|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:06:53   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

Nadaljevanja se nisem brala, ker ravn kompliciram z kosilom za otroka.


s kosilom dragica...in ti kar kompliciraj...ker bolj ko kompliciraš manj časa preživiš z otrokom...pa rezultat je par žličk v želodčku in amen...sicer pa da ne bi začele o kuhani hrani razpravljat pa o vitaminih ki jih tam ni itd...

joj ženske no...vsaka ima svoj prav...in do konca itaq ne bomo nikoli prišli...vedno bolj tale RR postaja podoben politiki...

amen...



S katere indijekoromandije si pa ti ušla?user posted image



Se dobro, da si pravilno napisala S katere, sicer bi "slavistke" koj po teb udarleuser posted image . Vsebina ni vazna, vazna je le slovnica.

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:16:50   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kosilo sem pojedla (miracle - ni bilo ne iz konzerve, ne iz vrečke, ne iz kozarca user posted image ), zdaj pa lahko pokukam, kaj bistroumnega je bilo v tem času napisanega.

IZVIRNO SPOROČILO: emica2008
kerensa se pa itak zmer vtika tam, kjer je najmaj potrebna

Napišem, kar mislim. Na javnem forumu. Kjer smem. S tem, ko napišem, nikogar ne silim, da tudi bere, še manj pa, da komentira (čeprav je oboje dobrodošlo). Če je to zate "vtikanje", potem se pač vtikam, je*iga. Imam pa raje kakšno drugačno vtikanje, če smo že pri tem. user posted image  
 
Drugače pa - imam dva zdrava otroka, tako, da takšen anti-talent za prehrano tudi nisem, čeprav je res, da večino časa ne gledamo na to, kaj je zdravo in kaj ne. Jemo tisto, kar nam je všeč in na srečo nam (vsaj kratkoročno) ne škoduje, dolgoročno pa, priznam, pri tem ne gledamo. Takšni pač smo in s tem, ko mi jemo McDonald's, ne škodujemo nobeni od vas (razen, če gremo gledat na vse skupaj z globalnega vidika, ampak v tem primeru bo pa kriza še marsikje user posted image ). Tako, da je tisti očitek a la "ti boš meni o hrani, ko otroke hraniš s konzervami", malce trapast (mislim, da ni tvoj, Emica, ampak vseeno). Po takšni logiki lahko na teme o bolnih otrocih ženske, ki še niso imele bolnega otroka ali pa ženske, ki sploh niso mame, ne smejo odgovarjati, ker nimajo pojma. Pa četudi so zdravnice po izobrazbi. user posted image

[qoute]IZVIRNO SPOROČILO: benika
Kakor je mogoče občasno fejst nadležna

V znak dobre volje zaradi današnje nogometne tekme bom to vzela kot kompliment. user posted image


A ves Kierensa, hecno je, da gre ravn tebi tole kompliciranje z gh tako v nos. saj si sama pisala, da ne znas kuhati, potem si clovek lahko samo misli, kaj so in jejo tvoji otroci. Tu je polno mladih novopecenih mamic, ki mogoce res nimajo pojma od pojma in sprasujejo "gluposti". Ampak konec koncev zato pa je rr.


_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:17:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

Nadaljevanja se nisem brala, ker ravn kompliciram z kosilom za otroka.


s kosilom dragica...in ti kar kompliciraj...ker bolj ko kompliciraš manj časa preživiš z otrokom...pa rezultat je par žličk v želodčku in amen...sicer pa da ne bi začele o kuhani hrani razpravljat pa o vitaminih ki jih tam ni itd...

joj ženske no...vsaka ima svoj prav...in do konca itaq ne bomo nikoli prišli...vedno bolj tale RR postaja podoben politiki...

amen...



S katere indijekoromandije si pa ti ušla?user posted image



Se dobro, da si pravilno napisala S katere, sicer bi "slavistke" koj po teb udarleuser posted image . Vsebina ni vazna, vazna je le slovnica.


Itaq, ker k in q sta tud daleč narazen na tipkovnici...zanimivo.

(odgovor članu TaMaSa)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:20:20   
TaMaSa
user posted image  ziher se je z otrokom igrala in od tu napaka.user posted image

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:24:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

user posted image  ziher se je z otrokom igrala in od tu napaka.user posted image


Sej je bla še mal prej gor, nisi vidla med prisotnimi?


