|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
13.6.2010 10:20:05   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: bit

Fargi kje je kava , zajtrk a ni tebi Zup2 predala štafetouser posted image



ja ne morem v spanju limat gor kavice...user posted image user posted image user posted image

zdej sem pa pokonc in evo kavico...

user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78
a ste kej nogometno razpoložene


midva greva k njegovim na kosilo in pol v "športno sobo" na fuzbal.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
13.6.2010 10:22:34   
Teta M
Ahoj!

Bit: ta zajtrk je pa tak,kot sem ga jaz danes imela....Hvala lepa,tvojega bom pa za jutri pršparala...user posted image

Punce danes pa pesti stiskat,navijat,naši otroci morajo že sedaj začutiti kako smo pripadne domovini in navijaško razpoložene user posted image user posted image user posted image

GO  SLOVENIA GO!!!!!!!
                              



(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
13.6.2010 10:46:44   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: Teta M

Ahoj!

Bit: ta zajtrk je pa tak,kot sem ga jaz danes imela....Hvala lepa,tvojega bom pa za jutri pršparala...user posted image

Punce danes pa pesti stiskat,navijat,naši otroci morajo že sedaj začutiti kako smo pripadne domovini in navijaško razpoložene user posted image user posted image user posted image

GO  SLOVENIA GO!!!!!!!
                             





Meni se pa futzbala ne da gledati, to mi je ful beden šport. Je pa sine navdušen (vendar gre danes na šolski piknik), morda bo tudi drugi sine tak, ali pa bo balet plesal tako kot sem včasih jaz user posted image user posted image user posted image -upam da neuser posted image user posted image user posted image .

Jaz pa ne grem nikamor, razen na teraso, pa potem bom šla  na piknik za pol ure pogledat otroke, ker bodo v istih majicah recitirali pesmico učiteljicam in jim dali darilo-tega res ne smem izpustiti, pa še čisto blizu je piknik.

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
13.6.2010 11:14:01   
jona klara
hello
midva pa ne gledava fusbala, hvala bogu moj ni nič navdušen nad tem, meni pa tudi nič ne diši, mi smo bolj za zimske športe, je že moj včeraj reku, da upa, da tamal, če bo fant, da si bo najdu raje kak drug šport...moj je bolj za roštiljado, danes me čaka brancin na žaru, da damu pikcu jod in omega 3.

lepo bodte, pa če med tekmo ali po njej kakorkoli že.


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
13.6.2010 11:51:25   
BarbiG
Pozdravček vsem skupaj.

Danes je bil pa res super vitaminski zajtrk. Hvala bit in hvala Fargi za ohladitev. user posted image

Moj dragi zdajle ravno na roštilju peče, tko da sem danes frej kuharije.

Meni tud ni ne vem kaj za fuzbal, sam moj sinko bo pa jesen začel trenirat nogomet in je že zdej ves navdušen. Tko da bo mogla tud mami počas začet se osnov učit. user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
13.6.2010 19:23:34   
Fargesia
mi smo se v "športni sobi" nagledali fuzbala, pol sva šla domov...kljub vročini sem morala mal pospravljat, ker ko me prime, je treba izkoristit moment...user posted image user posted image user posted image
moja zlata mami se je javila, da bo tetra plenice zlikala, pa še en stroj cotk za otroka...k men to ne gre...se prov matram zraven.user posted image

ko hodim okol pa zgledam takole v tej vročini...

user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
13.6.2010 23:01:44   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: bit

Fargi...user posted image za prvi dan porodniške..user posted image

BarbiG ...dobro nas to pedenaš s seznamčkom ...pritkana siuser posted image

mene bo tudi ta vročina pobrala....še dobro da imava klimo in šiba od 8 zjutraj do 22ih. potem pa luftava do 6 zjutraj.
Fargi ko se je tvoja bebica obrnla na glavo... si jo kaj bolj čutila al manj.... meni naš škrat dela sive lase....čez dan ga komaj čutimuser posted image   sedaj vem da ne leži več prečno ker ga čutim samo zgoraj in spodaj...

jutri vam priporočam izlet na Janče... imajo jagodno nedeljo... 1001 izpeljanko na temo jagod.... njami..


Ja, Fargi..."stvar" postaja resna!!

Vsako leto si želim it na Janče...pa sem spet zamudila user posted image  user posted image  user posted image !!!

Kar se obračanja tiče...jaz sem skoraj prepričana, da naša še vedno leži kot carica (prečno), ker brca še povsem enako...še vedno se igra z mehurjem user posted image ! Upam da ne bo tako tudi ostala user posted image ...druga je bila z ritko...se ni pustila obrnit (čeprav so jo 3x) !
Priznam, da je tudi meni vroče in diham in hodim točno tako (če ne še slabše), kot user posted image ta bejba user posted image  user posted image  user posted image !!!

Je bil pa kar pester vikend, zato se tudi nisem javljala...v petek sem imela obletnico valete (ne priznam številke user posted image ) in je bilo prav luštno...posebno se važit s trebuščkom!!!

