|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
5.6.2011 18:43:57   
vita6
Kje kupit čaj krvomočnice ?

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
5.6.2011 20:24:42   
SILVA
V Sanolaborju jo imajo :)

(odgovor članu vita6)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
6.6.2011 10:40:13   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: vita6

Kje kupit čaj krvomočnice ?


imajo ga tudi v biotopic-u.

(odgovor članu vita6)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
1.7.2011 11:44:45   
andreja_p
Pozdravljene dekleta!
Na tej strani,ko ste posredovale podatke, sem izvedela veliko uporabnega,vendar nisem našla nikjer napisano glede endometrioze,kateri čaj odpravlja, oz. blaži to težavo in kje se ga da kupiti?
Če ima katera kakšno izkušnjo z tem naj mi prosim svetuje.
Hvala za vaše nasvete.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
1.7.2011 12:44:47   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: andreja_p

Pozdravljene dekleta!
Na tej strani,ko ste posredovale podatke, sem izvedela veliko uporabnega,vendar nisem našla nikjer napisano glede endometrioze,kateri čaj odpravlja, oz. blaži to težavo in kje se ga da kupiti?
Če ima katera kakšno izkušnjo z tem naj mi prosim svetuje.
Hvala za vaše nasvete.


Tega žal ne boš našlauser posted image .

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
1.7.2011 14:20:24   
krisv
andreja_p Sama imam oz. sem imela (upam, na preteklik) težavez endometriozo. Na ne-vem-kateri spletni strani sem našla, da navadna konopljika (Vitex Agnus Castus) naj bi pomagala pri endometriozi. Nisem pa ziher kako je z njo v korelaciji s poskušanjem zanositve. Pogooglaj malo, pa če kaj več ugotoviš, poročaj. user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
1.7.2011 22:13:14   
andreja83
Pozdravljene punce,

upam da se vam lahko pridružim tudi na tej strani. Namreč tudi midva z mojim sva že več kot tri leta na zdravljenju neplodnosti v mb-ju. Z mojim vse ok, od gibljivosti količine, skratka vse ok. Drugače pa je pri meni, ki so mi odkrili pco ( pogost pojav ), in da nimam svojih menstruacij in tudi ne ovulacij. Letos sva bila na ivf, prvič neuspešno, nadaljevala z zamrzjenčkom in tudi neuspešno. Zdej greva jeseni v drug poskus.

Prebrala sem da bi naj rmanov čaj pomagal pri menstruacijah, torej tudi kolikor sem razumela, pomagal bi lahko tudi meni?? In kaj še priporočate v mojem primeru, da se lahko bojujem proti pco in da bi končno dobila user posted image brez primolut tablet??

Hvala vam za odg.

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
1.7.2011 22:31:44   
Anonimen
andreja83, poskusi s pitjem čaja iz plahtice. Jaz sem zjutraj pila čaj iz plahtice, zvečer pa krvomočnico, pa mi je uspelo zanositi.

(odgovor članu andreja83)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
3.7.2011 8:41:33   
andreja83
Hvala anonimna za odgovor,

pa ti si imela tudi pco jajčnike, in brez svojih user posted image ??? Ker namreč zdej sm rekla, da grem mal tud sama neki zase naredit in mogoče nama po naravni poti uspe, čeprav vem da je skratka zlo malo možnosti.

Upanje mora umreti zadnje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
3.7.2011 8:50:34   
latka
andreja83, jaz ima tudi PCO in neredne M ter zelo redke O, zato sem tudi sama tokrat začela s pitjem čaja plahtica, sedaj ga pijem že skoraj 14 dni in čutim delovanje jajčnikov in tudi sluz imam, tako da resnično upam, da se mi bo ciklus uredil ali vsaj skrajšal(drugače 50- 60 dni) do avgusta!!Probati ni greh, pa če slučajno uspe naravno, toliko lepše, ampak če tudi ne, bomo pa šle v naslednji krog!Ne bomo obupale, ker bo nam tudi kmalu uspelo!

