|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DIANATAL GEL??????
7.9.2010 14:50:45   
jeny
No jaz sem gel stestirala in morem povedat,da kdor koli razmišlja o tem gelu je ZAKON!!!
Brez njega ne grem več rodit,ker sem z njim full zadovoljna. Med porodom mi je veliko olajšal porod in kar sem si najbolj želela nisem bila šivana,res zakon! PRIPOROČAM!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nely81)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: DIANATAL GEL??????
7.9.2010 15:23:56   
zaspancek1
Tudi jaz sem se precej frisna - sicer do zadnje doze nismo prisli, ker je bilo prej konec poroda, vsekakor pa mi ni zal za tistih 107 eur. Babici pri porodu sicer nista bili navduseni nad njim - po njuno ne pomaga cisto nic, ampak glede na to, da sem rodila drugic kilo tezjega in precej vecjega otroka brez kakrsnih koli sivov ali prask, se mi zdi, da je vsaj malo pa pomagal (prvic sicer nisem bila sivana, sem pa imela malenkost poskodovano porodno pot).
V LJ porodnisnici pa ga je v okviru raziskave mogoce dobiti tudi brezplacno (velja pa samo za prvorodke).

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 7.9.2010 15:38:35 >

(odgovor članu jeny)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: DIANATAL GEL??????
10.9.2010 8:31:26   
Anonimen
Res hvala, da delite svoje izkušnje z nami. Upam, da se najde še kakšna.... Drugače pa vse lepo obema in vajinimauser posted image user posted image .

(odgovor članu zaspancek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: DIANATAL GEL??????
13.9.2010 9:26:24   
Anč
Super! user posted image
Hvala za izkušnje. Je fajn prebrat, da je katera že sprobala in da je Ok.
Je pa prav zanimivo, da mam vsak nekaj za povedat o tem gelu, predvsem kak to ni nič, da itak ni dokazano, da pomaga itd...
Jaz si ga bom nabavila, pa ima da mala zdrsne skozi kot nič ;) hahaha
Ja, v Lj porodnišnici delajo zaj  raziskavo, samo z prvorodkami, samo so dobili samo 50 probic, pa ne vem, če bo do 11.10. še kaj ostalo ;{ pa če tudi res vse dobijo, al jih moraš posebno opozoriti, da si to želiš?

Jaz še preizkušam akupunkturo za nosečnice. Baje , da tudi ful pomaga, saj mehča maternični vrat. No, bomo vidli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: DIANATAL GEL??????
4.10.2010 11:21:08   
krokar
Modna muha,s katero se bo obrnilo veliko denarja! No, to je moje mnenje!!

(odgovor članu Anč)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: DIANATAL GEL??????
4.10.2010 13:35:55   
maa2010
IZVIRNO SPOROČILO: krokar

Modna muha,s katero se bo obrnilo veliko denarja! No, to je moje mnenje!!



osebno mnenje podkrepljeno z izkusnjo?

< Sporočilo je popravil maa2010 -- 4.10.2010 13:41:38 >

(odgovor članu krokar)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: DIANATAL GEL??????
4.10.2010 14:23:01   
ledenaa
IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1
glede na to, da sem rodila drugic kilo tezjega in precej vecjega otroka brez kakrsnih koli sivov ali prask, se mi zdi, da je vsaj malo pa pomagal (prvic sicer nisem bila sivana, sem pa imela malenkost poskodovano porodno pot).



jaz sem rodila tudi težjega in večjega otroka brez težav,je kar pridrajsal ven in to brez gela user posted image

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: DIANATAL GEL??????
4.10.2010 16:31:05   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

jaz sem rodila tudi težjega in večjega otroka brez težav,je kar pridrajsal ven in to brez gela user posted image



Jah, ene obvladate user posted image Moj se je pa se ob gelu precej upiral. Res sem malo pred koncem nosecnosti imela kar konkretno vnetje in je zato bilo vse bolj izsuseno... No, na koncu je le bilo dovolj podmazano user posted image in mali je prisel na svet.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: DIANATAL GEL??????
4.10.2010 16:37:53   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1


IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

jaz sem rodila tudi težjega in večjega otroka brez težav,je kar pridrajsal ven in to brez gela user posted image



Jah, ene obvladate user posted image Moj se je pa se ob gelu precej upiral. Res sem malo pred koncem nosecnosti imela kar konkretno vnetje in je zato bilo vse bolj izsuseno... No, na koncu je le bilo dovolj podmazano user posted image in mali je prisel na svet.