Včeraj sva se odpravila na vikend, kjer je padel en pikniček in je bilo krasno...lepo v senčki klepetat i n ledeno kavico pit user posted image !
Pa sem morala potem danes temeljito počit - beri na ležalniku v senčki brat knjigo. Ker je to v medvedovi deželi še zdaleč ni tako vroče, posebno v senčki, ker ves čas pihlja in je bilo krasno user posted image  user posted image  user posted image .

Tekmo sva pa potem "gledala" po radiu  user posted image  in je bilo prav zanimivo!
Komaj čakam torek, da vas vidim vse, vključno z našo bejbo user posted image  user posted image  user posted image !!!
Sem se pa kar ustrašila danes...tam so blizu tudi konji, ki jih grem jaz vsakič obiskat in malo nahranit. A me ni user posted image stresla elektrika od pastirja (priznam, kriva povsem sama user posted image )!! Saj to ni hudo...ampak sem vseen čakala, da začne spet brcat, da vem, da tamali ni nič.

No, zdaj bo pa verjetno dost za danes!!
Lepo spite!!!


(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 8:26:54   
Fargesia
dobro jutro!

user posted image

user posted image

jaz tudi komaj čaka na jutri!!! bi že kar danes šla! bit, a tam pri gradu se pa ne da parkirat?


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 8:37:09   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

dobro jutro!

jaz tudi komaj čaka na jutri!!! bi že kar danes šla! bit, a tam pri gradu se pa ne da parkirat?



zadaj za gradom lahko parkiraš... pri DIF-u user posted image

lahko pa prideš do mene pa greva peš..15 minutuser posted image ti bom račke pokazala user posted image

sem se pa z mojim pogovarjala in mi je dal idejo še za eno lokacijo...brunarca Bizovik..sam tam gremo naslednjičuser posted image

aja...

Dobro jutro pa hvala za okusen zajtrk.

Hermy1 kako lepo preživljata vikende skoraj sama v hladnem raju.
Na Jančah je bilo pasje vroče skoraj nobene sence in sva po 1 uri odpeketala domov.... no jagod sem se pa najedlauser posted image spet bo G težila zaradi kg. ne tok sadja....itakuser posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 8:40:57   
Fargesia
bitka, a sta šla z litijskega konca na janče? če sta šla, pol sta šla mim moje tašče (midva sva bila pa tam)user posted image

15 minut da bi hodila?! mah neeeee...user posted image user posted image user posted image te pokličem jutri.


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 8:44:22   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

bitka, a sta šla z litijskega konca na janče? če sta šla, pol sta šla mim moje tašče (midva sva bila pa tam)user posted image

15 minut da bi hodila?! mah neeeee...user posted image user posted image user posted image te pokličem jutri.



ne ne iz Zaloga..nama je blizje...

punca zadnjič sem brala da je treba vsak dan hodit 30 minut.hitre hoje.... tempo naj bo tak da lahko govoriš ....

a veš kak je moj tempo: polž se dere prehitevam po levi...Bitka umakni seuser posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 9:21:18   
honey
Punce, dobro jutro. Jaz pa sem preživela zelo "aktiven" vikend na morju - ležalnik, sonce, morje... Res aktivno, ni kaj user posted image Voda je bila tudi sprejemljiva, tako da se je dalo namakat in ni bilo tako hudo vroče user posted image Drugače pa smo namerili v senci 31°C, na soncu pa je bilo včeraj ob 13.30 kar 42°C user posted image Je bilo vroče, ja. Ampak ob morju se da vse zdržat - senca, vetrič pihlja, voda... V glavnem, nič mi ni bilo hudega user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 9:24:24   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: bit

punca zadnjič sem brala da je treba vsak dan hodit 30 minut.hitre hoje.... tempo naj bo tak da lahko govoriš ....


Pri meni je zdej situacija taka, da mora biti na vsakih 100 m wc (saj ne, da v resnici moram lulat, le filing je tak) in potem dobim kurjo polt od bolečin...najhuje je, da ni čisto vedno tako,...ampak vem pa nikoli, kdaj bo user posted image !! Lahko pa grem v miru na pilates in delam vaje...tam ni pa nič user posted image ! Pa seveda je vse ok v ležečem položaju user posted image  user posted image  user posted image !
Pri napačnem položaju naj bi za obračanje pomagal indijski most...sam to niso napisal, kako ga izvedeš, ker je zame bolj misija nemogoče...dvignem se še, za sekundo...kar pa predvidevam ni dovolj user posted image  user posted image  user posted image !! 

Na vikendu je res raj...brez heca...če bi bil mal bližje, vas z veseljem povabim tja!!! Tud sicer, sam ne vem, če boste hotle pridet user posted image !

Bitka...kile, ravno jutri imam pregled...in to po pikniku in večerji v petek user posted image !!!
Fargi, kakšen zajtrk user posted image  user posted image  user posted image !!!

Že zdej se mi nič ne da od te vročine user posted image !!

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 9:24:27   
Urshy78
jutro user posted image

jaz stanujem v bližini Janč, sva bla včeraj z mojim kakšno urco gor. in okoli dveh se je skoraj vse spraznilo..hmm..le zakaj user posted image user posted image user posted image

bo pa drugo nedeljo še en jagodni piknik, za vse tiste, ki ste ga to nedeljo zamudile.


