|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kam greste?
8.6.2010 15:54:49   
Anonimen
A so bile Žememje al Žememlje? 

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kam greste?
8.6.2010 15:58:13   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

A so bile Žememje al Žememlje? 


točno!

zdj mi pa se povej, kam grem jst na morjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kam greste?
8.6.2010 16:01:44   
Anonimen
Ja greste v en kraj cca. 3km pred Dajlo, tam nekje med Babiči in Lovrenčani, 2-3 km stran od morja user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kam greste?
8.6.2010 16:02:20   
*miska.mcc*
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kam greste?
8.6.2010 16:11:41   
muška
mi imamo samo 10 m do morja user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kam greste?
8.6.2010 16:13:47   
*miska.mcc*
muška, pol vas zalije ze, ce pride samo t od tsunamijauser posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kam greste?
8.6.2010 16:16:43   
muška
ne more, ker je otok spredaj user posted image  . ne prav fajn je. tak lepo se morje sliši ponoči.... božansko

Sem pa pretiravala malo. Do plaže je 10 m, od plaže do morja pa 4 m, tak evo 14 m imam do morja user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kam greste?
8.6.2010 16:17:38   
*miska.mcc*
as ti tud moja najbolsa prjatlca?user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kam greste?
8.6.2010 16:30:51   
Anonimen
A dej Miška, kaj se spet zraven štuliš ... a ne veš, da je Muška moj naj frendica user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kam greste?
8.6.2010 17:17:37   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: Vespazijan

Septembra pa gremo v Normandijo (ker oba z možem želiva videti Omaho Beach)


Sem bla tam in je zlo zanimivo, en tak cuden obcutek sem tud mela..vsa tista sirina, odprt prostor...se zaves kako so res bli sitting ducks.

Ampak tole pisem zato, ker je BBC pred kratkim predvajal novo oddajo o Omaha Beach, kjer veterani govorijo o tem kako je blo, pa nova odkritja so predstavljena (en nov nemski obrambni sklop so odkrili) in tud razlogi, zakaj je slo tko zlo vse narobe na Omaha Beach so bli predstavljeni. Poskus dobit kje na netu, ker jaz ti sicer lahko posredujem link ampak ne bos vidla prispevka, ker se samo v UK lahko gleda (copyright zakoni). Naslov je Timewatch: Omaha Beach, morda je tud na History chanel kdaj predvajana zadeva. Uuu caki, zdej sem sla gledat in je zadeva bla prvic predvajana 2008, tak da mrbit si pa ze vidla user posted image . V glavnem, tlele je link: TUKAJ

Pa v Normandiji ne spustit Mont St. Michel-a, ker je bozanski kraj. Pa preverite kdaj je plima in oseka, da boste lohk gor prisli.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kam greste?
8.6.2010 17:37:31   
ZARA
U Filah.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kam greste?
8.6.2010 18:57:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

U Filah.


a se boste zabivakirali v Ikei? user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kam greste?
8.6.2010 19:15:11   
ronja
En mali otočič na S Jadranu - Unije.
Ker ma mami vikend tam, not ni pomivalnega stroja (bi ga pa mela, ja, bi ga tut kupla, ker za 1 mesec se že splačauser posted image , samo ma mami svoja pravilauser posted image ), je pa štedilnik in pralni stroj. To pomeni, da je udobno in poceni, ker mi mami ne računa najemnineuser posted image . Se ji odkupimo s tem, da lubi kaj popravi, jaz zašijem kak prt, prijemalke ipd... pa da zalivamo rože, itd...
Ker na otoku ni avtomobilov.
Ker je idealno za male otroke.
Ker sem jaz navezana na ta otok.
Ker je poceni in lahko sabo prinesemo precej.
Ker se lahko tam grem svoje hobije (imam dol star šivalni stroj, recimouser posted image ).
Ker je praktično, da ni treba nekaj rezervirat, pa iskat,... kar se trenutno nikomur od naju ne da.
Ker bomo tako lahko 1 mesec na morju za denar, ki bi ga sicer odšteli za 1 teden.
Ker je to fajn za tamalidve, sploh ker ni avtov in ostalega sranja - čist zrak, nobenih problemov...
Ker z dvema malima neko strašno potovanje ni največji užitek - ne njim, ne nama. Dopust je za odpočit siuser posted image . Ko bosta večji, bomo šli pa še kam drugam, gotovo.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kam greste?
8.6.2010 20:24:11   
Teni_
Zadar. In to čez dva tedna. Na današnji dan bomo že čofotali.user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kam greste?
8.6.2010 20:59:21   
kalbo
Na Murter za tri tedne v naš vikend na kolesih tam pri oljkah pod borovcem z odprtim razgledom na Kornate., brez pomivalca in pralnega stroja. Čez 10 dni, komaj čakam.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kam greste?
8.6.2010 21:11:56   
Anonimen
Enkrat avgusta za en teden nekam v Grčijo last minute all exclusive varianto. Da mi en teden ni treba skrbet za hrano, pospravljanje in pranje perila ter posode, ležanje na plaži z možgani na off.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kam greste?
8.6.2010 21:15:07   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

