|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
11.7.2010 9:36:38   
miska73
Drgač ima pa Nejc vročino 38,5.
Je celo noč razgrajal, se vrtel po postli, jamral...
Ob tem sva midva spala bolj malo. Vsaj Rokca ni vse skupaj nič motilo.

Pikapoke vsem ostalim bolančkom. Pa kaj je to sredi poletja ???

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
11.7.2010 10:17:12   
gapii27
ja sej naš ima tudi vročino 38.6...no prej je ni mel (že trkam)

mi navijamo za zobkauser posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
11.7.2010 11:59:27   
biba007

IZVIRNO SPOROČILO: miska73

IZVIRNO SPOROČILO: biba007

Zakaj pa se dodajajo riževi kosmiči?



Da mame ponoči bolje spijo ;-)



Aha! Sliši se obetajoče. Kdaj pa se lahko tale dodatek vpelje?

Ja madoniš, no, prav res, kaj je s temile vročinicamiuser posted image ??? Pikepoke za vse bolančkeuser posted image user posted image

Sicer pa - HELOU Ratatujčekuser posted image . Long-time-no-see ... te je Bibon pogrešal. In ti zdaj pošilja lupčka. Mwa*user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
11.7.2010 12:45:24   
gapii27
eno vprašanje

vročina merjena v ritki 38 in pod pazduho 37user posted image   vem da je razlika kaki 3 stopinji, da pa je tolk?

bibon po 4 mesecuuser posted image

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
11.7.2010 15:20:46   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: gapii27

eno vprašanje

vročina merjena v ritki 38 in pod pazduho 37user posted image   vem da je razlika kaki 3 stopinji, da pa je tolk?

bibon po 4 mesecuuser posted image


V ritki moraš 0,5 stopinje odštet, da te telesna T. Zdaj pa ne vem, kje je večja merilna napaka user posted image , da je tolikšna razlika user posted image  Jaz najboljše kar v ritki izmerim, se mi zdi, da je tudi najlažje.

Biba, jaz sem začela šele kasneje. Večerja je bila ene tretji obrok po vrsti, ki sem ga vpeljala. Najprej dop. malico, potem kosilo, šele nato večerjo. Nam je dojenje laufalo. Sem z GH začela šele po 6 mesecu. Tak da ... kakor se pač mamica odloči.

LP punce, kruce! Je kaj lepa nedelja???

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
11.7.2010 21:03:01   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: miska73

IZVIRNO SPOROČILO: biba007

Zakaj pa se dodajajo riževi kosmiči?



Da mame ponoči bolje spijo ;-)

Gapi, mi smo kar hitro startali tudi s prosenimi kosmiči - so tudi brez glutena in zelo dobri.




user posted image user posted image user posted image user posted image  podganca, zdej si me pa nasmejala...ja ja, da mame bolje spijouser posted image user posted image user posted image ....

Kdaj se kaj vidimo, zadnjič si se tako smejala, da je Nejca in Roka premetavalo po tvojem bušiju, ne vem če se spomniš, kako smo se režale user posted image user posted image user posted image  na stari poziciji, pa še mišmiš, pa rebič, pa, jah en kup nas je bilo no...

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
11.7.2010 21:37:22   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: biba007


IZVIRNO SPOROČILO: miska73

IZVIRNO SPOROČILO: biba007

Zakaj pa se dodajajo riževi kosmiči?



Da mame ponoči bolje spijo ;-)



Aha! Sliši se obetajoče. Kdaj pa se lahko tale dodatek vpelje?

Ja madoniš, no, prav res, kaj je s temile vročinicamiuser posted image ??? Pikepoke za vse bolančkeuser posted image user posted image

Sicer pa - HELOU Ratatujčekuser posted image . Long-time-no-see ... te je Bibon pogrešal. In ti zdaj pošilja lupčka. Mwa*user posted image


Poljjubček, pozdravček nazaj.
Dodatek načeloma po 4. mesecu.
Jst ( ki sem pač fenomen bi rekla lučka ) rižolinkote in ostale kosmiče mešam ves čas z mml.
Menda pa mešajo mame v mleko rižkota že zelo zgodaj pri otročkih z zelo močnim refluksom.
Ti pa sama presodi kdaj boš startala.

