|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 [21] 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
8.7.2010 10:32:10   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: marijaa

Meni je pa mirena zakon in ni šans, da menjam zakakšne tablet. Hm no saj kondomi so o.k, ampak to je vseeno tako kot, če bi čez šipo lizala sladoleduser posted image .


raje to kot da doživim iste probleme kot prej. oziroma jih še očitno kr mam user posted image


(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
8.7.2010 15:36:45   
soncnica76
no jaz sem pa s cerazette končala in sedaj kot kaže se zadeva umirja- ne vem zakaj ginekologi tak siljo tele cerazett in dajo unih inekcij več - po vsej verjetnosti zopet cena - uno inekcijo dobiš in maš 3 mesce mir jaz pa se tle že 3 mesce ukvarjam s to M. Koja fora, da jemleš take KT, če maš cel mesec M. Jaz je sam 1 teden vmes nisem mela user posted image

drugače pa bi vas prosila tiste,  ki se še dojite in počasi uvajate GH, če mi poveste - kak gre to na začetku - a to par žličk GH ostalo pa dojenje - kdaj potem samo GH po koliko časa

pa še zanima me kako z GH koliko obrokov - koliko časa samo 1 obrok dnevno ostalo pa dojenje


(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.7.2010 7:05:31   
a.jrad1
Hoja,

ja mi pa smo lahko rez zaščite, je itak naš sonček po umetni.....po dolgem času...tko da po drugega bomo spet šli v Lj...user posted image

Aja, kravje mleko, sam kaj, ko vse stvari, ki jih kupimo vsebujejo neke dodatke. Tudi hippovi kozarčki, ipd.....tko da, vglavnem meni je pediatrinja rekla, da če noče več mleka po steklenički, naj kar s čim več ostalimi mlečnimi izdelki začnemo-pa nič komplicirat. Tko da....po nasvetu moje pediatrinje tko tudi delam...aja pa se mojemu sončku pozna, da rad je....pri 5,5 mesecih je imel 8600 g in 69 cm user posted image user posted image user posted image user posted image

Lp

(odgovor članu soncnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.7.2010 13:24:03   
egleria
soncnica pač daš GH po občutku. jaz sem dala pač kolikor je pojedel potem pa je hotel še vedno se dojit po vrhu. itak ne pričakovat da otrok poje vse kar mu narediš. prvič pač samo probuje okus., lahko da mu tudi ne bo všeč takoj. otrok sam daje znake kdaj potrebuje več. meni je patronažna rekla da najprej en obrok uvest, potem čez en mesec pa še drugega user posted image

(odgovor članu a.jrad1)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.7.2010 20:24:53   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: marijaa

Meni je pa mirena zakon in ni šans, da menjam zakakšne tablet. Hm no saj kondomi so o.k, ampak to je vseeno tako kot, če bi čez šipo lizala sladoleduser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
10.7.2010 14:40:59   
egleria
user posted image

< Sporočilo je popravil egleria -- 10.7.2010 14:41:26 >

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
11.7.2010 15:29:43   
nincrli
Jaz tud resno razmišljam, da bom nehala s temi tabletami, če so mi katastrofa. Do morja še počakam pol bomo pa vidli. Pa to glede kondomov se ne strinjam, res da je bolše brez, sam tak slabo pa tud ni, pa tud bolj zanesljivo kot metoda pazi. Mirena pa je primerna, če en čas ne nameravaš met več otrok.
Tak, da mi sam kondomi pridejo v upoštev.

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
11.7.2010 21:09:37   
MMMojca
Mah, mi smo na metodi pazi in moli, da ne bo nič. Za tabletke nisem, od kondomov pa sem vedno dobila vnetje. Mogoče sem pa alergična nanje user posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
12.7.2010 7:07:10   
a.jrad1
Hojla so-januarčke!

