|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Napačna napoved - iz deklice v dečka in o...
11.6.2010 17:20:37   
čebela adela
napovejo dečka---je pa deklica

(odgovor članu čebela adela)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Napačna napoved - iz deklice v dečka in o...
6.7.2010 23:27:28   
majabar
Meni je na nuhalni napovedala deklico, zdaj pa na dveh morfologijah fantka. In kar verjamem Bi bila res šokirana, če bi rodila punčko. Mi je pa vseeno. Ampak punčka v modri sobiciuser posted image ...

(odgovor članu čebela adela)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Napačna napoved - iz deklice v dečka in o...
7.7.2010 17:37:29   
tjasaoasis
Jaz sem otroško sobo prebarvala na modro še predno smo sploh začeli "delat otroke" user posted image   Meni je modra najljubša barva in mislim, da to res nima veze s spolom. So mi pa na morfologiji tudi napovedali user posted image in sem že zdaj odločena, da ne bom delala razlik pri barvi oblačil. user posted image

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Napačna napoved - iz deklice v dečka in o...
12.7.2010 8:54:26   
tadejat
Ja meni pa je prvič povedal en spol, pol pa ene dva mesca nisem nič spraševala in slednje spet prašam in šment spet drug spol. Tako, da sem si zdej naštimala dve barvi za odhod iz porodnišnice.
Kolegica pa je imela tak primer, da so ji napovedali punčko in se ji je rodil fantek in sploh ni imela imena za fantka in je rekla, da se je počutila ful bedno, ker otrok ni imel en dan napisanega imena.

(odgovor članu tjasaoasis)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Napačna napoved - iz deklice v dečka in o...
12.7.2010 9:51:34   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: tadejat
Kolegica pa je imela tak primer, da so ji napovedali punčko in se ji je rodil fantek in sploh ni imela imena za fantka in je rekla, da se je počutila ful bedno, ker otrok ni imel en dan napisanega imena.


Moji otroci niso imeli napisanih imen vsaj nekaj dni ali celo do odhoda iz porodnišnice, pa se NIKOLI nisem počutila bedno. Smo vedno izbirali ime šele, ko so bili rojeni in smo jih nekaj časa spoznavali. Smo pa vsakokrat vedeli, kakšnega spola bodo - so bile napovedi od NS naprej vedno točne in nespremenjene.  

(odgovor članu tadejat)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Napačna napoved - iz deklice v dečka in o...
22.7.2010 13:14:57   
m_o_i
eh, ja...
meni so celo nosecnost(od nuhalne dalje) napovedovali fantka...pa tudi lulcka sem gledala na kasnejsih UZjih
en dan pred porodom sem zaradi suma zahiranosti otroka imela se en UZ - in mi gospod zdravnik napove punckouser posted image ..
po prvem soku in razlagi zdravniku, da ze 8 mesecev pricakujemo fantka, ker ga je skoz pridno kazaluser posted image  sem rekla tudi, da imamo zdaj neke druge skrbi kot to, katerega spola bo...
no, da ne dolgovezim: fantki menda znajo sedet tako, da zgleda med nogicama kot neka zemljica in potem je videt punckauser posted image  tak je meni potem-vidno opravicujoc- zdravnik razlozil zadeve

...in je bil fantek user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Napačna napoved - iz deklice v dečka in o...
24.7.2010 11:30:23   
mamamajča
Jaz tud nisem posebej vprašala, mam pa od prvega in zdaj od tega slikico z UZ, ko ponosno razkazujeta lulčka :) Tak da punčka to ne more bit :)



(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?