sej men se tale gel zdi tko, tak glorified lubrikant... če pomaga da gre user posted image notr, lahko pomaga, da gre še ven user posted image jest čist verjamem da deluje (zakoni fizike, zmanjšanje trenja pa to), ampak se mi cena ne zdi neki primerna.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: DIANATAL GEL??????
4.10.2010 16:44:20   
zaspancek1
Ja, saj ne recem, da dela cudeze - kje pa, samo meni se zdi, da je pa malo pomagal in mi ni zal, da sem ga kupila. Pravzaprav ga dolgo nisem imela namena kupit, ko pa sem dobila tisto zoprno vnetje (in je tisto izpiranje bolelo ko user posted image ), pa sem si rekla, da poslabsati itak ne more zadeve - kvecjemu izboljsa.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: DIANATAL GEL??????
7.10.2010 23:44:36   
Anonimen
Sej to je, ce nimaš vnetja potem telo lažje poskrbi za 'podmazovanje', ce pa se ti vnetje vlece ne gledena vse žavbe in recepte in globule, potem že resno razmišljaš o pomagalu.
Jih je pa za ustrelt ob taki ceni, ki je totalno nerealna. In ja, tukaj se gredo hudo okoriščanje.

(odgovor članu zaspancek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: DIANATAL GEL??????
6.1.2011 14:22:50   
zigy
Dosti ponudbe Dianatal gela je na Bolhi, kjer so tudi cene primernejše od lekarniških. Dostikrat se namreč zgodi (meni tudi), da gel ostane neuporabljen - vse pri porodu pač ne gre po naših željah. Lekarne pa izdelkov ne sprejemajo nazaj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: DIANATAL GEL??????
6.1.2011 16:06:30   
nusi
ko sem šla rodit maja, še ni bilo toliko govora okrog tega gela. Jaz ga bom za naslednjič kupila, ker sem dobila pred prodom vnetje in me je vse vezalo in peklo že brez raztegovanja, če bo pomagalo super, če ne pa pač ne bo user posted image . Glede cene - ni ravno poceni, samo jaz na sebi ne bom šparala.

< Sporočilo je popravil nusi -- 6.1.2011 16:07:08 >

(odgovor članu jeny)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: DIANATAL GEL??????
23.2.2011 18:57:45   
Marčevka2010
Jaz sem rodila avgusta lani, sem gel dobila za darilo od mojega (sem imela rojstni dan potem kmalu). In sem zadovoljna, da sem ga imela. Rodila sem v Postojni, babca ga je brez pripomb uporabila. Nič nisem bila rezana, en mm mi je koža počila, kar se je zelo hitro zacelilo (brez šiva). Tudi iztis je bil kar hiter, parkrat pritisnila in je bila punca zunaj. Je pa cimra v sobi rodila fantka z manjšo glavico kot naša punčka in je bila ful rezana in še šivana, da se je komaj premikala tistih par dni, ko sva bili skupaj v sobi (ni imela gela).
Sicer težko rečem ali je za vse zaslužen gel, sem prvič rodila, že če je deloval le na psiho je vredu. Ker mene je bilo zelo strah rezanja in potem šivanja in bolečin. Ker poznam dve, ki sta bili obupno zašiti, še eno leto kasneje ju vse veže itd.
Res je drag, ampak, če še kdaj zanosim, ga kupim brez obotavljanja.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: DIANATAL GEL??????
23.2.2011 23:16:02   
nina42
Mene pa zanima, če je katera potrebovala več kot en gel? user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: DIANATAL GEL??????
24.2.2011 20:07:33   
Marčevka2010
Dvomim, ker je tega gela kar precej, 3 tube. Meni zadnje (za posteljico) sploh ni porabila, ker ni bilo treba. Mi je še ostala ta tuba potem. Itak parkrat po malem aplicirajo.

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: DIANATAL GEL??????
15.3.2011 15:32:28   
Ancicici
Ker sem bila pri prvem porodu zelo rezana, sem se pri drugem (normalno) zelela vsega tega izogniti. Razmisljala sem o tem gelu in iskala informacije pri babicah. Dobila sem od tega, da morajo babice vcasih prav skakat in lovit otroka po zraku, ker je tako spolzek, do tega da je rezanje odvisno od truda babice. Nekako se nisem mogla odlocit in na koncu ga nisem kupila. Sedaj sem hvalezna, da ga nisem, ker bi verjetno bile komplikacije se hujse, ce bi bil uporabljen pri tem porodu. Otrocek je imel popkovino okrog vratu in se je pri iztisku dusil. Babice so morale rahljat popkovino se znotraj mene in zelo pazit na krhek vrat otrocicka. Vse to ne bi bilo mozno, ce bi bilo vse prevec drsece. Otrocek bi verjetno zdrsel ven in se zadavil. Na koncu se je vse dobro izteklo in tudi rezana nisem bila...ze naslednji dan sem sedela po tursko in za vse gre zahvala babici, ki se je ves cas poroda trudila okrog presredka, ga varovala in sirila.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: DIANATAL GEL??????
21.3.2011 20:44:26   
phelps
Dianatal gela nisem kupovala, sem ga pa dobila od sorodnice, ki je porabila le prvo enoto... Pri meni pa je babica uporabila le drugo enoto (še to ne v celoti), ker je šlo tako na hitro... No glede rezanja - rezana sem bila vseeno precej, ker je imela moja pikica pač 4030 g... Koliko je pa glede tega hitrejši/lažji porod pa ne morem komentirat, ker sem rodila prvič, porod je bil zelo hiter (doma mi je v celoti odtekla voda)...