Povejte mi, kateri fredov obroč ste kupile...sem namreč videla rdeče, bele - ali so vsi enaki? user posted image  
Se še nisem poglobila, da bi bolje raziskala, sam danes je pa res potrebno it na bazen, pa še dobropis imam v Pikapoloici, pa ga šibamo kupit - ko moj sonček se prebudi!

Aja pa katere ste že prakticirale one pleničke za v vodo - so ok? In katere ste kupile?

Naš Jakob pa že dober teden se obrača na trebuščeka, sam nazaj pa se še ne zna in posledično ponoči slabše spi - polovico noči prespi na trebuščku, potem pa bi raje na boku oz. hrbtu, pa ne gre, tako da potem joče in mu moramo pomagati. Sicer imamo jutri v razvojni kontrolo, pa bom vprašala kakšne vaje je potrebno delat, da tudi to čimprej osvoji, samo če mogoče katera ve, mi lahko že prej pomaga?

Hvala

(odgovor članu MMMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
12.7.2010 8:21:54   
Gwendolen
a.jrad1 - Fredov obroč je za tako male kot so naši ta rdeč. So po barvah glede na leta. Kar poglej, boš videla. Potem sta pa še oranžen in rumen. Pleničke imam pa kar ene, mislim da iz Müllerja. Ali pa iz DM-a. Itak ga daš v to pleničko samo za v vodo, ko pa prideta ven, jo slečeš in ga daš v navadno. Tako da mislim, da niti ni kake panike glede znamk. Samo da je plavalna oz. "vodna".

Za ostalo ti pa ne vem pomagat, naša se kotali kot žogica, se dviguje na kolena in puza rikverc. Spi pa tudi na trebuščku. Čeprav jo položim na bok. Se obrne in tako spi. Ampak ji je že všeč, ker fajn spi tako.


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu a.jrad1)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
12.7.2010 8:30:47   
kimsy
a.jard.1 - fredov obroč je rdeč za tele tamičkne! Je pa za od 6-18 kg. Glede pleničk za kopanje. Jst sm jih kupila v dm-ju, pa ne vem, če jih bom sploh uporabljala. Jst mam kar kopalkice, pa jo dam v vodo (morje) v kopalkah, pol jo pa itak takoj preoblečem, ko pridemo iz vode.
Naša se tud z lahkoto prevali na trebušček, na hrbet ji pa ne gre ne vem kako dobro, včasih ji rata. Hodiva pa skor vsak tedn v razvojno, pa mi ni nč rekla, kako delat z njo, da bi se obrnila sama na hrbet.
Ja, mi smo tud šli po našo punčiko v Lj, tako da nimamo nobene zaščite in UPAMO, da nam drugič rata naravno! user posted image
Gwendolen - kako kaj tvoja princeska? A je kaj bolj ješča? Mi mamo z našo še zmer težave, k skor nč noče jest. Mleka pa sploh ne! Ne mojga ne Aptamila... user posted image  Ona bi samo na žlico jedla! Pa še to mizerne količine.

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
12.7.2010 9:19:02   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: kimsy
Gwendolen - kako kaj tvoja princeska? A je kaj bolj ješča? Mi mamo z našo še zmer težave, k skor nč noče jest. Mleka pa sploh ne! Ne mojga ne Aptamila... user posted image  Ona bi samo na žlico jedla! Pa še to mizerne količine.


Ojla!

Ja, mogoče je bila prve tri tedne GH bolj ješča, sedaj mi ga pa že od petka spet sračka. Pa prvi teden, ko sva začeli z GH, je bil tudi mlekec še kar, potem pa koma. Vse samo na žlico, flaša ne več sploh. Samo zvečer pred spanjem mi še poje mleko po flaši in ponoči oz. proti jutru, odvisno kako se zbudi. Je pa začela piti po flaški čaj. Se trudimo...

Recimo, da bo počasi bolje... user posted image Držim pesti!


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
13.7.2010 9:16:29   
a.jrad1
Hojla!

