|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
12.6.2010 18:45:41   
BabyKitty
AinR tudi jaz nisem imela nikoli pred KT probleme z menstruacijo... celo puberteto brez mazoljčkov... potem  po prenehanju sem bila pa kot ta hujša pubertetnica, pa mogla osebno okol kazat user posted image menstruacije dolge, boleče ipd...

Vglavnem tudi sama sem rekla, da se s tabletkami najverjetneje ne grem več! Edino kar me skrbi je, da bi se moja endometrioza potem spet kaj pojavila in bi me mogli dat na hormončke spet... vglavnem KT user posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
12.6.2010 22:30:55   
egleria
da vas malo potolažim pri KT: glede mozoljčkov pa tega - meni so se po porodu ful popravili - koža je veliko čistejša.. ne takoj ampak kakšna dva meseca po porodu.. zdej ko sem dobila M niti ni bila tako močna.. zdej bomo še samo videli če bo redna user posted image
vnetij tudi nimam več toliko.. je pa res da sem med nosečnostjo imela streptokok B user posted image tak da punce če mate možnost se dejte testirat za to bakterijo..

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
13.6.2010 10:46:17   
BabyKitty
elgeria kje je še moj porod user posted image  

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
13.6.2010 11:04:10   
malajka84
Hej punce!

Uf glede kože..jst sm trenutno v tisti fazi, ko mam obraz kot kakšna 15 letnica..vse mi buta ven...kožo po telesu pa suho za znort..bl se mažem...slabi je....
Pa seveda tud strije prihajajo...po trebuhu..eh groza..sam baje mamo to u familiji...tk d  nimam kej druga k to d se mažem, d mal omilim, sam bojo ostale, za to bomo po porodu skrbel...mal se jih da zakrit...eh bo že.

Dasn je pa spet vroooče za znoret. Po kosilu greva z mojim par km stran h kolegov..on gre gledat tekmo jst pa na babji čvek.:) Mal je treba:)

Meje se lepo!!

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
13.6.2010 12:37:50   
sa5i
hejla!
vroče je user posted image user posted image jaz pa še zmeraj z ogromnim trebuhom ko me kdo sedaj sreča sploh ne verjme, ja je le en user posted image user posted image

in ste že navijaško razpoložene?

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
13.6.2010 13:25:45   
BabyKitty
sa5i kaj čakaš... pikica bi fuzbal gledala user posted image

BOSTINA strije so šit ja... mene kr mal skrbi kaj bo... fuzbal pa dedci joj joj user posted image

(odgovor članu sa5i)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
13.6.2010 13:43:23   
witch
Evo mene user posted image user posted image user posted image

sa5i a ti še kar kinderjajček? user posted image upam, da ti dnevi čakanja hitro minejo... mi tudi čakamo nečaka/nečakinjo pa kar noče ven... je že čez rok, ampak user posted image se ne mudi user posted image
navijam pa bolj slabo, ker se učim user posted image user posted image si pa zdaj med tekmo vzamem kakšno pavzo več user posted image user posted image user posted image

hmmmm jaz nikoli nisem imela mozoljev... potem mi bodo med nosečnostjo izbruhnili user posted image user posted image kaj se tiče pa strij.... jaz nisem suhica in jih imam.... ****T ga... niti nikoli nisem preveč pozornosti temu posvečala, in so kar naenkat nastale. Mislim, da tudi če jih ženska ima, ni zato nič manj lepa (če se lahko tako izrazim)... tudi moja mami jih ima od nosečnosti, pa je suhica. Pa se je sprijanila s tem. Po drugi strani pa.... tudi če sem cela strijasta, pa tudi če bom imela nevemkake "poslednice" nosečnosti, me ne gane... samo naj že enkrat je dojenček....



_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
13.6.2010 21:50:11   
BabyKitty
Moja mati ni nič strijasta, jaz pa sem še iz pubertete malo po bokih, ampak nikoli sploh nisem opazila oz. sploh vedela nisem kaj so to strije user posted image jih bomo pa mel pa kaj! Bom vsaj vedla s kje je dojenček prišel in imela spominski "tatoo" na nosečnost user posted image Čeprav priznam, da bi se jim raje izognila user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
13.6.2010 22:32:03   
egleria
babykitty vsaka bi se z veseljem izognila strijam verjemi user posted image ampak tak pač je, ene jih dobije druge ne.. ti želim da bi bila ti med tistimi ki jih ne dobijo user posted image
glede mozoljev: verjemi da če bi mene videla takrat ko sem jih mela ko sem bila noseča bi se me ustrašla.. pa ne sam da je grdo zgledalo. še boleli so me ful. ker so bli hinavski pa veliki..


jaz pa nisem gledala tekme danes. moj dragi jo je s sodelavci. ja tak so ti naši dedci.. user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
14.6.2010 6:31:43   
BabyKitty
Zdej se pa odpravlam na izpit user posted image tok se mi ne da user posted image sem pokonci že od 5.00 in "ponavljam" user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
14.6.2010 7:03:55   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: BabyKitty

Zdej se pa odpravlam na izpit user posted image tok se mi ne da user posted image sem pokonci že od 5.00 in "ponavljam" user posted image


pridna!
držim pesti zate user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
14.6.2010 7:55:23   
witch
 BabyKitty tudi jaz držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vso srečo user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
14.6.2010 13:09:46   
BabyKitty
Hvala vsem, ki ste držale pesti zame user posted image kaj počnete ob tako lepem vremenu?