(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
3.7.2011 21:18:06   
andreja83
Maš popolnoma prav latka,

kje pa si kupila čaj plahtica?? To je za našo preljubo tetko user posted image , sem res čisto nova na tem. Praktično noben pri nas ni imel težav ne s policističnimi jajčniki ne z težavami pri zanositvi, tak da glede svetovanja se moram obračati sem?? Torej kje si ga kupila, in na kak način ga piješ ( nesladkanega al sladkanega, kolikokrat na dan? ) Prosim vse mi povej,  prooosiiiim user posted image user posted image

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
4.7.2011 9:04:20   
latka
andreja83, jaz prej nikoli nisem imela nobenih težav, vse dokler se nismo odločili za drugega otroka, to pa je bilo pred 4 leti, takrat so se začele neredne M, ciste in stresno življenje!Pri prvi zanositvi nisva imela nobenih težav, zanosila sem v 4 ciklusu naravno, no septembra bo ta mali čudež star že 7 letuser posted image , in ko sva se odločila za drugega, si nisva nikoli mislila, da naravno več ne bova mogla imeti otrok!!user posted image Si lahko misliš, kakšen šok je to bil za naju, saj vem, da je vam, ki še nimate otrok vsak neuspeh toliko težji, ampak vedi, da je tudi pri nama vsak neuspeh zelo boleč, kajti če si otroka resnično želiš, pa če gre za prvega ali 3,4 otroka, te enako potre!!user posted image

Jaz sem glede učinka plahtice zasledila nekje tu na forumu, pa sem si rekla, da bom probala še to, malce vstran od vseh tablet!user posted image
Ker sem jaz iz Prekmurja, moj brat pa trenutno živi v Ljubljani, mi je on priskrbel ta čaj, kupil pa jo je na tržnici pri stari gospe!
Pijem jo pa 2x dnevno po požirkih, nesladkanega!


(odgovor članu andreja83)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
4.7.2011 11:05:30   
tecnobica
Jaz sem ga kupila na enem sejmu pri gospe, ki je bila oblečena kot teta Pehta. Se ga pa dobi tudi na tržnicah. V MB na BIO tržnici vem, da ga tudi imajo.

Pila sem jo dvakrat na dan, nesladkano. Mi je pa tako kot vsi zeliščni čaji, zelo dober.

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
4.7.2011 12:02:31   
latka
tecnobica, pa ti je čaj pomagal?
Kako se pa drugače kaj počutiš?

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
4.7.2011 21:14:31   
andreja83
Joj ka pa jst tu na koroškem??? user posted image Morm vprašat v lekarni, ker res ne poznam kakšne "tete pehte".. No jst pa glede stresa, hmm ga imam zdej full. Prejšn četrtek sva zvedela da tudi z najinim zamrzjenčkom ni kaj, seveda gora solz, v soboto pa zvedla da je konc z službi in da mi ne bojo podaljšali. Tk da zdej upam da bo mirno do konc leta, da lahko začnem končno se spet na noge postavljat..

Vem latka, da ti isto doživljaš kot jaz, sej pravim, česa takega ne privoščiš nobenemu!!!
Sej bo, tud mi bomo zagledali user posted image in končno dočakali user posted image , sam da zgleda da ta pot ne pelje naravnost proti meni, ampak ima strašne ovinke.. Ma sam važno je da enkrat pride na cilj!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
12.7.2011 19:23:37   
Anonimen
Jaz sem pila že vse, od plahtnice do krvomočnice, pa mi ničesar ni pomagalo za redne M. Šele po treh mesecih jemanja Mace v prahu, se je moj ciklus normaliziral. In glede na UZ, tudi policističnih jajčnikov nimam več. Moja G je bila precej presenečena glede na prejšnje izvide.