Vročina... popoldan je naraslo na 39,4. Pa čist je bogi.

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
11.7.2010 21:39:32   
sonček33
Pikapoke za nejca. Za mamico pa objem. Jutri pa naj se fantič zbudi zdrav kot dren.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
11.7.2010 21:44:07   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: miska73

IZVIRNO SPOROČILO: biba007

Zakaj pa se dodajajo riževi kosmiči?



Da mame ponoči bolje spijo ;-)

Gapi, mi smo kar hitro startali tudi s prosenimi kosmiči - so tudi brez glutena in zelo dobri.




user posted image user posted image user posted image user posted image  podganca, zdej si me pa nasmejala...ja ja, da mame bolje spijouser posted image user posted image user posted image ....

Kdaj se kaj vidimo, zadnjič si se tako smejala, da je Nejca in Roka premetavalo po tvojem bušiju, ne vem če se spomniš, kako smo se režale user posted image user posted image user posted image  na stari poziciji, pa še mišmiš, pa rebič, pa, jah en kup nas je bilo no...


Spomnim, spomnim kako da ne. Kje je že to.
Zdaj je pa en mal drugače... pa mama podganca zlo težko zaide v močvirske konce.
Ima pa zato doma zalogo pivičke in sladoleda pa še česa drugega, če bi katero zamikalo, da nas pride pogledat.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
11.7.2010 21:52:29   
Goldy
Ojla! Mi smo domaaa, utrujeni v nulo, A že spi (itak, a ne?), očka že tudi dremlje (se vdii, da ni neke akcije na nogometnem finalu), jaz pa komaj gledam, sam tole sem še morala odgovorit.user posted image

PC uspelo, par smo poročil, vse šlo ok....user posted image No, jaz sem se šla kr bolj šefico, pa nisem nastopala...user posted image  tut parado sem spustila...sej vem, da sem grozna, samo imam malo dete - se mi oprosti.user posted image

bibon - nekaj trača... Šli smo gledat male živali - kar se je moji hčerki jako dopadlo, pa razstavo rožic iz krep papirja. Je nesla rožo v usta in je imela prstke takoj zelene, kot bi pirhe za veliko noč barvala.user posted image Luna parku smo se zaenkrat izogibali.user posted image  Kdo je kaj nastopal, me ne vprašat, ker pojma nimam (mislim nobenega nisem videla), z balkona videla del ognjemeta. (to je bil dodatek posebej zate draga moja).

kimsy - se nam dogaja, na polno, zdej mal umirjanja, čez 14 dni pa prvi del dopusta. Pol pa praznovanje moževe 30-letnice in A 1. RD, pa še sestrična ima rd en dan prej....

gapii - itak gužva. user posted image  So zobki??

semper* - jap, luštno, mal obveznosti, ampak precej manj kot prejšnja leta, tako da je šlo z levo roko...user posted image  A še hodita na vaje z možem??

miska - pikepoke za Nejca!!!

Ostalim lep večer in mirno noč.


_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
12.7.2010 9:44:39   
lučka 25
Dobro jutro user posted image

Sem bil bolj malo na računalniku ta vikend, sem bolj brala pisla pa res skoraj nič. No, zdaj pa sem sama doma (moj ma trening, N je pri babi in dediju), pa imam malo časa, da kaj napišem. Potem grem pa sortirat male cotke za mojo nečakinjo, ki nas bo razveselila avgusta. Pa bom spet zlagala male oblekce od N.user posted image

Vidim, da ima kar nekaj otrok vročino. user posted image  user posted image user posted image .......user posted image user posted image  za vse bolančkane. Upam, da so pri vseh krivi zobki.

