|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
1.7.2010 7:51:28   
MMMojca
Pozdravljena, tulipancica!

Meni je patronažna rekla, da gluten po sedmem mesecu. Mislim, da pri naši pikici to ne bo nič narobe, ker je rojena en mesec prezgodaj in se zadeva malo zamakne.

Tiste, ki dajete polento - katero dajete (instant)? Na vrečki piše, da vsebuje sledove glutena. Mogoče bom začela kar s tem pa bo že v šestem mesecu dobila malo glutena user posted image

Kako boste pa piščančka pripravile - skuhale, zmiksale?

(odgovor članu tulipancica)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
1.7.2010 19:41:56   
somic
punce user posted image

danes imam že drugi dan težave s patrikom...

zavrača mi mleko. odkar sva prešla na dva obroka goste hrane je kar precej zmanjšal porcijo popitega mleka, na pribljižno 90 ml (prej pa 150 ml). včeraj zvečer pred spanjem nisem spravila v njega niti 30 ml. dajem pa kombinacijo mleka in mlečne kašice v flaški. pa sem mislila, da je to krivo, sem dala navadno mleko, pa tudi ni blo ok. pred tem je jedel ob 17.00, skoraj cel ta velik lonček hipp sadne kašice. nisem ga silila, sem probala z vodo je pil kot nor, res pa je da mi čez dan spije po 600 ml vode, čaja oz razredčenega soka ali kompota. tako da je imel naslednji obrok potem šele ob 2.00, takrat pa je pojedel 150ml.

čez dan je bilo kar ok, samo spet ne več kot 90ml ko je imel flašo, gosti obroki mu gredo super.

zdajle pa spet isto... samo da ni pojedel niti 30 ml, vode pa spet skoraj 90ml. zdaj pa čakam, če se bo kaj prej zbudil, da mu probam kaj dat.

sem pomislila na zobek. opažam zdaj da se kakšne tri dni bolj slini, ni pa mi pustil, da mu pogledam v usteca. danes pa mi je le ratalo, pa se prav lepo vidi, da bo zdaj zdaj pokukal ven zobček.

je to krivo?

kaj naj naredim?

pomagajte mi lepo prosim...

drugače z njim ni nič da bi rekla, da je narobe. vročine nima, je dobrovoljček tako kot je bil do sedaj, tečkast ni, edino kar je, da mu nagaja vročina, ampak se lepo namakava doma v bazenu, tako da mu je bolje.

ne vem, obupujem... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu MMMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
1.7.2010 21:36:48   
Gwendolen
Somic, vem, da te s tem ne bom potolažila, ampak naša je popolnoma enaka. Oz. še malo hujša. S tem da se mi matramo z zavračanjem flaške že od dopolnjenega 2. meseca.

En teden po tem, ko sem ji uvedla en obrok GH (no, poleg riževe kašice, ki sem ji jo že prej začela dajati), je začela v celoti zavračati flaško z mlekom. Večkrat pusti, da ji mleko teče v usta, ki jih ima odprta tako, da ji v kotičku mleko teče ven iz ust...user posted image Enostavno me je s tem prisilila, da sem začela takoj še s sadjem poleg zelenjave in vse mleko, ki ga poje čez dan, je preko riževih kašic. Včasih same kašice, včasih pa mešane s sadjem, da ni skozi isto. Tekočine ne spije niti približno toliko kot Patrik. Včeraj zvečer je po moje trajalo pol ure, da je pocucljala 40 ml. Ker ni niti vlekla, ampak samo žvečila cucelj. Me tako zživcira to...user posted image Ponoči pa večinoma spraviva dol 130 do 170 ml mleka po flaški, ker je dovolj zaspana, da lepo vleče in niti ne opazi, da gre za mleko po flaši...user posted image Če se pa razbudi, je pa krizaaaaa.

Mogoče so pa pri Patriku zobki krivi. Jaz vem, da je naši tako fajn ta žlica (očitno), da ne bo šlo več po flaši. Jah, kaj čmo, je pač po mami. Jaz tudi nisem marala flaše. Sploh. 2,5 meseca dojena, potem malo flaške, potem pa kozarček z ustnikom. Menda že pri 4 mesecih. Tako pravi moja mami. Vragec mali, pač.


