|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bolečine v mečih
1.7.2010 7:57:30   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: dory

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Fak, dory, kaj jaz to berem user posted image Tole te je doletelo?? Drži se in pazi nase user posted image


ja...kaj pa vem...na cajte mam občutek,da je to zelo resna stvar, spet potem me pomirijo besede mojih predhodnic,ki so to doživele...kaj pa vem

upam,da bo vse ok..tudi to,da maj dobi sestrico :)


Glavno, da veš pri čem si, da nisi še dlje odlašala z obiskom zdravnika. Pa da je zdravnik takoj ugotovil, kam te napotiti naprej. Zdaj bo vse ok user posted image

Še malo off topic: iz vsega srca sem vesela zate, da se ti življenje odvija tako, kot se ti. Zaslužiš si biti srečna, veš, po vsem, kar si dala skozi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: bolečine v mečih
1.7.2010 9:34:20   
dory
jej INR mam že 2.2 kar pomeni da injekicj nimam več...

zdej grem še na kliniko za žilne bolezni, da ovržejo še dednost...pa mogoče bom šla še na uz abdomna in rodil...da bom mirna...


kolk sem vesela,da gre na boljš...res ful :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: bolečine v mečih
1.7.2010 9:54:05   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: dory

jej INR mam že 2.2 kar pomeni da injekicj nimam več...

zdej grem še na kliniko za žilne bolezni, da ovržejo še dednost...pa mogoče bom šla še na uz abdomna in rodil...da bom mirna...


kolk sem vesela,da gre na boljš...res ful :)



user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  tudi jaz sem zelooo vesela, da ti uspeva prebroditi tole...
pa velikoooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da se stvar dokončno ustavi in da ne boš imela nobenih težav več

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: bolečine v mečih
1.7.2010 10:41:51   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: dory

jej INR mam že 2.2 kar pomeni da injekicj nimam več...



No, vidiš user posted image   Verjemi izkušeni INR-jevki user posted image

Super in kar tako dalje.

lp

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: bolečine v mečih
1.7.2010 10:53:53   
Anonimen
No vidiš kako hitro je šlo na bolje! SUPERCA!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: bolečine v mečih
1.7.2010 11:13:13   
dory
zdej samo še upam, da bodo tudi ostali testi ok in da bomo tamalčku loh naštimal sestrico :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: bolečine v mečih
1.7.2010 11:17:32   
Anonimen
Bodo bodo ... kar vrjemi ... poglej našo tamalo kolk je zdrava in je danes prvi dan vrtca preživela, pa sem imela jaz tako sranje s to GVT preden sem zanosila user posted image

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: bolečine v mečih
1.7.2010 11:27:13   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: dory

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Fak, dory, kaj jaz to berem user posted image Tole te je doletelo?? Drži se in pazi nase user posted image


ja...kaj pa vem...na cajte mam občutek,da je to zelo resna stvar, spet potem me pomirijo besede mojih predhodnic,ki so to doživele...kaj pa vem

upam,da bo vse ok..tudi to,da maj dobi sestrico :)


Glavno, da veš pri čem si, da nisi še dlje odlašala z obiskom zdravnika. Pa da je zdravnik takoj ugotovil, kam te napotiti naprej. Zdaj bo vse ok user posted image


Še malo off topic: iz vsega srca sem vesela zate, da se ti življenje odvija tako, kot se ti. Zaslužiš si biti srečna, veš, po vsem, kar si dala skozi user posted image user posted image user posted image



hvala ti...en objemček v tvoj konec :)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: bolečine v mečih
1.7.2010 11:29:37   
*miska.mcc*
a katera ve kako je s picolo?user posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: bolečine v mečih
1.7.2010 14:57:17   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

IZVIRNO SPOROČILO: dory

jej INR mam že 2.2 kar pomeni da injekicj nimam več...

zdej grem še na kliniko za žilne bolezni, da ovržejo še dednost...pa mogoče bom šla še na uz abdomna in rodil...da bom mirna...


kolk sem vesela,da gre na boljš...res ful :)



user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  tudi jaz sem zelooo vesela, da ti uspeva prebroditi tole...
pa velikoooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da se stvar dokončno ustavi in da ne boš imela nobenih težav več



hvala hvala za lepe misli in želje user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: bolečine v mečih
1.7.2010 14:58:11   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: dory

jej INR mam že 2.2 kar pomeni da injekicj nimam več...



