|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: posteljica-prestavljivo dno
23.7.2010 13:15:07   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ajoj ... a potem imam samo jaz tako blazno srečo, da tamala ne pleza iz postelje? Tut zjutraj, ko se zbudi, namesto da bi splezala dol in prišla k nama, se v posteljici vsede in kliče mami pa očija in čaka, da jo en pride iskat user posted image  ... ko je bila pa ograjica gor je pa skos poizkušala s pobegi preko ograjice user posted image


Joj, ko bi jaz to kdaj doživelauser posted image


A lahko samo vprašam, kakšne posteljice imate to da vam otrok ven spleza? Moj Nik je ful aktiven, niti sekunde pri miru, pleza povsod, kjer se le da, ampak iz postelje pa še ni probal splezat, ker mu po moje niti ne bi ratalo. Ko stoji v postelji, mu je ogracija nekje do podpazduhe in ne vem, če bi sploh šlo. Upam, da se kdaj kaj takega ne bo spomnil. user posted image No, je pa res, da v posteljici samo spi oz. se v njej nikoli ne igra, tako da mogoče pa samo še taprave prilike ni imel. user posted image

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 23.7.2010 13:16:54 >

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: posteljica-prestavljivo dno
24.7.2010 15:27:21   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78


A lahko samo vprašam, kakšne posteljice imate to da vam otrok ven spleza? Moj Nik je ful aktiven, niti sekunde pri miru, pleza povsod, kjer se le da, ampak iz postelje pa še ni probal splezat, ker mu po moje niti ne bi ratalo. Ko stoji v postelji, mu je ogracija nekje do podpazduhe in ne vem, če bi sploh šlo. Upam, da se kdaj kaj takega ne bo spomnil. user posted image No, je pa res, da v posteljici samo spi oz. se v njej nikoli ne igra, tako da mogoče pa samo še taprave prilike ni imel. user posted image


Očitno je pač moj še malo bolj aktiven od tvojegauser posted image

In v postelji se ni še nikol igral, tja ga dam samo spat. Ampak če noče spat, bo zlezel ven.

In imamo čisto običajno posteljicouser posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
24.7.2010 17:13:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _sanja_*)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: posteljica-prestavljivo dno
24.7.2010 19:50:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ajoj ... a potem imam samo jaz tako blazno srečo, da tamala ne pleza iz postelje? Tut zjutraj, ko se zbudi, namesto da bi splezala dol in prišla k nama, se v posteljici vsede in kliče mami pa očija in čaka, da jo en pride iskat user posted image  ... ko je bila pa ograjica gor je pa skos poizkušala s pobegi preko ograjice user posted image


Joj, ko bi jaz to kdaj doživelauser posted image


A lahko samo vprašam, kakšne posteljice imate to da vam otrok ven spleza? Moj Nik je ful aktiven, niti sekunde pri miru, pleza povsod, kjer se le da, ampak iz postelje pa še ni probal splezat, ker mu po moje niti ne bi ratalo. Ko stoji v postelji, mu je ogracija nekje do podpazduhe in ne vem, če bi sploh šlo. Upam, da se kdaj kaj takega ne bo spomnil. user posted image No, je pa res, da v posteljici samo spi oz. se v njej nikoli ne igra, tako da mogoče pa samo še taprave prilike ni imel. user posted image


Mi mimamo posteljico 60*120 in ko je dno najbolj dol je med jogijem in vrhom ograje 50cm in tamala je pri 16. mesecih, ko je bila velika okoli 80cm to že skoraj bp zmogla preplezat in smo pač vzeli stran in bili pripravljeni na šetnje in dajanje nazaj v posteljico, pa razzen 1x čez dan ni bilo problema ... takrat ko se je pa odločla ven plezat, sem jo pa 1 uro brez besed lovila po sobi in dajala nazaj v posteljo ... toliko časa, da je skapirala, da iz te moke ne bo kruha in se je vdala v usodo.
Imamo pa pri mojih eno posteljico 70*140cm, tam je pa ograjica tako visoka, da ji je do brade, če stoji ... no in tam pa še ne more ven ... mi je pa mami že predlagala, če zamenjamo ... samo sedaj res ne vidim potrebe po tem, da bi jo ograjevala, če lepo spi tudi brez tega.

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: posteljica-prestavljivo dno
24.7.2010 19:51:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

user posted image

OMG ... pa si jo tako našla? Al ti je potem šeenkrat pokazala kaj ona zna?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: posteljica-prestavljivo dno
24.7.2010 20:01:29   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ajoj ... a potem imam samo jaz tako blazno srečo, da tamala ne pleza iz postelje? Tut zjutraj, ko se zbudi, namesto da bi splezala dol in prišla k nama, se v posteljici vsede in kliče mami pa očija in čaka, da jo en pride iskat user posted image  ... ko je bila pa ograjica gor je pa skos poizkušala s pobegi preko ograjice user posted image


Joj, ko bi jaz to kdaj doživelauser posted image


A lahko samo vprašam, kakšne posteljice imate to da vam otrok ven spleza? Moj Nik je ful aktiven, niti sekunde pri miru, pleza povsod, kjer se le da, ampak iz postelje pa še ni probal splezat, ker mu po moje niti ne bi ratalo. Ko stoji v postelji, mu je ogracija nekje do podpazduhe in ne vem, če bi sploh šlo. Upam, da se kdaj kaj takega ne bo spomnil. user posted image No, je pa res, da v posteljici samo spi oz. se v njej nikoli ne igra, tako da mogoče pa samo še taprave prilike ni imel. user posted image


