|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Komisija mi ni podaljšala bolniškega staleža
25.5.2010 9:01:15   
emina83
Anonimna, pa daj nehaj najedat no. Ali pa imej pogum pa piši pod svojim pravim nikom, kajti to da si anonimna, je čist brezveze, če imaš svoje stališče, potem stoj za njim za svojim imenom.

To, da se nekaj razburjaš, je tvoj problem, in ne nosečk, ki so na bolniški. Kake izgovore je pa imel tvoj G da te ni dal na bolniško, je tudi tvoj problem, bi ga pa zamenjala.In ja, itak da bo vsak najprej za sebe poskrbel, in se šele potem sekiral za ostale.

Čisto prav je, da vsak dobi stalež, če si ga zasluži, zdravniki so pa tisti, ki jih določajo na osnovi simptomov pacienta in ne pacient sam.

Tudi v moji službi smo imeli skoraj dvajset_ primerov starejših ljudi, ki so relativno blizu penzije, pa so tudi kr naprej na bolniški. Pa pridejo nazaj za dva dni, pa spet v stalež, pa probajo s polovičnim delovnim časom, pa gredo spet v stalež, in to vedno eni in isti. Pa še ko so tam tiste 4 ure, naredijo manj, kot jaz naredim v 1 uri, pa kaj naj zdaj... Delodajalec jih ne more kr tko odpustit, al pa dat na čakanje, zasedajo pa delovna mesta mladim ljudem, ki bi rade volje delali, da preživijo, pa ne dobijo službe.

Vedno se bo našel nekdo, ki bo izkoriščal kakršen koli sistem, tak je vedno bilo in tako bo tudi ostalo. Ti se pa odloči kaj boš naredila, da bo ZA TEBE bolje, ali boš ti izkoriščala druge, ali pa bodo drugi tebe. AMEN

< Sporočilo je popravil emina83 -- 25.5.2010 9:02:34 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Komisija mi ni podaljšala bolniškega staleža
25.5.2010 9:19:45   
Anonimen
emina83, od 100 km daleč se vidi, da si iz JU.
v gospodarstvu tudi 60 letniki pred penzijo in z bolniškimi letijo adijo.

se strinjam, da tudi JU ni več to, kar je bila in se bo tudi začelo odpuščat na veliko, malo zato, ker je zaposlenih preveč, dosti zato, ker jih velika večina izkorišča na veliko.

(odgovor članu emina83)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Komisija mi ni podaljšala bolniškega staleža
25.5.2010 9:38:38   
emina83
Kak pa ti veš od kod sem jaz? In kake veze ma to sploh s to temo?

In ne, starejših se pri nas, in tudi marsikje drugje čisto nič ne odpušča in nobenega govora ni o tem da se jih bo začelo, zgleda da si mal jasnovidna pa vidiš v prihodnost, kaj se šele bo začelo dogajat.

Mislim...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Komisija mi ni podaljšala bolniškega staleža
25.5.2010 13:58:46   
malecka_mateja
anonimna presegla si vse meje dobrega okusa in če ne odgovarjaš na post tisti ki je temo začela nehaj ker si že ogabna.




_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Komisija mi ni podaljšala bolniškega staleža
25.5.2010 14:48:14   
luan
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ni slovenska fovšija, pač pa slovensko izkoriščanje bolniških - IN JA, ZATO NASTRADAJO IN BODO NASTRADALE nosečnice, ki jo potrebujejo in jo bodo potrebovale. ampak seveda, vas to ne briga in najlažje je skriti glavo kot želva v oklep in se tako oprati krivde.


Če kdo skriva glavo v oklep si to ti in se lahko kar nehaš sprenevedat.Saj skriti se za anonimnost in pisati tragi komedije je najlažje.Prevzeti in nositi odgovornost za pisano pa potrebuješ pogum.
In ja najbolj bolna nosečka si bila samo škoda ker ne v očeh zdravniške stroke.Tako, da se lahko tudi ti malo zamisliš koliko si sploh bila bolna oz. kam vse je ta bolezen udarila glede na napisano v zadnjih tvojih postih.Saj tako zagrenjena in obremenjena z življenji drugih očitno rabiš strokovno pomoč.Če je slučajno ne boš dobila si skopiraj svoje poste in pokaži zdravniku, mislim da bo tudi bolniška padla brez problema.

In ja tudi jaz sem bila v vseh nosečnostih v bolniškem staležu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Komisija mi ni podaljšala bolniškega staleža
27.5.2010 11:41:03   
mačkicamala
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ni slovenska fovšija, pač pa slovensko izkoriščanje bolniških - IN JA, ZATO NASTRADAJO IN BODO NASTRADALE nosečnice, ki jo potrebujejo in jo bodo potrebovale. ampak seveda, vas to ne briga in najlažje je skriti glavo kot želva v oklep in se tako oprati krivde




No,s temle, se pa jaz strinjam.Roko na srce,namišljenih bolnišk je preveč,to je dejstvo.Nastradal bojo pa seveda taki,ki si bolniško resnično zasluži.


Ker pa vsega nisem brala,sploh ne vem,kake je anonimna sploh klanfala.

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Komisija mi ni podaljšala bolniškega staleža
27.5.2010 12:29:37   
Ex Animo
Jaz sem tudi bila vso nosečnost doma in prav občudujem nosečnice, ki vso nosečnost delajo.


_____________________________

AMOR PARENTUM LIBEROS OBLECTAT.

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Komisija mi ni podaljšala bolniškega staleža
27.5.2010 12:39:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Ex Animo

Jaz sem tudi bila vso nosečnost doma in prav občudujem nosečnice, ki vso nosečnost delajo.



