|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako preživeti s 100 euri?
18.5.2010 15:45:06   
alma82
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: alma82

moje mnenje....

jaz bi na tvojem mestu obdržala in kavice in cigarete... vse dokler ima otrok kaj jesti, obleči in se s čim igrati.

Pa sej si tudi ti človek in imaš svoje želje in potrebe.



Ampak jaz govorim v primeru, da otrok ima za jesti, torej ni lačen in da otrok ima igrače, ne le eno igračko...


Bi se podpisala pod celoten post.
Sem napisala cel roman,pa ga zbrisala,ker mi je bil predolg,sedaj pa vidim,da je alma82 napisala isto kot čutim tudi sama.

Hodiš v službo,urejaš si svoj domek,skrbiš za otroka in imaš tudi svoje male razvade,ki ti očitno pomenijo veliko,ker če ti ne bi,bi vrgla cigarete vstran brez spraševanja na forumu.
Ko se boš odločila za prenehanje kajenja,naj bo to zaradi tebe same, zaradi zdravja.Ne zaradi nas na forumu,na zaradi igrače za sinka,ker jih ima verjetno kot vsi naši otroci preveč,ne zaradi gradnje...zaradi SEBE.

Dokler pa kadiš,pa delaj to brez slabe vesti,ker kakšno malo luštno razvado pa ima vsak in prav je tako.




user posted image  jaz sem si pa dala duška, pa napisala cel roman.


Je pa res tudi to, kar je napisala sami0804 ... če se boš že čemu odpovedala se odpovej zaradi SEBE in/ali svojega zdravja.


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kako preživeti s 100 euri?
18.5.2010 20:09:00   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: florecita


No, naj še povem, da so naju papirji za hišo + parcela stali 35.000 eur, od kredita nama je ostalo le 12.000 eur.

Ostali vloženi denar gre pa vse iz mesečnih plač,... težko je res.


Si ne predstavljam sploh. Vsa čast. Z 12.000 € postavit hišo, pa magari samo cegle in rušt, ostalo pa sproti?! Res, ni mi jasno, od kod, kako, kakšne računice so to. Za tak denar še fasade ne moreš nardit. Oken, vrat, parketa, keramike, štekerjev, luči in še ziljon drugih stvari verjetno ne morete nardit sami, stane pa ohoho evrčkov.

Sori, ker sem zašla, tolažbo si dobila od drugih, jaz se samo čudim nad vašim pogumom, optimizmom, sama se v take projekte ne bi spuščala niti v sanjah.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kako preživeti s 100 euri?
18.5.2010 21:03:45   
somic
florecita user posted image user posted image user posted image user posted image  za pogum in optimizem!

iz lastnih izkušenj ne morem komentirat, da bi ti bila nekako v tolažbo, pa vendar... po nepričakovani nosečnosti sva se morala z mojim hitro hitro odločit kaj bova. bila sva v podnajemu na obali, kar pomeni, da ni bilo ravno poceni. lani aprila sva si privoščila po doooolgih premisekih nov avto in z njim lizing za5 let, obrok 250 eur. vse lepo in prav.

ko sva zvedela za nosečnost, sva vedela e to, da tam kjer sva bila z otrokom ne moreva biti. odločila sva se za boljšo možnost in sicer se preselila v moj domači kraj, v hišo mojih staršev, kjer sva si do konca uredila samostojno stanovanje. bila sem optimist, in vse financirala sama, tudi nakup otroške opreme. nikoli nisem račinala točno, ampak okoli 10.000 eur je šlo za vse skupaj. brez kredita ai česa podobnega. moji prihranki in sprotni prihodki. hvala bogu, da je bilo stanovanje urejeno skoraj do konca, pa vendar so stroški.

moj žal z denarjem ne zna user posted image  in mislim, da nikoli ne bo znal. vse ostane na meni. tudi sedaj- iz meseca v mesec z porodniško, ki hvala bogu ni najslabša, lahko pa bi bia boljša. prispevki mojega so minimalni. otroku pa seveda želim vse najboljše morda tudi malo pretiravam.

kajenje sem opustila, ko sem zvedela za nosečnost in po porodu (vsaj za sedaj) še nisem začela kadit. nič se ne pozna. tako, da če te to skrbi, bodi pomirjena. koliko kadiš ne vem, jaz sem kadila bolj "za okras"- ena škatljica tam za 8-10 dni.

tudi jaz imam čudne misli... bolj zaradi tega kako bo, ko se mi bo iztekla porodniška in kako bom morala najt novo službo in sama služba- očitev od otroka in tako naprej...

ah, probemi user posted image

< Sporočilo je popravil somic -- 18.5.2010 21:04:31 >


_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kako preživeti s 100 euri?
19.5.2010 8:23:12   
florecita
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: florecita


No, naj še povem, da so naju papirji za hišo + parcela stali 35.000 eur, od kredita nama je ostalo le 12.000 eur.

