|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 88 [89] 90   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mama, kje si?
22.10.2010 9:33:10   
Šarki
jeeeee bravo Kerensitauser posted image   a mogoče lahko poveš kako ti je ta podatek z lufta priletel??user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2201
   RE: Mama, kje si?
22.10.2010 9:35:02   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki
a mogoče lahko poveš kako ti je ta podatek z lufta priletel??user posted image

Preko meni nepoznane osebe, na Facebooku (dobila sem ZS).

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 2202
   RE: Mama, kje si?
22.10.2010 9:49:16   
Kerensa*
Ajd' u ku*ac... grem jaz kar do g. Skoka. Sam si je kriv - kaj se pa ne javlja na telefon? user posted image

Sporočim, če bo kaj novega.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2203
   RE: Mama, kje si?
22.10.2010 9:56:51   
Lenči_

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ajd' u ku*ac... grem jaz kar do g. Skoka. Sam si je kriv - kaj se pa ne javlja na telefon? user posted image

Sporočim, če bo kaj novega.


user posted image Že komaj čakam nove novice in držim pesti! user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2204
   RE: Mama, kje si?
22.10.2010 10:47:32   
Kerensa*
Eh... nič novega.

Džovane Rodič še niso našli, niti zaenkrat nimajo še nobenega oprijemljivega podatka o tem, kje naj bi bila in pod katerim imenom. Ta podatek, ki sem jim ga jaz prinesla, je trenutno najbolj konkretna stvar, katero bodo zdaj tudi uradno preverili. Menda pa čakajo na kar nekaj odgovorov iz tujine.

Torej čakamo dalje. user posted image

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 2205
   RE: Mama, kje si?
22.10.2010 11:24:05   
Kerensa*
Malenkost raziskovanja je spet prinesla zanimivo (ne pa seveda nujno pravilno) izhodišče za raziskovanje.

- Že na začetku je bilo znano, da je bil na razglednici, poslani z Ibize, podpisan še nek Bruno (katerega smo že iskali, a tisti, ki smo ga našli, ni bil pravi).
- Tudi to, da je šla Džovana najverjetneje čez mejo ilegalno, je bilo jasno, torej bi bilo posledično popolnoma sprejemljivo, da si je tudi spremenila ime (uradno ali ne - who knows).
- Iz vasi Negastrn je prišel podatek, da je ilegalno odšla v Italijo.
- Ena prvih stvari, na katero človek pomisli v zvezi z Italijo, je Ferrari user posted image . Nekdo, ki torej ni ne preveč izkušen, ne preveč izobražen, bi si lahko nadel prav lep italijanski priimek - Ferrari (Italijanov s tem priimkom je kar nekaj).

Rezultat?

Poleg Torina v Italiji živi Giovanna Ferrari in to skupaj z osebo, ki se imenuje Bruno Cerruti. user posted image  Imam njun naslov in telefonsko številko.

Oh, ja... here we go again.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2206
   RE: Mama, kje si?
22.10.2010 11:52:50   
Julija08
Poleg Torina v Italiji živi Giovanna Ferrari in to skupaj z osebo, ki se imenuje Bruno Cerruti. Imam njun naslov in telefonsko številko.

Oh, ja... here we go again.




Od kje ti pa tej podatkiuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2207
   RE: Mama, kje si?
22.10.2010 11:58:26   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08
Poleg Torina v Italiji živi Giovanna Ferrari in to skupaj z osebo, ki se imenuje Bruno Cerruti. Imam njun naslov in telefonsko številko.

Od kje ti pa tej podatkiuser posted image

user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2208
   RE: Mama, kje si?
22.10.2010 14:09:52   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

Poleg Torina v Italiji živi Giovanna Ferrari in to skupaj z osebo, ki se imenuje Bruno Cerruti. Imam njun naslov in telefonsko številko.

Oh, ja... here we go again.




Od kje ti pa tej podatkiuser posted image



paginegialle.ituser posted image user posted image user posted image  
ali
telekomitalia.ituser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 22.10.2010 14:22:52 >

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2209
   RE: Mama, kje si?
24.10.2010 18:26:33   
HHH
user posted image user posted image user posted image
Sem vedla da Kerensa ne bo odnehala in jo bo na koncu našla.

Go Kerensa, Go Kerensa!!!

