|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
4.8.2010 15:00:39   
Lubici
zdej itak samo še o tem razmišljam... :)
sem spustila duhca in stekleničke hehe
zanima me samo še en detajl, če bi lahko katera izmerila razdaljo med prvim in zadnjim kolesom (nekje od sredine kolesa), ker me matra, če se da z lahkoto priti na avtobus... s PP Pramette sem vedno mela grozne težave, če ni parkiral čisto ob pločniku...
Ful hvala!! In LP

BabyKitty.. upam, da vajin pakt uspešno speljeta! :)

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
4.8.2010 19:53:38   
pikizenc
Evo zmerila user posted image  od začetka prvega kolesa do konca zadnjega kolesa  je pri trikolesniku cca. 85 cm (nisem mogla čist natančno zmerit). Bi pa rekla da je štirikolesnik par cm krajši (če ne zaradi drugega, zaradi manjših sprednjih koles).

(odgovor članu Lubici)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
8.8.2010 20:55:24   
antoninap
Živjo,

Tudi midva s partnerjem sva vsa navdušena nad tem vozičkom user posted image . Imava sicer že rezerviranega/naročenega buzz3, ampak sva šla v soboto malo po BTC in čisto slučajno naletela na to trgovino. Ko sem brskala po netu za trgovinami z otroško opremo, na BTC city strani namreč ni bilo omenjeno, da imajo v Mothercare tudi vozičke, ampak samo tekstil, tako da sva jo preskočila.

Zdaj sva pa v težavah, ker sva se v zelenega my3 zaljubila. Edini minus je mogoče košara, ker ni trdna in otročka v njej ne moreš postaviti na trdna tla user posted image . Pa da z ročajem drgneš/udarjaš od tla, ko voziček pospravljaš.

A ga je katera uporabnica že preizkusila na makedamu? Mi imamo okoli hiše same off road sprehajalne poti.

Kako je pa kaj z jemanjem košare z vozička? Na tujih straneh je imelo precej ljudi težave, ker se je rada zatikala in ni šla lepo dol, tudi trgovka v trgovini je imela malo težav user posted image .

Sredi tedna ga greva še enkrat gledat in to z mojim avtom, ki je manjši (peugeot 207), potem bo pa verjetno tisti padel, ki gre lažje noter user posted image , ker sem kar precej mobilna.

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
9.8.2010 11:17:20   
pikizenc
IZVIRNO SPOROČILO: antoninap


Kako je pa kaj z jemanjem košare z vozička? Na tujih straneh je imelo precej ljudi težave, ker se je rada zatikala in ni šla lepo dol, tudi trgovka v trgovini je imela malo težav user posted image .

Sredi tedna ga greva še enkrat gledat in to z mojim avtom, ki je manjši (peugeot 207), potem bo pa verjetno tisti padel, ki gre lažje noter user posted image , ker sem kar precej mobilna.



Sem iste kritike tudi jaz prebrala, pa mi po pravici ni jasno kje je problem, meni gre z lahkoto dol. Nekateri pravijo, da gre lupinica dol mal težje, ampak to pa še nisem sprobala.

Meni gre voziček v seat ibizo tako, da še ostane prostora v prtljažniku, sploh če košaro čist sploščiš.

(odgovor članu antoninap)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
9.8.2010 11:19:36   
mayci
Meni gre tudi košara čisto normalno dol. user posted image
Za po terenu so pa taka kolesa, kot jih imata voziček, preizkušeno super! user posted image Tudi mi imamo okrog hiše veliko neasfaltiranih poti za sprehode.


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
12.8.2010 20:49:30   
luna_25
No pa da se javim še jaz. Meni se ta voziček tudi zelo dopade....sploh pa zelen mi je ful všeč. Se mi je pa zdelo ko sem v trgovini probavala ročaj, ki si ga lahko nastaviš po višini, mi je bil malo zmajan. Ne vem ali ste imele tudi ve tak občutek. Mislim pa da je prodajalka rekla da se ga da kmalu dobit in ni potrebno toliko časa čakat...no ker potem ne bi prišel v poštev ker ima konec otobra rok.
Kaj pa lupinica od max cosi gre gor brez adapterjev?

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
13.8.2010 21:32:59   
BabyKitty
luna_25 maxi cosi lupinica gre gor brez adapterjev... glede čakalne dobe pa se da kej dobit v kratkem... ko sva mi2 kupvala, mi je ponujala enega z zaloge, ampak glede na to da imam še dosti časa, sem ga raje prepustila komu, ki ga res potrebuje že prej... to je bilo en mesec nazaj... sedaj pa čakam na njihov klic, da mi sporočijo da so prispeli user posted image

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
14.8.2010 16:41:50   
antoninap
Midva sva ga pa danes šla iskat, sva ga imela rezerviranega, zelenega seveda user posted image

Imam pa eno vprašanje, na katerega upam, da mi ga bodo znale druge lastnice My3 odgovorit.

Pripeljemo domov voziček, ga začnemo sestavljat. Šasija narazen in gume gor. Ena od zadnjih gum se je full lepo zataknila, pri drugi pa ni ravno "klik" naredilo, ampak se kolo kljub temu drži gor. Ko sva kolesa vzela dol in pregledala, je bilo na problematičnem kolesu nameščenih več podložk/matic. Na drugem je samo ena velika kovinska in ena mala, ki deluje kot zatič.

