|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 11:16:01   
naja6
eno vprašanje za tiste, ki doma kuhate GH (zelenjavo)-ali dodate kaj olja oz. masla potem ko je kuhano? sem namreč brala da otrok nujno rabi maščobe, priporočljivo je menda zlasti repično, koruzno ali sončnično olje ali maslo user posted image pa to kuhate v vodi ali samo na sopari? zmiksate pa s paličnim mešalnikom? veliko vprašanj vem, samo zame je to prvič in bom kmalu probala, da ne bo samo na kozarčkih user posted image

Meni je P rekla da lahko dodam za noževo konico masla,ampak tega ne prakticiram,se mi zdi boljše če mu dam kapljico olivnega olja,solim čisto malo,ravno toliko za okus,s paličnim pa mešam samo,kadar je grašek v igri,drugače pa pretlačim z vilčko kolikoe se da in še ni bilo nikoli problemov

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 11:24:19   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: Enkica

koliko pa pride tak body? Pa v koliko dneh ga dobiš?
Ful hvala ... to bo zihr kmalu v naši omari


8€ stane.. v koliko dneh ga dobiš pa ne vem ker sem ga danes naročila.. upam da ga kmalu dobimuser posted image
ma mi ni važna cena sam da tašči malo podkurim user posted image

(odgovor članu Enkica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 11:36:25   
grahek85
IZVIRNO SPOROČILO: naja6
Meni je P rekla da lahko dodam za noževo konico masla,ampak tega ne prakticiram,se mi zdi boljše če mu dam kapljico olivnega olja,solim čisto malo,ravno toliko za okus,s paličnim pa mešam samo,kadar je grašek v igri,drugače pa pretlačim z vilčko kolikoe se da in še ni bilo nikoli problemov


Sem že na več mestih zasledila, da se otroške hrane nikakor ne sme soliti, enako pravi tudi P. Otrokov organizem vsaj do 6. meseca sploh ni sposoben izločati nitratov, tudi ko začne gre zelo počasi in po malem. 

_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu naja6)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 13:25:07   
Isabelle
Mala je lih kar zaspala, js pa jem mleči riž, tolk je fin, škoda ker sem sam enga kupla. user posted image

Danes sem ji dala cvetačo, itak sem pričakovala da ne bo glih navdušena in res ni bla.Malo je sicer pojedla, tko ene 5 žličk.
Js soli tako majhnemu dojenčku lih ne bi dajala.Sej povsod piše da je odsvetovana.Js ji dodam malček olivnega olja.

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 13:47:06   
MMMojca
Jaz zelenjavo in sadje uparjam in potem zmiksam ali pretlačim. Zaenkrat ne dodajam še nič maščobe, dodam pa malo adapt. mleka, ki ima tudi maščobe.
Patronažna pride v ponedeljek in bom videla, kaj bo povedala. Soli pa ji tudi jaz še ne mislim dodajati.

(odgovor članu Isabelle)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 15:28:41   
egleria
solila mu jaz nisem nič..
patronažno bom pa poklicala konec naslednjega tedna..

(odgovor članu MMMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 15:44:20   
Gwendolen
IZVIRNO SPOROČILO: egleria

NE ME LUPČKAT, MAMI TEGA NE MARA!



Ooooo, sam res!!! Tale mami tudi ne mara tega. user posted image No, domači jo že lahko, drugi pa... bljak. Še jaz tega ne maram zase!


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 16:06:08   
grahek85
hi hi, jaz bi jo pa dala delat "Ne me žnarat po rokah" user posted image

_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 16:11:28   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: grahek85

hi hi, jaz bi jo pa dala delat "Ne me žnarat po rokah" user posted image


user posted image user posted image user posted image

tale je tud dobra:
Ne me slint! Ne me ščipat v lica! Predvsem pa, ne mi pravt, kolk sm zrasu!!!