Hvala vsem za odgovore, bomo šli danes kupit ta rdeč Fredov obroč, sedaj pa najprej šibam v razvojno.....bomo videli, kaj bo povedala. Aja, pa ta noč je bila katastofa, al mu je bilo prevroče, sumim pa tudi na zobek.....Aja, bo že.......

A vaši sončeki se tudi bojijo hrupa, drugih ljudi, gneče - kjer je več ljudi na kupu? Me je strah iti na bazen, ker ne vem kako bo reagiral, ker je tam veliko ljudi....?

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
13.7.2010 9:32:38   
egleria
moj sonček se ne boji hrupa. na bazenu je užival, sploh ni registriral drugih ljudi..
grem pa jaz raje z njim na bazen med tednom ker je manj gužve kot pa med vikendom..

(odgovor članu a.jrad1)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
13.7.2010 12:01:39   
kimsy
a.jard.1 - tud naša noč je bla katastrofalna, pa mislim, da zarad vročine, ker je blo neznosno. PA tud kakšen zobek bi znal pokukat vn.
Je pa naša full rada v gneči, med ljudmi, da se ji dogaja. Kaj čmo... Je ferbček mali, itak, saj je punčka! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
13.7.2010 12:22:31   
a.jrad1
Hoj,

eo nas iz razvojne. Ja sem vprašala za obrat nazaj na hrbet, pa je rekla,da ni potrebe, da bi silili nekaj..vse ob svojem času. Drugače je ok, edino nogice mu moramo pri pasenju kravic držat iztegnjene, ker jih krči, pa delat že polkrožne vaje z igračkami, no vglavnem za 2 meseca kontrola. Do takrat pa delat vaje in čim več biti aktiven.

Smo kupili ta rdeč obroč, tako da danes popoldne - po 17 uri gremo na bazen. Bomo videi, kako bo glede hrupa in gneče.Ker se zelo rad kopa upam, da bo voda pregnala strah.

Kimsy koliko obrokov imate na dan? Mi imamo nekje 5 do 6, ampak mleka po flaški komaj če 300 ml na dan, ostalo s pudingi, jogurti, skutami, mlečnim rižekom nadomestimo. Drugače bi pa kar že vse jedel...meseka, špinačo, pire krompir, prepečenec v mleku, lubenico, melono, breskev..vse razen jajca pa ne mara.

lp

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
13.7.2010 12:24:03   
a.jrad1
No glede zaščite Kimsy - tudi mi potiho upamo, da bo drugi naravno user posted image . Če ne, gremo spet k Rešu naslednje leto - imamo še enga pingota user posted image .

lp

(odgovor članu a.jrad1)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
19.7.2010 16:12:13   
kimsy
Punce, pa kje ste vse? Bo tale tema čist zamrla al kaj? user posted image

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu a.jrad1)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
19.7.2010 19:44:11   
nikita 33
IZVIRNO SPOROČILO: kimsy

Punce, pa kje ste vse? Bo tale tema čist zamrla al kaj? user posted image


Kimsy - smo se selile na privat -zaprt forum. Če se želiš prifružiti -dobrodošla. Pošlji ZS.

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
20.7.2010 14:56:10   
Gorga
Živjo!

Bi vam samo rada napisala, da je resnično škoda, da je ta debata tako zamrla oz. se preselila. Sama vas sicer samo prebiram že od nosečniških časov, ker se je moj sonček tudi rodil januarja, in moram povedati, da sem dobila res veliko koristnih informacij pa tudi zanimivo je bilo prebirati o skupnih problemih in skupnem veselju.

Se pa res čudim kakšne so to osebe, da imajo čas, da prežijo za vami na forumih... user posted image

Lp vsem user posted image

(odgovor članu nikita 33)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
20.7.2010 15:37:31   
nikita 33
IZVIRNO SPOROČILO: Gorga

Živjo!

