|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako preživeti s 100 euri?
24.5.2010 13:05:22   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: florecita


midva osebno v stanovanje ne bi šla nikoli, ker tudi nisva vajena takšnega življenja v stanovanjih in pa tudi kot pravim,.. tudi stanovanja so zelo draga, vsaj pri nas so bila, ker sva jih takrat gledala ampak ko sva vidla cene, sva se potem odločila drugače


Nisem brala vseh odgovor, ampak mislim, da to vseeno ni treba tako jamrat. Verjamem, da ti ni lahko, tudi nam ni bilo, ko smo gradili, ampak dokler rečeš, da ne bi bila v stanovanju, ker ga nisi vajena, potem še ni tako hudo. Sigurno pa lahko prideš do stanovanja z manj denarja kot pa do hiše, sploh če še parcele nimaš. Je pa res, da je treba pri gradnji se marsičemu odpovedat.
Nisem tudi prav dobro razumela... v prvem postu praviš, da ni moževe plače, v nadaljevanju pišeš, da imata službe zelo daleč... torej sklepam, da vseeno sta dve plači.
Mah sej bo šlo, boš vidla... mogoče pa se res odpoveš cigaretom, ampak bolj zaradi zdravja kot zaradi denarja.
Se mi pa zdi, da imamo v sloveniji še veliko ljudi, ki so v veliko težjem položaju kot ti.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: kako preživeti s 100 euri?
24.5.2010 13:14:35   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: florecita


Drugo: Dopust: od kar imamo otroka, smo šli vedno na dopust in to sva rekla z mojim, da za dopust BO vedno denar! Konec koncev je za to tudi namenjen regres.
Privoščimo si morje in pa tudi pozimi nekaj dni smučanja, ker otrok rad smuča. Mi pa tudi.

In to, da glavno šele prihaja.,... v najinem primeru temu ni tako...
Mi2 sva dala že cca ne vem,.. recmo 65.000 eur, za vselit pa rabiva še cca 10.000. Za vselit pravim, ne pa da bo vse fiksno fertik.
Pohištvo in opremo imamo že. Potrebujemo le školjko in pa lijak.

Če bo pa koga motilo, da na oknih še ni zaves, ali pa da nimamo lustrov,.. mi jih pa lahk mile volje lepo podariuser posted image  meni je cilj, da gremo čimprej iz tiste 100 let stare bajte. Vlažne in stare, da ne veš pod katerim oknom bolj piha... in pa seveda, da potem ni več plačevanja te najemnine in pa dvojnih stroškov...
 
Kdor ni tega doživel, težko prodaja pamet. Tudi nimava premožnih staršev, da bi nam kdo kaj primaknil, ker moja mami nima, njegovi ki pa imajo, so pa preškrti user posted image  dobila sva le 500 eur od moje mami in to je bilo vse. Nam pa pomagajo fizično, to pa...

In tudi jaz se ne bi spuščala v tak projekt, če bi imeli drugo možnost. Mi je pač nimamo


Ja čestitam, torej je bajtica že skoraj za selit, torej za jamrat pa res nimaš osnove. V bistvu sploh ne veš za hude čase. Veš iz neba pa nobenmu hiša nobenemu ne pade (skoraj). Lahko si ponosna, da ti je že toliko uspelo.

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: kako preživeti s 100 euri?
25.5.2010 22:17:03   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: florecita

IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR

Nepremičnina-hiša mi ne pomeni toliko, da bi se zapufala za celo življenje pol pa životarla. Nikoli! Kaj pa kakšen dopust? Šola, ko bodo otroci večji? Jaz na žalost vidim vedno večje stroške. Glavno šele prihaja...In res je, vzdrževanje hiše je tudi drago.
Na tvojem mestu bi se z možem temeljito pogovorila ali je to res tisto kar si želita...


no, se nisem mogla vzdržat, da ne bi spet komentirala user posted image

Prvo: nisva se ZAPUFALA za celo življenje, ampak za 15 let, pri svojih 43 bo kredit odplačan ( če jih seveda doživim), v nasprotnem primeru je kredit zavarovan, tako da dediči nimajo z njim nič.

