|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2011
30.5.2010 17:29:45   
TMS82
O februarke, ste že tudi tukaj. Čestitke vsem, ki ste ugledale user posted image user posted image  od januarke 2011.

Lepo nosečnost vam želim.

(odgovor članu Juxy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Februarke 2011
30.5.2010 19:34:54   
sisi8
Uau, jest se bom tud že enkrat mogla,  že 15 let sva "na koruzi".

Čestitke!

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februarke 2011
31.5.2010 8:27:28   
d3lfink4
Pozdravljene... Bravooo Juxy, še ena srečka user posted image ! všeč mi je!
Joj,  Meta21, ti se pa kr poročiš! Iskrene čestitke! Sej bo, boš vidla, ziher bo vse tko kot more bit, tko da ti sam uživaj ... A te lahk vprašam kok si dodaš te tickerje? Jst bi tud to mela pa ne znam ... user posted image
Aha, glede nicka user posted image am ... sej ni tko komplicirano - u bistvu sem nora na delfinčke, tko ful ful user posted image ... In nick je delfinka, pa da je mal lepš, mam namesto e-3 in namesto a-4.
sisi8, jaz tudi pijem kavo, belo ... Mi je tudi moja g. rekla, da če eno spijem na dan, ni panike ... celo ok je (ENA kavica), ker smo baje nosečnice kr dost zaprte in mal kavice pomaga ... Tko da jst ostajam pri eni, jutranji veliki beli kavi, potem pa nič več user posted image

A mogoče katera ve, kako pa je z brazilsko depilacijo? Jaz redno hodim nanjo, zdaj me je pa kr malo strah in ne vem če je ok ali ne, je lahko karkoli narobe?


(odgovor članu Juxy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarke 2011
31.5.2010 8:29:06   
d3lfink4
In seveda, hvala TMS82, čestitke tudi tebi in vse najlepše v nosečnosti! user posted image

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarke 2011
31.5.2010 22:16:48   
meta21
Ojoj, delfinka, kolk sm jaz zgrešila. Zdaj ti lahko povem, kaj sem jaz mislila, ker vidim, da ne bom nič izdala.user posted image user posted image user posted image  Jaz sem mislila, da se 3 v družini imenujejo na D, eden na L, pišete se Fink, 4 na koncu je pa skupno število članov.user posted image user posted image user posted image

user posted image

Ticker si dodaš tako, da greš na npr. daisypath.com ali lilypie.com, slediš navodilom in na koncu skopiraš kodo za forum(ponavadi se začnejo z "<a href"), ki jo nalepiš v Moja ringaraja, nastavitve, dodaten opis. Če jih dodajaš več, med njimi spustiš vrstico.

< Sporočilo je popravil meta21 -- 31.5.2010 22:26:01 >

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarke 2011
1.6.2010 7:22:45   
d3lfink4
Hehe, tale je pa reees dobra user posted image user posted image Sam si carica veš, da se sploh spomneš to ... mi je všeč tvoja interpretacija, zelo!user posted image
O, ful hvala za navodila glede tickerja ... Grem probat.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarke 2011
1.6.2010 8:52:12   
d3lfink4
Wooohoooo, no, pa mi je uspelo! user posted image Še 1x hvala, meta21!
Zdaj pa malo ven, je nujno treba izkoristit tale današnji sonček, ker se bo potem do petka spet skrival ... bojda.user posted image
Pozdravček vsem!


(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarke 2011
1.6.2010 12:32:24   
meta21
Bravo, delfinka!user posted image Rabila si 1 uro in poluser posted image

No, kaj je zdaj februarke? Na plano!!! user posted image

< Sporočilo je popravil meta21 -- 1.6.2010 12:33:32 >

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februarke 2011
1.6.2010 13:12:01   
malajka84
user posted image user posted image čestitke vem dosedanjim februarkam in vsem tistim, ki še pridejo...od novembrke 2010.

Lepo nosečnost vsem!user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarke 2011
1.6.2010 17:04:56   
Anonimen
Zaenkrat bi rada bila še anonimna...sicer sem si sama naredila izračun in bi PDP bil okoli 06.02.2011. Doma imamo enega 4.5letnika, ki je pravi vragec.
Prvi UZ imam 15.06..
Znaki ki jih imam so zelo povečan beli tok, pogosto lulanje in špikanje v jajčnikih user posted image


(odgovor članu malajka84)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februarke 2011
2.6.2010 3:55:32   
Nattasha
Čestitke!!! user posted image user posted image user posted image user posted image
Naj vas bo čimveč!! Ne morem pa verjet, da je že eno leto odkar sem jaz vidla plusek;)) Zdaj pa imam mojo razgrajačico lačno ob 4h zjutraj;))) user posted image user posted image

Lepo nosečnost, moja je bila zelooo lepa;)user posted image

_____________________________

13022010146331538 (datum, število, lokacija)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februarke 2011
2.6.2010 6:42:25   
kora33
jutro...
tud jst sem lanska februarka....želim vam mirnih in srečnih 9 mesecev.....
lp

_____________________________

sreča je

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februarke 2011
2.6.2010 11:49:56   
Juxy
Hvala d3lfink4 user posted image
Jaz se pa še nisem prijavila za 1. pregled... zbiram pogum in upam, da ga dobim čim kasneje, da se bo lepo videlo (imam en SS pred parimi leti za sabo (s pet tedni spremljanja rasti na dva dni pred tem, laparo & histero...) in od tod paranoja).


