|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
19.8.2010 21:09:40   
luna_25
babykitty a imaš tudi ti zelenega? očitno sem bila pregroba, da mi ni ratal user posted image pa sem pol kar pustila bo jutri še moj probov, da ne bom še kaj polmilauser posted image  pol pa bom mela.
In kdaj pride novi član in uporabnik vozička?

Aja pa za tiste, ki se še odločate, košara se poseda, razen če kaj podložiš, sam sem se jaz odločla, če bo pa zaspalo dete not bom pa pač voziček not pripeljala in počakala da se zbudi.user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
19.8.2010 21:42:56   
BabyKitty
luna_25 ne... zelen je prestrupen zame user posted image sem bolj nevtralna tko, da sem vzela bež... tudi zato, ker sama veliko rjavkastih oblek nosim in bo pasal voziček k mamici user posted image mali pride pa nekje začetek decembra... ampak saj pravim, jaz upam, da vsaj kšn teden prej user posted image

Voziček sem pa naročila prej, ker so strašili, da se ga da tudi do 3 mesece čakat... ampak hvala bogu je sedaj doma na varnem user posted image

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
20.8.2010 11:41:44   
pikizenc
Te gumbi so tud mene matral user posted image  pa sem ugotovila, da sem pregroba oz. sem pričakovala, da bo ta gumb ful notr šel ko ga bom pritisnila pa ne gre. Tako da je treba zlo mal pritisnit te gumbe in lahko že dvigneš košaro. Vsaj pri meni je blo tko ...

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
25.8.2010 9:40:33   
maurica
Pozdravljene!

Midva z možem sva bila najprej že skoraj odločena, da kupiva freestyla od Quinnija, ampak ko sem ga poskusila dati v avto sem ugotovila, da mi je malo pretežek. Pol sva šla še v MC, ker sva videla voziček o katerem teče debata. Nama je bil všeč, je zelo enostaven in funkcionalen.

Samo eno vprašanje bi imela za uporabnice. V trgovini, ko sva ga spobala, sva imela občutek, kot da ni preveč okreten (al kako naj napišem). Kot da se bo, če ga malo hitreje in sunkovito obrneš, kar zvrnil. Kakšno je vaše mnenje? Sej verjetno je potem drugače, ko je otrok noter.

Kako je pa kaj na splošno s kvaliteto teh vozičkov? Priznam, da sploh nisem vedela, da imajo svoje vozičke.

Glede dvigovanja košare, nama je včeraj pokazala manjši trik. Čisto narahlo pritisneš noter bolj na spodnji polovici gumbov in samo dvigneš gor. Je res zelo enostavno. Aja, prodajalka je bila drugače super, zelo profesionalna.

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
25.8.2010 9:51:48   
mayci
maurica, mi zdaj že nekaj dni preizkušamo naš voziček na sprehodu user posted image in moram reči, da sem super zadovoljna z njim. Naš je bil neokreten samo na začetku v stanovanju, dokler mu nismo dovolj napumpali gum, zdaj je super.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
25.8.2010 10:07:17   
pikizenc
maurica - odvisno je tudi katerega sta gledala. Meni se je zdel recimo 4kolesnik bolj okreten kot 3kolesnik. Razlika recimo v tem primeru nastane tudi zato, ker ima 3kolesnik sprednjo napihljivo gumo, 4kolesnik pa ima sprednji kolesi gumijasti/penasti (nenapihljivi). Zaradi napihljive gume je trenje ponavadi večje in zato je na lepih gladkih površinah (npr. v trgovini) meni bilo vedno težje voziti vozičke z napihljivimi gumami kot s penastimi gumami.

Midva sva vseeno vzela 3kolesnika, ker zunaj je pa lahko takoj zgodba drugača in mislim, da bom dlje prišla z malo bolj robustno gumo, kot z manjšimi penastimi.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
25.8.2010 12:28:57   
antoninap
IZVIRNO SPOROČILO: maurica
Kako je pa kaj na splošno s kvaliteto teh vozičkov? Priznam, da sploh nisem vedela, da imajo svoje vozičke.



Za MotherCare dela vozičke Quinny, tako da je iste kvalitete kot Freestyler user posted image Sem videla, da si spraševala že med februarkami in sem ti hotela prilepit link za to temo, pa si jo že sama našla user posted image

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
26.8.2010 10:00:45   
maurica
hvala antoninap in ostale za vaša mnenja! Sedaj je prišel v ožji izbor še mura 3 od maxi-cosi, pa morem malo razmisliti o vsem skupaj.