Drugo: Dopust: od kar imamo otroka, smo šli vedno na dopust in to sva rekla z mojim, da za dopust BO vedno denar! Konec koncev je za to tudi namenjen regres.
Privoščimo si morje in pa tudi pozimi nekaj dni smučanja, ker otrok rad smuča. Mi pa tudi.

In to, da glavno šele prihaja.,... v najinem primeru temu ni tako...
Mi2 sva dala že cca ne vem,.. recmo 65.000 eur, za vselit pa rabiva še cca 10.000. Za vselit pravim, ne pa da bo vse fiksno fertik.
Pohištvo in opremo imamo že. Potrebujemo le školjko in pa lijak.

Če bo pa koga motilo, da na oknih še ni zaves, ali pa da nimamo lustrov,.. mi jih pa lahk mile volje lepo podariuser posted image  meni je cilj, da gremo čimprej iz tiste 100 let stare bajte. Vlažne in stare, da ne veš pod katerim oknom bolj piha... in pa seveda, da potem ni več plačevanja te najemnine in pa dvojnih stroškov...
 
Kdor ni tega doživel, težko prodaja pamet. Tudi nimava premožnih staršev, da bi nam kdo kaj primaknil, ker moja mami nima, njegovi ki pa imajo, so pa preškrti user posted image  dobila sva le 500 eur od moje mami in to je bilo vse. Nam pa pomagajo fizično, to pa...

In tudi jaz se ne bi spuščala v tak projekt, če bi imeli drugo možnost. Mi je pač nimamo


In pol jamraš kako preživeti?  user posted image Saj pa vam ne gre slabo.

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: kako preživeti s 100 euri?
25.5.2010 22:42:23   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR

In pol jamraš kako preživeti?  user posted image Saj pa vam ne gre slabo.



očitno je florecita kronični jamrač. taki pač jamrajo za vsako božjo stvar...ni denarja, ni seksauser posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 9:44:22   
florecita
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR

In pol jamraš kako preživeti?  user posted image Saj pa vam ne gre slabo.



očitno je florecita kronični jamrač. taki pač jamrajo za vsako božjo stvar...ni denarja, ni seksauser posted image user posted image


To pa, da si privoščimo morje za en teden,.. v kampu al pa če nam kdo odstopi kakšen cenejši apartma,... pa zame ni noben luksus. Gremo na morje le zaradi otrokovega zdravja, ker nam je tako ''svetovala'' zdravnica...

Rija, ti imaš pa itak vedno bolne komentarje.
Srečnica ti, ko imaš vsega polno rit, veš, meni to ni blo dano. takšnim je lahko prodajat pamet.

In si prav nesramna s tem svojim odgovorom,.. ni seksa... Ja, ga ni. In???? 
Jaz sem vsaj takšna, da si to upam priznat!

In me ni sram to povedat!

pa brez zamere



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 9:50:18   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: florecita
To pa, da si privoščimo morje za en teden,.. v kampu al pa če nam kdo odstopi kakšen cenejši apartma,... pa zame ni noben luksus. Gremo na morje le zaradi otrokovega zdravja, ker nam je tako ''svetovala'' zdravnica...

Za tiste, ki živijo s 100€ je to VELIK luksuz, pa tudi, če svetuje zdravnica.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 10:07:42   
florecita
dobro, izpucajte se zdej vse s polnimi ritmi keša user posted image user posted image user posted image

100 eur je trenutno stanje, tako sem tudi napisala.
Ne pomeni to, da smo konstantno čez leto s takšnim mesečnim proračunom....