No, vidiš user posted image   Verjemi izkušeni INR-jevki user posted image

Super in kar tako dalje.

lp




upam,da bo šlo okrevanje v tko dobri smeri tudi najprej...hvala za nasvete...s prve roke je mnogo lažje...user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: bolečine v mečih
1.7.2010 14:59:23   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Bodo bodo ... kar vrjemi ... poglej našo tamalo kolk je zdrava in je danes prvi dan vrtca preživela, pa sem imela jaz tako sranje s to GVT preden sem zanosila user posted image



pa pri vas razmišljate o še kakšnem otročku? ti si zdaj ok? al je po končanem zdravljenju še potrebna kakšna kontrola?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: bolečine v mečih
1.7.2010 14:59:56   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

a katera ve kako je s picolo?user posted image



tudi jaz upam,da je vse ok in da se bo čimprej javila...

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: bolečine v mečih
2.7.2010 14:47:03   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Sem sicer šele zdaj z dopusta, ampak če bo kaj pomagalo.

Sama sem imela že 3x GVT in 1x pljučno embolijo. Prva me je ujela med nosečnostjo, z grozovito bolečo nogo. Bila je GVT, jemala sem Fragmin in brez tablet do poroda, saj Marevana nisem smela. Imela sem najvišjo dozo 15000 enot in bila hospitalizirana. Po porodu sem dobila ponovno GVT, tokrat obsežno,  in pljučno embolijo. Terapija 6 tednov Fragmina 15000 enot in 1 leto Marevana 3 tbl. dnevno. Moj INR je bil vseskozi pod 2, ampak nekako niso polagali pozornosti na to. Vsi genetski testi OK, antifosfolipidni sindrom neg. No, po 3 letih sem dobila tretjo GVT, na drugi nogi. Dobila druge injekcije Fraxiparin, ki so se mi zdele bistveno boljše, Marevan imam večinoma 3tbl dnevno in doživljenjsko. Na INR kontrole hodim povprečno vsak teden, saj še vedno ni tapravi.
Injekcije sem si dajala sama, no razen v bolnici.

Bolečine, ki so bile vsakokrat precejšnje, so običajno minile v parih dneh po terapiji. Prvič in drugič sem nosila elastično nogavico, ki sem jo dobila na recept, pol leta, v tretje sem si nogo povijala. Kar se hrane tiče, noben nič ne pove, sem si pa kar nekaj stvari prebrala na netu in se izogibam hrani z visoko vsebnostjo vitamina K. Težave nastajajo ob vsaki bolezni, saj je druga zdravila  potreno jemati pazljivo in pa ob vsakem morebitnem posegu. Nogi mi hudo zatekata, sploh ob tej vročini in je že hudo najti pravo obutev, petke sploh  odpadejo...... Glavobole imam izredno pogoste in tudi zelo hude - zdravnica mi je rekla, da je lahko to posledica redčenej in zgoščevanja krvi in terapije,....


lp




ok ko tkole berem za nazaj...pljučna embolija...kakšni so znaki? kako je potekalo zdravljenje?

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: bolečine v mečih
2.7.2010 14:55:50   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: dory

IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Sem sicer šele zdaj z dopusta, ampak če bo kaj pomagalo.

