|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 8:57:26   
kalbo
Maja je malo falila z izborom pesmi, ker Tina Turner ima specifičen glas, ki je zapečen v glave ljudi. Čeprav je zapela dobro, celo vrhunsko, se ni slišalo kot Tina in to ji je pobralo glasove.

Lina pa....ko tako majken otrok tako poje je super, lepo, samo bojim se, da je to za tako majhno glavico vseeno preveč. Poznam fanta, ki ni bil drugega kot stranska vloga v Poletju v školjki, pa mu ni bilo lahko na svetu. Drago je plačal ceno slave v mladih letih, pa sploh ni bil slaven v primerjavi s temle. Močno upam, da imata njena starša debelo kožo in pamet v glavi, ker je takega talenta in tako majhne punčke škoda, prdvsem je škoda njenega otroštva. Pa ji privoščim, samo bojim se tega, kar sledi, pa se mi zdi, da je Branko podobnih misli.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 9:04:29   
*miska.mcc*
pa se mi zdi, da je Branko podobnih misli.


ja, je bil....
saj je rekel..."Lina, uzivaj zdaj, ta trenutek. Jutri je cisto navaden dan!"user posted image

.......you wish!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 9:08:42   
mojamura
ahh, naj še jaz pristavim svoj pisker.
navijala sem za majo.
za lino pa upam, da ji ta zmaga ne bo bolj škodila kot koristila.user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 9:15:25   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ok....lina zmagala. nisem nic upala. vseeno mi je.
zmotilo me je pa....
ce vzamemo, da puncka res uziva in ji nenormalno pase ves ta cirkus okoli nje. in da jo starsi podpirajo....
ma, da sem jaz v kozi mamice, bi prinorela na oder tisto sekundo, ko so jo razglasili za zmagovalko, jo preljubčkala, objela, da bi ji umanjkalo sape, jo metala v luf, valjala bi se po odru....user posted image

linina mami jo je pa samo malo pobozala po laskih in to je to...user posted image

pa se..... ste opazili, da natasa ni potočila niti ene solzice???? na FINALU. ko je alen svojo pesem peluser posted image



saj je ona napisala besedilo in glasbo - baje user posted image user posted image user posted image  'hmmm' le zakaj - mogoče je pričakovala zmago...

Linina zmaga - user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 9:25:07   
RAKICA2007
glede na to da je gospodična- oz. mala princeska stara komaj 7 let, bi ji z veseljem dala omejitev porabe denarja do svojega 18. leta starosti. Menim, da mala ne bo imela prav nič koristi od 50.000 €.


(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 9:32:08   
talika81
mislim, da res ne. razen mogoče kako novo igračo al pa kak izlet več.
lahko pa da se tudi močno motimo in bosta starša dala ta denar na poseben račun, ki bo samo za njo.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 9:33:24   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: talika81

mislim, da res ne. razen mogoče kako novo igračo al pa kak izlet več.
lahko pa da se tudi močno motimo in bosta starša dala ta denar na poseben račun, ki bo samo za njo.


to bi bilo najlepše darilo za prihodnost user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 9:44:41   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Lina je men za kozlat, afna. Ampak bo po moje žal zmagala.


Govoriš o sedemletni punčki! Za kozlat? Afna? user posted image

Meni je tudi rahlo mimo da ni starostne omejitve, da je en velik vprašaj kako bo mala slavo prenesla in samo upam, da ima močne in prizemljene starše, ki ji bojo pomagali, da ne bo kapitulirala pod pritiski. Ampak na žalost po prebranem sklepam, da bo kar nekaj škode temu otroku povzročene s strani tujcev, ki svojo skrb izražajo na raznih forumih s z izjavami, da je mala za kozlat in afna in podobnimi.

< Sporočilo je popravil oka -- 7.6.2010 9:45:26 >

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 9:52:59   
witch
Glede zamge.... mislim, da je premajhna in se strinjam z večino od vas. Naj poje v šoli v zboru pa pleše na izbirnih vsebinah, ko bo pa malo večja pa se naj poda v te vode...
Gede denarja pa... če ga bosta starša dobro naložila imata obe hčerki dobro prihodnsot.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 9:58:45   
mojamura
evo nastop maje k. v finalni oddaji:

http://www.youtube.com/watch?v=kuL4-XhE-yY

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 10:04:53   
krtačka
IZVIRNO SPOROČILO: oka

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Lina je men za kozlat, afna. Ampak bo po moje žal zmagala.