(odgovor članu kora33)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februarke 2011
2.6.2010 13:29:13   
ninchi9
Dajte še mene naučite, kako se doda tikerček!!!

Pozdravček vsem iz deževnega Maribora.

(odgovor članu Juxy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarke 2011
2.6.2010 13:30:17   
ninchi9
Aja, sem vidla, da so zgoraj navodila... Bom pa še jaz probala!! user posted image user posted image

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februarke 2011
2.6.2010 17:14:38   
tamina
Živjo vsem! Jaz se tudi pridružujem!!

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februarke 2011
2.6.2010 17:32:38   
tamina
Drugače sem prvič noseča in zelo neizkušena user posted image prvi pregled imam šele 21. junija pa se mi zdi takooooooooooo daleeeeeč!!! Pa strah me je kr ne vem kaj bojo z mano delali user posted image pa že zdaj bi rada vedela ali je vse OK!!! 

(odgovor članu tamina)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februarke 2011
2.6.2010 23:38:39   
meta21
Pozdravljena tamina! Čestitke za plusekuser posted image

Če želiš biti na seznamu, nam zaupaj še vsaj PDP, da vem kam te vpisat. Lahko se vpišeš tudi sama. Enostavno citiraš ZADNJI seznam, pobrišeš quote na začetku in na koncu ter podatek o izvirnem besedilu, dopišeš kar želiš in objaviš.

Izkušnje boš že dobila, ko bo čas za to. Do takrat pa uživaj v vsem novem, kaj preberi in z nami malo počvekaj. Na prvem pregledu ponavadi preverijo, če je vse na svojem mestu, čaka pa te vaginalni UZ (to je tista lučkauser posted image ).

(odgovor članu tamina)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Februarke 2011
2.6.2010 23:40:28   
meta21
Ninchi, kaj je s tvojim tickerjem? Če imaš težave, povej!


(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarke 2011
2.6.2010 23:45:13   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Bravo, delfinka!user posted image Rabila si 1 uro in poluser posted image




Upam, da mi nisi zamerila te moje opazkeuser posted image . Mal sem se pohecala, ker je blo tolk razlike med objavama tvojih postov. Včasih mam hecen smisel za humor ampak nisem hudobauser posted image .

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 8:39:24   
d3lfink4
Hejla babike!
Bravo tamina, superca! Saj bo hitro minilo do 21. junija, ti samo pazi nase pa uživaj user posted image Pa nič hudega ne bo na pregledu, boš vidla ...
Juxy, kar pogumno, držim pesti zate, da bo vse ok! Verjamem pa, da imaš zaradi slabe iskušnje več strahu ... Po mojem se kar naroči na pregled, itak boš najbrž mogla mal čakat, boš pa potem vsaj pomirjena, da je vse ok user posted image
Hehe, Meta21, neeee, sploh nisem zamerla user posted image , sam dolg me ni blo ... sploh še nisem vidla. Sej je bolš tko, da se mal pohecamo med seboj, kot pa da bi ble skoz neki resne pa zategnjene user posted image user posted image . Ja ne, za objavo sem pa rabla tolk, kr sm mogla poiskat vse možne različice tickerjev na netu, da sm si naredla najlepše, hihi.
Lpuser posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 9:21:53   
tamina
Hvala punce za vzpodbudo, zelo veliko mi pomeni, ker me je ZELO vsega strah v zvezi stem... Se mi zdi, da vsi tako veliko o tem vejo- vsi, razen mene. Sem mislila, da bom kasneje zanosila pa da bo še čas za vse naštudirat... Sem ful vesela zdaj, ampak res je bilo takoj, ko sva se z možem odločila in zdaj sem malo v šoku user posted image A na prvem ultrazvoku se že sliši srček? Pa kaj je to PDP user posted image

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 9:23:06   
ninikamami
Hej, punce,

tudi jaz čakam, da mi 16.06. ne bo treba risati rdeče pikice na koledar. Če je  ali bo ratalo, imam PDP 24.02.2011. Moja 4.štručka in sreča. Upajte z mano, tudi jaz upam z vami!user posted image

_____________________________

ne glej v nebo, da bi videl boga. poglej v otroške oči, tam je.

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 9:46:30   
Juxy
d3lfink4, imaš prav... sem zbrala pogum in poklicala G, ampak se je oglasila le tel.-tajnica, da so ta teden na dopustu user posted image , tako da bom v ponedljek poklicala za termine... upam, da mi da termin tam v 9. tednu, nič prej...

tamina, PDP je izračun datuma poroda... na netu imaš polno teh online kalkulatorjev, kjer vneseš prvi dan zadnje menstruacije, povprečno dolžino cikla in predvidenih dni (12-16) za ovulacijo - povprečje je 14 dni... en čist enostaven kalkulator je tu http://www.bambino.si/koledar_nosecnosti

< Sporočilo je popravil Juxy -- 3.6.2010 10:02:28 >

(odgovor članu ninikamami)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 11:02:45   
Juxy
Jao, kaj sem zdaj izvedela user posted image ... v službi letos organizirajo piknik ne z balinanjem in odbojko, ampak z raftingom in nogometom user posted image ... po moje je bolje, da se opravičim, da ne morem priti, kot pa da tam ugotavljajo zakaj ne grem na rafting... a ne? V službi jim bom šele v začetku avgusta povedala, tako da bo 12 tednov mimo (za vsak slučaj).

(odgovor članu Juxy)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?