(odgovor članu TaMaSa)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:25:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek


IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa
druga je nejesca dveletnica, se trudim, da kaj poje,


Ne zamerit, ampak pomoje tu delaš napako.
Za dojenčka čisto razumem, da mu posebej pripravljaš prve obroke GH. Ampak taka potuha, da nekomu stalno kuhaš posebej, ker je samo 5 stvari, pa ni ok ne z vidika vzgoje in ne z vidika zdrave prehrane.


Naj dela kar hoče,važno da otrok ni lačen in da njena hči ni imela samo borih 7 kil kot od miške tamala.Kar pa tud nekaj šteje.user posted image

(odgovor članu ajsek)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:26:40   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

user posted image  ziher se je z otrokom igrala in od tu napaka.user posted image


Sej je bla še mal prej gor, nisi vidla med prisotnimi?




Ne,ker kuhamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:28:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kosilo sem pojedla (miracle - ni bilo ne iz konzerve, ne iz vrečke, ne iz kozarca user posted image ), zdaj pa lahko pokukam, kaj bistroumnega je bilo v tem času napisanega.

IZVIRNO SPOROČILO: emica2008
kerensa se pa itak zmer vtika tam, kjer je najmaj potrebna

Napišem, kar mislim. Na javnem forumu. Kjer smem. S tem, ko napišem, nikogar ne silim, da tudi bere, še manj pa, da komentira (čeprav je oboje dobrodošlo). Če je to zate "vtikanje", potem se pač vtikam, je*iga. Imam pa raje kakšno drugačno vtikanje, če smo že pri tem. user posted image  
 
Drugače pa - imam dva zdrava otroka, tako, da takšen anti-talent za prehrano tudi nisem, čeprav je res, da večino časa ne gledamo na to, kaj je zdravo in kaj ne. Jemo tisto, kar nam je všeč in na srečo nam (vsaj kratkoročno) ne škoduje, dolgoročno pa, priznam, pri tem ne gledamo. Takšni pač smo in s tem, ko mi jemo McDonald's, ne škodujemo nobeni od vas (razen, če gremo gledat na vse skupaj z globalnega vidika, ampak v tem primeru bo pa kriza še marsikje user posted image ). Tako, da je tisti očitek a la "ti boš meni o hrani, ko otroke hraniš s konzervami", malce trapast (mislim, da ni tvoj, Emica, ampak vseeno). Po takšni logiki lahko na teme o bolnih otrocih ženske, ki še niso imele bolnega otroka ali pa ženske, ki sploh niso mame, ne smejo odgovarjati, ker nimajo pojma. Pa četudi so zdravnice po izobrazbi. user posted image

[qoute]IZVIRNO SPOROČILO: benika
Kakor je mogoče občasno fejst nadležna

V znak dobre volje zaradi današnje nogometne tekme bom to vzela kot kompliment. user posted image


Ko smo že skrenili tako ali drugače iz teme,dej povej ti men Kerensa, si ti poplačala dolg do uporabnice RR-ja, kateri si dolžna denar? In kako se počutiš ko te tako vsakodnevno bere in še veliko drugih, ki vedo za to zgodbo? To me pa resnično zanima.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:30:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

user posted image  ziher se je z otrokom igrala in od tu napaka.user posted image


Sej je bla še mal prej gor, nisi vidla med prisotnimi?




Ne,ker kuhamuser posted image user posted image user posted image


Za v ponedeljek.user posted image

(odgovor članu TaMaSa)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:33:10   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: ajsek


IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa
druga je nejesca dveletnica, se trudim, da kaj poje,


Ne zamerit, ampak pomoje tu delaš napako.
Za dojenčka čisto razumem, da mu posebej pripravljaš prve obroke GH. Ampak taka potuha, da nekomu stalno kuhaš posebej, ker je samo 5 stvari, pa ni ok ne z vidika vzgoje in ne z vidika zdrave prehrane.


Naj dela kar hoče,važno da otrok ni lačen in da njena hči ni imela samo borih 7 kil kot od miške tamala.Kar pa tud nekaj šteje.user posted image



Mogoce ji je skodoval dim,od treh skatel cigaret na dan.
Sem nesramna ja, ceprav se tega ponavadi izogibam.