Sama sem imela že 3x GVT in 1x pljučno embolijo. Prva me je ujela med nosečnostjo, z grozovito bolečo nogo. Bila je GVT, jemala sem Fragmin in brez tablet do poroda, saj Marevana nisem smela. Imela sem najvišjo dozo 15000 enot in bila hospitalizirana. Po porodu sem dobila ponovno GVT, tokrat obsežno,  in pljučno embolijo. Terapija 6 tednov Fragmina 15000 enot in 1 leto Marevana 3 tbl. dnevno. Moj INR je bil vseskozi pod 2, ampak nekako niso polagali pozornosti na to. Vsi genetski testi OK, antifosfolipidni sindrom neg. No, po 3 letih sem dobila tretjo GVT, na drugi nogi. Dobila druge injekcije Fraxiparin, ki so se mi zdele bistveno boljše, Marevan imam večinoma 3tbl dnevno in doživljenjsko. Na INR kontrole hodim povprečno vsak teden, saj še vedno ni tapravi.
Injekcije sem si dajala sama, no razen v bolnici.

Bolečine, ki so bile vsakokrat precejšnje, so običajno minile v parih dneh po terapiji. Prvič in drugič sem nosila elastično nogavico, ki sem jo dobila na recept, pol leta, v tretje sem si nogo povijala. Kar se hrane tiče, noben nič ne pove, sem si pa kar nekaj stvari prebrala na netu in se izogibam hrani z visoko vsebnostjo vitamina K. Težave nastajajo ob vsaki bolezni, saj je druga zdravila  potreno jemati pazljivo in pa ob vsakem morebitnem posegu. Nogi mi hudo zatekata, sploh ob tej vročini in je že hudo najti pravo obutev, petke sploh  odpadejo...... Glavobole imam izredno pogoste in tudi zelo hude - zdravnica mi je rekla, da je lahko to posledica redčenej in zgoščevanja krvi in terapije,....


lp




ok ko tkole berem za nazaj...pljučna embolija...kakšni so znaki? kako je potekalo zdravljenje?



Znaki? Dušenje, kar naenkrat nisem mogla do zraka in sama sreča, da sem že bila v bolnici in nisem dolgo čakala na pomoč. Če bi se to zgodilo doma, ne vem...... Zdravljenje je potekalo v bolnici, injekcije, tablete, prve dni sem bila inhalirana na inzenzivni in to je to.

lp

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: bolečine v mečih
2.7.2010 15:05:28   
dory
joj mojcaziga, ti si bla pa res boga...in to trikrat...mislim bolečine so za zjokat...mene po enem tednu terapije še zmer boli,da ne morm normalno hodit...zdej mam na kliniki testiranja...ne vem nekaj bodo na krvi preverjal..dednost? vsi mi zatrjujejo, da se zadeva skor ne more več ponovit...ja ampak kaj če? nosečnost s fragminom? ni škodljivo za otroka? a je možno,da si po marevanu mal zaspan? mislim jaz ob popoldnevih nisem nikol hodila spat, zdej mi pa to tko paše...

joj boga...upam,da si zdej ok in da bo tko tud ostalo...objemček..

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: bolečine v mečih
2.7.2010 15:16:51   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: dory

joj mojcaziga, ti si bla pa res boga...in to trikrat...mislim bolečine so za zjokat...mene po enem tednu terapije še zmer boli,da ne morm normalno hodit...zdej mam na kliniki testiranja...ne vem nekaj bodo na krvi preverjal..dednost? vsi mi zatrjujejo, da se zadeva skor ne more več ponovit...ja ampak kaj če? nosečnost s fragminom? ni škodljivo za otroka? a je možno,da si po marevanu mal zaspan? mislim jaz ob popoldnevih nisem nikol hodila spat, zdej mi pa to tko paše...

joj boga...upam,da si zdej ok in da bo tko tud ostalo...objemček..



No, kot sem že napisala, sem bila zaspana po injekcijah, po tabletah tega nisem opazila ali pa sem se jih navadila. Ja, teste naredijo, da vidijo ali gre za dedni faktor. Običajno kak teden prej nehaš jemati tablete in ti vzamejo kri, potem pa čakaš enih par tednov na rezultat.
Glede na rezultat in glede na tvoje zdravljenje se oni odločijo ali so v nosečnosti brez terapije in samo kontrolami ali ti preventivno uvedejo Fragmin. Ali škodi ali ne, ti noben ne bo odgovoril, gre za to, da je korist večja od rizika. Če pa to šrinese kake posledice ali ne pa po moje še sani ne vedo.
Po vsaki GVT je mene kar nekaj časa bolelo, ampak po kakem tednu veliko manj. Je šlo pa za grozne bolečine, ampak sem imela vsakič res hudo zamašeno veno in praktično zatečeno celo nogo. Je pa res, da imam visok bolečinski prag in če ne bi bilo tako, vprašanje. Po moje bi tulila, sploh ko so mi delali UZ ali pa me pregledovali.

lp

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: bolečine v mečih
3.7.2010 22:09:40   
picola1
Ojla!