Ostali vloženi denar gre pa vse iz mesečnih plač,... težko je res.


Si ne predstavljam sploh. Vsa čast. Z 12.000 € postavit hišo, pa magari samo cegle in rušt, ostalo pa sproti?! Res, ni mi jasno, od kod, kako, kakšne računice so to. Za tak denar še fasade ne moreš nardit. Oken, vrat, parketa, keramike, štekerjev, luči in še ziljon drugih stvari verjetno ne morete nardit sami, stane pa ohoho evrčkov.

Sori, ker sem zašla, tolažbo si dobila od drugih, jaz se samo čudim nad vašim pogumom, optimizmom, sama se v take projekte ne bi spuščala niti v sanjah.


no, hiša seveda še ni dokončana. Je pa zaprta in pod streho, zraven še en velik objekt, garaže in drvarnica,... najhujše naju še čaka, ampak že vrtamo najcenejše variante.
Ja, vse sproti smo vlagali v hišo. cca 500 eur mesečno smo ''lahko'' dali na stran, tako da po eni strani vemo kako preživeti s tako malo denarja na mesec...

Kar se tiče kajenja... lepo ste napisale. Ko bom nehala, bom to zaradi sebe in ne zaradi drugih. In mislim da bo to kr kmalu... user posted image

hvala za vaša mnenja in lep dan

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kako preživeti s 100 euri?
19.5.2010 9:00:57   
Anonimen
florecita, a veš, da ne štekam povsem dobro, kaj pravzaprav pričakuješ od nas? očitno stojiš za svojo odločitvijo glede gradnje, pa glede 2 avtov, kar je tudi ok, saj, kot je napisala ronja, itak niste v minusu, da bi se NUJNO morali nečemu odrečt.
problem so samo tele cigarete in kavice, al kako? glede tega se strinjam z ostalimi - če greš na kavico z veseljem, pojdi, če pa te potem vsakič peče vest za tistih par eurov, pa ne it.


nekako v tem smislu razmišljam, ko vas berem...

je fino nekam potožit svoje stanje in ga potem zagovarjat. s tem se ne spremeni nič.
življenje je takšno kot si ga zastavimo in ga živimo.



in pa v prvem postu si napisala, da moževe plače ni, v službo pa vseeno hodi? v tem primeru naj le-to čimprej zamenja.

vsekakor pa ti želim dobro! naj gradnja nemoteno deluje naprej! user posted image

(odgovor članu pomlad08)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kako preživeti s 100 euri?
19.5.2010 9:08:11   
florecita



in pa v prvem postu si napisala, da moževe plače ni, v službo pa vseeno hodi? v tem primeru naj le-to čimprej zamenja.



s tem se mislila to,... da KO se poplača kredit in pa najemnina... skupaj cca 700 eur,... moževe plače več ni....

Seveda hodi v službo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kako preživeti s 100 euri?
19.5.2010 9:47:36   
Anonimen
a, se opravičujem... bralna napaka!user posted image




sem pa pomislila na plačevanje vrtca_mislim, da se lahko zniža plačilni razred v primeru reševanja stanovanjskega problema, kar vaša gradnja vsekakor je.

(odgovor članu florecita)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kako preživeti s 100 euri?
19.5.2010 18:38:10   
neli365
Jaz se strinjam s Catja, nikoli ne bi šla v tak projekt s takimi sredstvi.
Res sta pogumna. 12.000 € še za fasado ni dovolj.

Želim vama vse naj naj, in da vama uspe....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kako preživeti s 100 euri?
20.5.2010 19:26:26   
Poka
Midva sva isto postavila hišo za toliko pod streho in s sprotnim varčevanjem. Nekako je šlo, še sama ne morem verjet... Z otrokom si ne predstavljam, vidim pa, da se da marsikaj. Hodim pa ko klošar okol, resno... Ko si prisiljen, se marsikaj da naredit.

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kako preživeti s 100 euri?
20.5.2010 19:31:11   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Poka
Hodim pa ko klošar okol, resno...

Jaz tudi...user posted image ,čeprav moram priznat,da bi bilo verjetno isto,tudi če bi imela milijone...


