|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Povečanje prsi
27.8.2010 12:00:31   
ronja
Ja, sam "masirat" te mora kirurguser posted image

(odgovor članu svetnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
27.8.2010 12:01:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Povečanje prsi
27.8.2010 12:53:39   
Anonimen
Vesela bodi da maš tok mjhne.
Js imam D in verjemi - mora mi je okrog hodit s tolkimi joški.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Povečanje prsi
4.9.2010 20:44:46   
Vijoličarka
http://www.youtube.com/watch?v=5RdoddMYHX0&translated=1



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Povečanje prsi
4.9.2010 23:39:40   
Vijoličarka
V bistvu hočem reči, da se po operativnem povečanju prsi še najbolje počutijo plastični kirurgi.
 
To je zdaj precej nov biznis, ki se je šele v zadnjem času široko razmahnil, oglašujejo se v glavnem samo uspehi, o neuspehih ali celo tragedijah slišimo redkokdaj.
 
Celo o težavah se kaj dosti ne govori. Sploh pa ne o tem, kar je povedala Ronja, da je treba minimalno na deset let operacijo ponoviti, če nočeš izgledati kot strašilo.
 
Jaz se strinjam z Mlakarjem: vse so vredne spoštovanja.
 
Spploh pa, kaj ti mar, če si te kdo na plaži ogleduje. V resnici si ti samo misliš, da vsi na plaži razmišljajo samo to, da imaš ti majhne prsi. Morda eden ali dva brezveznjaka, drugi pa ne.
 
Če bi te videla jaz, bi ti bila neskončno nevoščljiva. Ni prijetno trogati te gmote okoli, ni prijetno biti tarča slinastih pogledov pohotnežev, ki te zredicurajo na kos mesa. Ni prijetno noisti oklepa, še manj je prijetno kupovati bluze, ker ti nobena ne paše.
 
Niti pod razno si ne morem privoščiti pulija, ker je pregrozno, ne morem nositi luštnih oblekic brez naramni. Če so oblačila bolj oprijeta, so me sami joški, če so bolj ohlapna, izgledam kot fižolček na dveh palčkah. Avtomatično izgledam par kg težja in debelejša, kot v resnici sem.
 
Mar ni škoda: zdravja, časa, denarja? Kaj pa, če boš prav ti tista, pri kateri se bo zakompliciralo? Ker je ta množična dejavnost še zelo mlada, je zelo malo navdušenih pacientk, ki bi morale opraviti že drugo operacijo.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Povečanje prsi
16.9.2010 13:21:34   
irenchy
ah kaj bi jst dala za majhne prsi! sicer mam košarico E. Si predstavljate kakšne sem mela med nosečnostjo in ko sm dojila?!!user posted image  obup, tud dojenje ni bilo prijetno ravno zaradi prevelikih prsi. si predstavljate košaro G?!! pa nisem debela, glih pravšnja:)
tako da bi si jih z veseljem dala zmanjšat, čeb mela možnost, mož bi se pa na glavo postavuuser posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Povečanje prsi
16.9.2010 13:25:34   
irenchy
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

 
Če bi te videla jaz, bi ti bila neskončno nevoščljiva. Ni prijetno trogati te gmote okoli, ni prijetno biti tarča slinastih pogledov pohotnežev, ki te zredicurajo na kos mesa. Ni prijetno noisti oklepa, še manj je prijetno kupovati bluze, ker ti nobena ne paše. 
 


se podpišem pod tole!!!

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Povečanje prsi
23.9.2010 10:00:25   
vasabo
Vse dame, ki ste zadovoljne same s sabo ne boste nikoli vedele kako je, če te nekaj moti in si želiš, da bi bilo drugače. Pred 10 leti sem se odločila za opracijo nosu, ker sem imela od nesreče zvitega in po naravi kljukastega. Vedno sem nosila dolge lase čez obraz, da se nos ni videl, Bog ne daj kakšnega čopa. Tako sem se pri samo 21 letih odločla da grem na operacijo, čeprav sem bila vedno proti lepotnim popravkom. Od takrat sem zadovoljna sama s seboj in vsaki, ki si želi zase ali za koga drugega opraviti kakršen koli  lepotni poseg, sem za. Potrebno je samo to zadevo opraviti pri pravem kirurgu, se prej pozanimati o posledicah, da te kasneje ne preseneti kakšna težava.