(odgovor članu andreja83)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
13.7.2011 12:18:52   
crtek
kaj mi lahko prosim poveš kje si krvomočnico dobila? bi blo isto, če bi jo nabrala in posušila? rastlino namreč poznam, ne vem pa in če mogoče veš, če se za čaj uporablja cvet ali listi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
18.3.2021 19:09:59   
lukap
Živijo punce,
se opravičujem, ker vdiram v vašo temo ...
Da na hitro povem, da v času zanositve fantje ne smemo kaditi konoplje. Niti CBD izdelki niso dobri, ker vsebujejo še veeno nekaj malega THC. Konoplja znižuje število spermijev in moškemu zmanjša možnost, da napravi otroka za precej.

Ena študija iz leta 2015 je proučevala 1215 mladih Dancev, starih od 18 do 28 let. Ugotovilo se je, da je redno kajenje konoplje - opredeljeno kot več kot enkrat na teden - bilo povezano z 28-odstotno nižjo koncentracijo sperme in 29-odstotnim nižjim skupnim številom semenčic.

Tisti, ki so konopljo uživali več kot enkrat na teden, so imeli za 52 odstotkov nižjo koncentracijo sperme in za 55 odstotkov manjše skupno število semenčic. Na https://konopljazdravi.si/ je en dober članek o ženskih težavah, pa ga sedajle ne najdem.




(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
5.4.2022 14:50:03   
Bojan95
lukap, zanimivo. Oba jemljeva CBD, pa ni bilo nobenih težav :) Ko sva se odločila, je bilo vse skupaj kar hitro, tako da ni bilo nobenega "matranja". Sicer je žena med nosečnostjo preventivno prenehala z jemanjem, ker so informacije precej različne...nekje strašijo, da je to oh in sploh, drugje pa da sicer če ni potrebe ne ravno priporočajo jemanja, vendar naj ne bi vplivalo na sam razvoj. Sem pa takrat zasledil neko zanimivo raziskavo iz Jamajke, kjer so ugotovili, da so otroki mater ki so uživale THC med nosečnostjo precej bolj socialni...ampak vseeno nisva želela reskirati :) Raje naj bo naša pikica malce manj socialna, kot pa da gre kaj narobe.

(odgovor članu lukap)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
6.4.2022 16:44:14   
Valencia
Pozdravljene, tema je že zelo stara, spomnim se pred leti, ko smo navijali za Witch, ki kot sem opazila ima že dva sončkauser posted image

Tudi mi se trudimo za še enegauser posted image in me zanima, kakšne domače pripravke uporabljate za povečanje možnosti zanositve.
Meni se je po koroni ciklus čisto zmešal (že nekaj mesecev od tega) in se bojim, da ne bo šlo po naravni poti.
Imam težave z endometriozo, nerednimi krvavitvami, PAP pa kaže tudi na neko skrito vnetje (nič ne srbi, teče ven itd.).



Hvala za vaše odgovore in en srčen objem, da vsem uspe (če je dejansko še katera na tem forumu user posted image

(odgovor članu Bojan95)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
8.4.2022 9:02:59   
Tasykaa RR
Pozdravljena Valencia 😊 bi mogoče poskusla z bioenergetikom 😊 moja znanka je v prvo zanosla res brez težav, v drugo pa je imela probleme, ker ni imela rednih m....na pregledih je bilo sicer vedno vse ok. Ona se je potem odločla za bionergetika in je zanosla potem po dveh mescih 🥰 ha probat je mogoče, drugih naravnih zvarkov pa ne poznam 😃 upam da vama uspe 🥰




(odgovor članu Valencia)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
13.4.2022 10:25:30   
Bojan95
Pozdravljena Valencia,

ker sem že govoril o CBD, naj omenim še to. V nekem članku sem zasledil da naj bi lahko tudi pomagal pri zanositvi. Koliko je to res, nisem prepričan. Vem pa, da ti pa lahko pomaga pri endometriozi in vnetjih (vsaj tako pravijo raziskave).

Lep pozdrav in srečno user posted image

(odgovor članu Valencia)
Neposredna povezava do sporočila: 147
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?