as ti tud moja najbolsa prjatlca?user posted image


moogče bomo pa res oddajali za kak teden dva. samo je prikolica

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kam greste?
8.6.2010 21:40:41   
marijaa
Julija za 1 teden na  Rab na rajsko plažo, ker je tam odlično za otroke, apartma blizu in ni tako dolga pot, ker imamo kar 2 dojenčka pa še neega 3 letnika, ki bo lahko čofotal in hodil po mivki po neskončno plitvem morju. V sredini avgusta pa za kakih 5 dni v okolico Mostarja, ker imam tam sorodnike, nazaj grede se pa ne bomo pozabili ustaviti na Baš čaršiji. Jo obožujem.

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kam greste?
8.6.2010 23:02:51   
Lianna
- Julij/avgust 2 tedna potepanja po Siriji in potem še dva tedna potepanja po Turčiji - zakaj? ker me privlači arabski svet, ker v Siriji ni veliko turistov, ker ne maram poležavanja

- September 5 dni Berlina

Vmes pa kakšen skok na morje.

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kam greste?
8.6.2010 23:06:53   
norge


Norge, pa ne da še isti hotel - Tauernkönig user posted image


Sicer pa je pri nas bila želja iti junija v JAR na tekmo Slovenija - Anglija, samo nas pri Sparu niso hoteli izžrebati user posted image
[/quote]

Ja, tako je! Štartamo 19.6.user posted image user posted image Dobiš info iz prve roke.. čist vroče novičke pred tvojim dopustom. A imate kaj splanirano, kaj si boste šli kaj ogledat?

Kar se pa JAR-a tiče pa tudi HVALA ENAKOuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kam greste?
9.6.2010 6:33:43   
tassi1
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Miletiči, predvsem ker ni nobene gneče, pa plaža pred apartmajemuser posted image

se strinjam- bila pred trmei leti in je bilo fajn! user posted image user posted image user posted image
preko katere agencije pa greste?'

_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kam greste?
9.6.2010 6:56:55   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

U Filah.

a se boste zabivakirali v Ikei? user posted image

Ne, za to vrsto zabave moram do Celovca.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kam greste?
9.6.2010 7:22:16   
madela
Mi gremo na Sicilijo user posted image
Zakaj tja...hmmm,zato ker imajo tam vulkan in moji mulci  že komaj čakajo,da gremo do kraterjauser posted image
Ne vem,kaj to pomeni zame...še več branja knjig na to temo ali bo potem malo manj user posted image
Ker gremo z avtom sledi še en dan pri Pompejih in dva dni v Rimu,ostale stvari pa si bomo ogledali ob postankih user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kam greste?
9.6.2010 7:24:56   
aprilčica07
Medulin.. zakaj? ker je apartma fenomenalen, za zelo nizko ceno, primerno je predvsem za otroke... opremljen je z vsem kar rabimo..user posted image sicer pa moja želja, Hvar kot vsako leto doslej.. upam, upam, da nam drugo leto uspe..... za moje okuse je morje tam naprej od Zadrauser posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kam greste?
9.6.2010 7:30:12   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: norge
Kam greste pa vi, Kerensa?

Če z g. Možem zbereva dovolj denarja (imava še 2 meseca časa), greva sama za en teden v NY (tokrat zares), za en teden pa na vikend na Plitvička jezera. Če pa ne zbereva dovolj, greva pa s tistim, kar že imava, za 7-10 dni z avtomobilom do Portugalske in nazaj in za preostanek na vikend Plitvička jezera.


kako to misliš, a takrat potem nista šla zares?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?