Govoriš o sedemletni punčki! Za kozlat? Afna? user posted image

Meni je tudi rahlo mimo da ni starostne omejitve, da je en velik vprašaj kako bo mala slavo prenesla in samo upam, da ima močne in prizemljene starše, ki ji bojo pomagali, da ne bo kapitulirala pod pritiski. Ampak na žalost po prebranem sklepam, da bo kar nekaj škode temu otroku povzročene s strani tujcev, ki svojo skrb izražajo na raznih forumih s z izjavami, da je mala za kozlat in afna in podobnimi.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne morm verjet kaj use preberem na RR.

moja favoritka je bila Maja.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 10:14:10   
alda
gledala nisem, ker mi je res totalno mimo ta šow:
. žirija, ki pametuje, pa še sama ne razume vsega kar pove user posted image
- nastopajoči: res ta pravi talenti so že izpadli takojuser posted image , uni ki pa so "igrali" na čustva al pa "strokovnost" žirije se je pa šlepala iz tedna v teden, se z raznimi novičkami , pojavljali prav povsod/ še v dnevniku 24.kur user posted image , da o kakih Lady, Story ,..in ostalem garbiču ne govorim/...no bilo je tudi par izjem npr. ta Maja...bravo!!!...mislim da bi njej bolj pripadala zmaga.

Mislim, da smo še daleč od pravih šowov take in podobne vrste,saj tiste ki upaste gledat hrvaški RTL. veste o čem govorim .tam so imeli v petek finale Hrvatsak traži zvjezdu!
Sicer ne vem kdo je zmagal, ker sem zaspala user posted image , ampak že sam izbor kandidatov, kvaliteti in glasbeno kolikor toliko ...vendar še vedno dosti boljše kot naše, podkovansti žirije sploh ne govorim!....
Kar se pa Line tiče: drago detece, upam, da ti slava prinese predvsem mirno in srečno otroštvo!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 10:25:24   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Mislim, da smo še daleč od pravih šowov take in podobne vrste,saj tiste ki upaste gledat hrvaški RTL. veste o čem govorim .tam so imeli v petek finale Hrvatsak traži zvjezdu!



kim verson!!!user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 10:37:15   
alda
Kim super poje!!
Vendar mi je zaradi zvrsti glasbe bolj včeč Vilibald, sem pa po tihem upala finale Vilibalda in jJuraja al pa Dujeta..user posted image user posted image user posted image
celotni nastopi fenomenalni: od glasbenega do vizualnega izgleda, vse res fenomenalno, ker se sploh niso trudili "posnemat-imitirat" original ampak najbolj kar je možno interpretirat pesem, da dobi poslušalec filing, da je to to!!...da jo je tako dobro zapel kot Original" pevec.
Npr: Moja mura ti že veš: Vilibaldova izvedba Princove Purple rain, al pa Hight way to helluser posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 10:41:39   
mojamura
ja vem....kapo dol Vilibalduser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 10:42:38   
jagoda77
jaz sem navijala za Majo, ker ima punca res dober glas in stas tudi, tako da je idealna za naslovke in kakšne dobre plate :)

Lina... hm....ima še 10 let časa, do takrat pa naj uživa otroštvo

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 10:56:36   
TaMaSa
Sem si sla pogledat na youtube Linine nastope,ker do zdaj nisem vidla se nobene oddaje.
Neverjetni talent.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Je pa res se tak otrocicek.

Glede afne in kozlanja....avtorica teh "globokih"izjav,da te ni sram!

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 11:20:58   
pety78
OMG, pa saj ne morem verjet...

Če denarja ne bi bilo posredi, bi malo drugače razmišljale, tako pa vas 50.000 EUR prekleto boli!! user posted image In neumna izjava, da naj bi denar dobila ven pri 18-ih letih?!?!? Malo si poglejte najstnice v teh letih, pubertetniških letih...A mislite, da že znajo racionalno delati z denarjem, sploh s takšno vsoto? user posted image user posted image user posted image Srednješolke, na pragu mature...v prvo Porsche avto hišo bi šle...user posted image user posted image user posted image

Lina ima talent, krasno poje. Maja je pa itak carica, ki bo zablestela na naši sceni tudi brez teh 50.000 EUR. Še sama je priznala.

Za Lino in njeno slavo pa se ni preveč za bat. Če bo kdaj zabluzila, droga in alkohol...bo kaj drugega prej krivo, kot pa ta zmaga. Glede na to, koliko je odvisnikov okoli nas, predvidevam, da niso vsi talentirani...Pa da jim slava ni stopila v glavo...user posted image
Poleg tega Lina v tej naši mali deželici verjetno ne bo potrebovala telesnaga stražarja, nekaj nastopov na leto ji pa tudi ne bo uničilo otroštva. Če uživa v petju, naj poje. Ogromno otrok njenih let se že aktivno ukvarja s športom, trenirajo vsak dan...Imajo tudi tile uničeno otroštvo?!?!