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 16:21:33   
alex17
jaz bi pa napisala: "ali imaš umite roke?" ker se mi zdi da je folk ful packast in si sploh ne umiva rok preden prime dojenčka, pa ne mislim vedno ampak vsaj po uporabi wc-ja ipd.

s taščo pečeva za krst-breskvice so fertik, zdaj pa še žabo in kokosovi oblati, jutr pa še tri rolade, mmmm user posted image  
z njo se res zastopva, ker je tak človek da ti pusti dihat in te ne skuša spremenit, za razliko od moje mami. je pa res, da se verjetno z mami ne bi pol tolk kregale če bi se manj videle, tako pa vsak dan po telefonu pa ziher 2-3x na teden pride k nam ali jaz tja, to pa je zgleda že čisto preveč. bomo zreduciral user posted image

jaz pa bom dodajala malo maščobe ko bom sama kuhala zelenjavo, že zaradi okusa+dojenček to rabi kot sem brala. soli pa itak da čim dlje ne! pa verjetno je bolje skuhati nad soparo kot v vodi da se ohrani več vitaminov in mineralov??

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 16:37:29   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: alex17

jaz bi pa napisala: "ali imaš umite roke?" ker se mi zdi da je folk ful packast in si sploh ne umiva rok preden prime dojenčka, pa ne mislim vedno ampak vsaj po uporabi wc-ja ipd.






o ja to bi blo tud za mojo taščo.. niti v porodnišnici si ni rok umila preden je malega primla..

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 17:07:41   
poopek
živjo babuške, vidim, da pridno klepetate. user posted image o
ooo, jaz bi tudi mela tak body z napisom umite roke! user posted image se strinjam alex, folk sploh ne razmišlja! jz brez pardona kr rečem, alo roke umit, pol pa lahk otroka pestvate. ne glede na to kdo je! user posted image paceki! user posted image pa to o lubčkanju tudi! zdej, ko mi je bla biba bolna, mi se je kr mešal.. noben bolan od naju, pol pa faše angino... seveda od cmokanja! tak da, tega ne dovolim niti svoji mami!user posted image
ko smo že pri familiji... jz dojim in dodajam... in moj inteligentni foter, na vsak način me hoče prepričam, da dam otroku kravje mleko, pravo domače.. al pa kozje.. user posted image in bol mu govorim, da to ni več kot včasih, on še bol nabija!!! ooooooo!! user posted image user posted image hehe, ti tastari, on bi jo najrej nafutru s kozjim mlekom, pa še kakšno župco, pa mesek.. user posted image user posted image

naša se tudi noče nikakor nosit v leže, obvezno pokonci, drugač divja! že tko, ko jo držim se skos neki dviguje, ona bi kr nekam šla, haha! v ležalnik jo še uturim, vendar jo morem zvezat, ker drugač zleze...

papa

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 18:02:21   
Gwendolen
Oj, babn'ce!!!

Me smo pa danes imele girls' day out... Shopping z mami in tamalo. Pa še moja sestrica se nam je potem pridružila. Sem kupila nekaj cunj zase, ker mi je veliko stvari sedaj prevelikih, sploh hlače, zgornji deli še nekako grejo. Mala je bila fuuul pridna, malo je celo zadremala pa tudi nekaj pojedla, čeprav jo je izjemno težko pripraviti, da bi jedla kje drugje kot doma. Razvajenka. Totalna.

Smo pa včeraj prvič futrali prvo žitno kašico od Novalaca... Je pojedla pol lončka - kakih 50-60 ml. Kar veliko za prvič. Sem se pa odločila, da bomo GH uvajali na žlico, da bo vedela, da se ta hrana pa takole je. Pa itak ne mara flaše preveč. Kar je izjemno nerodno, glede na to, da smo 100% na AM.user posted image To ima po meni, zgleda. Jaz nisem marala ne flaše ne dude in sem že ful zgodaj iz kozarčka z ustnikom pila, pa včasih so itak ful zgodaj začenjali z GH.


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu poopek)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 19:57:19   
ellie
Jaz sem se tud odločila, da bom GH uvajala z žličko...nič na flašo. To uporabljamo samo za čaj.

Čeprav smo do nadaljnjega zaključili z GH. Ker Aneju očitno res ni pasalo. Mu zdaj 2 dni nisem nič dala in je spet vse po starem...spi celo noč, nima krčev, je boljše volje. Očitno še ni pripravljen.