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
1.7.2010 22:14:17   
alex17
IZVIRNO SPOROČILO: MMMojca

Tiste, ki dajete polento - katero dajete (instant)? Na vrečki piše, da vsebuje sledove glutena. Mogoče bom začela kar s tem pa bo že v šestem mesecu dobila malo glutena user posted image

Kako boste pa piščančka pripravile - skuhale, zmiksale?


jaz sem mu dala kar instant polento pa sem enako prebrala, da vsebuje sledove glutena-povsod skoraj so sledovi česa, to pa res ne mislim komplicirat. bom začela z glutenom po 6. oz. 7. mesecu, bom pediatrinjo še vprašala.
meso pa zaenkrat ne bom sama kuhala ker so tako majhne količine-sem danes nabavla nekaj bio Hippovih kozarčkov z meskom in zelenjavo in mu bom to dala za začetek (puran, piščanec, teletina, losos, jagnjetina). ko bo pojedel več, bom pa verjetno skuhala na vodi in zmiksala.

(odgovor članu MMMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
1.7.2010 22:16:15   
alex17
somic, a sem prav prebrala da Patrik spije 600 ml tekočine na dan?? ma to je ogromno, ni čudno da ne mara še mleka. naš Ian spije tam do 100 ml čaja na dan pa se mi zdi čisto dovolj ker lepo kaka zdaj, ne več tolk trdo in pa večkrat. 

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
2.7.2010 9:00:45   
Zala01
MMMojca jaz mu tud večinoma dajem kupljene kozarčke. Sem mu pa piščanja prsa tud že skuhala, samo v vodi in po zmiksala, zraven dodaš malo krompirčka in korenčka, npr.
Nisem pa dodajala nič soli in nič olja. Nisem pristaš tega še tako zgodaj.


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
2.7.2010 9:05:11   
Zala01
Somic, ne vem ene pametne rešitve. Te pa razumem, sem dajala to čez pri prvem sinčku. Mleka ni bilo šanse in sem se s tem pač sprijaznila oz.sem ga poskusila okol obrnit. Tako kot je Gwendolen napisala, sem mu vturila med spanjem, npr. Oz. sem mu ga dajala med kašice, oz. sem polento v njem skuhala, tako da ga je vsaj nekaj dobil.Da bi pa samo mleko pil po flaši, no way. Ja, eni otroci ne marajo mleka, tako pač je. Si pa lahko srečna, da ti druge tekočine tolk spije.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
2.7.2010 13:06:57   
MMMojca
Naši pikici so pa po cepljenju nastale rdeče pikice po trupu in vratu. Imela je prvi večer vročino 38, ki je ponoči popustila. Je pa sedaj tečka sto na uro, skozi nekaj jokca.

Ker ni drugače prizadeta (normalno je, spi, je aktivna), si je ne upam peljati k pediatru, da se ne naleze kakšne zadeve v ambulanti. Mislite, da je ok, če pediatru pri naslednjem pregledu omenim reakcijo?

Somic, 600 ml je pa res veliko. Naša spije tam do 100 ml nesladkanega čaja, obroke mleka pa okrog 180 ml. Če se normalno razvija, se pomoje nimaš kaj preveč sekirat. Malo ga okrog prinašaj pa bo. Ko bo začel jesti skutke in sirčke, bo dobil dovolj mlečnega.


(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
2.7.2010 13:18:23   
tinncyka
ojla! punce upam da sem vsem poslala ZS ... ostale ko ste pa že tam pa tako veste zakaj se gre user posted image , če katera ni dobila ZS in tudi ne ve za forum minaj piše na ZSuser posted image

_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu MMMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
2.7.2010 19:33:29   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: alex17

somic, a sem prav prebrala da Patrik spije 600 ml tekočine na dan?? ma to je ogromno, ni čudno da ne mara še mleka. naš Ian spije tam do 100 ml čaja na dan pa se mi zdi čisto dovolj ker lepo kaka zdaj, ne več tolk trdo in pa večkrat. 