< Sporočilo je popravil sami0804 -- 20.5.2010 19:33:36 >

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 17:58:38   
BigDaddy
Ko sem bil mulc smo gradili. Kar naprej. Jemali posojila in gradili. Na morje nismo šli skupaj nikoli, vedno sem šel sam s šolsko kolonijo. Ni bilo vedno samo prijetno v takih kolonijah. Nikoli nismo šli na družinske izlete, ni bilo denarja, je šel v cegle. Doooolgo nismo imeli barvne televizije. Takrat je to pomenilo med mulci kar nekaj. Sedaj se mi zdi neumnost ampak takrat je bila pa frustracija. Kolo, moped, računalnik... sanje, ki so jih razblinili cegli, cement, apno, obrtniki. Poanta? A res hočete poanto? Ni vredno vsak atom energije (beri časa in denarja) vtakniti v "cegle" ob tem pa prikrajšati sebe in celo družino za spomine.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 18:34:51   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: florecita

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: florecita


No, naj še povem, da so naju papirji za hišo + parcela stali 35.000 eur, od kredita nama je ostalo le 12.000 eur.

Ostali vloženi denar gre pa vse iz mesečnih plač,... težko je res.


Si ne predstavljam sploh. Vsa čast. Z 12.000 € postavit hišo, pa magari samo cegle in rušt, ostalo pa sproti?! Res, ni mi jasno, od kod, kako, kakšne računice so to. Za tak denar še fasade ne moreš nardit. Oken, vrat, parketa, keramike, štekerjev, luči in še ziljon drugih stvari verjetno ne morete nardit sami, stane pa ohoho evrčkov.

Sori, ker sem zašla, tolažbo si dobila od drugih, jaz se samo čudim nad vašim pogumom, optimizmom, sama se v take projekte ne bi spuščala niti v sanjah.


no, hiša seveda še ni dokončana. Je pa zaprta in pod streho, zraven še en velik objekt, garaže in drvarnica,... najhujše naju še čaka, ampak že vrtamo najcenejše variante.
Ja, vse sproti smo vlagali v hišo. cca 500 eur mesečno smo ''lahko'' dali na stran, tako da po eni strani vemo kako preživeti s tako malo denarja na mesec...

Kar se tiče kajenja... lepo ste napisale. Ko bom nehala, bom to zaradi sebe in ne zaradi drugih. In mislim da bo to kr kmalu... user posted image

hvala za vaša mnenja in lep dan


pa ne da te strašim....ampak najdražje stvari še prihajajouser posted image

a se tega zavedatauser posted image

pa s 500 eur na mesec, boste enkrat do smrti glih vseljeni....

no way, da se spravim v kaj takega. raje sem ala kerenska večni podnajemnik.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 19:57:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: florecita

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: florecita


No, naj še povem, da so naju papirji za hišo + parcela stali 35.000 eur, od kredita nama je ostalo le 12.000 eur.

Ostali vloženi denar gre pa vse iz mesečnih plač,... težko je res.


Si ne predstavljam sploh. Vsa čast. Z 12.000 € postavit hišo, pa magari samo cegle in rušt, ostalo pa sproti?! Res, ni mi jasno, od kod, kako, kakšne računice so to. Za tak denar še fasade ne moreš nardit. Oken, vrat, parketa, keramike, štekerjev, luči in še ziljon drugih stvari verjetno ne morete nardit sami, stane pa ohoho evrčkov.

Sori, ker sem zašla, tolažbo si dobila od drugih, jaz se samo čudim nad vašim pogumom, optimizmom, sama se v take projekte ne bi spuščala niti v sanjah.


no, hiša seveda še ni dokončana. Je pa zaprta in pod streho, zraven še en velik objekt, garaže in drvarnica,... najhujše naju še čaka, ampak že vrtamo najcenejše variante.
Ja, vse sproti smo vlagali v hišo. cca 500 eur mesečno smo ''lahko'' dali na stran, tako da po eni strani vemo kako preživeti s tako malo denarja na mesec...

Kar se tiče kajenja... lepo ste napisale. Ko bom nehala, bom to zaradi sebe in ne zaradi drugih. In mislim da bo to kr kmalu... user posted image

hvala za vaša mnenja in lep dan


pa ne da te strašim....ampak najdražje stvari še prihajajouser posted image

a se tega zavedatauser posted image

pa s 500 eur na mesec, boste enkrat do smrti glih vseljeni....

no way, da se spravim v kaj takega. raje sem ala kerenska večni podnajemnik.


Jp, ni zaman rek, da se do strehe hiša zida s cegli naprej pa z denarjem ...

