|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
11.8.2010 10:35:55   
Zala01
Ja, je prezgodaj, ti jo kar vztrajno dol posedaj, hrbtenične mišice niso še dovolj ojačane, da bi nosile težo otroka. Mislim, da je glede fizičnega razvoja res tvoja punčka med januarčki najbolj napredna.user posted image  

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
11.8.2010 11:14:47   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: Gwendolen

Oj, Naty_ka!!!

Je bilo lepo videti spet našo temo na prvi strani.

Menda se bo pa ja še katera javila, sigurno nas je še nekaj tu naokrog. Je pa res, da so dopusti in so ljudje na morju, v planinah...

Mali je pravi cuker! Pa imaš prav - sedaj gre njihov razvoj res s svetlobno hitrostjo. Čisto vsak dan je nekaj novega. Naša se že plazi in kleči ob opori, je pa danes začela ful vstajati ob opori, ampak zelo nerodno. Saj je že prej malo poskušala, ampak danes pa vseskozi. Prezgodaj se mi zdi...user posted image A ni? No, naj me katera izmed izkušenih mamic poduči!



Uau, to pa je turbo dete user posted image
Hja, kaj pa vem. Meni je enkrat pediatrinja rekla, da do neke mere naj pustim otroku da sam preizkuša svoje sposobnosti. Tako, da po moje, če se občasno malo dvigne nebi smelo biti nič narobe. Je sicer res kar pravi Zala, da še nimajo trdnih mišic, a vendar par sekund po moje ne more škoditi.
Narobe bi bilo če bi otroka recimo kdo forsiral da mora stati. Drugače pa je, če že sam poiskuša.
Kaj pa vem. Običajno je kakšna zadeva en dan fesjst aktualna, drugi dan pa se sploh ne spomnijo nanjo...

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
11.8.2010 16:56:44   
Gwendolen
Ja, saj danes ne ve več, da je včeraj vstajala.user posted image

OK, bom upoštevala nasvete! Hvala!!!


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
12.8.2010 11:09:34   
Žaži
A tukaj se tudi še pogovarjate? Jaz sem pa mislila da smo sedaj vse na drugem forumu in sem nisem prišla že dva meseca niti pogledatuser posted image

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
12.8.2010 19:00:52   
nincrli
Kdaj pa jih lahko postavljaš na noge? Pri 8. mesecih al še pozneje?

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
12.8.2010 22:01:16   
Gwendolen
Po moje je tako kot s sedenjem. Da jih ne posedaš itd. Prav tako se otročkov po moje ne postavlja na noge, ampak se začnejo sami ob opori. Seveda je pa naša šefica z manj kot 7 meseci prezgodnja za to in ji ne pustim. Razen, če sem kaj narobe razumela...user posted image

_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
12.8.2010 22:17:25   
Encijan
Hm, jaz sem se pri prvi držala tega, da je nisem ne posedala, ne postavljala, preden tega ni sama naredila, isto pri hoji - je nisem vodila za roke, razen res čisto na koncu, ko je sama to izrazito hotela. Je pa sicer pozno shodila, pri 16 mesecih, ampak se mi je zdelo tako prav. Tokrat ne vem, če bom tako dosledna pri hoji, prej pa vsekakor. Aja, pa tudi drugim nisem pustila tega delat!

Mi je pa ful hecno, ker sem te mejnike v gibalnem razvoju ful pozabila, mislim, kdaj so se zgodili. Imam vse poslikano in sem si rekla, da bom šla enkrat slike pregledat in si jih zapisat. Seveda si jih ŠE nisem! Zdaj pri Blažu še časa za brat literature nimam in niti ne vem, kdaj naj bi se kaj zgodilo. Po občutku bi rekla, da vse prej počne kot Špela, a kaj, ko mi čas sedaj tako zelo drugače (hitreje) teče kot prej.

Naš fant je zadnje čase tolk hecen, prav trenira plazenje in - metanje na glavo - po postelji seveda. A ve ste jih dale že na tla? Meni se zdi, da je še prezgodaj zaradi padcev in udarcev v glavo, a po svoje me skrbi, da ne bi zdaj nekega napačnega načina plazenja osvojil, ko je na postelji mehko, ker rokic še ne zna prestavit, si pomaga z glavo.