(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 10:30:55   
florecita
2 DNI po najini poroki sva bila dobesedno izterana iz hiše njegovih staršev, kjer sva pred poroko leto dni vsi skupaj živeli (dokaj normalno) s trani tašče.(Tast je slučajno delal...) Bil je takšen prepir, tako naju je podila, da sva se v strahu da nama kaj ne naredi, zaklenila v sobo in poklicala policijo. Ko je prišla policija, se je od sramu in na najino srečo zaklenila v WC, midva pa sva ta čas spokala VSE VSE najine stvari, poklicala kolega da nama je posodil kombi in šla za vedno iz  te user posted image hiše.
No, med tem prepirom nama je izrekla marsikaj; meni da sem ****, ****, da sem spala na njeni postelji (kar seveda ni res-posteljo si je moj kupil sam s svojim denarjem), da me je ona hranila (nikoli ni kupla nič za v hladilnik, ženska sploh ne kuha, mož ji je totalno shiran), jaz sem skuhala ko sem prišla po 16. uri domov ( s tem, da je bila ženska doma!!!) in smo potem lepo vsi skupaj jedli. Da o premetavanju najine spalnice niti ne govorim.... vse to je napisano NA GROBO...

Njemu, NJENEMU SINU pa, da obžaluje dan, ko se je rodil ( nikoli svojih staršev ni imel za svoje starše, ker se enostavno niso tako obnašali, sam si je služil denar poleg šole z delom na raznih kmetijah za avtobus v OŠ! ...in vse tako dalje...) GROZA GROZA kaj vse sva slišala v tistem dnevu! Ampak to še ni vse...
  ZAKAJ JE TAKO ZNORELA? Ker jima nisva dovolila, da nama solita pamet s svojimi glupimi idejami za najino poroko! Tudi moji starši niso popolnoma nič sodelovali, pa še s to razliko, da sta onadva normalna! Midva sva poroko totalno sama zoorganizirala, ker sva jo tudi sama plačala! No, spokalo je že pred poroko, samo ji je moj zabičal, naj mu na dan poroke ne dela nobenih scen. Da jo samo vidite na slikah! (Na čisto vseh gleda v tla...) po poroki pa ta šok.
  Itak nisva nameravala živet tam, takoj po poroki (v najkrajšem možnem času) bi se bila preselila v kakšno stanovanje. Midva budali sva pa še toliko denarja vlagala v tisto bajto, da mi gre kr na bruhanje ko se spomnem. Vso novo pohištvo, beljenje, gips plošče,... ker je bilo seveda že od začetka vsem rečeno ( iz dragih ust moje drage tašče), da bo ta hiša najina, onadva pa bosta šla prenavljat hišo pri njenih starših, kamor sva zbežala takrat 2.dan po najini poroki.
Ta bajturina ni imela niti wc-ja, ne kopalnice, ne ogrevanja, ne lijaka ( umivala sva se pri sosedih)  2 DNI PO POROKI! Vse to sva bila pripravljena pretrpeti, samo da imava mir. Nisva ga še imela. Hodila sta za nama blejat na naju, dokler ju nista sosedje in pa stari starši spodili. ( To je bilo za povrh obdobje mojega 1.tromesečja nosečnosti...) No, kasneje sta dala mir. Pred tem, sta nama pripeljala za nama še najine stvari, vse, čisto vse, kar je ostalo od naju v tisti user posted image  bajti ( vsebino koša iz kopalnice, polno vložkov in tamponov, palč za ušesa... - vse to sta lepo stresla pred nama na dvorišče pred hišo)... ne morem vam povedat koliko solza sva takrat pretočila.
Ne, ni še konec...na koncu sta še stara starša obrnila kontra naju, tako da nama niso hoteli prepisat te bajturine, katero sva z vsem denarjem od poroke prenovila! Vložila pol leta najinih plač + delo + živci....user posted image   V pol leta si nisva privoščila niti enih posranih novih gat! Nič, popolnoma nič za naju, samo da bo hiša čimprej kolikor toliko urejena za življenje ( čas naju je preganjal, ker sem bila že precej noseča) Stara jima je natvezila, da sva tam samo zato, ker jih misliva izterat iz tega dvorišča (oni živijo v hiši posebaj), da bodo ostali na cesti... vsi vemo da to ni bil najin namen, šla sva tam, ker so naju takrat z odprtimi rokami sprejeli in ker smo se res super razumeli.
No, in sva se tudi tukaj obrisala izpod nosa. Tudi tukaj  naju je njena stara na koncu že zmerjala z raznimi kletvicami, pa klicarla policijo, da jo želimo izterat iz njene hiše, celo policiji naju je prijavila, da smo jo hoteli ubit! Seveda se ji je smejala vsa vas, ampak trpeli smo pa vseeno.
Mož je bil že z eno nogo v Lj-Polje ( mirili smo ga z apaurini), jaz živčna, noseča, večkrat sem pomislila na samomor. Ko so za to izvedeli moji starši so znoreli, naj čimprej izginemo iz tistegauser posted image  mesta in pridemo živet k njima. ( Z njimi se pa oba zelo dobro razumemo in sedaj trenutno živimo skupaj, dokler si ne opomoreva od tolikih kreditov in da pričakava to najino detece v miru) 