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
14.6.2010 13:16:42   
AinR
učimo se... user posted image user posted image user posted image oz. nas pri tem moti rr user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
14.6.2010 13:27:24   
BabyKitty
AinR poznamo, poznamo user posted image imam še 3 izpite ta teden, pa sem še kar za kompom user posted image user posted image

(odgovor članu AinR)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
14.6.2010 13:46:35   
zaljubljena23
uu ste se načvekale, ko me ni bilo gor...bom jutri prebrala vse...

vglavnem, odptevam urice do NS...jee, komaj čakamuser posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
14.6.2010 15:40:59   
lil_
da mal popestrim ns seznamcek...danes sem namesto user posted image docakala user posted image user posted image
kere podatke rabm, da me date pod srecke user posted image ... PDP sm si zracunala sama...tko da mozn da se bo se spremenu user posted image 21.2.2011... stara sm 23, al morm dat starost, pol k bomo mel pikico ze doma? sm pa iz lj. upam da je to to user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
14.6.2010 16:19:44   
witch
zaljubljena ti imaš pa danes ns user posted image user posted image uživaj in poročaj kako bo user posted image

lil_ čestitke še tukaj user posted image user posted image lepo nosečnost ti želim user posted image

kaj počnemo? evo jaz sem delala ko nora danes user posted image sem sem prav lepo nadelala, zdaj se grem pa učit user posted image user posted image user posted image user posted image pa mi ni....
Za seznamček imam tudi jaz novičke... Moja M je danes prišla. Razočarana nisem, ker tudi nisem pričakovala veliko ta mesec.. Sem pa vesela, da sem si uspela cikel urediti brez tablet user posted image in da je končno spet prišla na 30 dni... Novi podatki so: ne pričakujem je 17.7. bo pa to najin 6. krog user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
14.6.2010 16:35:44   
lil_
witch hvala za cestitke, tut jst cestitam tep za ureditev ciklauser posted image le tako naprej, pa bodo hmal user posted image drzim pesti user posted image user posted image ...pa se sesti krog...men je prnesu pikico user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
14.6.2010 18:22:03   
BabyKitty
lil_ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jeiiiiiiii user posted image

witch saj bo kmalu... boš videla user posted image

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
15.6.2010 9:26:38   
MoZza7
Živjo!

No, če je že bilo govora o KT, pa me zanima še par stvari. Jaz lahko povem da sem enkrat nehala jemat tablete pa so me tako mozolji napadli da me je strah spet nehat. Sicer sem imela že prej probleme s kožo ampak vseeno. V glavnem, ker KT niso 100% zaščita pred nosečnostjo in ker lahko pozabljivi ljudje kot sem jaz tudi kakšno pozabimo, se lahko zgodi da zanosiš kljub zaščiti. Torej me zanima: ali tudi v tem primeru menstruacija ni več? Ker to ni prava menstruacija, torej obstaja možnost da se pojavi še vedno, al kako je s tem? :S :S :S Ker to me res bega. Kako pa tablete vplivajo na plod, če jih ne prenehaš jemat? imajo hujše posledice? Hvala za odgovore!

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
15.6.2010 9:51:51   
BabyKitty
MoZza7, da zanosiš kljub KT je takoooo mičkena možnost... Pomoje menstruacije v pravem pomenu besede nimaš, mogoče kakšen rjav ali roza izcedek, saj bi menstruacija "splaknila" jajčece iz maternice... Če pa jemlješ še naprej KT kljub nosečnosti, pa je verjetno tako kot pri vseh zgodnjih nosečnostih... če je kaj narobe zaradi tega s plodom bo prišlo do splava, ker se ne bo pravilno razvijal... vse ali nič torej...

Ampak to je samo moje mišljenje, izkušenj na srečo nimam user posted image Je pa to tako majhna možnost, da je pomoje škoda omembe...

(odgovor članu MoZza7)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
15.6.2010 10:00:50   
malajka84
lil čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

babykitty vso srečo na izpitih, jst sm se kr odjavla od dveh...kr prelagam prelagam..ju vlečem že par mescev..eh leto že....

drugače pa komi čakam jutri...mam pregled in dan prej sem zmer žvčna..sej bo, upam, da me naroči na morfologijo pred 1. julijem, ko grem na morje, ker sem že tolk firbčna, seveda če je vse vredu, ap to tk mora bit!! najbolj me pa zanima s kom se jst pogovarjam tkle  k sm sama...al z babo al z decom:) heh..pa še bolane stave so padala u familiji pa tiste aha tak buši je punčka bo,...bo vsaj mir zdej..čeporv nimama namen povedat vsem za spol..sam parim k...ma parim:) kok sm zatrežena dons:)
kr šibam raje:)
mejte se lepo:)

(odgovor članu MoZza7)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
15.6.2010 10:04:53   
BabyKitty
BOSTINA hvala za lepe želje user posted image mi bo prov pršla sreča ja user posted image glede morfologije, bi te pa skor mogla naročit... jaz sem naročena 15. julija pa si precej pred mano user posted image spol tudi mene matra ja, imam tak ogromen občutek, da bo fantek, pojma nimam zakaj... ampak bom tud s punčko več kot zadovoljna...user posted image

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
15.6.2010 10:08:57   
MoZza7
BabyKitty hvala za odgovor! Me je zelo firbec matral kako je s tem, ker mi odkar sem ponovno začela jemat tablete, doslednost ne gre najbolj od rok  :D V glavnem vesela sem da zdaj vem kako je s tem, ker gotovo vsak želi najboljše za svojega otroka. Včasih si prav zaželim da bi se kar "ponesrečlo" :D Verjetno je želja tako velika da se mi zdi že zelo možno da bi se zgodilo kljub KT. Upam da se lahko še kaj oglasim!

Lep pozdrav!

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?