Mi mimamo posteljico 60*120 in ko je dno najbolj dol je med jogijem in vrhom ograje 50cm in tamala je pri 16. mesecih, ko je bila velika okoli 80cm to že skoraj bp zmogla preplezat in smo pač vzeli stran in bili pripravljeni na šetnje in dajanje nazaj v posteljico, pa razzen 1x čez dan ni bilo problema ... takrat ko se je pa odločla ven plezat, sem jo pa 1 uro brez besed lovila po sobi in dajala nazaj v posteljo ... toliko časa, da je skapirala, da iz te moke ne bo kruha in se je vdala v usodo.
Imamo pa pri mojih eno posteljico 70*140cm, tam je pa ograjica tako visoka, da ji je do brade, če stoji ... no in tam pa še ne more ven ... mi je pa mami že predlagala, če zamenjamo ... samo sedaj res ne vidim potrebe po tem, da bi jo ograjevala, če lepo spi tudi brez tega.



Aha, no, potem pa mogoče zato še ni probal, ker je posteljica 140x70. Ker njemu je ograjica do podpazduhe če v njej stoji in si ne predstavljam, da bi lahko ali se vrgel naprej na glavo čez ograjo ali pa toliko dvignil nogo, da bi lahko preplezal ograjo.

Bom poročala čez par mesecev, ko bo imel par cm več. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: posteljica-prestavljivo dno
24.7.2010 21:11:51   
malaMravljica
Punce, jaz se bom pa kar na to temo vrinla z mojim vprasanjem.

Imam tudi mal problem s postelco. Nimam standardne, ki ima letvice, narejena je po narocilu, mizar mi je pa naredil sicer eno hudo varjanto, sam on ni mama in gleda na prakticnost user posted image  Ko je bil mali majhen je imel ograjco 30 cm, sedaj z 9 meseci pa ima ograjo 60 cm in ga z ograjo kar mal tezko dam notri in ven, ograjco stran mi je pa kar tezko, ker ponavadi v eni roki ze drzim malega . Zaradi te ograje me ze tok boli hrbet. Torej, do kdaj naceloma rabijo tako visoko ograjo in kdaj bom lahko spet dala nizko ograjco gor, sam da vn ne pade med spanjem. Ta nizka ograjca bo pa imela pri nogicah en del, kjer se bo lahko ven splazil zjutraj, ce bo hotel, med spanjem pa ne morem vn past.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: posteljica-prestavljivo dno
25.7.2010 22:03:27   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Aha, no, potem pa mogoče zato še ni probal, ker je posteljica 140x70.


Mi imamo posteljo 140*70, že od vsega začetka, nismo nikoli imeli manjše.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: posteljica-prestavljivo dno
25.7.2010 22:06:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
Torej, do kdaj naceloma rabijo tako visoko ograjo in kdaj bom lahko spet dala nizko ograjco gor, sam da vn ne pade med spanjem. Ta nizka ograjca bo pa imela pri nogicah en del, kjer se bo lahko ven splazil zjutraj, ce bo hotel, med spanjem pa ne morem vn past.

Ja edin logičen odgovor je pomoje, da se mu da to nizko varovalo šele takrat gor, ko je sam sposoben brez bušk ritensko iz posteljice mimo tega varovala splezat ... prej pa ne ... mi smo stranico stran vzeli pri 16ih mesecih.

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: posteljica-prestavljivo dno
26.7.2010 10:39:42   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
Torej, do kdaj naceloma rabijo tako visoko ograjo in kdaj bom lahko spet dala nizko ograjco gor, sam da vn ne pade med spanjem. Ta nizka ograjca bo pa imela pri nogicah en del, kjer se bo lahko ven splazil zjutraj, ce bo hotel, med spanjem pa ne morem vn past.

Ja edin logičen odgovor je pomoje, da se mu da to nizko varovalo šele takrat gor, ko je sam sposoben brez bušk ritensko iz posteljice mimo tega varovala splezat ... prej pa ne ... mi smo stranico stran vzeli pri 16ih mesecih.



Se strinjam. Otroci so različni. Moj je že pri 10m znal ritensko splezat iz postelje, shodil pri 11m, ograjo mu še pa vedno zapiram - ali po tvoje "ima visoko ograjo" (star 19m), ker drugače čez dan noče not spat. Ponoči pa ni problemov, ima odprto, ker pridno spi in zleze ven šele zjutraj.

Tako da je težko rečt kdaj, ko pa so si tako različni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: posteljica-prestavljivo dno
26.7.2010 10:44:08   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Aha, no, potem pa mogoče zato še ni probal, ker je posteljica 140x70.


Mi imamo posteljo 140*70, že od vsega začetka, nismo nikoli imeli manjše.


Ja potem imate pa bodočega akrobata. user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
26.7.2010 19:31:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: posteljica-prestavljivo dno
27.7.2010 11:01:45   
pikizenc
A mi prosim ena sploh pove glede teh nastavitev, kje sploh so. Mislim, če ima posteljica 2 nastavitvi, to najbrž pomeni, da prva je čisto spodaj, druga pa nekje na polovici višine. Če ima 3, a potem je tretja čisto pri vrhu?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: posteljica-prestavljivo dno
27.7.2010 11:22:47   
vesna_b
ponavadi je tretja nekje vmes, tako da se je običajno ne uporablja veliko

je pa precej pogosto, da starši naredijo luknjice še nižje, skoraj pri tleh user posted image

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?