_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:34:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: ajsek


IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa
druga je nejesca dveletnica, se trudim, da kaj poje,


Ne zamerit, ampak pomoje tu delaš napako.
Za dojenčka čisto razumem, da mu posebej pripravljaš prve obroke GH. Ampak taka potuha, da nekomu stalno kuhaš posebej, ker je samo 5 stvari, pa ni ok ne z vidika vzgoje in ne z vidika zdrave prehrane.


Naj dela kar hoče,važno da otrok ni lačen in da njena hči ni imela samo borih 7 kil kot od miške tamala.Kar pa tud nekaj šteje.user posted image



Mogoce ji je skodoval dim,od treh skatel cigaret na dan.
Sem nesramna ja, ceprav se tega ponavadi izogibam.



Hja, človek marsikaj ve in izve na RR-ju. user posted image privat pa še več

(odgovor članu TaMaSa)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:34:48   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: ajsek


IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa
druga je nejesca dveletnica, se trudim, da kaj poje,


Ne zamerit, ampak pomoje tu delaš napako.
Za dojenčka čisto razumem, da mu posebej pripravljaš prve obroke GH. Ampak taka potuha, da nekomu stalno kuhaš posebej, ker je samo 5 stvari, pa ni ok ne z vidika vzgoje in ne z vidika zdrave prehrane.


Naj dela kar hoče,važno da otrok ni lačen in da njena hči ni imela samo borih 7 kil kot od miške tamala.Kar pa tud nekaj šteje.user posted image



Mogoce ji je skodoval dim,od treh skatel cigaret na dan.
Sem nesramna ja, ceprav se tega ponavadi izogibam.



Dokaj neuspešno...

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:37:49   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: ajsek


IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa
druga je nejesca dveletnica, se trudim, da kaj poje,


Ne zamerit, ampak pomoje tu delaš napako.
Za dojenčka čisto razumem, da mu posebej pripravljaš prve obroke GH. Ampak taka potuha, da nekomu stalno kuhaš posebej, ker je samo 5 stvari, pa ni ok ne z vidika vzgoje in ne z vidika zdrave prehrane.


Naj dela kar hoče,važno da otrok ni lačen in da njena hči ni imela samo borih 7 kil kot od miške tamala.Kar pa tud nekaj šteje.user posted image



Mogoce ji je skodoval dim,od treh skatel cigaret na dan.
Sem nesramna ja, ceprav se tega ponavadi izogibam.



Dokaj neuspešno...



Draga hektorina,ne vem zakaj bi morala na nesramnost, odgovarjati z prijaznostjo. Ko je bilo vprasanje  kaj kuham, je mis namesto mene odgovorila, da kruh z bio pasteto. Kako se ti zdi?

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:38:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: ajsek


IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa
druga je nejesca dveletnica, se trudim, da kaj poje,


Ne zamerit, ampak pomoje tu delaš napako.
Za dojenčka čisto razumem, da mu posebej pripravljaš prve obroke GH. Ampak taka potuha, da nekomu stalno kuhaš posebej, ker je samo 5 stvari, pa ni ok ne z vidika vzgoje in ne z vidika zdrave prehrane.


Naj dela kar hoče,važno da otrok ni lačen in da njena hči ni imela samo borih 7 kil kot od miške tamala.Kar pa tud nekaj šteje.user posted image



Mogoce ji je skodoval dim,od treh skatel cigaret na dan.
Sem nesramna ja, ceprav se tega ponavadi izogibam.



Dokaj neuspešno...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne vem kaj ti bereš tu poste o bananah?

(odgovor članu hektorina)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:39:52   
Anonimen
Ma dej skini se s te teme Tamasa, pust zdej to pr mir.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:40:12   
hektorina
Spet te je iz ovinka vrglo. Nisi se zognila...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:45:22   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Spet te je iz ovinka vrglo. Nisi se zognila...


Kaj bi se morala? Ti si pa itak na mrhah in seveda drzis z svojimi, ne gledas realno.

Njamka, pa pust ti, ce lahkouser posted image  

< Sporočilo je popravil TaMaSa -- 18.6.2010 23:50:03 >


_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
18.6.2010 23:56:55   
hektorina
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Spet te je iz ovinka vrglo. Nisi se zognila...