Da se še jaz malo javim v tole temo...
Najprej naj povem, da imamo zdravega fantka, jaz se počutim super, kot da sploh ne bi rodila (sem šla domov en dan prej na mojo željo). Šivana nisem bila, porod je bil sicer zelo intenziven, zato pa toliko bolj hiter, tako da sploh nisem imela časa dojet, kdaj smo sploh začel pritiskat...:-))) V glavnem bolj super si ne bi mogla želet...Aja, noter sem pa šla v ponedeljek, ampak sem rodila šele v torek zjutraj, ker so tiste svečke tok počas prijemale...(oz, mi je ob treh zjutraj odtekla voda, ob štirih sem dobila popadke, ob petih so se začeli mal močnejši, ki so se potem stopnjevali in mal pred sedmo sem po enih petih ubijalskih popadkih rodila)

Dory
, ful ful ful sem vesela, da ti gre na bolje! Sem večkrat mislila nate zdej vmes, ko me ni blo tukej...Upam samo še to, da nimaš dednega faktorja, potem bo pa itak vse ok! user posted image Zame glede tega še ne vejo, ker so te teste itak delali v nosečnosti, nosečnost sama pa itak spremeni rezultate (ki niso bli ok)...torej jih bom morala ponoviti, ko preneham s terapijo...potem bom vedela na čem sem.
Pa upam, da kmalu naštimate še enega user posted image

Mojcaziga...pa pišuka, no...ti si pa res fenomen...user posted image Vem, da si takrat v tisto mojo temo o možganski kapi pisala, da se ti je to ponovilo...samo 3x?????????????? Fak...user posted image Pa še vse ostalo zraven...Žal mi je, da ne moreš imet več otrok zaradi tega...Jaz sem veselauser posted image , da se mi je to zgodilo zdej šele v drugi nosečnosti, ker ne vem kako bi bilo vse to še enkrat dat čez čez celo nosečnost...mislim  vse to špikanje pa skrbi in strahovi, če bo vse ok...(meni so rekli, da me med porodom zaradi luknje v srcu lahko še enkrat zadane kap...user posted image -no, hvalabogu je šlo vse ok)

Pa javite se še kaj punce...(matr bomo lahko kmalu odprle posebno temo za tiste, ki so prebolele gvt ali možgansko kap...user posted image )











_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: bolečine v mečih
4.7.2010 10:56:57   
dory
oooooo madonca picola kolk sem pa tebe vesela...še bolj sem vesela,da si ok in da imate fejst predvsem pa zdravega fanta :)

sem se večkrat spomnila nate in kukala na tole temo,kdaj se boš javila z veselimi novičkami :)....

torej če prav razumem si v nosečnosti si dajala fragmin...kar očitno ni škodljivo za otroka...zanima me, če je tud otročkova kri po porodu temu primerno kaj redkejša? ne vem laično razmišljam?

kako so pri tebi zgledali ti testi,ko so ugotavljali dednost? in kaj če je dedno madona, jest bi vseen mela še enega otročka...

ne vem malce sem razmišljala ko je mojcaziga napisala,da ti testi potekajo tko, da en teden prej nehaš jemat marevan in šele pol nardijo teste...je to priporočljivo na začetku 'bolezni'?

kdaj se strdek stopi? noga me še vedno boli, sploh če kaj dosti skačem okoli...moj prag bolečine ravno tako ni nizek in so se zdravniki samo še za glavo držali ko sem toliko dolgo čakala s tako bolečino...se pač tolažiš da je vneta mišica :)

ta proces mi je mal zakompliciran...ko odkrijejo strdek, začnejo redčit kri in topit strdek...okej...terapijo preventivno traja pol leta...kdaj se torej strdek stopi,da nisi več v nevarnosti?

