|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 21:23:11   
Anonimen
pri nas rečemo CEGUuser posted image

(odgovor članu mačkicamala)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 21:26:14   
mačkicamala
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

pri nas rečemo CEGUuser posted image


Ahauser posted image

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 21:28:40   
frutka_
pri nas pa cigluser posted image

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 21:29:18   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

pri nas rečemo CEGUuser posted image


Ahauser posted image


mi tud....CEGUuser posted image

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 21:29:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR

Nepremičnina-hiša mi ne pomeni toliko, da bi se zapufala za celo življenje pol pa životarla. Nikoli! Kaj pa kakšen dopust? Šola, ko bodo otroci večji? Jaz na žalost vidim vedno večje stroške. Glavno šele prihaja...In res je, vzdrževanje hiše je tudi drago.


Pa dobr no, pretiravat pa res ni treba.
Da ti povem, da če bi si mi hotli hupit dvosobno stanovanje bi se več zapufal za njega kot pa za hišo.
Stroški sploh niso neki večji kot pa v bloku. Je pa  res, da mamo kamin in domača drva, tuki dost prišparamo.
Ko sva se midva odločila, da greva zidat hišo sva rekla, da dopust si bova privoščila, bo že kakšna stvar počakala. Tko, da životarimo ne. Šola? Ja sej vrtec tud stane.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 21:30:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

pri nas rečemo CEGUuser posted image


Ahauser posted image


mi tud....CEGUuser posted image


pr ns tud

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 21:34:11   
svita

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: nina7


Vrata niso neka nujna zadeva za vselitev, mi smo bli kr neki časa brez ( notranja mislim), lustri tud še nekje manjkajo, pa drugač se jih tud da poceni dobit.
Kot sm že rekla ne rabiš met takoj vse popedenat pa neki luksuzirat.



pa kaj nakladašuser posted image  

seveda niso nujna.....ampak po tvoje je dovolj, da maš streho, pa polivinil čez okna.....user posted image

pa fasada? ja, zelo je pomembna. in to taka ful dobra in draga. ker na njej potem prihraniš na par načinov. sicer že prvo zimo skuriš, da boli glava....

sori....samo jaz res raje živim v fajn zrihtanem stanovanju, kot pa naslednjih 10 let brez vrat in vsega, kar rabiš za neko normalno življenje v bajti.....

pa tudi življenje v hiši je neprimerno bolj drago kot v stanovanju....tak da...


Jap, se moram kar strinjat.
Jez pa si ne morem predstavljati življenja v stanovanju,saj mi življenje v hiši pomeni več kot 1000000 evrov,ni ga čez preživljanje časa z otroki na dvorišču pred hišo,pa popoldansko kavico na ležalniku na terasi,ko slišiš samo petje ptic pa.........................

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 21:34:24   
mačkicamala
Tole bo čisto izven konteksta..ampak vseeno.

Mi rečemo grIs...nekateri pa grEs..to mi je ful čudno.user posted image

Se opravičujem za mojo nevednost  in lep večer še naprej.

Aha,kar se pa teme tiče....zidanje hiške je draga zadeva,ampak,če midva nebi imela nekaj denarja prišparanga,se nebi podala v to.Dve leti smo že na svojem in brez kreditov.Mora pa moj dragi zelooooo delat,hodit na fure ali pa dolge ture,ki lahko trajajo tudi po mecec dni,da nam vse zlaufa,ker jaz zaslužim bolj malo.Da bi se pufala zaradi hiše za celo življenje,s tem bi se pa morala marsičemu odpovedat...ne hvala,sem raje v stanovanju z najemnino.user posted image

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 22:29:36   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: nina7


Glede fasade je fajn , da je ja, sam ne skuriš pa tud ne tolk kot govoriš.


Mi smo zdej dve zime brez pa nismo zdej zarad tega bankrotiral. Ja, ampak nimajo vsi hoste. Ti pa svoj primer daješ gotovo za gotovo. Jaz recimo, pa tudi mnogi drugi, moram kurjavo v celoti kupiti.....ali olje ali drva.....

