|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Cene na Hrvaškem
4.7.2010 18:01:39   
Anonimen
Alamar, primerja se primerljivo s primelljivim.

Sok Fructal iz Mercatorja in Juicy iz Konzuma.
No name sok iz Lidla in enak no name sok iz Lidla na Hrvašekm. Btw. ta no name sok drži tudi Konzum in je 4 do 5 kun, se mi zdi.

Voda je na otokih v osnovi dražja.

(odgovor članu alamar)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Cene na Hrvaškem
4.7.2010 18:57:09   
Bojana82
Mi smo bili lani na otoku Ugljan in je bila voda, ko smo preračunali iz kun v evre cenejša kot je pri nas voda tuševe znamke ( ki je že tako ali tako poceni )! Hrana pa neprimerljivo dražja!

_____________________________

Domen 16.11.2003

Manca
02.11.09 - 52/3430
15.12.09 - 54/4600
09.02.09 - 60/5770

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Cene na Hrvaškem
4.7.2010 21:14:00   
alamar
Alamar, primerja se primerljivo s primelljivim.

Sok Fructal iz Mercatorja in Juicy iz Konzuma.
No name sok iz Lidla in enak no name sok iz Lidla na Hrvašekm. Btw. ta no name sok drži tudi Konzum in je 4 do 5 kun, se mi zdi.

Ha, še en naivnež več. Kaj misliš, da je Fructalov ali pa Bravo kaj kvalitetnejši od noname? To je vse isti šmorn. Itak je vse iz koncentrata, tudi kao 100% sokovi. Cena je pri "priznanih znamkah" višja, ker plačaš oglaševanje...

Glede vode - Hrvati imajo v kampih ponavadi najcenejšo varianto kakšno madžarsko vodo, ki je obupnega okusa in se skrije recimo pred hoferjevo mineralno brez mehurčkov za 15 centov.


(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Cene na Hrvaškem
4.7.2010 21:27:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alamar

Alamar, primerja se primerljivo s primelljivim.

Sok Fructal iz Mercatorja in Juicy iz Konzuma.
No name sok iz Lidla in enak no name sok iz Lidla na Hrvašekm. Btw. ta no name sok drži tudi Konzum in je 4 do 5 kun, se mi zdi.

Ha, še en naivnež več. Kaj misliš, da je Fructalov ali pa Bravo kaj kvalitetnejši od noname? To je vse isti šmorn. Itak je vse iz koncentrata, tudi kao 100% sokovi. Cena je pri "priznanih znamkah" višja, ker plačaš oglaševanje...


Poglej na deklaracijo, kakšna je razlika.
Sicer pa je osnova za primerjavo ta, ki sem jo napisala, pri vseh izdelkih ne samo pri soku.

Btw. Chevrolet in Opel je tudi "isto", po tvoji logiki.

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 4.7.2010 21:30:08 >

(odgovor članu alamar)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
5.7.2010 0:21:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
5.7.2010 0:22:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Cene na Hrvaškem
5.7.2010 15:33:03   
alamar
"Poglej na deklaracijo, kakšna je razlika.
Sicer pa je osnova za primerjavo ta, ki sem jo napisala, pri vseh izdelkih ne samo pri soku.

Btw. Chevrolet in Opel je tudi "isto", po tvoji logiki."

Zakaj daješ banalne primerjave? Poglej, delam v trgovski dejavnosti  (veliko časa tudi na deklaracijah) in dobro vem, kaj je "fora" pri sokih in še kje drugje.user posted image

Kruh pri nas ni dražji. Če ga kupuješ v Mercatorju seveda je, a recimo v Hoferju ali Hura imajo fine kruhe precej ceneje kot na Hrvaškem. Tam je eventuelno cenejši le najbolj cenena in nezdrava penasta bela štruca, ki se že naslednji dan razpade na prafaktorje.

< Sporočilo je popravil alamar -- 5.7.2010 15:34:08 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
5.7.2010 17:38:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu alamar)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Cene na Hrvaškem
5.7.2010 17:47:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alamar


Btw. Chevrolet in Opel je tudi "isto", po tvoji logiki."

Zakaj daješ banalne primerjave? Poglej, delam v trgovski dejavnosti  (veliko časa tudi na deklaracijah) in dobro vem, kaj je "fora" pri sokih in še kje drugje.user posted image


Od kje ti, da je primerjava banalna user posted image . Gre za isti princip-isto sr** (ne mislim dobesedno), drugo pakovanje.

Sokov ne poznam, razen korenčkovega, ki ga redno kupujem-in kjer JE razlika med znamkami očitna.
In tudi če razlike v vsebini ne bi bilo, še vedno je embalaža tisto, ki, med drugim, tudi prodaja proizvod-in od tu tudi razlika v ceni. Zato še enkrat-primerjaj primerljivo s primerljivim.

(odgovor članu alamar)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Cene na Hrvaškem
5.7.2010 18:31:02   
alamar
Če embalaža prodaja izdelek, bi ta moral biti posledično cenejši in ne dražji. A boš sedaj spet rekla, primerjaj primerljivo s primerljivim, češ saj bolj bleščeča in fancy embalaža stane več. Zapomni si. Daleč največji procent razlike v ceni med priznano in no name znamko gre na račun stroškov promocije.  Si kdaj videla reklamo na TV za Lidlov jumbo kabum fruty tutie sok? E, nisi. Nas pa obmetavajo z reklamami za Fructal, bravo, nestle, cappy.. če se omejim le na sokove. Edino merilo primerljivosti ni tvoje ali moje mnenje, ampak test  neodvisne inštitucije in tam so premnogokrat na vrhu prav noname znamke in to na vseh področjih. Zdaj, če pa imajo ljudje sprane možgane in kupujejo le kao priznane znamke, češ saj so tiste leve slabše kvalitete in, saj je poljska nutella slabša od italijanske (čeprav jo je Hoferjeva nutoka za 2x manjšo ceno potolkla na večini testov), jim pač ni pomoči in naj srečno živijo naprej.user posted image

No, da ne skrenem čisto iz tematike. Dejstvo je, da je hrana na Hrvaškem dražja. Ob obali in otokih hudo dražja in v kampih brutalno dražja kot v Sloveniji. Dražja v istih trgovskih firmah kot v Sloveniji. Dražja, dražja.... user posted image Dokazi so hrume Hrvatov, ki ob obmejnih krajih in celo recimo iz LJ Leclerca vlečejo polne vozičke futra. To ti vse pove in nimamo več kaj debatirati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Cene na Hrvaškem
5.7.2010 18:34:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alamar

Si kdaj videla reklamo na TV za Lidlov jumbo kabum fruty tutie sok? E, nisi. Nas pa obmetavajo z reklamami za Fructal, bravo, nestle, cappy..


Nisem, nimam TV-ja in me ne obmetavajo user posted image user posted image .

So mi pa jasna nekatera "pravila" marketinga...samo to.

Dokazi so hrume Hrvatov, ki ob obmejnih krajih in celo recimo iz LJ Leclerca vlečejo polne vozičke futra. To ti vse pove in nimamo več kaj debatirati.


Verjetno tudi zato, ker še vedno dobijo povračilo DDV.

(odgovor članu alamar)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?