|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
12.5.2010 8:45:45   
lilka
Jaz tudi še kar kupujem, baje preveč, pač kolker finance dovolijo, pa v kakšnem Kiku niti ni tako drago, je pa res da veliko cotk tudi uniči, s travo, luknjo naredi, kaj mastnega gor sparvi, tako da v bistvu veliko cunj tudi ful porabimo, kakšna se najde ki je preveč, drugače pa imam tudi jaz že 3/4 hlače, 3/4 legice, kratke majice že pripravljeneuser posted image , pa če hodi otrok v vtrec, pač rabi za vsak dan nekaj, se mi zdi da se to kar pozna....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
12.5.2010 9:17:47   
sanelaa
Imamo fantka, največ kupujem v Hm-u, zari, C&A............in še takrat ko me piči zapšravljanje, se zgodui, da zanj nič kaj lepega ne najdem. In potem grem domov samo z zokni ali pa z enim bodijem.

če bi imeli punčko, bi blo verjetno drugače, ker že sam špangice, šnolice in nogavičke bi blo po moje težko izbrat in ko se človek ne more odločit, kupi vse kar mu je lepo.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
12.5.2010 10:04:29   
jajula
zadržat se ne morem, ampak se mi zdi brezveze tolk denarja dat za cunje....rešitev- ne hodim po štacunah z otroškimi cotami in pol se tud zadrževat ni trebauser posted image

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
12.5.2010 11:21:22   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: jajula

zadržat se ne morem, ampak se mi zdi brezveze tolk denarja dat za cunje....rešitev- ne hodim po štacunah z otroškimi cotami in pol se tud zadrževat ni trebauser posted image


enako... najhuje mi je, ko preraste eno številko in pospravljam omare in najdem še kup oblačil, ki jih ni niti enkrat oblekla, ker sem enostavno pozabila, da jih ima, ali pa sploh niso prišle na vrsto- pri ta večji, ji pa marsikdaj kaj kupim, kar mala gospodična noče oblečt, v trgovine jo peljat je pa mission impossible...pa imamo rešeno- manj po štacunah, več zunaj, pa je ... za vse dobro- za zdravje, za psiho in nenazadnje tudi za denarnico...pa še vedno imata vsega preveč user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
12.5.2010 14:26:06   
Taddy78
Brez zamere, ampak sem kar vesela, da nisem edina.
No, od lani sem se malo popravila na boljše in začela kupovati samo to, kaj kam paše, pa še vseeno me včasih malo zanese.
Kar se tiče  čevljev in jaken zame-tu mi ni pomoči, za tamalega pa sem se enostavno morala skulirati, ker je nosil samo ene čevlje, jaz tele pa mu kupovala vse barve, da ja vse barvno skupaj paše user posted image user posted image user posted image no, jaken ima tako kot jaz še vedno preveč, cotke pa HB nosi samo od risanih junakov (Spiderman, Ben10, Bakugani)...pač grem 1x na mesec v H&M-a prečekirat, če je kaj novega na policah user posted image





(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
12.5.2010 21:37:39   
2ursae
sploh nimam tega problema, imam fanta in so mi redkokatere cunje všeč - junakov ne maram, pa tudi ne pozna jih še, barve so zamorjene: modra, siva, rjava, bež. Če bi imela punčko, bi bila pa najbrž druga pesem user posted image .

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
12.5.2010 22:11:16   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: valči

Ma sovražim šopinge,sem ena,ki izstopa iz povprečja v tem.Je tako,da ima polne dile cunj in to za več let za naprej,za vse tri.In to imam v omari in škatlah,presortirano po letnem času in številkah.Imam pač veliko srečo,da ogromno dobim.Za vse tri.In rada dam naprej,kar najmlaša preraste.Ker uničene,strgane cunje tak vržeš,ostalo je pa komot za naprej.

Vglavnem,kupujem preilo,zokne,jakne,kape,kako stvar,ko zmanjka.Saj je res,da ko sem tam,pač kaj vidim,pa kupim.Nisem tak škrt,da ne bi nič kupila.Samo gužvanje v trgovini,pa vse to,to me pa živčno dela.




A se lahko ponižno podpišem user posted image


(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
12.5.2010 23:18:44   
jaša2
IZVIRNO SPOROČILO: sobra

Pozdravljene!