Bi vam samo rada napisala, da je resnično škoda, da je ta debata tako zamrla oz. se preselila. Sama vas sicer samo prebiram že od nosečniških časov, ker se je moj sonček tudi rodil januarja, in moram povedati, da sem dobila res veliko koristnih informacij pa tudi zanimivo je bilo prebirati o skupnih problemih in skupnem veselju.

Se pa res čudim kakšne so to osebe, da imajo čas, da prežijo za vami na forumih... user posted image

Lp vsem user posted image


Gorga,
gre za to, da se na privat forumu pogovarjaš bolj sproščeno in poveš tudi kakšno bolj osebno zadevo. Tam sodelujemo vse in nimamo firbcev, kot so bili tukaj.
Vidiš tudi ti si nas samo prebirala in nič sodelovala :)
Se nam pa tudi ti lahko pridružiš.

(odgovor članu Gorga)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
26.7.2010 13:40:25   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: nikita 33

IZVIRNO SPOROČILO: Gorga

Živjo!

Bi vam samo rada napisala, da je resnično škoda, da je ta debata tako zamrla oz. se preselila. Sama vas sicer samo prebiram že od nosečniških časov, ker se je moj sonček tudi rodil januarja, in moram povedati, da sem dobila res veliko koristnih informacij pa tudi zanimivo je bilo prebirati o skupnih problemih in skupnem veselju.

Se pa res čudim kakšne so to osebe, da imajo čas, da prežijo za vami na forumih... user posted image

Lp vsem user posted image


Gorga,
gre za to, da se na privat forumu pogovarjaš bolj sproščeno in poveš tudi kakšno bolj osebno zadevo. Tam sodelujemo vse in nimamo firbcev, kot so bili tukaj.
Vidiš tudi ti si nas samo prebirala in nič sodelovala :)
Se nam pa tudi ti lahko pridružiš.



točno tako user posted image

(odgovor članu nikita 33)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.8.2010 21:39:22   
Naty_ka
Pozdravljene zgubljene dušice user posted image

Kot vidim, ste ta forum čisto opustile. Pa kar malo dvomim da ste čisto vse na gmailu. In če sem čist odkrita mi ni glih jasno kako se vam da vsak dan prebijati skozi tisto goro zadev user posted image  No, kakor kdo pač. Jaz še komaj za računalnik najdem čas.

V glavnem, naše dete raste. Je pravi cuker. Pa vsak dan pogrunta kako novo stvar. In z bratcem se res razumeta.

user posted image

Evo še slikico.

Majčyca, mogoče bom ta teden kak dan šla v Ljutomer. Če si/sta s Pio za, se lahko zmenive za kakšno kavo.

Upam, da se še katera kaj javi...user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.8.2010 21:46:47   
Enkica
Pozdravljena Naty_ka,

ja tale forum smo res malo opustile, kar pa ne pomeni, da smo se me zgubile. Škoda, da ne utegneš priti v našo debato, je pa povsem jasno, da je Gmail nepregleden - tudi nam je bil.

Imaš pa prav ... tvoje dete je res pravi cuker ... že lepo sedi, juhej ... naša miška tudi že lepo sedi ... plazi se pa še ne :(

No zdaj pa šibam pred TV, ker je bil danes ful leteči dan.

Uživajte!



(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
10.8.2010 23:06:17   
Gwendolen
Oj, Naty_ka!!!

Je bilo lepo videti spet našo temo na prvi strani.

Menda se bo pa ja še katera javila, sigurno nas je še nekaj tu naokrog. Je pa res, da so dopusti in so ljudje na morju, v planinah...

Mali je pravi cuker! Pa imaš prav - sedaj gre njihov razvoj res s svetlobno hitrostjo. Čisto vsak dan je nekaj novega. Naša se že plazi in kleči ob opori, je pa danes začela ful vstajati ob opori, ampak zelo nerodno. Saj je že prej malo poskušala, ampak danes pa vseskozi. Prezgodaj se mi zdi...user posted image A ni? No, naj me katera izmed izkušenih mamic poduči!


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Enkica)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 20 [21] 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 [21] 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?