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 2210
   RE: Mama, kje si?
30.10.2010 13:03:12   
elevitka
ne vem če bo kaj pomagalo- pa vseeno:

http://www.paginebianche.it/execute.cgi?ts=101&qs=Cerutti&qsn=Giovanna&iq=001921683877003919000053&btt=1&om=0&be=10

http://www.icitta.it/ferrari_giovanna_e_cerruti_bruno_s_s_azienda_agricola-1052831-a.html

_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 2211
   RE: Mama, kje si?
30.10.2010 14:32:39   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka
http://www.paginebianche.it/execute.cgi?ts=101&qs=Cerutti&qsn=Giovanna&iq=001921683877003919000053&btt=1&om=0&be=10

U mičku paternu... zakaj pa jih je, kar na lepem, toliko?! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2212
   RE: Mama, kje si?
30.10.2010 14:41:58   
Zamima
user posted image cerutti? o, madona ... user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2213
   RE: Mama, kje si?
30.10.2010 14:46:29   
Kerensa*
Na srečo bo g. Skok to preveril pri italijanskih "organih". Upam, da namig ni bil samo provokacija. Če je bil, pa upam na dobre novice od ne-vem-še-katerih tujih "inštitucij".

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2214
   RE: Mama, kje si?
30.10.2010 18:09:22   
ajsek

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
- Ena prvih stvari, na katero človek pomisli v zvezi z Italijo, je Ferrari user posted image . Nekdo, ki torej ni ne preveč izkušen, ne preveč izobražen, bi si lahko nadel prav lep italijanski priimek - Ferrari (Italijanov s tem priimkom je kar nekaj).


Vse bi še šlo skozi, ampak tole je pa čisto ugibanje. Ena prvih stvari, na katero človek pomisli, je tudi italijanska moda. Zakaj pa ne iščeš Giovanne Armani? Ali pa Giovanne Scarpa?

Pa tudi sicer je vprašanje, če je 20 let nazaj polpismena, gluhonema Cigančica vedela, kaj je to Ferrari.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2215
   RE: Mama, kje si?
31.10.2010 15:08:16   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek
tole je pa čisto ugibanje

Seveda je čisto ugibanje. Celotno iskanje pravzaprav večinoma temelji na ugibanju (saj nam drugega skorajda ne preostane). Zanimivo postane takrat, ko ugibanja dajo nek verjeten rezultat in takrat je pametno podatek posredovati tja, kjer ga lahko zakonito preverijo.
Pa tudi sicer je vprašanje, če je 20 let nazaj polpismena, gluhonema Cigančica vedela, kaj je to Ferrari.

Tega, da je bila polpismena, ne moremo trditi. Sklpamo lahko samo, da slovenščine ni najbolje obvladala. Je pa znala pisati (eden od dokazov je razglednica - poleg pisem).
Podatek, da je bila gluhonema, ni potrjen. Edini, ki trdijo, da je bila, so uradne inštitucije in glede na to, da obstaja dokaj verjeten sum, da so ravno te inštitucije počele stvari "na hojladri", tudi tej njihovi trditvi ne verjamem 100%-no.
Cigani pa (na splošno) bolje od nas vedo, kaj je Ferrari. user posted image

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 2216
   RE: Mama, kje si?
2.11.2010 10:51:10   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki
a mogoče lahko poveš kako ti je ta podatek z lufta priletel??user posted image

Preko meni nepoznane osebe, na Facebooku (dobila sem ZS).

Ista oseba mi je včeraj sporočila, da so ji ti podatki znani iz rezultatov biometričnih raziskav z IJŠ (sklepam, da je to Inštitut Jožef Štefan).

V to se niti malo ne spoznam, tako, da... mi lahko katera razloži?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2217
   RE: Mama, kje si?
2.11.2010 12:06:47   
m_o_i
a ni biometrija tisto, ko primerjajo obrazna razmerja(stara slika vs. nova slika)!?