Zakaj?

(odgovor članu Ex Animo)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Komisija mi ni podaljšala bolniškega staleža
27.5.2010 12:41:37   
RAKICA2007
jaz osebno, bi raje delala, kot pa da sem mogla po 20. tednu ostati doma...
rada imam svoje delo in prav z veseljem ga opravljam...
pa je tudi delo z ljudmi - neprestani stik z vsemi mogočimi virusi in bakterijami user posted image  

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Komisija mi ni podaljšala bolniškega staleža
27.5.2010 12:43:26   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

...in to v 24 tednu. Skos do sedaj sem delala, sedaj pa so se pojavile težave. Ginekologinja je opredelila nosečnost za zelo tvegano in priporoča stalež z mirovanjem in dovoli krajše sprehode. na Zavodu za zdravstveno zavarovanje pa mi niso podaljšali bolniške!!!
In kot da se zaradi vsega ne sikiram že dovolj me morajo ob živce spravljat še oni!
Sedaj sem dobila odločbo na kateri piše da sem čez tri dni zmožna za delo!
Ima katera izkušnje s tem, se je katera že pritožila in kaj dosegla?





si se pritožila? kaj pa če je G narobe kaj opredelila v zahtevku pa podaljšanje bolniškega staleža?
Je pa res, da je meni na podlagi gin. potrdil in izvidov dajala bolniško in se borila za moj podaljšan bolniški stalež kar osebna zdravnica in ne G.

Kako si uredila-upam, da pozitivno?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Komisija mi ni podaljšala bolniškega staleža
28.5.2010 10:56:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

jaz osebno, bi raje delala, kot pa da sem mogla po 20. tednu ostati doma...
rada imam svoje delo in prav z veseljem ga opravljam...
pa je tudi delo z ljudmi - neprestani stik z vsemi mogočimi virusi in bakterijami user posted image  


nekoč sem gledala eno super dokumentarno oddajo - z nekaj družinami so se dogovorili, da bodo prišli na njihove domove pobrat vzorce in določit vsebnost bakterij in drugih svinjarij. ženske so pred obiskom seveda vse spucale s še prav posebno skrbjo, razkuževale so in prekuhavale.
vzeli so vzorce s tal, straniščne školjke, tuš kabine, otroškega stolčka za hranjenje, gospodinjskih aparatov, pip, kuhinjskega pulta in kuhinjskih pripomočkov.
ugotovili so, da je daleč največ bakterij na gobici za posodo, viledi itd, na vzorcu z otroškega stolčka (kljub vsemu pomivanju ipd) so našli fekalne sledi - enake kot na sedežih v kinu (blato in urin).
Nekje sem brala (če se ne motim na med.over.net) - da če recimo primeš ročaj na javnem avtobusu in takoj nato roko poližeš, da je v tistem vzorcu običajna doza bakterij, sem iskala, da bi pripela link pa ne najdem.
skratka - tudi doma nisi v sterilnem okolju, okužba je ravno tako možna tu, tam, kot ti jo lahko nekdo prinese - tako, da to so odlični izgovori brez strokovne podlage user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Komisija mi ni podaljšala bolniškega staleža
28.5.2010 11:44:51   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

jaz osebno, bi raje delala, kot pa da sem mogla po 20. tednu ostati doma...
rada imam svoje delo in prav z veseljem ga opravljam...
pa je tudi delo z ljudmi - neprestani stik z vsemi mogočimi virusi in bakterijami user posted image  


nekoč sem gledala eno super dokumentarno oddajo - z nekaj družinami so se dogovorili, da bodo prišli na njihove domove pobrat vzorce in določit vsebnost bakterij in drugih svinjarij. ženske so pred obiskom seveda vse spucale s še prav posebno skrbjo, razkuževale so in prekuhavale.
vzeli so vzorce s tal, straniščne školjke, tuš kabine, otroškega stolčka za hranjenje, gospodinjskih aparatov, pip, kuhinjskega pulta in kuhinjskih pripomočkov.
ugotovili so, da je daleč največ bakterij na gobici za posodo, viledi itd, na vzorcu z otroškega stolčka (kljub vsemu pomivanju ipd) so našli fekalne sledi - enake kot na sedežih v kinu (blato in urin).
Nekje sem brala (če se ne motim na med.over.net) - da če recimo primeš ročaj na javnem avtobusu in takoj nato roko poližeš, da je v tistem vzorcu običajna doza bakterij, sem iskala, da bi pripela link pa ne najdem.
skratka - tudi doma nisi v sterilnem okolju, okužba je ravno tako možna tu, tam, kot ti jo lahko nekdo prinese - tako, da to so odlični izgovori brez strokovne podlage user posted image   ker nisi dobro prebrala mojega posta in samo predvidevaš, si 'oprosti' malo brcnila v temo - sem samo napisala kakšno delo opravljam ...


čaki mal, a si ti moj post sploh prebrala od pike do pike user posted image

nikjer nisem napisala, da sem zaradi bacilov in virusov ostala doma!!!

mogla sem po 20. tednu ostat doma zaradi drugih stvari in ne bacilov oz. bojazni da me kdo kaj naleze...

le tega se nisem bala, čeprav doma vem kdo vame kašlja in kiha user posted image user posted image user posted image  v službi pa ne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Komisija mi ni podaljšala bolniškega staleža
28.5.2010 13:29:41   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nekje sem brala (če se ne motim na med.over.net) - da če recimo primeš ročaj na javnem avtobusu in takoj nato roko poližeš, da je v tistem vzorcu običajna doza bakterij,



user posted image
potem pa res ne liži rok v avtobusu..


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?