(odgovor članu antoninap)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
26.8.2010 10:46:46   
luna_25
maurica pri meni je bil tudi v ožjem izboru maxi cosi mura pa sem se odločila za My3, sploh zato ker je ta lažji, všeč mi je ker ima veliko košaro, saj jo lahko nekateri otroci hitro prerastejo niso pa še dovolj veliki za športni del. mi je tudi prodajalka rekla, da so eni prišli kupit tega, doma pa so imeli maxi cosi in je mali prerasel košaro, ta pa jim je bila dovolj velika. evo pol imaš pa dvojni strošek.
upam le da bo naš uporabik tudi tako zadovoljen kot sva midva.

(odgovor članu maurica)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
26.8.2010 11:44:54   
vanja25
luna 25

Tudi sama sem kolebala med My3 in Maxi cosi Mura 3. Na koncu sem se odločila za Muro- ima bistveno večjo košaro ( ne vem od kje prodajalki ta ideja- preverjeno ne drži ) od My3 - pa še trda je in se jo da uporabljati, kot samostojno - brez vozička! Če ne bi imel My3 teh pomankljivosti, ki so meni zelo pomembne - bi se tudi sama odločila za nakup le tega!

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
26.8.2010 19:54:42   
luna_25
ja ne vem meni se zdi košara ful velika je pa res da mene tudi to moti k košare ne moreš uporabljati samostojno. če bo otrok pač zaspal v vozičku ga bom zapeljala v stanovanje, smo itak v pritličju.
je pa tudi tako... ni vozička ki bi imel vse kar si človek želi so le malenkosti, ki potem prevladajo.

(odgovor članu vanja25)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
5.2.2011 23:03:49   
zabica81
Midva sva bila danes v MC in sva se ful navdušila nad vozičkom. Zanima me vaše mnenje zdaj ko ga uporabljate že dlje časa.

Vsaka informacija dobrodošla. Najbolj me skrbi, ker se košara sesede.

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
7.2.2011 8:04:16   
barni
Eno do dve vprašanji; ali se da naslonjalo pri športnem delu spreminjati naklon ločeno od sedalnega dela? Ali se da naslonjalo v popolnoma pokončen položaj?

Ali ostaja mehka prenosna torba za prenašanje otroka ali pa je na voljo zgolj samostojna košara (ki jo moraš verjetno dokupit)?

Verjetno je športni del enak za 3 ali 4 kolesnika (ker jaz bi absolutno 4kolesnika)?

Hvala za info.

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
7.2.2011 12:48:55   
malane
Žabica81 - košara se na vozičku nikakor ne more sesesti. Če jo položiš na mehko podlago, bo načeloma stala in otrok bo lahko v njej. Če mi je mali na sprehodu zaspal, sem košaro snela in jo položila na kavč/posteljo. Če sem jo položila na tla, pa ni bila stabilna.

barni - košara je vključena v ceno vozička, saj se kasneje spremeni v športni del. Otroka v njej lahko prenašaš. Kakšna druga prenosna torba pa ne obstaja. Ubistvu vse kar potrebuješ dobiš v kompletu z vozičkom (zimska vreča, dežna prevleka, košara, prevleka za košaro,...). Športni del je enak pri 3 in 4 kolesniku, različno je le podvozje. Sedež ima školjkasto obliko in načeloma se naklon naslonjala spreminja skupaj s sedalnim delom. Lahko pa s trakci spremniš le naklon naslonjala (tudi ko je otrok še v košari, mu lahko dvigneš vzglavje). Drugače pa naslonjalo v popolnoma pokončen (90°) položaj ne gre.

Kakorkoli, voziček je super, lahek, okreten, zložen zavzame malo prostora. Vsekakor priporočam.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
7.2.2011 14:11:22   
zabica81
O melani hvala za tele info. Saj to, da se ti na vozičko košara ne sesede, mi je bilo jasno user posted image , skrbelo me je potem...
Super, zdaj sva pa še bolj prepričana, da ga greva iskati user posted image user posted image user posted image


Hvala

(odgovor članu malane)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
29.8.2012 17:55:30   
MioBambino
Vidim, da so odgovori na tej temi že stari.user posted image

Ima katera že kakšne sveže izkušnje?

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Voziček Mothercare My choice (My3) - mnenja
29.8.2012 23:53:23   
zabica81
MioBambino jaz sem ga nabavla in nakupa ne obžalujem. Če bi kupovala voziček še enkrat bi kupila spet tega. Res sem ful zadovoljna z njim. Ima tisto, kar sem iskala user posted image Če te kaj zanima kr vprašaj

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 92
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?