|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifen
13.9.2010 11:04:57   
drejcisu
Princpesi ti dam tudi jaz čisto prav...tudi  jaz razmišljam preveč se mi zdi in zato tud pri nas nič ne rata....sam ko pa je tolk težko odklopit....in mislit na kaj drugega.Pa vsi te sprašujejo...je kaj novega...uff kako sovražim taka vprašanja...ko bo kaj bodo že zvedli prej al slej...
Meni Klomifen ne dela nobenih težav razen mogoče večjega apetita in s tem povečanja telesne teže. user posted image


(odgovor članu princpesi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: klomifen
13.9.2010 11:22:20   
princpesi
joj ja, s temi vprašanji kaj pa vi čakate, saj ste poročeni itd....so pa nekateri (vsaj po mojem mnenju) že skoraj malo privoščljivi!!
Valda da če po 2 letih in več ni, pač je nekje nek drug razlog, ki ga pa ne želim deliti ravno z znanci s katerimi se vidim 1x letno al pa še to ne.
Prav včasih imam filing, da komaj čakajo da boš odgovoril nekaj negativnega, saj so edino te informacije zaželjene ... očitno (ali pa na vse to gledam zelo preveč občutljivo) Ampak tako je!
In dekleta ki so takoj v prvo zanosile itd brez težav sanjalo se jim ne bo, kako je če se ti že pri prvem zalomi IN HVALA BOGU DA NE, KER NE BI PRIVOŠČILA NITI SOVRAŽNIKU (ČE BI GA IMELA)!!! In kakšna psihološka vojna je to
VENDAR GLAVO GOR IN NIČ DOL PA BOuser posted image BRAVO ZA VSE NAS

(odgovor članu drejcisu)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: klomifen
14.9.2010 7:49:37   
doom
Princpesa, ne obupaj ! Res veliko vpliva psihično stanje posameznika,oziroma vseh nas, ki se trudimo imeti user posted image .
Glede prvega poroda ,slabosti ,s tem pa se ne obremenjuj zdaj.

Držim pesti in ti iz srca želim,da ti kmalu uspeuser posted image  !!!!! Po možnosti dvojčkiuser posted image

(odgovor članu princpesi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: klomifen
21.9.2010 10:45:17   
princpesi
ma sej ne vem no, al bi človek kar obupal al ne....
sem bla na uz po 4em ciklu, lepo viden folikel (nevem en al več), pa še minimalna pregrada zraven, na HSG pa nič videt....joj Ljubljana kliče

(odgovor članu doom)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: klomifen
22.9.2010 22:00:01   
smrko
Jaz pa 2 krog in je vidla 3 folikle, sicer samo na levi strani, ampak danes zopetuser posted image ...na 14 dan sem bila na UZ, takrat sva  tudiuser posted image , potem pa so me 2 dni ful jajčniki boleli. ginekoliginja mi je rakla, da naj sedaj naredim 1 mesec pavze potem pa spet jem naprej klomifen. ali katera ve, kako je s cistami, ali je to pogost stranski pojav klomifena?? v katerem ciklu s klomifenom pa je vam uspelo, ali ste tudi kaj "pavzirale"?

(odgovor članu princpesi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: klomifen
23.9.2010 14:58:39   
camino79
Saj tole se bo slišalo trapasto, ampak mogoče pa gre katera še na dopust v južne kraje. Na Hrvaškem se ga dobi, moj pa ga je prinesel iz Črne gore. Dobil ga je celo brez recepta, cena: 2,50 evra.
Nisem mu dala recepta zraven, pa je šel čisto slučajno pogledat, če ga imajo. user posted image

(odgovor članu smrko)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: klomifen
25.9.2010 14:12:54   
Yogagirl
Živjo punce, sem nova na forumu.

Tudi meni je ginekolog predpisal Klomifen, ker pa se ga ne dobi več ne v Slo, ne na Hrvaškem. Mi ga je uspelo dobiti v Italiji, takoj čez mejo. Se mu reče Clomid.

S fantom se že leto in pol trudiva za dojenčka pa nič. Upam, da bo Clomid pomagal.

Lepo je slišat, ko kateri rata :) Mi daje upanje...

en lep deževen pozdrav :)

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: klomifen
30.9.2010 17:17:41   
fluf
Preseneča me ker berem da se ne Dabrostona, ne Klomifena ne da več dobiti v sloveniji, sama pa sem boje jemala po novem letu. Predvsem pa me preseneča dejstvo, da ju zdravniki še vedno predpisujejo....

(odgovor članu Yogagirl)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: klomifen
24.11.2010 0:13:11   
Barcula
živjo punce ker imam pco sem dobila klomifen vendar sem mogla iti po njega v avstrijo in sem ga brez problema dobila na zeleni recept tablete sem sicer mogla plačati ampak ti zavarovalnica vrne stroške ker ti v lekarni vrnejo recept,ki ga moreš kot dokazilo na na zzzs poslat kot dokaz in račun in izpolnjen obrazec tako da nič bat v avstriji jih majo :)
Me pa zanima kdaj naj se naročim na uz? Morda prvi dan ko dobim user posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: klomifen
24.11.2010 9:44:37   
drejcisu
Jaz kličem kar prvi dan user posted image  ....grem pa na uz tam nekje 14-16 dan user posted image ...

Tko so mi naročil...ne vem kakšna navodila si ti dobila...