< Sporočilo je popravil phelps -- 21.3.2011 20:45:49 >


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu Ancicici)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: DIANATAL GEL??????
12.7.2011 12:43:38   
Helenc80
Glede tega čudežnega gela sem povprašala svojo G. in mi je povedala, da gre za lubrifikant in da ga priporoča predvsem za prvi porod. Sem ga nabavila, čaka v torbi.... kako se bo obnesel, pa javim, ko bo porod za mano user posted image .

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: DIANATAL GEL??????
12.7.2011 22:22:18   
Roberta69
Jaz sem ga nameravala kupiti, pa mi je babca povedala, da ima enega na zalogi (od porodnice, ki ga ni rabila) in če ga bom rabila ga dobim, tako da mi ga ni bilo treba iti kupovat. Mi je pa še omenila, da za drugorodko in sploh če se začne samo to sploh ni potrebno. Ker sem prišla v porodnišnico že lepo odprta (8 cm) in se je vse dogajalo hitro in gladko, ga nismo rabili in po pravici povedano, sem nanj čisto pozabila user posted image . Obakrat pa sem rodila brez prereza in raztrganin glavici s precej premera, prvič 37, drugič pa, se mi zdi, 36. Ker me porod čaka še enkrat, bom najbrž čez približno pol leta zopet razmišljala o tem. 

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu Helenc80)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: DIANATAL GEL??????
15.7.2011 10:41:40   
mayci
Lani ob tem času sem razmišljala o nakupu tega gela, vendar se potem zanj nisem odločila, ker se mi zdi absolutno predrag... user posted image
Rodila sem 4040g težko in 54cm veliko punčko, nič rezana in nič šivana. user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: DIANATAL GEL??????
25.8.2011 9:29:52   
pupi7
Zdravo!
Če katera razmišlja o nakupu tega gela, se mi lahko oglasi (marib7@gmail.com), ker ga imam doma nerabljenega (me je prehitel porod user posted image ), tako da je še originalno zaprt. Se bomo dogovorili za dobro ceno user posted image .
Lp

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: DIANATAL GEL??????
4.10.2011 14:25:44   
tatjana.
Živjo,
tudi jaz gela nisem rabila, ker je porod potekal prehitro in ga prodam za nižjo ceno. Pišite mi na (tatjana.odlazek@gmail.com).

Lp

(odgovor članu pupi7)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Dianatal gel
2.11.2011 12:20:28   
majcika09
Da dodam svoje mnenje: rodila sem 25.9.2011 in sem dianatal gel kupila kak mesec prej (sicer sem rodila en mesec prezgodaj). Babica mi je gel aplicirala, vendar ne vem kdaj, niti ne vem, če je to kaj sploh pomagalo. Imela sem zastoj v 2. porodni fazi, tako da so mojo pikico vlekli z vakumom ven in še šivana sem bila zelo, tako da sem tisti gel kupila brezveze in mi je žal da sem ga sploh. Ne vem če to dejansko pomaga, mogoče pri kaki drugi ženski, pri kakšnem drugačnem porodu.user posted image

(odgovor članu jeny)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Dianatal gel
12.1.2012 21:54:46   
helk
Pozdravljene,
tudi jaz sem si kupila Dianatal gel, vendar ga babica ni uporabila. Sicer sem rojevala 6 ur in na koncu sem bila tudi kar dobro prerezana in šivana. Na začetku sem babici povedala, da naj ga uporabi. Potem pa je očitno nanj pozabila in jaz tudi. Tako da, če katera razmišlja o nakupu, ga prodam po nižji ceni. Sama sem zanj dala 65 eur. Je original zapakiranega (rok uporabe 2015). Pišite mi na kosmina@siol.net.

(odgovor članu majcika09)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?