L.p. vsem


(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
12.8.2010 22:44:17   
Gwendolen
Encijan, mi jo imamo že dolgo na tleh. Sem pa opazila, da se ravna glede na podlago. Na postelji, kavču oz. čem mehkem se ful bolj meče kot na tleh. Je na tleh veliko bolj previdna. Ja, je pa tudi njej grooozno zabavno, ko kleči na kavču in se potem vrže dol. Mene pa kar stisne, ko pomislim, da bi lahko kaj takega naredila tudi na tleh. Ampak do sedaj še ni bilo videti, da bi jo na trdih tleh mikalo storiti kaj takega. Upam, da tudi ne bo oz. da bo kdo zraven, če se ji slučajno zazdi...

_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Encijan)
Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
13.8.2010 8:04:14   
nincrli
Ne saj nisem mislila, da bi jih na silo postavljali ampak, če sami hočejo, ker eni se že pri 6m postavljajo na noge sam takrat jim pač mi ne dovolimo in jih posedamo, me je samo zanimalo kdaj pa mu pustimo, da stoji. Sem videla da nekje pri 8. mesecih.

Naš pa ko sedi se rad nazaj vrže, ker mu je to zabavnouser posted image   drugače pa ga imamo večinoma na tleh na puzzlih potem se pa itak dol skotali na preprogo.



< Sporočilo je popravil nincrli -- 13.8.2010 8:05:31 >


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
21.8.2010 21:06:53   
egleria
oo tukaj se pa še nekaj malega dogaja user posted image .. jaz že nisem šla pogledat sem dolgooo..
naš se tudi že nekaj časa na nogice postavlja, pa skos bi kr stal. je pa fizioterapevtka rekla da ga naj nebi postavljala na nogice preveč zaradi hrbtenice. sam kaj mu naj če se potem dere kot sraka če mu ne ugodim..

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
31.8.2010 13:55:52   
tweety83
Pozdrav snežinkam,
nekaj časa me ni bilo na našem forumu (ne vem zakaj - verjetno je razlog to,da se mi ni dalo prebirati vsega za nazaj user posted image ).
No midve z našo pupo sma super - še malo pa bo že stara 9 mesecev - joj kak beži čas. Drugače pa jemo že vse od a do ž, imamo že štiri zobke,se veliko pogovarjamo in smo zelo radi v hojici. Plazi se že kar dosti - samo ne ve še kam naj da oziroma kako naj uporabi roke in jo ponavadi kar na nos pikira.
Bili smo na morju in je zelo uživala v vodi - tako v morju kot na bazenu,tak da je prava mala morska deklica.
No upam da mi bo uspelo vas malo bolj redno spremljati,pa brez zamere.
papa

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
21.12.2010 12:27:50   
Meringeti
Jao, kam je pa šla ta tema?

Ful sem vs rada brala, zdej pa nč več ne pišete. user posted image  Vas mau pogrešam.

A res nau nobene več nazaj? Sm se ekstra registrirala da lah tole napišem.user posted image

< Sporočilo je popravil Meringeti -- 21.12.2010 12:28:31 >

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
21.12.2010 12:38:25   
polho3006
ja škoda...vse so (smo) se preselile na zaseben forum, kjer naj bi bilo več tzasebnostiuser posted image , ampak meni je RR še vedno dosti dosti bolj blizu kot tisti forum tam. Tako da jaz v glavnem ostajam zvesta RR in bi rade volje čvekala na tej temi, če bi nas bilo več.

(odgovor članu Meringeti)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
21.12.2010 13:25:47   
Kika99
Meni je tisti forum boljši. Lahko pa tudi tukaj kakšno rečemo......in nas malo obudimo user posted image

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
21.12.2010 14:39:31   
Meringeti
O, pa sej ste še tuki! Kako pa da nč ne napišete pol?user posted image  Js sm ful velik uporabnih nasvetov najdla tu. Prov pogrešam to. Od izkušenih mamic pa to. Sploh tistih k majo že več otrok. Drgač so mi pa ful v spominu ostale žaži pa zala pa grahek pa marija pa nincrli. Te je blo najbol fajn brat, ne zamert Kika...user posted image  tud ti si super.

(odgovor članu Kika99)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
26.12.2010 22:42:35   
Naty_ka
We are sorry...

user posted image user posted image user posted image  Pa toliko sem napisala...user posted image user posted image user posted image

V glavnem, na kratko: upam da ste preživele lep božič s svojimi (žeskoraj) enoletniki user posted image

Drugače pa, mi smo ok. Erik naredi pet, šest samostojnih korakov, potem pa na kolena in špura dalje user posted image  Je fuuuul klepetav in na srečo je brez problema prenesel uvajanje v vrtec. Uživa 300 na uro, ko lahko pleza vsepovsod. Itak so ga vsi koti polni...user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Meringeti)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
30.7.2014 9:03:39   
Polona31
A imamo na FB kakšno skupino...

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 542
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 21 [22]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?