Kimsy, bom šla jaz še malo v akcijo za Calgel v naše lekarne, pa če ne bom našla te bom pa res prosila, da bi mi šla ti iskat. Tako da ti še sporočim kako in kaj. a hvala za ponudbo.

goldy, vidim da je bil pester vikend, pa da se izpopolnuješ na področju organizatorke user posted image

miška, ja saj veš da si ti zame fenomen user posted image .  Pa upam, da bosta tvoja cukra ves čas pokala od zdravja, tako da vročina šc šc šc.

sonček, upam da je sedaj mali L. dober tudi že ponoči, da se je pozdravil.

semper, upam da si ti tudi e zdrava, pa da je včeraj žurka za RD uspela, od nečakije a ne, če sem si prav zapomnila.

gapi, za vročino se šteje: ko preseže 37,2 pod pazduho, 37,5 v ušesu in 38 v ritki. Jaz jo merim kar v ritki, ker pod pazduho se otrok ves čas nekaj premika, pa res težko izmeriš.

bibon že raziskuje za naprej user posted image . Pridna. Mi smo razne mlečne kaše začeli uvajati šele pri skoraj 7 mescih, smo prej uvedli kosilo in nato sadje. Ni blo težav z nočnim spanjem, pa itak že od dobrega 4 mesca ni jedla ponoči oz. je od večerje do zajtrka minilo 12 ur, ni rabila.

Reby uživa na morju.

mojsonček je bizi.

Se* nima časa, se mal skriva pred nami. user posted image

Ostale mamice, lep pozdravček. user posted image

Nič, grem zdaj mal cunjce sortirat, pa stanovanje pospravit, ker je bomba treščila vanj.user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
12.7.2010 11:01:19   
gapii27
ojla
sma bla pr zdravniku, ki pa je urgento letel na neko delobno nesrečo in sma čakala eno uro, pola pa nam rečejo naj pridema ob 12user posted image

vročino vsako popoldne naraste, ponoči pade in še drži dopoldne...

javim potem kako in kaj

caw in hvala za pikepoke

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
12.7.2010 11:31:37   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: miska73

IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: miska73

IZVIRNO SPOROČILO: biba007

Zakaj pa se dodajajo riževi kosmiči?



Da mame ponoči bolje spijo ;-)

Gapi, mi smo kar hitro startali tudi s prosenimi kosmiči - so tudi brez glutena in zelo dobri.




user posted image user posted image user posted image user posted image  podganca, zdej si me pa nasmejala...ja ja, da mame bolje spijouser posted image user posted image user posted image ....

Kdaj se kaj vidimo, zadnjič si se tako smejala, da je Nejca in Roka premetavalo po tvojem bušiju, ne vem če se spomniš, kako smo se režale user posted image user posted image user posted image  na stari poziciji, pa še mišmiš, pa rebič, pa, jah en kup nas je bilo no...


Spomnim, spomnim kako da ne. Kje je že to.
Zdaj je pa en mal drugače... pa mama podganca zlo težko zaide v močvirske konce.
Ima pa zato doma zalogo pivičke in sladoleda pa še česa drugega, če bi katero zamikalo, da nas pride pogledat.



user posted image ...mogoče se pa res kaj priklatimo...ker isto velja zame. Lizika se ne mara voziti (ali pa samo ne mara biti v lupinici?? user posted image ) in posledična jaz ne hodim nikamor. Razen zadnjič, ko je skoraj cela femili šla v ZOO.

A se vaši otročki tudi niso marali vozit???

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
12.7.2010 12:02:02   
Sempervivum
Ojla!

