|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stalno prebivališče dojenčka
30.6.2010 21:36:18   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: petea

Kje bo otrok prijavljen, je stvar dogovora med tabo in partnerjem.  Želen naslov vpišeš na obrazec v porodnišnici.

Če bo otrok prijavljen na očetovem stalnem naslovu, ti ne boš mogla urejati dokumentov za dojenčka urejati brez pisnega pooblastila svojega partnerja. In obratno.
Baje bi namreč lahko ukradla lastnega otroka, če bi dobila npr. njegovo osebno izkaznico ... user posted image

In na vseh vlogah bo moral biti oče vlagatelj (vrtec, otroški dodatek ...).


Jaz sem lahko vse urejala, pa je bila hči prijavljena na naslovu partnerja jaz pa v drugi občini.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Stalno prebivališče dojenčka
30.6.2010 21:38:23   
Taula
Tudi na UE pogledajo, ali imaš z otrokom skupno prebivališče ali ne, ko daješ vlogo za izdajo dokumentov - če nimaš, ne moreš oddati vloge.
 
Meni v lj niso nič težili, pa sem jaz prijavljena bila takrat še v drugi občini.


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Stalno prebivališče dojenčka
1.7.2010 10:27:19   
petea
Taula,
jaz na UE nisem mogla dati vloge za osebno izkaznico svojega otroka, nobeno pogajanje z uradnico ni pomagalo. Je moral priti moj dragi osebno ali pa mene pisno pooblastiti. Zakonsko osnovo za to sem navedla v sporočilu na prejšnji strani.

Na CSD daš vlogo v pisni obliki, tja jo lahko nese kdorkoli. Kdo je lahko vlagatelj, pa je tudi določeno (piše v navodilih).

Ko smo oddajali vlogo za vrtec, sem morala popraviti podatke na vlogi, sem spremenjeno verzijo dala kot da sem jaz vlagateljica, pa je v pisarni v vrtcu rekla, da lahko nastanejo težave, ker nimam enakega naslova kot otroci, pa smo morali vlogo še 1x spremeniti - tokrat zaradi vlagatelja.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Stalno prebivališče dojenčka
21.7.2010 10:51:44   
VERBATIM
midva sva v ponedeljek šla na CSD, kjer sem podpisal izjavo o očetovstvu, in tam se lepo izpiše v prvem odstavku, da je še nerojen otrok, oziroma bo, prijavljen s stalnim prebivališčem na materinem stalnem naslovu, se pravi ne tam, kjr de facto živiva, in kjer bi naj živeli, in sedaj bodoča mati v velikih težavah, ker ji je ta kombinacija vseeno ne najbolj primerna, in se "mora?" prijavit na nov stalni naslov, in ker bo s tem razočarala svoje starše...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?