Moja zgodba izpred 4 let....

To je 3. hiša v katero vlagava.
Začela sva iz minusa, ker sva še dolgo potem odplačevala delavce iz taščine hiše...
Vmes je bil mož še cca 2 leti brez službe.

... ko nisem imela za tank bencina, sem si v službi jemala dopust.

Danes sem ponosna na to, kar lahko pokažemo, da smo si sami ustvarili, in ljudje nam čestitajo. Tisti, ki vedo v kakšnem sranju sva bila pred 4,3.leti...
nam ni bilo čisto nič podarjenega in zato sem hvaležna.
Ker sedaj se naju VPRAŠA ali se lahko pride k nam. Na naše. Pa čeprav še tako zelo zapufana, vem, da bova zmogla.
Ko je tast pred časom začel nekaj pametovat pri hiši, sem mu mirno rekla, da se lahko lepo obrne od koder je prišel, ker tukaj name ne bo NIHČE blejal.
In je šel. Naslednjič je vprašal, če nama lahko pride pomagat...
Tudi moj mož se je z mano strinjal.

Tako.
Za vse tiste ''pametnajače'' ki imate zanimive komentarje.

Bi vas rada videla v svoji koži pred 3. leti in pa danes. Me prav zanima do kje bi prišle! 

Pa lep dan




(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 10:56:52   
ronja
Aj, si se razpištolilauser posted image . Saj te razumem - vendar mislim, da je boljše od začetka začet na svojem - če ni tvoje, je boljše ne vlagat in plačevat najemnino, pa te še vedno tudi najemodajalec mora vprašat, ali se lahko oglasi... Potem vsaj začneš iz nule. Ampak razumem, da pač staršem zaupaš in potem se lahko hitro nasankaš... Čeprav jaz še vedno pravim, da "stari in mladi niso za skup" in bi se v tvojem primeru verjetno odselila v najemniško stanovanje - verjetno že pred poroko... Ampak jaz si hiše ne želim, tako da mi je izi, vama pa verjetno ni bilo.
Meni pri tvoji pripovedi edino tisti vložki in tamponi niso jasni- če si bila v 1. trimesečju nosečnosti...

rija, a ti ne bi jamrala, če ne bi bilo seksa? Jaz vem, da bi... Če ni denarja, zdržim, samo da je za preživet (imamo 1,5 povprečne plače in smo 4je, pa se mi zdi, da nam gre fajn), če ni seksa, pa... hm, no, saj veš - sem jamralauser posted image , ko nisva smela.

Morje - ja, je po svoje luksus, vendar se da tudi zelo poceni skoz prit - spoh dokler nimaš otrok (spiš zunaj, štopaš in ješ jabolka in paštete;) ali pa če imaš to srečo, da ima kdo od bližnjih vikend. Mi smo na morju en mesec, pa zapravimo toliko kot doma... Hrane ful privlečemo s sabo, ladja je poceni, ostane še vlak ali avto do tja in nekaj malega hrane na otoku, to je vse. Vsekakor je to zadnji luksuz, kateremu bi se bila pripravljena odpovedat! Vse drugo prej! Sem pač bolj vodni človekuser posted image .