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 20:41:09   
poopek
jz trenutno ne uvajam GH. sem probala s korenčkom, pa ji ni ravno všeč, pa še krčki so jo začel spet matrat. ji pa dajem mlečno kašico, ki je nekoliko gostejša, včasih redko po flaški, drugače pa vsak dan jo z njo učim jesti po žlički. moja tak jezik meče ven, da komi kej vanjo spravim.user posted image tako da po moje, bomo mi še neki časa samo na mleku. user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 21:36:07   
alex17
naš mali je prejle na dušek pojedel ca 150ml Hippove probiotične mlečne kašice in bi še če bi blo user posted image si ne predstavljam da bi mu tako količino filala po žlički, bi trajalo do jutra, cela svinjarija pa še vse bi se ohladilo user posted image čaj mu pa ponavadi dajem po žlički in kar lepo pije, samo če gremo na pot ga dam po flaški.
se je prejle pokakal na previjalni, na srečo ni blo redko ampak taka fajn klobasica da sem kamot spucala user posted image hvalabogu zdaj kar fajn kaka user posted image
jutri greva pa brokoli z rižkom probat, samo se mi zdi da ne bo tako fajn kot je blo sadje pa korenček user posted image

jutri zjutraj šibam v nabavo za piknik za krst pa frizuro nardit k moji frizerki, pol bova pa s taščo še mal pekle-sva ble dons prav pridne user posted image
papa

(odgovor članu poopek)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 23:28:00   
marijaa
Jaz tudi Gh dajem samo na žličko, tudi riževo kašico. Na flašo pa mleko in vodo. Kateri čaj jim pa dajet pit? Tian pije eventuelno kamilice, Alina noče nobenga. Jaz zaenkrat zelenjavo le kuham, po petem mesecu jo bom pa začela duši na žlički olivnega olja. Hm jaz zaenkrat tudi ne solim, ker jesta neslano, Patriku pa po 6 mesecu sem, ker sploh ni hotel jest sploh onih smrdljivih hip kozarčkov in ko sem enkrat ko me je že čisto popluval  sšpinačo dodala ščepec soli naenkrat začel jesti. Sem pa res malo, mnogo majn kot za naju. Nikoli pa nisem sladkala sadnih kašic niti drobila notri piškotov. Še prehitro se bodo na sladko navadli.
Midve se z mamo tudi ne razumeva najbolje, zmeraj ko pridem mi začne visljevat ti svoja prepričanja in v vsako stavr  se vpikne, zakaj sem kupila patriku zeleno jakno namesto modre, pa da tak grd pulover si lahko le jaz oblečem user posted image . Najbolj mi gre pa na živce, ker začne PatrikA pitat kot kakšnega prašička za zakol. Jaz pač kuham 90 % vegi hrano, njo to moti,  a on v vrtcu vsaki dan je meso, pa občasno tudi doma, njej se pa zato tako grozno sili, da še skozi vrata ne stopi že sprašuje ali bo hrenovke ali ocvte medaljončke ali poli salamo ali argeto.... Pa ko grem na wc čaj v flaški čudežno sladek postaneuser posted image


_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
5.6.2010 8:53:26   
egleria
ojoj marijaa.. pa sem misla da se mamam da lažje dopovedat.. js bi že ziher znorela..

jeii danes je pa sončeeek. komaj čakam da gremo spet ven malo na zrak..

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
5.6.2010 13:13:50   
grahek85
Živjo!

Fantastičen dan je user posted image user posted image user posted image Mi se mal skrivamo pred hudim sončkom, smo pa že bli na dolgem sprehodu pa še bomo šli user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: alex17
jaz bi pa napisala: "ali imaš umite roke?"


Ej a veš da jo bom pa jst res dala narest z napisom "A maš čiste roke?" al pa "ne me žnarat". Če ne kr obe user posted image


Drugač se pa zdele mali pa oči trudta pit iz magičnega lončka, he he sta hecna user posted image Sej kr gre, sam vsebina mu ni preveč všeč user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: marijaa
Pa ko grem na wc čaj v flaški čudežno sladek postaneuser posted image


He he, sem se kr nasmejala. Ja se mi zdi da bo moja tašča tut znala take počet... Bomo vidli.