Vrata se pač kupjo čez par mesecev, ne čez 10 let. Par mesecev se lahko zavleče na leto, dve....ker je v nedokončani hiši konec koncev tisoč drugih stvari, ki prosijo denar prej kot vrata....

Gre se bolj zato, da je za njih bolš da se prej vselijo, ker si bojo na ta način prej kupili vrata...kot pa če bojo v najemu. S tem se strinjam.

Mamo pa čist normalno življenje. Normalno življenje si vsak pojmuje drugače. Jaz si ga brez vrat in z dvema urejenima sobama v hiši pač ne. Pa nisem neka razvajena rit, samo na živce mi gredo nedokončane stvari.

V teh dveh letih in pol odkar smo v hiši smo full naredil, ne pa vsega.
Če si pa ti človek zato, da raje živiš v stanovanju pač si. Meni je vseeno kje živim. Samo, da je spodobno urejeno, estetsko, tako, da se tam dobro počutim. In to je bilo tudi najino enosobno stanovanje, preden sva se preselila. Meni hiša ne predstavlja nirvane.....je lepo če jo imaš, samo se zaradi tega nisva bila pripravljena odrečti v času gradnje prav nobenemu postranskemu užitku.
 
Ona se je pa odločila živet v hiši in bo pač mal potrpela.No, bo kar mogla fejst in dolgo potrpet....razen, če dobi na lotu...
Bo mela pa prav tako čist normalno življenje. No, vsaj nam ni hudega. Zopet priojiciraš vaše življenje na njihovo. NI nujno, da to, kar vam paše, paše tudi njim. Ker očitno ji ne.



in meni je vseeno kje živite, kako šparate....koliko vsemu se morate odrečti za te 4 zidove.....vse kar želim povedati s svojim pisanjem je, da si delate utvare pri gradnji hiše, da nekak že bo.....

tudi nama so vsi po vrsti govorili, da je to tako poceni, ono boš sam....ja, pa jade.....saj smo ogromno vsega naredili sami in s prijatelji.....samo osnovne stvari pa le stanejo.


in kar je najhuje....si velika večina ljudi niti v sanjah ne predstavlja, kaj jih čaka. in koliko bo stalo. sploh taki, ki delajo vse v lastni režiji....ker če ti postavijo recimo montažno na ključ, veš do približno 10 odstotkov točno, koliko to stane. če pa delaš sam....pa se stroški samo rodiji, plodijo in množijo......nikoli konca....in potem končno praviš, tak, zdaj pa je bajta po 15 letih gotova.....samo kaj, ko je ****, da vmes že polovica vsega spocrka.....pa je treba jovo na novouser posted image

vsekakor pa vam vsem želim obilo užitkov z gradnjo in bivanjem v vaših domovihuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 22:36:58   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR

Nepremičnina-hiša mi ne pomeni toliko, da bi se zapufala za celo življenje pol pa životarla. Nikoli! Kaj pa kakšen dopust? Šola, ko bodo otroci večji? Jaz na žalost vidim vedno večje stroške. Glavno šele prihaja...In res je, vzdrževanje hiše je tudi drago.


Pa dobr no, pretiravat pa res ni treba.
Da ti povem, da če bi si mi hotli hupit dvosobno stanovanje bi se več zapufal za njega kot pa za hišo.
Stroški sploh niso neki večji kot pa v bloku. Je pa  res, da mamo kamin in domača drva, tuki dost prišparamo.
Ko sva se midva odločila, da greva zidat hišo sva rekla, da dopust si bova privoščila, bo že kakšna stvar počakala. Tko, da životarimo ne. Šola? Ja sej vrtec tud stane.