sem pa zdej,ko me je zdravje spet spomnilo na minljivost resno začela razmišljat o otročku...komaj čakam,da končam s terapijo, da se posvetimo temu prijetnemu delu :)


picola še enkrat čestitke in veliko lepih trenutkov z družinico user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: bolečine v mečih
4.7.2010 19:04:22   
mojcaziga
Testi zgledajo tako, da ti vzamejo kri in te po določenem času obvestijo o izidu. Testirajo običajno na koncu terapije, ko ti tablete itak vzamejo proč. Če si pozitivna stvari nič ne spremeni le bolj pod nadzorom si.

lp

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: bolečine v mečih
4.7.2010 19:10:45   
Anonimen
O pišuka, kaj berem. Tako mlade pa tole-če sem prav razumela GVT-globoka venksa tromboza?

Nič, vso srečo dory!

Jap, zdravje je res vse....

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: bolečine v mečih
5.7.2010 9:10:05   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

Testi zgledajo tako, da ti vzamejo kri in te po določenem času obvestijo o izidu. Testirajo običajno na koncu terapije, ko ti tablete itak vzamejo proč. Če si pozitivna stvari nič ne spremeni le bolj pod nadzorom si.

lp




aha tako gre potem to...se pravi grem sedaj zgolj na kontrolo na kliniko za žilne bolezni...no tudi prav, samo da sem pod nadzorom...

gre pa na boljše..noga ne boli več v mečih, ampak bolj na pregibu...po kolikem času se naj bi strdek stopil?

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: bolečine v mečih
5.7.2010 9:18:51   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: dory

aha tako gre potem to...se pravi grem sedaj zgolj na kontrolo na kliniko za žilne bolezni...no tudi prav, samo da sem pod nadzorom...

gre pa na boljše..noga ne boli več v mečih, ampak bolj na pregibu...po kolikem času se naj bi strdek stopil?



Oprosti, ne vem kako bodo to naredili pri tebi. Pri meni je pač bil tak postopek, ker kot prvo sem imela obsežno GVT in brez znanega vzroka in mi niso tablet prej vzeli, da bi opravili testiranje, zato sem pač čakala na ta test skoraj leto dni. V vsakem primeru pa gre zgolj za odvzem krvi. Konec koncev lahko test sedaj delajo tudi, če še zmeraj jemlješ terapijo. Razvoj gre dalje, meni so to delali 7 let nazaj.

Kdaj se strdek raztopi? Do 6 mesecev traja, v primeru, da je večji sploh nikoli. Vsaj meni se niso. Laično povedano pa je baje tako kot da bi strdek zakrknil in se prilepi na žilo (kot bradavica) in ne potuje po ožilju. OK, tako mi je razložil dr., ko sem mu že pol leta skakala po glavi in že ni več vedel kako naj razloži. No, potej razlagi sem mu dala mir, ker mi ni ravno najbolj všeč user posted image

Da boš umirila vročino nosi el. nogavico (jaz sem jo dobila na recept) ali el. povoj. Vem, da je hudo v tej vročini, ker sem sama vse GVT imela ravno v poletni sezoni, ampak ti povem, da pomaga.

lp, mojca

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: bolečine v mečih
5.7.2010 9:20:46   
dory
a obstaja še kak drug kontakt za kliniko za žilne bolezni v kc? sploh jih ne morem priklicat...na centrali sem pa zvedla par različnih številk, katere sem poklicala ampak vsi me pošiljajo direktno na angiološko...ah ja...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: bolečine v mečih
5.7.2010 12:06:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dory
nosečnost s fragminom? ni škodljivo za otroka?

Ja men so rekli, da se Fragmin ravno zaradi tega predpisuje, ker ne prehaja preko posteljice in mleka na otroka. Marivarin pa prehaja.

Picola, čestitke za fantiča!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?