_____________________________



(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 11:25:01   
Anonimen
pety78, a lahko dodam svoj podpis?user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 11:42:51   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

Sem si sla pogledat na youtube Linine nastope,ker do zdaj nisem vidla se nobene oddaje.
Neverjetni talent.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Je pa res se tak otrocicek.

Glede afne in kozlanja....avtorica teh "globokih"izjav,da te ni sram!


Ne, ni me. Ker je res afna. Če si gledala njene nastope, pa poglej še njene krane izjave, kako bi rada bila zvezda in da bi bila slavna in da bi jo vsi poznali bla bla bla. To je zame afnanje in sem čist alergična na take fore, da ne bo pomote, krivi so itak starši, saj ni sama kriva, ampak ona stoji na odru in take klati, da te nekam prime.
Za 7-letnico lepo poje. Za 7-letnico. Ampak brez kakih presežkov in niti pod razno nima 100% posluha.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:05:07   
TomTaylor
Zmaj Tolovaj...o (frišni) 7 letnici govorimo, ja?! Seveda je še mala princeska, afnica mala...Moja je sicer stara šele 4 pa jih tut take poka, da me pogosto glava zapeče. ...Ampak to so otroci. Malo razumevanja in tolerance ti res ne bi škodilo.

Osebno pa je moje mnenje  ob Linini zmagi razdvojeno; za 7 letnico, ki ne obiskuje šole petja, je definitivno talent, o vsem ostalem smo/ste pa v večini itak že pisale. Pa smili se mi punčka že zdaj, sploh ko vse tole (še posebej del o kozlanju) berem...Meni bi šlo na jok, če bi brala o svojem otroku..


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:08:31   
mačkicamala
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

IZVIRNO SPOROČILO: talika81

mislim, da res ne. razen mogoče kako novo igračo al pa kak izlet več.
lahko pa da se tudi močno motimo in bosta starša dala ta denar na poseben račun, ki bo samo za njo.


to bi bilo najlepše darilo za prihodnost user posted image




ijeeeee,kak si lepo napisalauser posted image user posted image .......................najlepše darilo...japajade.user posted image .to bo ja.

Vse kar bojo tastari kupuli,bo folk mišljenja,da je kupljeno z Lininim denarjem.Ziher ta denar ne bo šel samo za njene potrebe.
Zmagala pa ni taprava,Maestro so bili zakon ali pa jodlarka Tina,sam ona ni imela popolnoma nič šans za zmaga,ker se pol toliko ni pisalo po cajtengih o njej,kot o tem malem čudežu,ki sploh ni pela lepo.

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:14:18   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Zmaj Tolovaj...o (frišni) 7 letnici govorimo, ja?! Seveda je še mala princeska, afnica mala...Moja je sicer stara šele 4 pa jih tut take poka, da me pogosto glava zapeče. ...Ampak to so otroci. Malo razumevanja in tolerance ti res ne bi škodilo.

Osebno pa je moje mnenje  ob Linini zmagi razdvojeno; za 7 letnico, ki ne obiskuje šole petja, je definitivno talent, o vsem ostalem smo/ste pa v večini itak že pisale. Pa smili se mi punčka že zdaj, sploh ko vse tole (še posebej del o kozlanju) berem...Meni bi šlo na jok, če bi brala o svojem otroku..



Ne vem, če bi ti svojega otroka tako izpostavljala? Jaz ga ne bi. Pa ti sama praviš, da te glava boli, ko čudne ven meče, mene tudi, ko našo poslušam. Kar se pa Lininih staršev tiče, pa ne bi rekla, da je tako. Zame je že samo dejstvo, da je pošljejo na tako tekmovanje, čisto dovolj zgovorno. Po moje jim ne gre nič na jok ob komentarjih, potem bi se lahko zamislila tudi nad komentarji, da sta za na CSD.
Plus da je POP forsiral "malo princesko", ne vem meni je čisto mimo filat glave otrok z bedarijami v teh časih, ko že ITAK noben ne bi nič delal, noben ne bi v šolo hodil, vse je "kr neki", vsi bi samo pravice in nič dolžnosti, mislim meni je to res čist mim. V šolo naj hodi, bo boljš zanjo.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:15:15   
oka
Ne, ni me. Ker je res afna.


Sedemletne afnice so prisrčne. Odrasle afne pa ste če uporabim tvoje besede "za bruhat" (ni prav prijetno, če ti kdo reče afna mar ne). In mala stoji na odru in klati svoje, ti pa sediš za računalnikom in klofaš take, "da te nekam prime". Samo je hudič, ker je ona še presneto mlada. Kak pa je tvoj izgovor?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: talenti danes- veliki finale
7.6.2010 12:17:26   
alda
Zmaj Tolovaj user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?