Ne pretiravam. Imava solidne plače. Imava kredo. Imava otroke. Imava tudi kamin. In tudi drva. Imava stanovanje. Imava za hobije. Imava za obutev in oblačila  za otroke. Imava za sproti. Nimava pa hiše. Ker pol marsičesa ne bi imela. ZATO mi (nova) hiša toliko ne pomeni. Ker pol bi se ves čas v sebi žrla in se odrekala. Pa nisem pripravljena. Ne poznam tvojega primera. Pisala sem za florecito. Jaz tako ne bi hotela živeti. Pa klinc gleda teraso in travico okoli bajte.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 22:51:26   
*miska.mcc*
uf...hvala za to temo.

ravno zaradi nje sva zacela razmišljati v smer, da ne bova delala sob zgoraj. raje dozidava 1 veliko sobo. in bo prostora ravno prav. cez 6 let, odleti najstarejsi v internat. cez 2 leti mu sledi mlajsi.
sem pa 100 po 100, da zg. štuk v 6ih letih ne bo koncan.

tnx

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 22:53:19   
Raho
Čestitam za pogum - 47.000 €: projekt hiša.

Sedaj se počutim ko popolni aberveznik, saj smo do sedaj v prenovo hiše vrgli več kot 130.000 €user posted image .

Pa spet zidamo.
Ampak finančno smo še vedno OK, čeprav imamo kredit.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 23:02:50   
sami0804
Zakaj se mi zdi,da ste totalno zašle iz začetne teme?user posted image



(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: kako preživeti s 100 euri?
22.5.2010 23:06:51   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

Zakaj se mi zdi,da ste totalno zašle iz začetne teme?user posted image





ker je to point vedno in povsoduser posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
23.5.2010 9:04:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: kako preživeti s 100 euri?
23.5.2010 9:34:31   
Anonimen
Mi rečemo grIs...nekateri pa grEs..to mi je ful čudno.


meni pa je grIs čudnouser posted image

(odgovor članu mačkicamala)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
23.5.2010 12:05:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: kako preživeti s 100 euri?
23.5.2010 12:11:31   
Anonimen
Griz ali gresuser posted image je pravilno pšenični zdrob.
Polenta je pa koruzni zdrob. Koruzni zdrob skuhamo in dobimo polento.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: kako preživeti s 100 euri?
23.5.2010 15:37:45   
ronja
Ni vredno vsak atom energije (beri časa in denarja) vtakniti v "cegle" ob tem pa prikrajšati sebe in celo družino za spomine.

podpis. Mi smo sicer šli na morje, sem bila na morju vsako leto 2 meseca in pol (cele počitnice), ker sem mela srečo, da sem astmatik, pa "je bilo dobro zame"user posted image . Ampak na izlete pa nismo dosti hodili. Ok, tvja nismo imeli iz drugih razlogov in ga nisem niti pogrešala, ampak s poanto se pa še kako strinjam: ne splača se zadnjega atoma energije vlagat v hišo, nekaj mora ostat za družino, ki bo not živela!

Tudi jaz se moram strinjat z rijo... Življenje v hiši je dražje in fasada je nujna zaradi ogrevanja pozimi. Ostalo pa se da sproti zrihtat. Ampak vprašanje, če je fajn tako živet. Kakor komu, enim je všeč, drugim ni. Eni ne bi živeli tako, kot imamo mi zrihtano, eni bi pa tudi brez elektrike in vode...

PS: pri nas rečemo grisek in opeka, če že morajob it cigli, so lahko cigli ali pa cegli, oboje razumem;) Kuham tako gris kot polento, oboje imamo radi:) iz pšeničnega zdroba najrajši grisove cmoke in iz koruznega zdroba najrajši zapečeno polento - če hočete kako idejo za poceni kosilo, hehe;)

(odgovor članu BigDaddy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: kako preživeti s 100 euri?
23.5.2010 18:42:08   
BigDaddy
IZVIRNO SPOROČILO: n@n@

Griz ali gresuser posted image je pravilno pšenični zdrob.
Polenta je pa koruzni zdrob. Koruzni zdrob skuhamo in dobimo polento.user posted image



Al prav se piše kaša ali kasha,
se šola novočŕkarjov srdita
z ljudmi prepira starega kopita;
kdo njih pa pravo trdi, to se praša.