ja... danes je spil 800ml vode, čaja, soka, mleka pa 60ml user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
2.7.2010 19:42:18   
somic
ja spet en težaven dan za mano in patrikom user posted image

celo noč ni bilo enega konkretnega spanja. zbudil se je ob polniči in spil 90ml mleka, potem pa spet ob 5ih, pa je bil tako jok kot še nikoli. ne za potolažit user posted image  revček, zobek kar lepo ven rine, tako da je bilo to krivo. sva se nosila in malo crkljala eno pošteno uro, dokler ni popolnoma onemogel zaspal meni v naročju, tako da sva potem skupaj na pol ležala v tistem (ne preveč udobnem) stolu user posted image . calgel ga je lepo umiril, zgleda da res full pomaga.

no okoli 9ih sem mu zmečkala pol banane in dve marelici in pol, pa je pojedel samo polovico tega, čez kakšno uro še ostalo.
okoli 13ih sem mu naredila hippovo mlečno kašico, je pojedel na žlico 60ml, okoli 17ih pa še 60ml mleka...

vse skupaj nič, a pil bi pa non stop, se mi zdi da je kar priklopljen na flašo (če je le druga tekočina notri user posted image )

sem pa bila v zd danes, pa sem stopila do prijateljice ki dela v razvojni, pa sem jo šla vprašat za mnenje, preden bi šla do pediatrinje, pa je tudi rekla da je imela podobni probelm s svojo (rojena lani januarja) v poletnem obdobju. me je pomirila in rekla, da naj le nadaljujem z ostalo tekočino.

kdaj pa lahko začnem z uvajanjem kakšnega jogurta ali skute in podobnega? tako da bo dobil vsaj malček več mleka?

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
2.7.2010 22:35:36   
a.jrad1
Somic pozdravljena!

Evo tudi naš januarček po uvajanju GH noče več toliko mleka po flaški;
pa sem prejšnji torek omenila pediatrinji, pa je rekla,da lahko že začnemo s skuto, jogurti, meskom...... tako, da meni  lepo poje pretlačeno celo banano, ki ji dodam 4 žličke pasirane skute, pa tudi vanilijev puding sem mu že dala, pa je čist ok. Smo ta ponedeljek začeli še s perutnino, špinačo, pire krompirčkom.... mu naredim domačo ,lečno rižo....vglavnem mlečnemu nekaj dodaj, pa bo ok

Pa ja, tudi moj sonček spije tam okrog 300 do 400 ml druge tekočine-predvsem vode

lp

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
2.7.2010 22:41:40   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: a.jrad1

Somic pozdravljena!

Evo tudi naš januarček po uvajanju GH noče več toliko mleka po flaški;
pa sem prejšnji torek omenila pediatrinji, pa je rekla,da lahko že začnemo s skuto, jogurti, meskom...... tako, da meni  lepo poje pretlačeno celo banano, ki ji dodam 4 žličke pasirane skute, pa tudi vanilijev puding sem mu že dala, pa je čist ok. Smo ta ponedeljek začeli še s perutnino, špinačo, pire krompirčkom.... mu naredim domačo ,lečno rižo....vglavnem mlečnemu nekaj dodaj, pa bo ok

Pa ja, tudi moj sonček spije tam okrog 300 do 400 ml druge tekočine-predvsem vode

lp


vaniljiev puding? kakšen? v lončku, al si ga skuhala?

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu a.jrad1)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.7.2010 9:19:27   
egleria
somic meni tudi zavrača mleko.. samo ponoči, zjutraj in zvečer še spravim nekaj v njega - pa dojim! sam GH bi jedel, sokece pil, pa keksi so itak zakon.
meni je tudi patronažna rekla da je fajn če se začne pred sedmim mesecem starosti uvajat gluten in da lahk kr začnema (pri petih mesecih in pol)
jaz z mesom še nisem začela. bom raje počakala na mnenje P, ki jo imamo v četrtek..