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
5.6.2010 14:32:24   
MMMojca
Jaz se pa s svojo mamo odlično razumem, mi je kot prijateljica. Na jetra mi pa grejo razne gospe, ki silijo v našo pikico: joj kako je lepa, kako je to, kako je ono in jo hkrati božajo po rokici. Jaz bi dala kr napis Roke stran, packe!

Naši pupiki pa so tako zelo všeč bučke. Jih skuham na pari, zmiksam in dodam malo mlekca. Opoldan sem ji hotela dat najprej mleko pa se je začela dreti na vse grlo. Potem sem ji dala bučke in je bila vsa happy.

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
5.6.2010 16:31:40   
alex17
ojla, dons mam letanje cel dan ker za krst rihtamo, je pa mali ful priden tko da gre user posted image je dop. spal skor 2 uri kar se že zelooo dolg ni zgodil, pol je bil pa v vozičku na vrt in gledu ata pri košnji user posted image jaz pa v fasngo pa pr frizerju pa še enkrat fasnga pa kosilo, zdaj pa tamalga mal peljem ven, pol pa na sestanek v župnišče. ni kaj, a busy day!

sva danes prvič probala brokoli z rižem od Hippa in je začuda prav lepo jedel, nič me ni popljuval, tako da bova nadaljevala user posted image men je pa ogabno ker je čisto neslano user posted image

šibam zdaj ven, lepo se mejte!

(odgovor članu MMMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
5.6.2010 21:49:50   
alex17
pa smo vse porihtal za jutr, no skor vse, sem zdaj prav zmatrana in sam še mal pred tv na kavč pol pa spat. na sestanku pr župniku je blo zanimivo, sploh za mojga ki ne hodi v cerkev user posted image sem mu naročila naj jutri vseeno malo sodeluje da ne bo hecn izpadu in sem ga mal učila kako pa kaj user posted image
je pa fajn k je spet vroče in lohk tamalga čisto malo oblečem-dons je bil v bodyju s kratkimi rokavi in tankih hlačah pa nogavičke, pol pa tud brez njih.
upam da bo jutr priden in ne bo preveč vpil v cerkvi, ma zdaj take izpade včasih da kar ušesa para ko vadi kaj vse zmore ustvariti z glasilkami user posted image
nočko!

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
5.6.2010 23:39:25   
Anonimen
punce, čist tko eno vprašanje. menim se za prestavljanje druge pikice, pa me zanima kdaj točno (s koliko meseci) so vaši user posted image dobili drugo pikico, ker v knjižici o cepljenju piše, da bi jo morali dobiti med 4 in 5 mesecem. Če bi prestavili, bi jo naš dobil precej kasneje, pa me zanima kako je v praksi.

žaži, hvala za idejo za darilo za 2 letno punčko. sem dobila  v dm čist preprosto hello kitty pobarvanko z nalepkami, kupila bom še flumastre in pa en lonček s slamico, tko kičasto roza. bo pomoje tamali ful všeč.

mi smo bili cel dan pri babici, ful je filing bit cel dan v hiši (sicer smo v bloku), je bil user posted image zunaj brez štunfkov in je spal in užival.

v ponedeljek odrinemo na morje in se tipkamo ko pridem do kakšnega računalnika z netom ali mogoče prek telefona, bom vidla. no, pa saj se še jutri kaj javim, če bo čas. Nas čaka ful pakiranja.



(odgovor članu alex17)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
6.6.2010 8:04:27   
egleria
moj user posted image je bil star 4 mesece in pol ko so ga cepili.. po mojem ni neke panike, saj tam vejo kaj delajo. če bi se tok šlo za natančnost pri starosti vama verjetno nebi tok prestavli..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
6.6.2010 12:19:57   
nincrli
ellie vse najboljše!

ful fajn vreme, mi2 sma spet veslala je blo ful fajn, super mirna voda, sam mene je veslo ožulilo, ah pač spada zraven...

alex17 upam, da ste imeli uspešni krst!

Lep dan vsem!


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?