo mene je danes ponoci nekaj zvijalo ,nato pa zjutrej neki lazni popadki.sm misnla,da bo se zacelo nekaj dogajat pa se je na koncu vse umirilo.
zdej je spet vse normalno.me to ze vse skp zivcno delauser posted image .
bomo videli kako bo ces dan kaj.bi rada vidla ,da to cimprej mine in da crklam svojo strucko.
popoldne letim se k frizerju se mal postrist k po porodu itk nebo tkoj casa.


(odgovor članu planikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5084
   RE: januarke 2011
19.1.2011 13:35:08   
pika27
Jaz tud še vedno 2v1 okrog strašim. Je ponoč pa zjutri spet neki kazal, celo dost bolj boleči od tistih za katere zdej že vem, da so lažni, ampak se je pol ob ene 10h vse umirilo tko da spet nič. Sploh nobenmu več ne govorim, da jih mam, ker je itak brez veze. No razen vamuser posted image

Zdele mam ene 3 urce frej, mi je tašča tamalo odpeljala, pa grem na eno kavico h  kolegici pol pa še kej domov narest k mam glih cajt.

Gaya24 čestitke ob rojstvu sinčka user posted image user posted image user posted image

Držte se nosečke, če pa katera gre pa čimkrajši porod!

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5085
   RE: januarke 2011
19.1.2011 13:59:44   
Inčika2
Gaya 24 čestitam za Maxauser posted image user posted image user posted image

Anny naj mine čim hitrej bomo držal pesti

Putka držim pesti za čimhitrejše okrevanje. Jst mislim da bi šla lahko v skrajnem primeru tud mami s tako. Saj ona po moje ne potrebuje nobenega potrdila, saj je dala že vse to čez - ima izkušnjeuser posted image . Čeprov pa nikoli ne veš kdaj nabasaš nakakšno tečno sestro.,

Jst še 2v1, saj še ni konec dneva, pa še jutr bo mela ta lunca mal vpliva po moje user posted image

Lepo se mejte pa se mogoč srečamo v ljublanski Puser posted image

(odgovor članu pika27)
Neposredna povezava do sporočila: 5086
   RE: januarke 2011
19.1.2011 15:01:51   
Tiasana
Pa da se še jst malo javim.. user posted image
Lihkar sem s ctg-ja, utrip dojenčka je super, razgiban, G mi je rekla, da je videt, da mu je noter še zelo lepo... Krčev pa tokrat nič, še lažne, ko sem jih imela, so se mi v zadnjem tednu umirili.. Sicer imam do PDP-ja še 10 dni, samo tako težko čakam tisti trenutek, da bom primla user posted image v roke...
Trebuh pa imam še vedno visoko, pa mali me tako v rebra brcauser posted image ... sem jo vprašala, če se trebuh vsem spusti, pa je rekla, da ne.. sploh pa prvorodkam.

Vsem mamicam in še user posted image želim čim lepše preživete dneve... Tistim pa, katerim bo luna še danes/jutri kej pripomogla, pa čimlažji porod... pozdravček

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 5087
   RE: januarke 2011
19.1.2011 20:20:54   
Janci F
Da se vam še jaz malo javim - v soboto sem rodila punčko Evo.

Vsekakor je bila pa presenečenje, saj je 10 dni prehitela. Rodila se je v soboto ob 15.03 velika 55 cm in težka 3950g.
Okrog enajste ure sem na sprehodu dobila popadke, vendar se mi niso zdeli nič posebnega, saj sem jih imela že večkrat ob naporu. Okrog pol dvanajstih smo prišli domov in popadki so se stopnjevali, nato sva dala ob 13 uri spat Toma in opazila, da imam popadke že na slabe tri minute in zato sva se odpravila proti porodnišnici. Ob 13.30 sva prišla v porodnišnico, kjer so mi naredili CTG in me klistirali. Potem smo pa kar hitro šli v porodno, ker me je že ornk tiščalo in HB ni bilo gužve. Nato sem imela 1 uro popadke na manj kot minuto in seveda vedno močnejše, par minut pred 15 uro so mi predrli mehur in nato sem 2x pritisnila in naša princeska se je rodila. Zaradi zavite popkovnice je bila popolnoma modre barve, vendar je glasno jokala in tudi barvo je počasi dobila nazaj.

Malo se še spoznavamo, sem pa izredno vesela, ker jo je Tom sprejel z velikim navdušenjem. Do nje je zelo skrben, ves čas jo hodi gledat in včeraj ji je padla duda na tla in jo je takoj pobral in mi jo prinesel. Neverjetno skrben je do nje in to me zelo veseli, saj nisem bila prepričana kakšno reakcijo lahko pričakujem.

Evo, malo informacij da boste na tekočem kaj se pri nas dogaja.

(odgovor članu Tiasana)
Neposredna povezava do sporočila: 5088
   RE: januarke 2011
19.1.2011 20:59:28   
Putka
ČESTITKE JANCI F IN EVA!!!user posted image

Evo, otroci pri mojih starših, jaz grem pa spat, me rahlo živčki dajejo, no jutri ob tem času bo že mimo, ne? Tudi ostalim user posted image želim, da se čimprej trebuhov znebite, jaz ga ne bom pogrešala.. Še čevljev si ne morem normalno obut, no!!!