(odgovor članu Barcula)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: klomifen
24.11.2010 11:36:34   
spelca82
Punce, glede vprašanj je tako, da se ne obremenjevat z njimi. Se ne splača. Vem, da je težko, ampak tako pač je. Tisti ki se jih tiče itaq vejo, ostalim pa rečem, da ko bo čas, bo čas. In se bova odločila midva, kdaj to bo. Ponavadi potem odnehajo, če pa še kej začnejo, pa smo povem, da ima dandanes veliko ljudi težave s tem in nikoli ne veš, koga bodo doletele.

_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu drejcisu)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: klomifen
18.1.2011 12:41:24   
huda83
Klomifena se v SLo ne dobi, Dabroston pa se po novem spet dobi ...

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: klomifen
19.1.2011 15:50:49   
cimi
clomid- pozna katera?? baje se ga dobi v italiji??

(odgovor članu huda83)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: klomifen
19.1.2011 15:53:28   
huda83
Clomid je enako kot Klomifen ... dobiš ga v Italiji in Avstriji ampak ne vem, ali se v Avstriji reče Clomid.

(odgovor članu cimi)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: klomifen
19.1.2011 15:54:15   
cimi
e v prosti prodaji ali rabim bel recept?

(odgovor članu huda83)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: klomifen
19.1.2011 16:22:58   
huda83
Baje ne rabiš recepta. ker itak plačaš ... jaz sem imela enkrat beli in enkrat zeleni recept tako da nisem ziher ... Če nujno rabiš, imam jaz doma še pol tablice tablet ...

(odgovor članu cimi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: klomifen
19.1.2011 18:57:22   
suzolinka
Clomid rečejo v Italiji in ne rabiš recepta

(odgovor članu huda83)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: klomifen
20.1.2011 16:23:23   
smeška83
Meni so pa ravno v italiji rekli, da moram prinesti SLO recept, a sem samoplačnicauser posted image

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: klomifen
25.1.2011 18:58:25   
drejcisu
Če katera rabi imam eno škatlico za prodat.... naj mi javi na drejcisu@gmail.com

user posted image user posted image

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: klomifen
31.1.2011 20:52:08   
UršiMB
Pozdravljeni forumovke!

Mene pa zanima sledeče: zaradi neredne ovulacije sem dobila klomifen tabletke, ki sem jih do sedaj jemala le en mesec... po narejenih ovulacijski testih, sem imela ovulacijo, sedaj pa mi menstruacija zamuja že 51 dan, znakov imam kar nekaj, nosečniški test pa ni nič pokazal. Je imela katera podobno situacijo? Sem se naročila na pregled, ker me malo skrbi....

lep pozdrav, Urška

(odgovor članu indijana)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: klomifen
24.3.2011 12:10:23   
Anonimen
Zdravo punce!

Ker bom pričela z jemanjem Klomifena in sledi IUI me zanima, ali lahko jem zraven Centramed Mami? Najbrž lahko?
In kako hitro ste kaj ve zanosile z IUI postopki? Ali je večja verjetnost za dvojčke glede na to, da gre za umetno oploditev?
hvala vam.

(odgovor članu UršiMB)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: klomifen
9.5.2011 14:34:38   
simbisimbi
Pozdravljene....Kupim Klomifen ali podobne tabletke.

Imela sem izven maternično nosečnost in ostala samo z enim jajčnikom. Zanositi se trudiva že dobro leto, vendar zaenkrat neuspešno. Rada bi poskusila še s temi tbl.

Hvala za ponudbo user posted image

ssimbi@gmail.com

Simbi user posted image

(odgovor članu drejcisu)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: klomifen
10.5.2011 0:36:37   
* hello kitty *
IZVIRNO SPOROČILO: indijana

Živjo,

vem da je tema že nestetokrat odprta ampak mene zanima sledece. Namrec grem v drugi krog z klomifenom ker v prvo ni ratalouser posted image , grem pa danes po recept za klomifen in mi naroča da vzamem 4 na dan 5-9 dan menstruacije????zelo mi je cudno...dala mi je dve skatlici tablet. v prvem krogu sem jemala 2 na dan 5-9 dan, ker imam PCO,nisem ziher ali naj vzamem kot je narocala ali pa raje po 2 na dan kot v prvem krogu? Hvala...


hej..vidim da si pila 2 tableti na dan klomifen...mene zanima kok dni mislim kok skatl na mesec,jaz sm mela prvi krog, po 1 tableto,(1skatlo) zdaj mi je rekla da probam z dvema na dan,sam zdej nevem kok dni,pozabla prasat ker sm bla mal zaskrbljena,zamislenja s svojim stanjem...lepo prosim če bi mi lahka odgovorila,ali če kdo drug zna odg.na moje vprašanje..hvalaaaauser posted image

(odgovor članu indijana)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: klomifen
11.5.2011 11:06:29   
Zojatisa
Živjo punce držim pesti za vas da vam rata,kajti meni je in to v prvem krogu Klomifena 2tabletki na dan ena zutri ena zvečir od 5-9dne cikla.
Imela sem samo en folikl in ta je bil tapravi in nam je ratal zdaj smo pa že v 13.tednu nosečnosti. lep sončen pozdrav in veliko sreče in uspeha!

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 30.6.2011 11:13:06 >

(odgovor članu * hello kitty *)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: klomifen
11.5.2011 15:56:43   
vesper
jaz sem za dve škatlici klomifena v Avstriji plačala 30eur. Tako da je ena potem 15eur user posted image

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 30.6.2011 11:13:21 >


_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu Zojatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?