Lahko kdo pogleda doma, da ne bom cirkusa prej zganjala, ker si kolesa v trgovini tako natančno pa res nisem ogledala. Prosim.

Drugače je pa to res en hud voz, tašča, ki je šla z nama in nama ga je tudi kupila, je bila vsa navdušena user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
14.8.2010 17:07:37   
BabyKitty
antoninap zdaj si me pa že malo prestrašila user posted image praviš, da ga že imajo, jaz ga pa že en mesec čakam, pa še nisem prejela klica user posted image lumpi! Upam, da niso zgubili mojega naročila... pa ravno danes sem šla firbcat v MC user posted image

(odgovor članu antoninap)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
14.8.2010 17:20:09   
antoninap
Midva sva ga videla prejšnjo soboto in sva ga kar rezervirala in se v enem tednu odločila. Je pa rekla, da je zadnji, samo ne vem, kaj, ali podvozje (trikolesnik) ali zelena košara. Nekaj od tega v glavnem zdaj nimajo več.

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
14.8.2010 17:22:30   
BabyKitty
Potem je bila verjetno taka varianta kot takrat ko sem jaz prvič gledala, ko kdo odpove svoje naročilo in potem kakšen ostane... 

(odgovor članu antoninap)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
15.8.2010 12:29:07   
luna_25
Veste kaj me še zanima ali se je mogoče katera zanimala da bi ga naročila iz tujine oz preko njihove spletne strani, ker pride ceneje kot pri nas. No ne vem pa kako gre s tem in koliko je za čakat, ker nisem nikoli tako naročala pa me zanima, če ima katera kaj več izkušenj s tem.?

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
15.8.2010 19:20:37   
BabyKitty
luna_25 ne dostavljajo v Slovenijo... Oz. kamorkoli izven UK...

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
15.8.2010 19:51:30   
luna_25
ok hvala.

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
15.8.2010 20:04:02   
BabyKitty
luna_25 drugače pa voziček ni čisto nič ceneje kot pri nas... jaz sem se zanimala z anjihove postejice, ki pa so vsaj pol cenejše... ampak večjih stvari ne dostavijo... samo oblekice ipd... 

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
15.8.2010 21:05:09   
antoninap
Midva sva šla v soboto kar nazaj v trgovino s problematičnim kolesom in takoj dobila novega, tako da je zdaj vozek perfekten user posted image Res pohvale, sva mislila, da ga bodo želeli dati na servis, kar pa ni bilo potrebno.

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
16.8.2010 19:27:29   
BabyKitty
Jeiiiii moj voziček je prispel user posted image

(odgovor članu antoninap)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
16.8.2010 20:21:55   
luna_25
Super za voziček. In kako je voziček, vse ok si ga že sprobala? Jaz ga grem v četrtek še enkrat pogledat pol se bom pa odločla. Sam upam da ga ne bo treba tok časa čakat.

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
16.8.2010 20:57:05   
BabyKitty
Jaz ga grem komaj v četrtek iskat user posted image so me šele klicali, da me čaka user posted image prispel je pa v 32 dneh user posted image

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
16.8.2010 21:16:41   
mayci
Mi smo prejšnji teden dočakali našo pikico user posted image , tako da imamo zdaj voziček v uporabi user posted image , zaenkrat samo v stanovanju user posted image , je pa še vedno super. user posted image
Preizkusila pa sem še enkrat, če se da košaro samostojno postaviti na površino, vednar se zloži ali guga (tudi na oblazinjenih površinah), zato imamo kar cel voziček v dnevni sobi.user posted image
Vsem, ki na uporabnike še čakate, pa želim lepo nosečnost še naprej! user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
17.8.2010 9:18:15   
antoninap
Čestitke mayci user posted image

Midva sva pri sestvaljanju vozička ugotovila, da košara ostane ravna (robovi se še vedno malce poležejo), oziroma se ne guga, če pod njo, kjer je železna opora, ne pripneš okoli varovala iz blaga. Seveda je to tam z namenom, tako da verjetno ni priporočljivo, če tega ne namestiš.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
17.8.2010 10:43:44   
prestige
Pozdrav!


Mi lahko poveste kakšna je cena vozička!

lp

(odgovor članu antoninap)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
17.8.2010 10:56:39   
mayci
antoninap, hvala.user posted image

prestige, cena kompleta je 440 eur.


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu prestige)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
19.8.2010 19:50:38   
luna_25
evo jaz ga tudi imam...sva se odločla kar za tega in sicer zelenega. sem ga šla danes gledat pa so rekli da imajo še enega zelenega na zalogi in da ga  lahko dobim takoj pa sem ga vzela. je že sestavljen doma, zelo enostavno se sestavi, samo neki se mi košara zatika ko jo hočem dol vzet mi ne gre. sej treba na tiste sive gumbe pritisnit, a ne? mogoče se ni tako zlaufano kot pri tistem raztavnim modelom.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
19.8.2010 20:38:24   
BabyKitty
luna_25 tudi jaz ga imam od danes doma user posted image in sem se isto matrala s tistimi gumbki za dol jemat... ene 5 minut sem trmarla potem sem se pa naučila user posted image samo nežn je treba bit user posted image

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?