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 20:20:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: neli365

Jaz se strinjam s Catja, nikoli ne bi šla v tak projekt s takimi sredstvi.
Res sta pogumna. 12.000 € še za fasado ni dovolj.

Želim vama vse naj naj, in da vama uspe....


Fasada je pa res na prvem mestu.
Sej ne rabjo cele bajte takoj v nulo spedenat. Važn da osnovne stvari naredijo, da se lahko vselijo. Pol pa itak ne bo več najemnine za plačevat pa bo več na mesec.
Da se velik naredit, če znaš sam pa da ti kdo pomaga.
Mi smo se tud vselil, ko smo mel zrihtano sam kuhinjo , kopalnico pa spalnico. Zdej pa počas sproti rihtamo.
Sami smo polagal laminat, sami belili, ograjo uzuni je moj vso sam naredu, streho smo sami delal.....Je pa še velik za naredit, sam sej se nam nikamor ne mudi. Fasado je fajn da bi naredil, že zarad izolacije ampak trenutno pač ne gre. Bomo pa tud to probal nekak sami delat s pomočjo nekoga, ki se s tem ukvarja.


(odgovor članu neli365)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 20:20:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

a, se opravičujem... bralna napaka!user posted image




sem pa pomislila na plačevanje vrtca_mislim, da se lahko zniža plačilni razred v primeru reševanja stanovanjskega problema, kar vaša gradnja vsekakor je.


pri nas se to nič ne šteje

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 20:23:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: florecita


No, naj še povem, da so naju papirji za hišo + parcela stali 35.000 eur, od kredita nama je ostalo le 12.000 eur.

Ostali vloženi denar gre pa vse iz mesečnih plač,... težko je res.


Si ne predstavljam sploh. Vsa čast. Z 12.000 € postavit hišo, pa magari samo cegle in rušt, ostalo pa sproti?! Res, ni mi jasno, od kod, kako, kakšne računice so to. Za tak denar še fasade ne moreš nardit. Oken, vrat, parketa, keramike, štekerjev, luči in še ziljon drugih stvari verjetno ne morete nardit sami, stane pa ohoho evrčkov.

Sori, ker sem zašla, tolažbo si dobila od drugih, jaz se samo čudim nad vašim pogumom, optimizmom, sama se v take projekte ne bi spuščala niti v sanjah.


Vrata niso neka nujna zadeva za vselitev, mi smo bli kr neki časa brez ( notranja mislim), lustri tud še nekje manjkajo, pa drugač se jih tud da poceni dobit.
Kot sm že rekla ne rabiš met takoj vse popedenat pa neki luksuzirat.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 20:25:16   
Anonimen
Pa 1x letno si tud privoščimo dopust, ne neki drago, važn da je. Kavice so tud, je pa res da za oblečt si pa res ne privoščimo velik. Hodim ko klošaruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 20:26:12   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: nina7


Vrata niso neka nujna zadeva za vselitev, mi smo bli kr neki časa brez ( notranja mislim), lustri tud še nekje manjkajo, pa drugač se jih tud da poceni dobit.
Kot sm že rekla ne rabiš met takoj vse popedenat pa neki luksuzirat.



pa kaj nakladašuser posted image  

seveda niso nujna.....ampak po tvoje je dovolj, da maš streho, pa polivinil čez okna.....user posted image

pa fasada? ja, zelo je pomembna. in to taka ful dobra in draga. ker na njej potem prihraniš na par načinov. sicer že prvo zimo skuriš, da boli glava....

sori....samo jaz res raje živim v fajn zrihtanem stanovanju, kot pa naslednjih 10 let brez vrat in vsega, kar rabiš za neko normalno življenje v bajti.....

pa tudi življenje v hiši je neprimerno bolj drago kot v stanovanju....tak da...

< Sporočilo je popravil rija -- 22.5.2010 20:29:03 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 20:48:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: nina7


Vrata niso neka nujna zadeva za vselitev, mi smo bli kr neki časa brez ( notranja mislim), lustri tud še nekje manjkajo, pa drugač se jih tud da poceni dobit.
Kot sm že rekla ne rabiš met takoj vse popedenat pa neki luksuzirat.



pa kaj nakladašuser posted image  

seveda niso nujna.....ampak po tvoje je dovolj, da maš streho, pa polivinil čez okna.....user posted image

pa fasada? ja, zelo je pomembna. in to taka ful dobra in draga. ker na njej potem prihraniš na par načinov. sicer že prvo zimo skuriš, da boli glava....

sori....samo jaz res raje živim v fajn zrihtanem stanovanju, kot pa naslednjih 10 let brez vrat in vsega, kar rabiš za neko normalno življenje v bajti.....

pa tudi življenje v hiši je neprimerno bolj drago kot v stanovanju....tak da...