Jaz bi morala tudi malo pospraviti user posted image  pa kosilo skuhat, pa še kaj, preden se mali zbudi user posted image

Lučka, od nečaka je bil RD. 3 leta ima user posted image  Je bilo zelo luštno. Smo dobili še eno vrečo igrač za domov, pa eno vrečo cunjic, tako da jih bom jest tudi zlagala ... pa prelagala pa sortirala user posted image  Meni se zdi, da kar naprej te cunje rihtam user posted image  Še dobro, da je poletje, k jih nič kaj dosti ne rabimo user posted image  Samo malo čudno je pa to, da sem dobila tiste cunje, ki jih je sedaj 3-letnik prerasel, pa bodo zdaj ravno prav našemu user posted image  

Lana, po moje je kar lupinica problem. Naš ne da se ni ravno maral voziti, ampak zdaj, ko je šel v pravi avtosedež, je vožnja postala čisto nekaj drugega user posted image  V lupinicah so tamaučki tako utesnjeni, pa ta prisilna lega pa to .... kaj pa vem. Pomoje bo tudi pri vas bistveno boljše, ko malo zrastete user posted image

Goldy, a ti maš pa tako mladega moža user posted image user posted image user posted image  Kdaj smo že mi praznovali 30-letnico user posted image  Njegovo in mojo ... Ja, na vaje še kar hodimo. Pravzaprav je to neke vrste prijateljsko druženje + petje. Zdaj še malo vadimo, ker pojemo v nedeljo še na enem krstu, pol bomo pa imeli malo počitnic.

Gapii, miška: user posted image user posted image user posted image user posted image  za vaše malčke


(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
12.7.2010 16:18:25   
Fargesia
user posted image "buhdej"user posted image

mi je lučka rekla, da se moram tukaj pofočakt..evo, se že fočkam.user posted image  naš Andraž trentuno spi, jaz pa z laptopom v postelji. veliko počivam, ker sem bla šivana...me vsi razvajajo.user posted image

se še kaj javim...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
12.7.2010 16:30:09   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

user posted image "buhdej"user posted image

mi je lučka rekla, da se moram tukaj pofočakt..evo, se že fočkam.user posted image  naš Andraž trentuno spi, jaz pa z laptopom v postelji. veliko počivam, ker sem bla šivana...me vsi razvajajo.user posted image

se še kaj javim...


Kuk si ti pridna user posted image  Me ubogaš user posted image

Draga moja, dobrodošla med nami MAMICAMI in da ne pozabim na OČKA Kruceta user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
12.7.2010 16:38:36   
lučka 25
Drugače sem bla pa danes noooro pridna. Sem pospravila kuhinjo v nulo, se kar sveti. Presortirala vsa oblačila za prihajajočo dojenčico oz. nečakinjo. Pa Nežino posteljico sva končno spustila čisto do konca dol (še doro da ji na nikoli na misel prišlo, da bi ven lezla). Neža je v varstvu pri tašči, pa čakam da pokliče ko se zbudi. Ker sem samo SMS dobila, da je šele ob 14h zaspala, kar 1,5 ure kasnej kot ponavadi user posted image  Kaj so mel spet za ene fore, ne vem. Uf, kaj o ko bom šla v službo. Moja mami vsa pravilna, tko kot naročim, še bolj strogo kot jaz user posted image , tašča pa prosto po prešernu. user posted image  Sistem varstva bo pa vsak dan ena, ker ma moja mami še svoje hobije in rekreacijo (kapo dol, da misli udi nase in ne samo na druge) in ima 2x na teden telovadbo, pa 1x na teden gre v hribe. Ah, bo že. Saj bo to samo par urc, ker se nama službe prekrivajo samo za ene 3 ure v povprečju. Je bolj, da ne razmišljam, a ne. user posted image

No, sem se pa razpisala user posted image . A ha, že telefon zvoni......mala je vstala, grem ponjo. Čauči, se še kaj tipkamo.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
13.7.2010 10:14:53   
mismis
No mamice, kaj že vse dopustujete, da ste padle na drugo stran? potem vas mora pa dobri, stari mismis spet vleči na prvo user posted image


alora, gremo hitro fotke gor lepiti, da vidimo kako so se polepšali naši mali razbojniki in princeskeuser posted image

vsem malim bolnikom pa pošiljam zvrhan koš pikalonic, da bi čimprej ozdraveli

user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
13.7.2010 11:43:19   
Sempervivum
Ne, ne dopustujemo še vse, samo nam je takoooooo vroče, da se nam še za računalnik ne da user posted image  Pa tamali tudi zahtevajo svoje user posted image  Naš zdajle pančka, najrajši bi šla še kar jaz zraven ...