Kaj bi se morala? Ti si pa itak na mrhah in seveda drzis z svojimi, ne gledas realno.

Njamka, pa pust ti, ce lahkouser posted image  


S svojo dioptrijo gledam čist realno. Pa še samo to NIKOLI nisem do nobene nesramna. Če je pa katera do mene...mi pa sladko dol (en glagol pride tu not)user posted image

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
19.6.2010 0:01:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Spet te je iz ovinka vrglo. Nisi se zognila...


Kaj bi se morala? Ti si pa itak na mrhah in seveda drzis z svojimi, ne gledas realno.

Njamka, pa pust ti, ce lahkouser posted image  


S svojo dioptrijo gledam čist realno. Pa še samo to NIKOLI nisem do nobene nesramna. Če je pa katera do mene...mi pa sladko dol (en glagol pride tu not)user posted image


Glagol fasatiuser posted image

(odgovor članu hektorina)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
19.6.2010 7:16:58   
ZARA
Karnisa - s tvojim prvim postom se strinjam v vseh točkah.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
19.6.2010 8:40:56   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: TaMaSa
A ves Kierensa, hecno je, da gre ravn tebi tole kompliciranje z gh tako v nos. saj si sama pisala, da ne znas kuhati, potem si clovek lahko samo misli, kaj so in jejo tvoji otroci.

Tale "ne znam" ni čisto resničen. Veliko bolj pravilno bi bilo "ne da se mi" ali kaj podobnega. Kaj jesta moja otroka? Vse, razen vampov, jetrc in krvavic - kakor jaz.
IZVIRNO SPOROČILO: njamka
Ko smo že skrenili tako ali drugače iz teme

S teme si skrenila takorekoč samo ti, ko v vsak stavek o GH vmešaš še kup drugega, predvsem pisanje v žaljivem tonu o drugih uporabnicah (v tem primeru ne mislim nase, temveč na neko drugo, ki si jo omenila nekaj postov nazaj).
dej povej ti men Kerensa, si ti poplačala dolg do uporabnice RR-ja, kateri si dolžna denar

Najemnino? Ne, nisem - in to ni nobena skrivnost. To vedo vsi, tako, da si tole popolnoma brez potrebe in/ali smisla privlekla na plano in vtaknila na temo o GH.
In kako se počutiš ko te tako vsakodnevno bere in še veliko drugih, ki vedo za to zgodbo?

Vsakdo, ki si me je zapomnil, si me je po nečem. Nekateri po mojih napakah, nekateri po čem drugem. Moje splošno počutje (npr. današnje) ni odvisno od moje preteklosti, slabe ali dobre in tudi, ko se logiram na RR, ne razmišljam o tem. To je stvar izključno med mano oz. konkretno med mojim partnerjem (podpisnikom najemne pogodbe) in omenjeno RR-ovko, vsi ostali, podobni tebi, pa ste samo komentatorji.
 
Pa še dodatek... Miška ne pokadi treh škatlic cigaret na dan. Preverjeno. user posted image

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
19.6.2010 8:48:19   
PeggyBundy
Kerensa, si bila ti v Njamkinem najemu? Nisem ravno dolgo tukaj, pa ne vem, kaj se dogaja.

Ampak se strinjam v vsem, kar si napisala v prvem postu. Tudi moji otroci niso debeli, pa prav radi zavijejo v kakšen lokal s hitro prehrano.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
19.6.2010 8:51:36   
Kerensa*
RR-ovka, pri kateri sem bila z družino v najemu, mi je na RR poznana pod drugim nickom.

(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
19.6.2010 9:37:25   
*miska.mcc*

Naj dela kar hoče,važno da otrok ni lačen in da njena hči ni imela samo borih 7 kil kot od miške tamala.Kar pa tud nekaj šteje.user posted image


in?
ce ima 7 kil?
ce ti pravis, da zarad 3eh skatel cikov na dan, pa naj bo tako....šus babji!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Zakaj toliko komplicirate?
19.6.2010 9:38:45   
Kerensa*
Njamka... čemu si se zdaj spravila na Miško in na težo njene hčerke? user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?