Jap, se moram kar strinjat.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 20:48:35   
luka jan
Težko ti kaj svetujem, ker sama nisem v takem položaju.

Kadim, vsak dan hodim na kavice in zato moj otrok ni nič prikrajšan. Kaj pa rabi drage igrače, če gre najraje na sprehod v naravo in tam divja. To pa je zastonj.
Če bi se mogla čemu odreč bi se cigaretom, pa sem strastna kadilka, pa kavicam tud mogoče. Samo tiste pol urice čvekanja z mojimi kolegi pa nikakor. Men ni poanta kava, važni so mi ljudje. Pa na srečo tud kave niso tako drage da to človek ne more narediti zase.

Projekt hiša je pa tud men mimo. Imava precej dobre dohodke, pa da bi se spravila gradit hišo, no way. Ko bova enkrat imela dovolj denarja, pa še kak kredit, mogoče, sedaj pa mi je bolj pomembno da mi ni treba gledat na vsak euro, da si lahko kaj privoščimo, gremo kam ko mali še hoče z nama. Življenje je prekratko da bi se ukvarjala s tem, kako prit iz meseca v mesec, verjemi da vem iz lastnih izkušenj.user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 21:00:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: nina7


Vrata niso neka nujna zadeva za vselitev, mi smo bli kr neki časa brez ( notranja mislim), lustri tud še nekje manjkajo, pa drugač se jih tud da poceni dobit.
Kot sm že rekla ne rabiš met takoj vse popedenat pa neki luksuzirat.



pa kaj nakladašuser posted image  

seveda niso nujna.....ampak po tvoje je dovolj, da maš streho, pa polivinil čez okna.....user posted image

pa fasada? ja, zelo je pomembna. in to taka ful dobra in draga. ker na njej potem prihraniš na par načinov. sicer že prvo zimo skuriš, da boli glava....

sori....samo jaz res raje živim v fajn zrihtanem stanovanju, kot pa naslednjih 10 let brez vrat in vsega, kar rabiš za neko normalno življenje v bajti.....

pa tudi življenje v hiši je neprimerno bolj drago kot v stanovanju....tak da...


sm pričakovala tak odzivuser posted image

No dej mi povej kje sm napisala, da pa okna niso nujnauser posted image
Glede fasade je fajn , da je ja, sam ne skuriš pa tud ne tolk kot govoriš. Mi smo zdej dve zime brez pa nismo zdej zarad tega bankrotiral.

Vrata se pač kupjo čez par mesecev, ne čez 10 let.

Gre se bolj zato, da je za njih bolš da se prej vselijo, ker si bojo na ta način prej kupili vrata...kot pa če bojo v najemu.

Mamo pa čist normalno življenje. V teh dveh letih in pol odkar smo v hiši smo full naredil, ne pa vsega.
Če si pa ti človek zato, da raje živiš v stanovanju pač si.  Ona se je pa odločila živet v hiši in bo pač mal potrpela. Bo mela pa prav tako čist normalno življenje. No, vsaj nam ni hudega.

Aja, pa nč ne nakladam, sam povem moje izkušnje kapiš?

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 21:04:45   
*miska.mcc*
tukaj pa se moram strinjat z nino...

ce si poln leša, si lahko privoščiš hiso "na ključ."

če pa iščeš variante, da se cimprej vselis, pa ni nic narobe, ce ustimas prvo samo kuhinjo, kopalnico in 2 sobi za silo. pol pa počas naprej....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 21:19:51   
mačkicamala
drgač pa...kaj je to cegu??user posted image

A je to cigu slučajno...opeka???

Ker prvič čujem,da bi se reklo cEgu??Mi,na našem koncu rečemo cIgu..user posted image

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 21:21:54   
Anonimen
cEgu = cIgu = opeka user posted image

S od LJ pravimo cEgu user posted image

(odgovor članu mačkicamala)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 21:22:09   
frutka_
Nepremičnina-hiša mi ne pomeni toliko, da bi se zapufala za celo življenje pol pa životarla. Nikoli! Kaj pa kakšen dopust? Šola, ko bodo otroci večji? Jaz na žalost vidim vedno večje stroške. Glavno šele prihaja...In res je, vzdrževanje hiše je tudi drago.
Na tvojem mestu bi se z možem temeljito pogovorila ali je to res tisto kar si želita...


< Sporočilo je popravil frutka RR -- 22.5.2010 21:24:28 >

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?