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2218
   RE: Mama, kje si?
2.11.2010 12:08:50   
Kerensa*
Pojma nimam.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2219
   RE: Mama, kje si?
2.11.2010 12:14:51   
m_o_i
grem zguglat, ampak se mi zdi, da bo to touser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2220
   RE: Mama, kje si?
2.11.2010 12:15:38   
m_o_i
http://www.ip-rs.si/varstvo-osebnih-podatkov/informacijske-tehnologije-in-osebni-podatki/biometrija/

user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2221
   RE: Mama, kje si?
2.11.2010 12:20:24   
Kerensa*
Se pravi, da moram jaz ugotoviti, kdaj je bil ta test narejen na Džovani. Kajti če je bil pred polnoletnostjo (o tem je bilo pravzaprav že nekaj govora, da je bil narejen, ko so jo našli, ampak ker je bilo govora o Aškerčevi ulici, tega do sedaj nisem povezovala), potem mi ni jasno, kako so to povezali z imenom Giovanna Cerutti. To bi bilo možno samo v primeru, da so ugotovili, da se je tako imenovala ob rojstvu v Italiji (namigov v zvezi z Italijo, predvsem v zvezi z očetom, je bilo veliko), ampak ni mi jasno, čemu je potem niso vrnili staršem oz. kakšna zgodba je torej v ozadju. Če se je pa preimenovala po 18-em letu, mi pa sploh ni jasno, od kod podatki za primerjave.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2222
   RE: Mama, kje si?
2.11.2010 12:25:51   
m_o_i
ta zgodba je itak ena sama kolobocijauser posted image
ce se je ceruttijeva leta x preimenovala v ceruttijevo in je nekdo posumil, da je to džovana iz leta y, je npr. primerjal prstne odtise/razmerja/name it dveh slik: ceruttijeve in džovane...

se pa clovek potem res vprasa, kaj vse je napleteno okol te zenskeuser posted image  in zakaj se je ta primerjava sploh delala....

eh, jsz ne dvomim v tebe; ti bos ze zvohala user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2223
   RE: Mama, kje si?
2.11.2010 12:33:39   
Kerensa*
Po eni verziji zgodbe, za katero je ga. s Kolezije trdila, da je resnična, je bila Džovana rojena v Italiji (mama iz BiH, oče Italijan) in da sta z mamo (Slavico) tudi živeli v Italiji. Predpostavljati se torej da, da je bila Džovana rojena v Italiji in to pod imenom Giovanna (v YU je pač postala Džovana) in z očetovim priimkom (Cerutti).

Kako je "izginila" od staršev, ne vemo, ampak to, da so jo našli v LJ, je pa dejstvo. Kljub temu, da je bilo vse "na hojladri", še vedno mislim, da njene starše so iskali in sklepam, da tudi s pomočjo biometrije, ki je bila že pred časom omenjena. Samo v tej situaciji so imeli namreč možnost primerjave podatkov in ob primerjavi so lahko ugotovili, da je to dete v bistvu Giovanna Cerutti.

Ga. s Kolezije je tudi povedala (podatek ni bil javen, zato ga tudi jaz ne bom napisala), kaj naj bi počela Džovanina mama in v kakšnem odnosu naj bi bila z Džovaninim očetom. Posledično je možno, da so se odločili, da je ne vrnejo staršema (nobeden od njiju niti ni bil državljan SLO). A če je bilo res tako, potem so pristojne službe vedele, kdo je Džovana v resnici. Zakaj tega podatka do danes niso povedali?

Kajti potem, ko je Džovana izginila, ni bilo več prilike, da bi karkoli primerjali. Lahko, da je ona sama nekako ugotovila, kdo je v resnici in se je vrnila v Italijo k očetu ter prevzela nazaj svoje pravo ime in priimek. Pa naj bo to Ferrari ali Cerruti (saj se ne ve, kateri naj bi bil dekliški in kateri po sedajšnjem g. Možu).

In tako je popolnoma verjetno, da ona sedaj legalno živi v Italiji (morda je prave dokumente dobila pri očetu?) pod rojstnim imenom, ime Džovana Rodič pa obstaja samo v SLO in je (bilo?) samo začasno. Ampak mi pa vseeno ne gre v račun, čemu so pristojne službe odločila, da ona ostane Džovana Rodič, če so pa ugotovili, kdo je v resnici? Morebitni odvzem staršema nima s tem nobene zveze.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2224
   RE: Mama, kje si?
2.11.2010 14:57:22   
Ekaz
Sicer ne berem vseh idej, vezanih na iskanje mame....zato je morda katera že o tem pisala: oddaja "Sve za ljubav" na TV Pink, sedaj bo tudi na SLO verziji. Tam so zelo zanimive zgodbe in res veliko ljudi najdejo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  86 87 88 [89] 90   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 88 [89] 90   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?