|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sandalčkli pediped ali ciciban?
11.5.2010 11:57:06   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: barni

http://www.keenfootwear.com/shoes/kids/


Meni so tile res carski. Samo ko sem jih gledala v MAssu, so se mi zdeli zelo storasti, težki in kar trd podplat.

Morda pa niso tako zoprni za nosit? Jaz sem jih zase hotela kupit že lani, ko sem jih videla v Intersportu, samo so se mi zdeli preveč golomazni.

Jih katera ima ali pa jih ima za otroke? Kako se obnesejo? Predvsem ti, ki so odprti, kot sandali.


http://www.keenfootwear.com/product/ss10/shoes/kids/youth/newport%20h2/angel%20falls%20print

mali ima te. Je pa močen (debel user posted image ) podplat in zelo upogljiv, notri pa mehek... Ima pa sine visok nart tako, da mu super pridejo te nastavitve na nartu. Meni je všeč , da so prstki zaščiteni in da je podplat močen (mali ni v vrtcu in je cele dneve zunaj) .

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: sandalčkli pediped ali ciciban?
11.5.2010 13:39:54   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: barni

http://www.keenfootwear.com/shoes/kids/


Meni so tile res carski. Samo ko sem jih gledala v MAssu, so se mi zdeli zelo storasti, težki in kar trd podplat.

Morda pa niso tako zoprni za nosit? Jaz sem jih zase hotela kupit že lani, ko sem jih videla v Intersportu, samo so se mi zdeli preveč golomazni.

Jih katera ima ali pa jih ima za otroke? Kako se obnesejo? Predvsem ti, ki so odprti, kot sandali.


http://www.keenfootwear.com/product/ss10/shoes/kids/youth/newport%20h2/angel%20falls%20print

mali ima te. Je pa močen (debel user posted image ) podplat in zelo upogljiv, notri pa mehek... Ima pa sine visok nart tako, da mu super pridejo te nastavitve na nartu. Meni je všeč , da so prstki zaščiteni in da je podplat močen (mali ni v vrtcu in je cele dneve zunaj) .


zdaj si pa spet eno naprej privlekla UM!user posted image user posted image

pa ima šuh garancijo, da je primeren za mnežne otroške nogiceuser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: sandalčkli pediped ali ciciban?
11.5.2010 13:41:56   
uškinamama
ima, ima user posted image  . Res, za našo uško idealen čevelj.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: sandalčkli pediped ali ciciban?
11.5.2010 13:42:53   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

ima, ima user posted image  . Res, za našo uško idealen čevelj.


saj vem, da so ti proizvajalci popslali garancijsko pismo za podplate in vse ostale čeveljske pritikline, ker bi jih v nasprotnem primeru tožilauser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: sandalčkli pediped ali ciciban?
11.5.2010 13:49:39   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

ima, ima user posted image  . Res, za našo uško idealen čevelj.


saj vem, da so ti proizvajalci popslali garancijsko pismo za podplate in vse ostale čeveljske pritikline, ker bi jih v nasprotnem primeru tožilauser posted image


pa kdo še toži user posted image , kar s pestmi bi se pomenila z njimi user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: sandalčkli pediped ali ciciban?
11.5.2010 13:52:07   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

ima, ima user posted image  . Res, za našo uško idealen čevelj.


saj vem, da so ti proizvajalci popslali garancijsko pismo za podplate in vse ostale čeveljske pritikline, ker bi jih v nasprotnem primeru tožilauser posted image


pa kdo še toži user posted image , kar s pestmi bi se pomenila z njimi user posted image


Nekam nasilna si postala zadnje časeuser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: sandalčkli pediped ali ciciban?
11.5.2010 13:54:18   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

ima, ima user posted image  . Res, za našo uško idealen čevelj.


saj vem, da so ti proizvajalci popslali garancijsko pismo za podplate in vse ostale čeveljske pritikline, ker bi jih v nasprotnem primeru tožilauser posted image


pa kdo še toži user posted image , kar s pestmi bi se pomenila z njimi user posted image


Nekam nasilna si postala zadnje časeuser posted image


Kdo že pošilja namesto mailov  tulbe? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: sandalčkli pediped ali ciciban?
11.5.2010 16:22:29   
polma
Med Cicibanom in Pediped izberem Pediped. Še boljši so pa za našo široko nogico See Kai Run.

_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?