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 10:57:04   
*miska.mcc*
user posted image

user posted image

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 11:03:50   
florecita
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Meni pri tvoji pripovedi edino tisti vložki in tamponi niso jasni- če si bila v 1. trimesečju nosečnosti...




1. tromesečje pomeni čas od zanositve do napolnjenega 12. tedna, kolikor vem.
Ja, in so bili vložki in tamponi. Nekaj zaradi  krvavitev, nekaj pa tudi dnevnih vložkov. Sem pa ravno izvedela da sem noseča.... tako da ne, niso stale smeti 3 tedne. Dejte no mir s takšnimi komentarji...


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 12:47:02   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: florecita

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR

In pol jamraš kako preživeti?  user posted image Saj pa vam ne gre slabo.



očitno je florecita kronični jamrač. taki pač jamrajo za vsako božjo stvar...ni denarja, ni seksauser posted image user posted image


To pa, da si privoščimo morje za en teden,.. v kampu al pa če nam kdo odstopi kakšen cenejši apartma,... pa zame ni noben luksus. Gremo na morje le zaradi otrokovega zdravja, ker nam je tako ''svetovala'' zdravnica...

Rija, ti imaš pa itak vedno bolne komentarje.
Srečnica ti, ko imaš vsega polno rit, veš, meni to ni blo dano. takšnim je lahko prodajat pamet.

In si prav nesramna s tem svojim odgovorom,.. ni seksa... Ja, ga ni. In???? 
Jaz sem vsaj takšna, da si to upam priznat!

In me ni sram to povedat!

pa brez zamere





bemu mast, sem očitno stopla mački na repuser posted image user posted image

florecita....pa kaj zdaj ti mene napadaš....pa ti jamraš...pa kaj ma to veze z mano...forum je javen si pozabila....ni privat.....user posted image  in jaz lahko pišem kaj hočem....kot tudi ti.....

in zdaj sem nesramnauser posted image






_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 12:51:09   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: florecita

Za vse tiste ''pametnajače'' ki imate zanimive komentarje.

Bi vas rada videla v svoji koži pred 3. leti in pa danes. Me prav zanima do kje bi prišle! 



ti bo kaj lažje, če ti povem, da sem pri 20 letih spokala vrečko in šla od doma? niti za kombi ni bilo....

sram te bodi. misliš, da edina trpiš na tem svetu? sori, veliko ljudem je še veliko huje kot tebi...ampak niso nesramni kot ti.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 13:05:19   
florecita
Prva si začela. In kaj drugega je blo mišljeno tisto glede seksa? Dej no. Hvala Bogu zate, če tvoj vsak dan 3x skoči nate, moj name ne. Ampak tudi to bomo preživeli.

In sploh nisem nesramna, niti nisem rekla da trpim,... zaradi denarja mi res ni vredno trpeti. Trpela sem samo ob smrti svojega očeta in po ss. Vse drugo pa vzamem za nekaj dobrega. Tudi taščino takratno nesramnost. Ker je zato toliko bolj slinasta in prijazna.

Za denar pa ne hvala.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 13:11:39   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: florecita

Prva si začela. In kaj drugega je blo mišljeno tisto glede seksa? Dej no. Hvala Bogu zate, če tvoj vsak dan 3x skoči nate, moj name ne. Ampak tudi to bomo preživeli.

In sploh nisem nesramna, niti nisem rekla da trpim,... zaradi denarja mi res ni vredno trpeti. Trpela sem samo ob smrti svojega očeta in po ss. Vse drugo pa vzamem za nekaj dobrega. Tudi taščino takratno nesramnost. Ker je zato toliko bolj slinasta in prijazna.