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.7.2010 20:05:16   
somic
je že bolje z mlekom pri nas. je skoran normalno mleko polg ostale gh ki jo imava, tako da res mislim da so bili zobki krivi.

bo že user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.7.2010 21:39:29   
a.jrad1
Somic sorry za pozen odg. ni bilo časa prej...ja, jaz mu doma skuham puding, da ni tako sladek.....zaenkrat še, sam enkrat bo tako probal kupljenega, potem mu domači ziher ne bo več dober user posted image   No al je že zobek zunaj?  Mogoče je bila kriva tudi vročina, da ni hotel mleka.....mu je bilo prevroče user posted image

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.7.2010 22:04:40   
soncnica76
Pozdravljene

najprej me zanima na kakšnem mleku skuhate puding AM al kravjem?

Berem vas redno samo nekak ni časa za pisanje. Sedaj pa se mi je nabralo nekaj vprašanj pa vas prosim za odgovor, ker berem, da že pridno uvajate GH. Mi smo stari 5,5 meseca in sem sedaj začela z GH. Uvedli smo krompirček po sistemu 3 dni eno živilo sedaj smo na korenčku. ALI JE TO NUJNO, DA SE PRI TEH MESECIH TAK UVAJA?

Ker smo bili zadnje dni, ko smo se dojili zelo razdraženi sem začela predvidevati, da je mogoče lačna in da nimam dovolj mleka. Čez dan ni spala skoraj nič, ponoči pa smo spali cca od 21 pa do 5 zjutraj. Čeprav so mi vsi rekli ne dodajat AM saj spi ponoči, sem vseeno sedaj 3 dni v popoldanskem obroku dala AM ampak spije samo 40 ml in se noče več dojit in še to s težavo, ker flaške sploh ne mara -  do te faze sva rabile 14 dni, da vsaj malo spije in da spije tudi vodo in čaj zdaj te dni o ji je vroče. Torej sedaj dodajam popoldanski obrok AM in GH dopoldan ter spimo tudi čaz dan po cca 2-3 ure. Poleg tega se nam je zmanjšalo število obrokov iz 8 na 6 - prej smo jedle skoraj na 1,5 ure. Zanima me, kdaj se preide na več obrokov dnevno in kako to tehnično izvesti (vsak obrok dodaš novo živila al kako).

Ali imajo polenta in proso gluten?

Pijača: zanima me, kdaj ponudite sok ali vodo - takoj po obroku GH, med, pred,..

Menstruacija: no potem pa me zanima še nekaj ali ima katera še enake težave - men že čist težijo tele krvavitve - sem zastavila tole Pušenjaku

želela bi vam zastaviti vprašanje v zvezi z nenavadnimi ciklusi menstruacije oziroma krvavitvami po porodu. To je bila moja prva nosečnost, ki se je zaključila normalno s porodom sredi januarja tega leta. Med čiščo po porodu nisem imela posebnih težav in tudi poporodni pregled ni pokazal posebnosti. Kljub temu da polno dojim se mi je menstruacija vrnila že pred tremi meseci. So pa krvavitve postale obilnejše, boleče in daljše (vse so trajale 10 dni), po zadnji se mi je le en teden kasneje ponovno pojavila še ena krvavitev, ki poteka na enak način kot bi bila spet menstruacija. Moja ginekologinja je na daljšem dopustu, zato bi vas prosila za mnenje in nasvet ali je potrebno težavo raziskati ali pa gre morda le za hormonsko pogojene in prehodne težave, kot posledico dejstva, da zadnja dva meseca jemljem kontracepcijske tabletke (Cerazette) in če gre za slednje v koliko časa je pričakovati normalizacijo ciklusa.
 
in mi je odgovoril
za motnje v vzorcu krvavitev imate vsaj 2 razloga: dojenje in uporabo Cerazette. Oboje namreč lahko vpliva na maternično sluznico, ki v teh pogojih ni nujno stabilna. Ob jemanju Cerazette je zelo težko govoriti o ciklusu, kajti tudi, če bi imeli ovulacije, Cerazette aktivno znižuje višino maternične sluznice kar jo občasno utegne destabilizirati v stabilnosti njenega ožilja in zato občasno in nepredvidljivo lahko pride do krvavitev, ki so lahko od krvavkastega izcedka do močnih, svežih krvavitev z nepredvidljivim trajanjem. Če bi se krvavitve začele pojavljati prepogosto, se oglasite pri svojem ginekologu, s katerim prediskutirajte še kakšno drugo možnost kontracepcije ob dojenju(verjetno pride v poštev le še MV Mirena). Ko boste dojili največ 2x dnevno, bo mogoče tudi preiti na kombinirano KT, ki vsebuje tudi estrogen. Estraogeni v KT lahko zmanjšajo količino mleka, vendar teh v Cerazette ni.

