|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kamp straško vs. šimuni
14.7.2010 9:08:59   
ksenjak
kalbo_mi lahko malo bolj podrobno opišeš ta kamp na Murterju. Jaz sem kampirala v Tisnem in se mi tisti konci tudi zelo dopadejo.

Hvala in lp


p.s._si me pa kar malo pomiril okro prostora in upam, da se res najde kakšen lušten tudi za nas.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kamp straško vs. šimuni
14.7.2010 12:32:26   
kalbo
Kamp Slanica je zraven mesta Murter na nasprotni strani otoka kot Tisno.  To je manjši privat kamp urejen po dalmatinski, vendar so WCji vedno solidno čisti in urejeni. Moji so tam in v mestu praktično doma in tud z lastnikom smo na ti. Začeli smo hodit v prikolico od tete, letos imamo pa prvič svojo dol, mati mi pa vedno šotorijo. Če rezerviraš se da dobit marsikak lep plac med oljkami. Je pa res, da brez rezervacije v tem kampu lahko pozabiš na prostor, ker je ta hip kamp polno zaseden. Ni obilo prostora kot v Straškem, je pa zato cena za tretjino nižja.
Pa še nekaj, res se okol nič posebnega ne dogaja, ko odpreš vrata v avtu pa zadiši po morju in borovem gozdu, iz moje parcele je pa prelep razgled na kornate. Meni in moji družinije tam zelo všeč. Na začetku in na koncu kampa je peščena plaža z mivko, vmes pa skalnata z nekaj prodnatimi zalivčki. Voda je kristalno čista.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kamp straško vs. šimuni
15.7.2010 8:27:32   
ksenjak
kalbo
Hvala za odgovor. Ma, jaz sem že čisto zmedena in ne vem, kam iti, da bomo dobili prostor.
Mika me Straško, po drugi strani pa se bojim zasedenosti.
Kaj si že ti rekel glede neparceliranih prostorov - da je senca ali je ni?

lp

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kamp straško vs. šimuni
15.7.2010 11:00:42   
voznikvozniku
Na neparceliranem delu v Strašku sicer je nekaj sence, ampak je tudi kar nekaj sonca. Če imate manjši šotor, potem ne bo težave, seveda pa je največ gužve v kampu v petek in soboto, ko pride mladina na žurke v Zrće.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kamp straško vs. šimuni
15.7.2010 11:18:37   
kalbo
Mene v Straškem ni blo že nekaj let, tako da točno ne vem. Vem pa, da smo vedno dobili prostor. Ni pa Straško več mirni družinski kamp, ker je vedno med 3 in 5 zjutraj galama, ko se mularija vraža z žurke.


(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kamp straško vs. šimuni
16.7.2010 6:46:11   
ksenjak
Ja, o teh žurkah vsi govorijo a bomo najbrž vseeno reskirali.

Zdaj imam pa samo še eno vprašanje in potem vam dam mir - se pravi, približno kako dolga je vožnja do Paga oz. vsaj do trajekta, če štartamo npr. iz Celja (ena varianta) ali Ljubljane (druga varianta).

Hvala in lp

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kamp straško vs. šimuni
16.7.2010 8:18:23   
kalbo
Tam na 4 urce lahko kar računaš.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kamp straško vs. šimuni
16.7.2010 8:45:04   
ksenjak
No, potem sem kar prav računala.

lp

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?