Za denar pa ne hvala.




če bi me moj hotel 3x dnevno naskočiti, mu začnem mešati brom v kosilouser posted image

samo če se "tako" izlivaš po forumu, pričakuj, da si ljudje določene stvari zapomnijo.....in jaz sem si pač ta tvoj nesexuser posted image  

pa preberi malo nazaj...meni dol visi, če ti hodiš ali ne na morje...in ali hodiš smučat...samo verjamem pa, da se marsikomu hudo naredi, ko bere tvoje jamranje.....da si ne moreš privoščiti luksuza (kar hiša definitivno je).....greš pa vseeno na morje, pa smučanje....ti pa sprašuješ eno banalno stvar....če naj greš na kofe ali ne.

mislim florecita.....nekomu se komot zdi, da se na nek način norčuješ iz tistih, ki v bistvu sploh ne razmišljajo o tem, da bi šli na kavo v lokal. ker si ne morejo privoščiti.

malo premisli.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 13:12:16   
ronja
"Ti si nesramna!" "Ne, ti si!" "Prva si začela!"... Nočem bit še jaz nesramna, ampak to poslušamo na igrišču in potem rečemo otrokom: NO, zdaj se pa pobotajta in si dajta lupčkauser posted image .

florecita, lej, meni pač ni bilo jasno tisto s smetmi - ker jaz sem vsakič zvedela, da sem noseča šele, ko m. ni bilo (ok, slabo mi je bilo že prej, samo nisem tega resno jemala oz. nisem povezala 1+1) in potem mi ni bilo jasno, kako je lahko vse skup 1 mesec tam stalo... To je vse. Nisem vedela, da takrat še nisi vedela, da si noseča, sem razumela, kot da si že vedela in torej bila že vsaj 1 m noseča.

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 13:14:42   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

"Ti si nesramna!" "Ne, ti si!" "Prva si začela!"... Nočem bit še jaz nesramna, ampak to poslušamo na igrišču in potem rečemo otrokom: NO, zdaj se pa pobotajta in si dajta lupčkauser posted image .



ma kaki lupček.

a veš, da sem jaz prebutala vsakega še tak strašnega mulca na dvorišču?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 13:33:16   
*miska.mcc*
NO, zdaj se pa pobotajta in si dajta lupčkauser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 13:51:50   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

"Ti si nesramna!" "Ne, ti si!" "Prva si začela!"...



user posted image
ali pa: "meni je težje!" " ne!meni je!"
"jaz sem spokala z vrečko!"  "jaz pa še z vrečko ne!"...

vsakemu so njegovi problemi najtežji...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 13:53:10   
*miska.mcc*
men je pa čist super cooluser posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 13:56:52   
rija

ne, ni mi težko....danes je en krasen dan in hebe se mi za vse.....komaj čakam, da spokam znova na morjeuser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 26.5.2010 13:57:10 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 14:07:16   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: rija


ne, ni mi težko



meni pa ful...težko čakam na morje user posted image
se že preveč hecam...to je pa ja resna tema ..že grem..

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 14:27:19   
florecita
nikogar nisem nameravala užalit in se oproščam, ok, če je katera tako razumela. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: kako preživeti s 100 euri?
26.5.2010 14:29:25   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: rija


ne, ni mi težko



meni pa ful...težko čakam na morje user posted image


meni še drži od prejšnjega tedna.....ampak naslednji teden se ti pridružim pri trpljenjuuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: kako preživeti s 100 euri?
27.5.2010 14:12:59   
lucika
te vložke sem nekak spregledala...
sem pa zdaj prebrala, da ste v hiši svojih staršev? torej ne v najemu kot piše v prvem postu?
no, ker v začetku si se mi malce smilila, ker mi pa smo bili, v najemu in s stroški v stanovanju, in gradili, torej kredit in stroški še tu...tista kombinacija mi pa ni bila všeč. a mi smo to res, ne da se sam tak reče, dejansko si pa pri starih doma.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?