V glavnem ne vem zakaj bi vzel te KT, če že cel mesec krvavim.

No toliko zaenkrat lepo se imejte in lepo preživite poletje. Hvala vam za odgovore - aja še to škoda da je ta forum malo zamrl, pridte punce še kaj nazaj user posted image


(odgovor članu a.jrad1)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.7.2010 22:19:50   
egleria
soncnica uvajanje GH je enako ne glede na starost (ni važno a je 4 ali 6 mesecev).
če imata polenta in proso gluten pogledaš na embalažo kjer pišejo sestavine.  jaz tega že uvajam tak da se ne bojim - mi je patronažna rekla da lahko ko smo bli skoraj  5,5 m stari user posted image
menstruacija: na tvojem mestu bi nehala jemat KT. jaz jih nikoli več od blizu ne pogledam kaj šele pojem..

(odgovor članu soncnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
5.7.2010 21:10:10   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: a.jrad1

Somic sorry za pozen odg. ni bilo časa prej...ja, jaz mu doma skuham puding, da ni tako sladek.....zaenkrat še, sam enkrat bo tako probal kupljenega, potem mu domači ziher ne bo več dober user posted image   No al je že zobek zunaj?  Mogoče je bila kriva tudi vročina, da ni hotel mleka.....mu je bilo prevroče user posted image


ja, in ta puding skuhaš na navadnem mleku, al kako?

zobek se je ustavil, žagica je zunaj naprej se pa nič ne premakne

je pa začel jest normalno tako kot je prej, tako da sem se res sikerala za brez veze user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu a.jrad1)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
6.7.2010 21:18:54   
nincrli
Koruza nima glutena, torej je polenta brez.
Tvoji problemi z M pa so pomoje zaradi cerazette, ker jaz jih tudi jemljem pa mi je to vse skup tak čudno. M ni močnejš, traja pa po 14 dni al pa še več, preden da jo dobim me spodaj boli ko 100user posted image )tudi križ)
No ravno zdaj traja šele druga, upam, da se to kmalu stabilizira, če ne jih neham jest!


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
6.7.2010 21:37:48   
somic
jao... tele kt meni tudi živce parajo user posted image

imam občutek, da odkar jih jem da sem se zredila user posted image user posted image user posted image

res pa je, da mi jih po porodu ni menjala in da sem jih takrat sama nehala jemat, ker sem se po njih redila in imela na sploh težave. zdajle sem dokončala drugo škatljico, pa se tudi sprašujem, če bi kar nehala.

samo ko ne vem kaj drugega naj vzamem potem????

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.7.2010 11:50:03   
egleria
kondomi so še najbolj zdravi.. js ne grem več na nobeno hormonsko sranje..

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.7.2010 15:33:38   
a.jrad1
Somic ja, skuham puding  z alpskim mlekom, prav tako delam keksolino s tem, pa ni nič narobe....

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.7.2010 21:52:18   
marijaa
Koruza nima gluten kot je rekla nincrli, prav tako ne proso.
Vaniljev puding bom okrog 7 meseca začela kuhat na riževem mleku, za alpsko mleko se mi pa res zdi prezgodaj, vsebuje precej konzervansov, ki mu podaljšajo obstojnost. Je pa res da so nam večini kravje mleko včasih že pri 3 mescih ali še prej dajali, pa smo večinoma še vsi živi in zdravi.


_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu a.jrad1)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.7.2010 21:54:09   
marijaa
Meni je pa mirena zakon in ni šans, da menjam zakakšne tablet. Hm no saj kondomi so o.k, ampak to je vseeno tako kot, če bi čez šipo lizala sladoleduser posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?