Moja kolegica si je pred 5 leti popravila prsi, donosila in dojila 2 otroka s silikonskimi prsmi, pa so otroci zdravi in tudi ona je zadovoljna. Mislim pa da sedaj že dr. Glumičič iz Zagreba opravlja posege, kjer ti maščobo poberejo iz stegen ali riti in ti jo napolnijo v prsi, tako da nimaš nobenega silikona, ampak le lastno maščobo. Pozanimaj se malo.

(odgovor članu irenchy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Povečanje prsi
20.7.2012 19:16:12   
slutnja
kremo Intensive Firming Bust - a je katera probala ze? nekje najdla, novga foruma neznam odpret pa me zanima?


_____________________________

moja mala punči,je nekaj najlepsega v mojem zivljenju, poleg moza...

(odgovor članu vasabo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Povečanje prsi
20.7.2012 19:18:49   
Anonimen
Zakaj pa ne. Če se boš zaradi tega boljše počutila, se odloči za operacijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Povečanje prsi
20.7.2012 21:41:09   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Vesela bodi da maš tok mjhne.
Js imam D in verjemi - mora mi je okrog hodit s tolkimi joški.

OMG ... koj podpišem za D košarico. Jaz namreč razmišljam ravno o kontra posegu ... redukcija in dvig ... seveda ko bo moja reprodukcija zaključena. Za seboj nosim ne D, ne E ne F in ne G košarico ampak kar eno konkretno H košarico oz. košaro user posted image ... res fajne modrce dobim samo v tujini, bolečine v hrbtu in ob vsakem večji fizični aktivnosti, boleča koža v dekolteju ... skratka operacije me je strah kot hudič križa, ampak vem da bi bilo moje življenje precej lažje. Tak da jaz povečanja ravno ne razumem najbolj (sploh če imaš že sedaj recimo B košarico), ampak če bo zaradi tega tvoje življenje lažje, pa stori to.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Povečanje prsi
30.7.2012 15:21:24   
*Aura
Jaz ti lahko povem, da si ne bi nikoli, nikoli dala umetne. Ne pravim, da so moje perfektne, ampak pol jih moraš servisirat pri kirurgu.... Imam sosedo, ki mi je tako bedna, saj si je po veliki želji tipa dala povečat, sedaj pa jo je pustil za eno drugo...kaka beda. Rajši manjše, kakor velike. Svetuje ti, da vsako jutro mrzlo brisačo (namočeno v mrzli vodi) položiš nanje in boš videla rezultate po mesecu dni. Malo boš morala stisniti zobe :). Poskusi. Vsakojutranja navada, ki še kako polepša prsa. Poskusi. Saj so iz tkiva, ki se ga da učvrstit. To mi je, še ko sem bila najstnica zaupala ena starejša gospa, ki je imela pri 60 letih take, da dol padeš....:)

(odgovor članu svetnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Povečanje prsi
30.7.2012 15:37:35   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: slutnja

kremo Intensive Firming Bust - a je katera probala ze? nekje najdla, novga foruma neznam odpret pa me zanima?


Kaj za ena krema pa je to?

(odgovor članu slutnja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Povečanje prsi
30.7.2012 16:29:05   
astrid1
Nekaj takšnega sem videla tudi v DM. Mislim, da ni tukaj krema tista, ampak samo masiranje, ki vpliva na tkivo.

Tudi jaz sem si vsak dan masirala dojke pred nosečnostjo, ker naj bi to dobro vplivalo na hormonsko ravnovesje (metoda Savine Ritter). Dojke so se spremenile, postale so bolj čvrste, vendar pa je ostala košarica ista. Pa tako ali tako ne bi hotela večjih, je tako neudobno, sploh zdaj ko sem noseča.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?