Po pameti je taka sodba naša:
ak je od kasha kaša boljga žita,
in boljš' obdelana, in bolj polita,
naj se ne piše kasha, ampak kaša.

Ak pa po črki boljši jed ne bóde,
in zavolj črke ne trpi nič škode,
obhaja taka misel nas Slovence,

de pravdajo se ti možje znabiti,
za kar so se nekdanji Abderiti
v sloveči pravdi od oslóve sence.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
23.5.2010 20:09:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: kako preživeti s 100 euri?
23.5.2010 22:37:32   
Anonimen
Al prav se piše kaša ali kasha,
se šola novočŕkarjov srdita
z ljudmi prepira starega kopita;
kdo njih pa pravo trdi, to se praša.

Po pameti je taka sodba naša:
ak je od kasha kaša boljga žita,
in boljš' obdelana, in bolj polita,
naj se ne piše kasha, ampak kaša.

Ak pa po črki boljši jed ne bóde,
in zavolj črke ne trpi nič škode,
obhaja taka misel nas Slovence,

de pravdajo se ti možje znabiti,
za kar so se nekdanji Abderiti
v sloveči pravdi od oslóve sence.


user posted image user posted image

(odgovor članu BigDaddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: kako preživeti s 100 euri?
23.5.2010 23:32:26   
lucika
kavica tu in tam se ni za sekirat. več kavic vsak dan pa je že razvada, ki ni ne zdrava in ne poceni.

in sama z veseljem menjujem gostilniške kavice z kapučinčki na soncu na domači terasi. v družbi seveda.

in življenje v hiši proti bloku mi je neprecenljivo. konec koncev se denar itak zapravi in če rata z njim si uredit življenje kot si ga želiš, super. pač moraš precenit, kaj so ti prioritete. meni pač paše mir in kosila na terasi in bazen poleti in take zadeve, ki jih hiša prinaša. in nimamo nič manj kot prej, ko smo bili v bloku v podnajemu. in nič manj kot prej, ko smo bili pri starših takorekoč zastonj...denar se zapravi. tako kot sedaj nimam kje vzet 400 eur in it po cote, jih tudi pred gradno in krediti nisem imela...

rešitev, da ostanem pri temi: kavica gor ali dol, ne se sekirat. cigareti, hm, nisem kadilka, torej mi je to metanje denarja stran:) kr pogumno naprej s svojo hiško...pa čimprej se rešita najemnine in dvojnih stroškov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: kako preživeti s 100 euri?
24.5.2010 8:38:07   
florecita
IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR

Nepremičnina-hiša mi ne pomeni toliko, da bi se zapufala za celo življenje pol pa životarla. Nikoli! Kaj pa kakšen dopust? Šola, ko bodo otroci večji? Jaz na žalost vidim vedno večje stroške. Glavno šele prihaja...In res je, vzdrževanje hiše je tudi drago.
Na tvojem mestu bi se z možem temeljito pogovorila ali je to res tisto kar si želita...


no, se nisem mogla vzdržat, da ne bi spet komentirala user posted image

Prvo: nisva se ZAPUFALA za celo življenje, ampak za 15 let, pri svojih 43 bo kredit odplačan ( če jih seveda doživim), v nasprotnem primeru je kredit zavarovan, tako da dediči nimajo z njim nič.

Drugo: Dopust: od kar imamo otroka, smo šli vedno na dopust in to sva rekla z mojim, da za dopust BO vedno denar! Konec koncev je za to tudi namenjen regres.
Privoščimo si morje in pa tudi pozimi nekaj dni smučanja, ker otrok rad smuča. Mi pa tudi.

In to, da glavno šele prihaja.,... v najinem primeru temu ni tako...
Mi2 sva dala že cca ne vem,.. recmo 65.000 eur, za vselit pa rabiva še cca 10.000. Za vselit pravim, ne pa da bo vse fiksno fertik.
Pohištvo in opremo imamo že. Potrebujemo le školjko in pa lijak.

