|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nosečnost in PDI
6.1.2012 15:31:06   
Bisa261
no, še moja "sveža" izkušnja. jaz sem zanosila ravno takrat, ko sva si rekla, da ne bova več planirala nosečnosti in sem se začela za PDI učit. je pa bilo ravno 6 mesecev pred koncem pripravništva. potem sem se pa zavestno odločila, da med nosečnostjo ne grem na PDI, ne bi znala izklopit živcev.
končala sem pripravništvo, delala še 3 mesece v novi službi, nastopila porodniško, rodila in do prvega pregleda pri G samo zase in za hčerkico skrbela. ko pa je G rekla, da je vse OK, sem se pa začela učit. to je bilo novembra 2010, hči se je rodila pa septembra 2010.
od novembra 2010 do konec februarja 2011 sem predelala kazensko (material, proces, prekrške, ziks), od marca 2011 do konec maja 2011 sem pregelala ves civil (s tem da sem ravno preden sem zanosila opravila sedmerčka na mag, tako da je bil civil zelo "svež", sicer traja malo dalje). junija sem predelala delovno (individualno, kolektivno, in ZDSS, brez socialne varnosti). prvih 10 dni julija sem preživela z družinico na morju, brez knjig. nato sem 3 tedne delala ZGD in ZFPPIPP, pa smo šli spet za 10 dni na morje, zadnjih 14 dni avgusta pa sem predelala še preostale gospodarske zakone.
v vsem tem času sem skrbela tudi za hčerko in do junija dojila. ampak da je pač zgledalo tako, da sva s fantom kosilo naročila v bližnji šoli, tako da nisem kuhala, podnevi sem spala takrat, ko je spala moja hči, zvečer sem se pa v tem času učila med 21h pa tja do 1h, zjutraj sva se pa vstali ob 6h, ampak sva ob 10h po zajtrku in sprehodu spet obe šli za 2 urci spat.
septembra je šla hči v varstvo, tako da sem septembra in oktobra 6 tednov ponavljala civil in kazensko, zadnje 3 tedne pred pisnim sem pa vzela za pripravo na pisni izpit - pisanje sodb. novembra odpisala, decembra pa uspešno zagovarjala.
mi ni žal, bi še enkrat naredila enako. zadnji mesec, med pisnim in ustnim je bila res kriza, ker so babice skrbele za vnukico med vikendi pa tudi v varstvo jo je vozil partner, babice pa po njo hodila, ampak to je bil 1 mesec pa pol, tako da dvomim, da bo pustilo neke trajne posledice na njeni psihi. ko pa sva bili 3 ure na dan skupaj, sva se pa maksimalno fajn imeli.
je pa garanje, ampak jaz se med nosečnostjo nisem počutila niti kot človek (slabosti, bolečine, nizek pritisk), tako da dvomim, da bi se sploh uspela kaj naučit.
je trajalo, pa cela familija je skupaj stopila, ampak se pa da, če se hoče. :-) tako, malo za vzpodbudo! ;-)

(odgovor članu ina11)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nosečnost in PDI
6.4.2012 12:41:54   
Kranjčankaa
Bisa, kaj naj rečem, vse priznanje!!!

Sama se zelooo trudim , pa ne vem, kje grešim....nikakor ne gre. Konec dneva sem utrujena (sam acel dan z otrokom), poleg tega, kje je čas za partnerja??

Hvala za še kakšno vzpodbudno besedo!


k.

(odgovor članu Bisa261)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nosečnost in PDI
9.4.2012 10:22:30   
darchy82

IZVIRNO SPOROČILO: Bisa261

no, še moja "sveža" izkušnja. jaz sem zanosila ravno takrat, ko sva si rekla, da ne bova več planirala nosečnosti in sem se začela za PDI učit. je pa bilo ravno 6 mesecev pred koncem pripravništva. potem sem se pa zavestno odločila, da med nosečnostjo ne grem na PDI, ne bi znala izklopit živcev.
končala sem pripravništvo, delala še 3 mesece v novi službi, nastopila porodniško, rodila in do prvega pregleda pri G samo zase in za hčerkico skrbela. ko pa je G rekla, da je vse OK, sem se pa začela učit. to je bilo novembra 2010, hči se je rodila pa septembra 2010.
od novembra 2010 do konec februarja 2011 sem predelala kazensko (material, proces, prekrške, ziks), od marca 2011 do konec maja 2011 sem pregelala ves civil (s tem da sem ravno preden sem zanosila opravila sedmerčka na mag, tako da je bil civil zelo "svež", sicer traja malo dalje). junija sem predelala delovno (individualno, kolektivno, in ZDSS, brez socialne varnosti). prvih 10 dni julija sem preživela z družinico na morju, brez knjig. nato sem 3 tedne delala ZGD in ZFPPIPP, pa smo šli spet za 10 dni na morje, zadnjih 14 dni avgusta pa sem predelala še preostale gospodarske zakone.
v vsem tem času sem skrbela tudi za hčerko in do junija dojila. ampak da je pač zgledalo tako, da sva s fantom kosilo naročila v bližnji šoli, tako da nisem kuhala, podnevi sem spala takrat, ko je spala moja hči, zvečer sem se pa v tem času učila med 21h pa tja do 1h, zjutraj sva se pa vstali ob 6h, ampak sva ob 10h po zajtrku in sprehodu spet obe šli za 2 urci spat.
septembra je šla hči v varstvo, tako da sem septembra in oktobra 6 tednov ponavljala civil in kazensko, zadnje 3 tedne pred pisnim sem pa vzela za pripravo na pisni izpit - pisanje sodb. novembra odpisala, decembra pa uspešno zagovarjala.
mi ni žal, bi še enkrat naredila enako. zadnji mesec, med pisnim in ustnim je bila res kriza, ker so babice skrbele za vnukico med vikendi pa tudi v varstvo jo je vozil partner, babice pa po njo hodila, ampak to je bil 1 mesec pa pol, tako da dvomim, da bo pustilo neke trajne posledice na njeni psihi. ko pa sva bili 3 ure na dan skupaj, sva se pa maksimalno fajn imeli.
je pa garanje, ampak jaz se med nosečnostjo nisem počutila niti kot človek (slabosti, bolečine, nizek pritisk), tako da dvomim, da bi se sploh uspela kaj naučit.
je trajalo, pa cela familija je skupaj stopila, ampak se pa da, če se hoče. :-) tako, malo za vzpodbudo! ;-)



Svaka čast!! No jst imam tud namen nekako med porodniško it delat PDI. Ker bom šla na PDI brez sodniškega pripravništva bom morala naredit še kolokvije, ampak upam da mi v enem letu uspe vse. Imam pa namen dat starejšo hčerko v vrtec septembra, tako da upam da mi uspe. Sploh ne dvomim v to, da bo zaj****, ampak z močno voljo se da marsikaj narediti.

_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu Bisa261)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?