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 9:35:28   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

jutro user posted image

jaz stanujem v bližini Janč, sva bla včeraj z mojim kakšno urco gor. in okoli dveh se je skoraj vse spraznilo..hmm..le zakaj user posted image user posted image user posted image

bo pa drugo nedeljo še en jagodni piknik, za vse tiste, ki ste ga to nedeljo zamudile.



to si moram pa zapomnit....da blizu stanuješ....kaj če bi ti recimo vse te piknike (kostanjev, jagodni) lepo objavla na RR ko bo...
ti povem da prav težko zvoham kdaj je kak piknik..se toplo priporočam za jesenuser posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 9:36:55   
Urshy78
bit, no problem, bom poročala user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 9:39:27   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

bit, no problem, bom poročala user posted image


juhejjjjjuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 9:44:15   
jona klara
jutro!!!!!!!!!

no tale zajtrk je pa res tapravi- hvala!
meni pa gre sedaj čas kr nekam počasi, se mi zdi, da se od 12 tedna nikamur ne prestavi.....komaj čakam, da vidim pikico

mojškra- hvala, si mi pomagala, isto bargi, danes sem tako lepo slišala pikico, čeprav preveč nočem ker vem da ji gre na živce, da nekaj rovarim pa jo motim.Sem brala knjigo ODISEJA ŽIVLJENJA, MALO NA OTROČJE, KOT PRIPOVED V MATERNICI ZELO LEPO NAPISANO- PRIPOROČAM.


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 9:44:19   
BarbiG
Dobro jutro.

Fargi, hvala za zajtrk in obvezno osvežitev poleg. user posted image Fargi, jst hodm še slabše kot ti in bom probala jutri parkirat čim bližje gradu, ker čez cel park it peš, je zame že cel projekt. Sem kot odrasel slon in res težko hodim. user posted image Bom šla pa z zadnje strani, mislim da s Povšetove proti gradu in ne tukaj s kopališke strani.

Bit, veš meni tud počasnejša hoja kot polževa dela preglavice. user posted image Sej boš jutr vidla, kakšn trajekt bo prišel. Upam samo, da imajo obložene stole, ker na trdem tud ne morem več sedet. user posted image Drgač pa ti zavidam, da lahko še toliko hodiš. 15 minut je zame zdaj tako kot prej vzpon na Triglav. user posted image

Punce, jutri je torek in se vidimo. Jeeeeeeeeeeeeeee. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 9:51:49   
bit
Če težko hodite parkirajte zadaj za gradom pri faxu...upam da bo porostouser posted image

danes imam pregled Nefrolog..in to ob taki trapasti uri ob 14....v najhuši vročini...si bom pingvine za v hladilno torbo kar okoli glave navezalauser posted image

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 10:38:24   
zup2
Dobro jutro user posted image  moje!

Vidim, da vam tale vročina ne paše...nam tudi ne! Preživeli smo prvi aktiven vikend... smo bili v soboto cel dan na pikniku (prvi prišli in zadnji odšli user posted image ) in je bilo Hani prov fino v senčki v vozičku user posted image . Je spala ko polhek, doma se pa skoraj skuha, čeprav imamo klimo. Ven smo hodili šele ob 7-ih zvečer, ker je bilo prej nemogoče. No, saj ta teden se bo malo shladilo, da bomo vsi lažje dihali.
Jutri pa midve prideva okrog 10-ih ali pa še kakšno minutko kasneje. Imamo tam zraven do 10-ih vadbo za malo. Ja, smo kmalu začeli user posted image !
V brunarici Bizovik sem pa jaz dostikrat in je res krasno, dopoldne je ful senčke in prav prijetno hladno user posted image .

Komaj čakam, da vas vidim, pa da še kakšno rečemo user posted image , upam, da ne bomo kakšne toče pričvekale!!!

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 10:47:36   
bit
Ooo Zup..

ko boš spet kaj šla v brunarco...mi javi se ti rade volje pridružim ker je krasno tam, nobene vročine in božji  mir user posted image

tebi pa Hermy je oproščeno če zamudite.user posted image

Kaj pa če bo jutri dežuser posted image ....jst bi vas vseeno rada vidla...

(odgovor članu zup2)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 11:49:32   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: bit
a veš kak je moj tempo: polž se dere prehitevam po levi...Bitka umakni seuser posted image


user posted image user posted image user posted image

jst grem gor pa dol po parceli, pa sem fertik....

ja, kaj če bo dež jutri? na to sem tud jaz že pomislila...ker obeti niso nekam lepi.


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 12:48:06   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: bit
a veš kak je moj tempo: polž se dere prehitevam po levi...Bitka umakni seuser posted image


user posted image user posted image user posted image

jst grem gor pa dol po parceli, pa sem fertik....

ja, kaj če bo dež jutri? na to sem tud jaz že pomislila...ker obeti niso nekam lepi.



a rečemo kolosej v primeru dežja?

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2010 12:59:42   
Fargesia
ja, pomoje bi bilo najbolj.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?