Če bo pa koga motilo, da na oknih še ni zaves, ali pa da nimamo lustrov,.. mi jih pa lahk mile volje lepo podariuser posted image  meni je cilj, da gremo čimprej iz tiste 100 let stare bajte. Vlažne in stare, da ne veš pod katerim oknom bolj piha... in pa seveda, da potem ni več plačevanja te najemnine in pa dvojnih stroškov...
 
Kdor ni tega doživel, težko prodaja pamet. Tudi nimava premožnih staršev, da bi nam kdo kaj primaknil, ker moja mami nima, njegovi ki pa imajo, so pa preškrti user posted image  dobila sva le 500 eur od moje mami in to je bilo vse. Nam pa pomagajo fizično, to pa...

In tudi jaz se ne bi spuščala v tak projekt, če bi imeli drugo možnost. Mi je pač nimamo

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: kako preživeti s 100 euri?
24.5.2010 12:39:19   
ronja
florecita, vsak si najde svoj sistem, svoje prioritete, zato težko presojamo en drugega in govori tu vsak zase. Enim je nezamisljivo vse energije v hišo vlagat, enim je nezamisljivo živet v bloku. Nič od tega ni narobe, če ste vi srečni tako. Jaz ne bi bila, recimo, ampak mnogokateri pa ne bi bil srečen na 38 kvadratih, tako da je težko presojat. Če mene vprašaš, kaj bi naredila, bi seveda skenslala kavice in cigarete, ampak ni pa to nujno prava pot zate. Vendar za nekatere je, zato se ne jezit, če ne slišiš teh nasvetov, ki bi jih rada. Različno se lotevamo reševanja problemov.

Meni je to kapnilo, ko sva kupila naš zdajšnji avto (star, seveda). Najprej so naju vsi prepričevali, da bi kupila novega - kar se nama je zdelo nesmiselno, saj rabiva velik avto in za velikega novega niti nisva imela, poleg tega šparava za večje stanovanje in ima to prioriteto pred avtomobili. Ne moreš verjet, kako so bili ljudje vztrajni!user posted image Pa ne mislim prodajalci, ampak domači, prijatelji,...
NO, potem smo pa šli kupit tale naš avto in nam ga je prodala prijazna gospa, ki je pred kratkim izgubila službo in zdaj je ta avto bil nepotrebni strošek in pač kapital, rabila ga nista več, ker ga ni rabila za v službo, imata pa še en večji avto, ki je zdaj dovolj. Hec je bil v tem, da ima ta ženska samo enega otroka in službo 2 km proč v mestu (smo se dobili v trgovskem centru, kjer je delala kot trgovka in potem smo jo peljali še domov, tako da veva, kako daleč je, pa tudi sama je povedala) in je bil to njun drugi avto. Pa je ogromen, za moje pojmeuser posted image (xara piccasso). Ko sva prišla domov, sva se pogovarjala, da ni čudno, da so ljudje zapufani...
Midva imava sedaj njun tamali avto za naš glavni avto in se nama zdi, da se nama je marija prikazalauser posted image . In imava oba precej več do službe. Pač si narediš prioritete - nama avto to ni, zato je en dovolj. Izleti pa so nama, zato mora bit tak, da je to možno (dovolj velik, dovolj malo pokuri, dizel). Večini se zdi to nemogoče, glede na to, da imava službi na različnih koncih in različna delovnika, tako da se ne moreva skup vozit. Nama pa znese. Ti si želiš živet v hiši in jo delata. Vse ok. Pač se ne bi vse enako odločile, to je vseuser posted image .

Kar se pa lustrov tiče, če si jih boš zelo želela, pa en mesec ne kadiš in ne greš na kavo, pa imaš nov luster - in tako vsak mesec in imaš v letu dni gotovo vse luči poštimaneuser posted image .

v trgovini prodajajo polento in koruzni zdrob ter gres in pšenični zdrob....in to mi je smešn

To pa tudi meni ni bilo nikoli čisto jasno. Ampak saj prodajajo tudi sadne napitke in sokove, tako da...user posted image

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?