Mene pa zanima kako se vi nazaj držite, da ne nakupujete preveč oblačil svojim otrokomuser posted image user posted image  sploh tiste, ki res rade nakupujete?
Jst se kr ne moremuser posted image , skoz k vidim kej lepega za tamalo,kupim,  KATASTROFA sm res.
Mala ima že celo omaro poletnih oblačil, a poletje se sploh ni še začelo.
A je še kakšna taka kot jaz?
grozna sm resuser posted image  Dans sm si rekla, da do jeseni ne grem več v nobeno otroško trgovino, bomo vidli kok časa bo držalo...


je še kaka takšna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ravno dans sem bla v trgovini in spet nakupla majčke, krilca, oblekce....ki jih potem ne folgamo ponosit!! sploh ne upam dragemu vrečke pokazat, ko pridem domov....
jutri grem zamenjat eno majčko zaradi velikosti, pa bom ziher še kako novo zravn kupla...user posted image


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu sobra)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
13.5.2010 8:37:11   
honey
Po eni strani pa, punce, bodite vesele, da lahko zapravljate za svoje punčke. Jaz imam fanta in še takrat, ko se spravim v šoping, da mu zamenjam garderobo ali da mu kupim nekaj za svojo dušo - ne dobim nič. Včasih kar ošpice dobivam v trgovinah. Za punce cele police, 20 stojal pa še kje se kaj najde, za fante - ena polica in to je to user posted image Katastrofa user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
13.5.2010 10:33:01   
Rožica I
Jaz sem se šele zdaj umirila s temi cunjami, ko ima mali 8 let user posted image .
Prej sem mu kupovala, večino res na akcijah in razprodajah, dosti preveč stvari, ki jih sploh ni ponosil in smo jih pač dajali naprej.
Sedaj se pač potrudim, da mu kupim samo tisto, kar pač rabi in nosi (čeprav ima na sezono še zmeraj 2 teniske, 3 puloverje, 2 jakni, dvojne sp.dele...preveč user posted image ) in ne padam več (tako pogosto) na štose, kaj je meni všeč.
Denar mu raje dam na varčevalno knjižico. Oz dokaj uspešno se izogibam trg.centrov na splošno.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
13.5.2010 10:38:35   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Po eni strani pa, punce, bodite vesele, da lahko zapravljate za svoje punčke. Jaz imam fanta in še takrat, ko se spravim v šoping, da mu zamenjam garderobo ali da mu kupim nekaj za svojo dušo - ne dobim nič. Včasih kar ošpice dobivam v trgovinah. Za punce cele police, 20 stojal pa še kje se kaj najde, za fante - ena polica in to je to user posted image Katastrofa user posted image


verjemi, tudi za fanta se lahko overdozirašuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
13.5.2010 11:23:52   
Balerina
Ja res ne vem kje vidite za punčke tolko več kot za fante. Jaz imam punco in fanta in mi je za fanta ful ležje kupovat, imajo dosti boljše stvari, za punce pa vse nekaj roza, res tisto pocukrano. Mi je res za punco težje najti nekaj uporabnega, da ni kot barbika.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
13.5.2010 11:36:44   
MušiM
Sobra ne se sekirat preveč..če ti finance to dopuščajo...saj bo kmalu zrastla in ti bo sama povedala kaj hoče in kaj bo nosila in kaj ne...jaz sem se včasih lahko izogibala ,,junakov,, iz risank zdaj pa hoče mali samo to nosit in kaj hočem..

k sreči pa imamo še enoletnico doma pri kateri se da res vec kombinirat in uživat...
Bo pa ena mamica toliko bolj vesela, ko ji bos dala stvari, ki jih je tvoja prerastla..jaz sem imela tako prijateljico in mi je bilo prav super, ko sem dobila take lepe pakete ;)..zdaj ima pa drugo punčko in ni več veseljauser posted image

lp

(odgovor članu sobra)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
13.5.2010 11:59:35   
sobra
Joj punce, vidim da nisem edinauser posted image . Hvala vam, sem že boljše volje.

Ja je pa res, da zaenkrat z eurčki nimamo problemov, tako da hb lahko kupujem.
Ja če bomo imeli v drugo pupo  bo imela vsega preveč, če ne pa bom dala naprej-velika žlahta od možauser posted image

Aja men se tud ne zdi, da imajo za fante slabo izbiro. Preden sem imela svojo user posted image , sem pa nečaku kupovala, ki je bil prvi. Pa se je zmer našlo veliko  lepih stvari user posted image

(odgovor članu MušiM)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Prekomerno kupovanje oblačil
13.5.2010 12:26:53   
2ursae
evo, recimo primer, ki sem ga doživela zadnjič s fantovsko/ punčkastimi oblekami:

moj najmlajši ima strašno rad sove in zadnjič so imeli v H&M res ful luštne majčke z zelo barvito in luškano sovico - ampak ne za fante, le za deklice, čeprav bi bila ta sova popolnoma primerna za malega pobčka. Pa sem mu pač hotela kupit dekliško majico (imeli so tudi sive s to sovo), češ majica je majica, ampak ni šlo: rokavi so bili nabrani.
Ne vem no, morda, če bom imela kdaj punčko, bom tudi imela težave z zbiranjem oblekc, a za zdaj, tisto kar na hitro ošvrknem z očmi po dekliškem oddelku je v primerjavi z brskanjem med zamorjenimi deškimi barvami pravi balzam za oko user posted image .


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?