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 5089
   RE: januarke 2011
19.1.2011 21:23:49   
Lu
Putka srečno jutri.

Janci tebi pa iskrene čestitke.


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 5090
   RE: januarke 2011
19.1.2011 21:25:24   
pika27
Čestitke Janci F user posted image user posted image user posted image

Putka držimo pesti, da bo čimprej za tabo.user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 5091
   RE: januarke 2011
19.1.2011 22:22:47   
baby1978
Cestitke vsem novopecenim mamicam. Midva z Teom sva od nedelje doma in se pridno dojiva, ima ure ko bi kr skoz visel na joskih ima pa ure ko dosti spi. Dosti ga cuka! Podiranje kupcka, nama ne gre najbolj od rok. Kako pa kaj vam gre, mamicam?

(odgovor članu pika27)
Neposredna povezava do sporočila: 5092
   RE: januarke 2011
19.1.2011 22:24:20   
Inčika2
Čestitam Janci Fuser posted image user posted image user posted image  pa veliko zdravja in čim več prespanih noči
Tebi Putka pa želim da bi blo čimrej za takouser posted image user posted image user posted image  da bi čimrej dobila štručko v roke. Držim pesti!!

(odgovor članu pika27)
Neposredna povezava do sporočila: 5093
   RE: januarke 2011
20.1.2011 1:51:10   
darchy82
čestitke JANCI F za Evo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Putka tebi pa vso srečo jutri in naj hitro mine user posted image user posted image user posted image
Jst pa dons spet ne morem spat user posted image kar je pri meni velika redkost, moram pa na žalost zjutraj zgodaj pokonci, ker imam pregled v LJ. Poleg tega je to verjetna ena zadnjih noči, ko se res lahko naspim.
Grem še mal probat nazaj it v horizontalo.

(odgovor članu Inčika2)
Neposredna povezava do sporočila: 5094
   RE: januarke 2011
20.1.2011 4:33:48   
rdečebela
evo mene po dolgem času,pišuka,spet me računalnik zajebava,kabl za napajanje šel falit.pa sm se zej lotila prek telefona pisat.budna že od 3.30.vsakič ko grem na wc se tolk razdramim da ne morem nazaj zaspat.no,pa še mal sm neučakana najbrž,danes grem v P in nazaj ne pridem več sama :)
Putka,a tud ti si danes naročena,upam da bo šlo hitro in use kot je treba,da že danes dobiva najine štručke v roke.
Po včerajšnjem totalno depresivnem dnevu,ki sem ga pol prejokala bi bilo rojstvo malčka res nadvse spodbuden in dobrodošel dogodek.nč,grem se uštinat za na pot,ob pol 8h morm bit baje že v P.
Putka srečno :)

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5095
   RE: januarke 2011
20.1.2011 6:33:17   
darchy82
rdečebela tud tebi vso srečo danes in da boš hitro dobila svojega user posted image . Če pa še mene danes po pregledu pošljejo direktno v P se pa mogoče srečamo user posted image , čeprav že zdej vem da ne bo nič iz tega.
Uživajte in hitro pot v Rim vam želim.

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 5096
   RE: januarke 2011
20.1.2011 8:56:22   
gaya24
Pozdravljene!

Na hitro vas moram pozdravit, hvala za čestitke vsem! Midva z Maksom sva super. Vse , ki pa še nestrpno pričakujete pa srečno in naj čimprej mine.

Janci F: ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5097
   RE: januarke 2011
20.1.2011 9:00:15   
Lu
rdečebela tudi tebi srečno

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 5098
   RE: januarke 2011
20.1.2011 9:00:51   
Lu
gaya24 sem prav rekla, da te moram vprašat kaj ti je g naredil na zadnjem pregledu, da si šla potem takoj rodituser posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 5099
   RE: januarke 2011
20.1.2011 9:21:37   
*miška*
Čestitke vsem, ki ste že rodile in pa tistim, ki nestrpno čakate na dan d user posted image .

No mi se tudi še nekako privajamo, kar ne moreš verjeti, da je to majhno bitje popolnoma odvisno od tebe, tiste okice, ki te gledajo...

Na žalost je naša mala zamenjala dan za noč (najbrž, ker se je ponoči rojevala) in podnevi večinoma spi in malo je, ponoči oz., ko se noč začne pa ona dobi čukaste oči in pa jedla bi non stop in za dva, tako, da mamici, čeprav ima podnevi več kot dovolj mleka, ponoči tega rahlo zmanjkuje, Lara bi pa še kar jedla. Upam, da se to čimprej umiri in obrne.

V torek jo je babica tehtala in je pridobila že 200g, kar je super, ker naj bi pri 14 dneh pridobila porodno težo, moja je pa že 200g čez.

No mam pa sama razne težave. Prej v porodnišnici in ko sem prišla domov, sem imela visok pritisk in pulz, zdaj pa imam zelo nizkega, tako, da se mi velikokrat vrti. Pa noge me bolijo za znoret in ne vem ali so to krčne žile ali kaj drugega, je pa zelo moteče. Upam, da to čimprej mine, ker niti na sprehod ne morem normalno.

No to so zaenkrat vse novičke.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 5100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  202 203 [204] 205 206   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  202 203 [204] 205 206   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?