|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Adaptirano mleko
25.5.2010 20:31:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78
Ja, tudi sveže pripravljena Beba nima bajnega vonja, ampak ne smrdi pa toliko, kot tista v lj. P. Mi smo potem prešaltati na Novalac in tudi vonj mi je bil sprejemljiv. Itak je pa tamalemu bilo vseeno, je pil Bebo v P, pa jo je pil doma in je pil tudi Novalac. Mame pa kompliciramo. user posted image

Uh našo je pa po Novalaku, Hippu in Aptamilu šraufalo ko pri norcih ... tako da smo nakoncu prešli nazaj na Bebo in je bilo ok ... je pa od vseh 4ih preizkušenih Aptamil daaaaleč najbolj smrdel user posted image

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Adaptirano mleko
25.5.2010 22:21:41   
kalypso
jaz v termovko ne bi dajala že narejenega mleka. tako mleko pa res lahko stoji samo kakšno uro, več ne, ker se skisa, pa tudi gojišče bakterij je taka termovka. nalij vanjo vodo, nekako približno ohlajeno na 50 stopinj. meni drži taka voda v termovki tudi do večera, je še vedno tolko topla, da je še vedno prevroča direkt za pit, jo je treba mal popihat ali pa pod vodo ohladit. sej ni tolk komplicirano. jaz imam ene par mini plastičnih posodic, ki sem jih kupila v mullerju, res so ultra male, tako ravno za tistih 6-7 meric kolkor rabim za mleko, pa kar iz tiste direkt v flašo z vodo stresem pol, mi še odmerjat ni treba.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno lahko utišam to kozo s piškoti. (Neznana avtorica)

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Adaptirano mleko
26.5.2010 15:46:59   
Aniiita
Hvala hvala user posted image

(odgovor članu kalypso)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?