Hvala za pikapolonice, tele bodo ziher še najbolj zalegle user posted image

Lep dan vsem!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
13.7.2010 14:52:56   
Fargesia
hejla!
nam je danes popek odpadel!user posted image user posted image user posted image se polno dojimo (z nastavki, ker imam popolnoma vdrte bradavice) in sem bila 100% da ne bom dojila. dete pridno spi in je...kaka, lula.user posted image

mismis, jaz imam slikce v albumu.


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
13.7.2010 16:01:41   
lučka 25
Fargi, tvoj sinček je zakon user posted image  user posted image  user posted image  Vidiš, si bla pripravljena na to, da ne boš dojila zaradi vdrtih bradavic....zdaj pa glej kako laufa user posted image . Vidiš, boš črpalko rabila samo za to, da boš načrpala, ko boš šla kam sama na teren, da bodo drugi nahranili Andraža, al pa ponoči, da se boš dobro naspala. Joj, kako sem jaz vesela za tebe, za vaju, za vas. user posted image


Drugače pa, a je še komu tako vroooočeeee???? Mene bo pobralo od vročie.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
13.7.2010 16:03:05   
lučka 25
A ja, še to. Bom kar odebelila: V BTC Mullerju imajo ta teden na VSE izdelke 20% POPUSTA. Upam, da keri prav pride.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
13.7.2010 19:10:25   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Drugače pa, a je še komu tako vroooočeeee???? Mene bo pobralo od vročie.


Jest vohunim user posted image !! In ja, men je tud tko vrooooočeeeeeee!!! Sam, da jest upam, da me ne bo pobral od vročine, ker bi prej rada vidla našo pupico user posted image  user posted image  user posted image !! Joj, komi že čakam user posted image !!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
13.7.2010 20:40:25   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: hermy1

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Drugače pa, a je še komu tako vroooočeeee???? Mene bo pobralo od vročie.


Jest vohunim user posted image !! In ja, men je tud tko vrooooočeeeeeee!!! Sam, da jest upam, da me ne bo pobral od vročine, ker bi prej rada vidla našo pupico user posted image  user posted image  user posted image !! Joj, komi že čakam user posted image !!


Še malo, še malo. user posted image  Tako sem lani jaz govorila, potem je bilo pa tako, da je mala skoraj 4 tedne prehitela se nas. user posted image
Ja, takole res komaj čakaš otročka, ampak ko pa sem rodila, sem pa še kakšna 2 mesca pogrešala trebuh, brcike...tko da nauživaj se še zdaj user posted image

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
13.7.2010 22:03:17   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

IZVIRNO SPOROČILO: hermy1

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

Drugače pa, a je še komu tako vroooočeeee???? Mene bo pobralo od vročie.


Jest vohunim user posted image !! In ja, men je tud tko vrooooočeeeeeee!!! Sam, da jest upam, da me ne bo pobral od vročine, ker bi prej rada vidla našo pupico user posted image  user posted image  user posted image !! Joj, komi že čakam user posted image !!


Še malo, še malo. user posted image  Tako sem lani jaz govorila, potem je bilo pa tako, da je mala skoraj 4 tedne prehitela se nas. user posted image


Če nas kakšen teden prehiti, se ne bom preveč jezila user posted image  user posted image  user posted image !!
Trenutno mislim, da brcik ne bom pogrešala, ker je prav nasilna, prav noben položaj ji ne paše user posted image  user posted image  user posted image !!! Bom pa pogrešala, da jo lahko povsod brez komedij (beri: pripravljenih cunc, plenic, dude,....) vzamem s seboj user posted image  user posted image  user posted image !!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?